Зміст

 • Фіктивні знижки та розпродажі
 • Подарункові карти з купонами
 • Відстежуйте і порівнюйте
 • Розставляйте пріоритети
 • Торгуйтеся
 • Шукайте поверхневі недоліки
 • Дочекайтеся святкових розпродажів
 • Враховуйте витрати
 • Гарантія
 • Продайте стару техніку
 • Покупка, ремонт або спроба «освіжити» квартиру або будинок завжди може обійтися в пристойну суму грошей, тому, коли приходить час для купівлі побутової техніки, кількість залишився бюджету може бути просто недостатньо. Природно, не потрібно купувати найдорожче з думкою про те, що воно вже точно виявиться високої якості. З іншого боку, ви можете сидіти склавши руки до тих пір, поки не настануть різні святкові розпродажі. Звичайно, такий варіант теж має місце бути, проте буває і так, що чекати занадто довго можливості просто немає. Магазини техніки часто використовують усілякі виверти, щоб залучити клієнтів і гарненько заробити на них.

  І це працює! Щоб не бути обманутим і не переплатити за побутову техніку з міфічною знижкою, потрібно знати, як саме це працює. При чому, більшість користувачів найчастіше не тільки намагаються знайти техніку зі знижкою, але й інші можливі способи заощадити. Саме тому ми зібрали в цій статті наступні поради, які напевно допоможуть вам зберегти певну частину бюджету при покупці.

  Фіктивні знижки та розпродажі

  Багато магазини люблять грати з цінниками. Часто напередодні акції, співробітники магазину переоцінюють весь товар, вказуючи трохи більш високу ціну від початкової. Потім оголошується довгоочікувана розпродаж. Завищена ціна на ціннику перекреслюється і вказується попередня ціна до переоцінки. У покупця створюється помилкове враження, що він купив побутову техніку вигідно, але насправді, він придбав її за звичайною ціною. Також часто магазини оголошують знижки на весь асортимент, вішаючи на вхід яскравий банер. Клієнт кидає всі справи і приходить, але виявляється що знижка поширюється тільки на весь асортимент кулерів для води, а йому потрібен холодильник. Так як людина вже в магазині, щоб не витрачати час, він купує те, що йому потрібно за звичайною ціною.

  Такі дрібниці зустрічаються на практиці досить часто, однак, на щастя, не всі магазини зловживають цими простими схемами. Легендарні «Чорні П’ятниці», є чи не найбільш очікуваною подією найбільших розпродажів, так і манять купити що-небудь. І недобросовісні магазини користуються цим, оголошуючи щедру знижку 80% на побутову техніку. Але замість справної продукції, вони продають або браковану, або зіпсовану техніку. Тим самим сплавляючи довірливим клієнтам неробочий товар. Інформація на касі про те, що товар куплений за акції або розпродажу не підлягає поверненню, повинна насторожити!

  Подарункові карти з купонами

  Крім акцій, також можна використовувати промо-коди, які дають право на отримання щедрою знижки, безкоштовної доставки, додаткового подарунка та інших приємних бонусів. Надаються магазинами подарункові карти пропонують накопичення балів або відсотків від суми здійснених покупок, які збільшують ваші заощадження і дозволяють використовувати їх для отримання суттєвої знижки. Ви можете ще збільшити суму знижки ще більше, застосувавши купони, доступні через програму лояльності магазину, список підписки на розсилку новин або пошук їх на різних ресурсах. Актуальні промокоди можна знайти за посиланням http://ekonomba.ru/shops/promokody-m-video. Щоб використовувати купон, потрібно ввести код у спеціальному полі в момент оформлення замовлення. Все просто і зрозуміло!

  Відстежуйте і порівнюйте

  Щоб не бути обманутим, здійснюйте покупки в надійних і перевірених магазинах. Наприклад, інтернет-магазин «М-Відео» гарантує низькі ціни і готовий знизити її, якщо ви знайдете товар в інших магазинах дешевше. Крім того, ця онлайн-майданчик готова повернути різницю, якщо ви придбали товар, а протягом двох тижнів його ціна знизилася. Такі пропозиції підтверджують те, що ціна на товар об’єктивна і магазин пропонує дійсно вигідні ціни. В «М-Відео» також регулярно проводяться акції і розпродажі. При цьому товар можна повернути протягом 30 днів, якщо він вам не сподобався або не підійшов. Тому сміливо купуйте техніку в перевірених часом магазинах!

  Читайте відгуки, вивчайте все, що зможете знайти в мережі, щоб убезпечити себе напевно, і не варто цікавитися товаром, на який знижка аж надто велика, особливо якщо ви знаходитесь на сайті абсолютно невідомого вам магазину. Адже про можливі «підводні камені такої покупки можна тільки здогадуватися. Великі продавці обладнання завжди будуть порівнювати ціни у ідентичних товарів. Як тільки ви знайдете потрібний пристрій, скористайтесь різними онлайн-сервісами, щоб легко і швидко порівняти ціни у різних магазинів. Сезони, рекламні акції та життєві цикли продуктів сприяють коливанням цін, тому відстежування цін є істотним навіть після покупки.

  Розставляйте пріоритети

  На сьогоднішній день, завдяки стрімкому розвитку технологічного прогресу прилади стають все більш комплексними і розвиненими, пропонуючи цифрові дисплеї, «розумні» технології і безліч інших відмінних (і непотрібних) функцій, таких як планшетний холодильник Samsung. Ці нововведення часто значно збільшують вартість обладнання, не пропонуючи при цьому ніяких життєво важливих переваг. Тому вивчіть всі доступні варіанти і моделі, щоб визначити ту, яка підійде вам більше всього і не буде мати непотрібним функціоналом, за який доведеться переплачувати. Майте на увазі, що такі речі, як світлодіодне освітлення можуть зменшити ваш загальний рахунок за електроенергію, а ось цифрові дисплеї і сім різних варіантів для заморозки льоду тільки підвищать вартість товару.

  Торгуйтеся

  У більшості дорогих продуктів з високими цінниками завжди є місце для торгу. За різними статистичними даними, лише 33% опитаних покупців намагаються сторгуватися на більш низьку вартість у дорогих товарів на зразок побутової техніки. При цьому, близько сімдесяти п’яти відсотків від цієї кількості покупців отримують значні знижки. Приватні підприємці, на кшталт тих же продавців техніки, завжди можуть пропонувати знижку для тих, хто купує товар за готівку, в той час як великі магазини електроніки завжди можуть знизити вартість тієї або іншої моделі. Якщо продавець або менеджер по продажам не може знизити ціну, він або вона найчастіше стануть пропонувати безкоштовну доставку або установку продукту, що також є величезною економією. У кінцевому рахунку, ви ніколи не дізнаєтеся, скинуть вам ціну, якщо не запитаєте!

  Шукайте поверхневі недоліки

  Купівля уціненої по тим чи іншим причинам техніки може заощадити вам від 10 і до більш ніж 50 відсотків від роздрібної ціни на неї. Більшість магазинів пропонують подібну продукцію не тільки в стаціонарних відділеннях, але і в інтернеті, на своїх сайтах. Якщо той чи інший вид техніки, який ви доглядаєте має чисто косметичні пошкодження, начебто подряпин, вм’ятин, які при цьому абсолютно ніяк не впливають на їх працездатність, то це один з кращих варіантів заощадити на покупці. Ніколи не знаєш, як могла з’явитися така подряпина, при транспортуванні або розвантаження товару, головне, щоб техніка працювала.

  Дочекайтеся святкових розпродажів

  Різна техніка, а зокрема і побутова, є однією з улюблених святкових рекламних акцій, тому ви завжди можете почекати до сезонної або передсвяткової розпродажу, щоб добре заощадити на покупках. Однак, цей метод актуальний тільки в тому випадку, якщо у вас є час на очікування, і немає необхідності в терміновому придбання того чи іншого продукту. Велика частина розпродажів масово відбувається у вересні та жовтні, коли виробники випускають нові моделі, що робить старі моделі трохи більш доступними, ніж раніше. Єдиним винятком є холодильники, так як нові моделі цієї категорії представляються громадськості в червні, що робить ранню весну найкращим часом для їх покупки. Майте на увазі, що щорічні оновлення зазвичай обмежуються дизайном і новими фішками, тому купівля торішньої моделі того ж холодильника не призведе до функціонального недоліку.

  Враховуйте витрати

  Витрати на придбання того або іншого пристрою не обмежується одним лише цінником. Ви також повинні враховувати кількість енергії, яку воно буде споживати, і, приблизно, як сильно він вплине на збільшення щомісячного комунального рахунку газ чи електроенергію. У довгостроковій перспективі, придбання економічного продукту з високим показником енергозбереження, заощадить вам набагато більше грошей ніж покупка самого дешевого варіанта. Наприклад, деякі бойлери можуть бути менш дорогими, ніж проточні водонагрівачі, але при цьому схильні до теплових втрат, що збільшує витрату газу. Не забудьте запитати про витрати на доставку та установку, так як це теж витрати на покупку.

  Гарантія

  Побутова техніка входить у число покупок, до яких безліч магазинів, а точніше їх менеджери пропонують додаткове придбання розширеною гарантією від продавця. Середня ціна розширеної гарантії досить висока і може з легкістю зробити недешеву покупку ще більш дорогою. Розширені гарантії являють собою якусь подобу грошових корів для роздрібних торговців і, як правило, мають мінімум цінності для споживачів. Стандартної гарантії від магазину чи від виробника майже завжди достатньо у більшості випадків. Краще всього відмовитися від пропозиції і йти в ногу з обслуговуванням, щоб ваш пристрій продовжувало працювати з оптимальною продуктивністю протягом усього «життєвого» циклу.

  Продайте стару техніку

  Якщо ваша стара техніка знаходиться в гарному, а крім того і в робочому стані, подумайте про її продаж, так як при покупці нової на заміну від старої так чи інакше доведеться якимось чином позбуватися. І найкраще в такому випадку буде продати її, так як виручені гроші можна додати до бюджету на придбання нового пристрою. Також ви можете продавати стару техніку на деталі, правда попит на такі пропозиції дещо менше, а можлива прибуток може виявитися не такою вже й вражаючою. Якщо ж техніка вже зовсім не працює і не може бути відремонтовано жодним чином, спробуйте здати її на металобрухт. І навколишнє середовище не загрязните, і невелику суму виручіть. Гроші, отримані в результаті цієї тактики, можуть допомогти знизити загальну суму, витрачену на купівлю нового пристрою.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:побутова техніка

  Схожі записи
  • 8 способів економити на покупках побутової техніки в інтернет-магазинах

   Коментарів немає | Лют 16, 2018  • Топ-5 ексклюзивних стайлеров для волосся 2015 року

   Коментарів немає | 3 Кві, 2015  • Посудомийна машина — поради щодо вибору та характеристики

   4 коментарю | Сер 22, 2014  • Електронний знищувач комах — найнеобхідніше пристрій влітку

   Коментарів немає | Жов 25, 2013  • Правильна експлуатація холодильника: кілька порад

   1 коментар | Січ 10, 2013  • Купівля електроніки на eBay і митниця: як впоратися з деякими проблемами

   1 коментар | Лют 15, 2014