Зміст

 • Розміри
 • Параметри відображення
  • Кут огляду
  • Матовий або глянсовий дисплей
 • З’єднання
 • Пам’ять
 • Віддалене управління
 • Безпека
 • Користувальницький інтерфейс
 • Дизайн
 • Завантаження фотографій
 • Передача даних
 • Плейлисти
 • Вартість
 • Висновки
 • На сьогоднішній день цифрові фоторамки стають універсальним предметом декорації у багатьох будинках, постійно нагадуючи про найкращі моменти вашого життя. Якість зображення, цифрова конструкція рамки і набір функціональних особливостей сьогодні зазнали значні поліпшення в порівнянні з більш ранніми моделями. Ринок не перестає розвиватися, пропонуючи різні рішення в цій області, розширюючи межі взаємодії. Саме тому вибір такої фоторамки може виявитися досить непростим, оскільки є чимало факторів, які варто врахувати перед покупкою. Саме про них ми сьогодні і поговоримо.

  Розміри

  І одна з перших особливостей, яку слід враховувати при купівлі цифрової фоторамки, – це її розмір. Більшість настінних моделей мають широкий екран з більш високою роздільною здатністю, тому ви не побачите пікселів на фото. Чим більше екран, тим більше буде потрібно дозвіл. Більшість сучасних екранів відмінно виглядають з роздільною здатністю 1080p. Однак 4K дозвіл буде не до місця, якщо діагональ екрану не є однією з найширших. Однак, коли мова йде про цифровий фоторамці, то потрібно підібрати модель з найбільш відповідним дозволом щодо її розміру, щоб зображення були високоякісними, а ви не переплачували за функції, якими будете користуватися.

  Також важливо пам’ятати, що розмір екрана не збігається з розміром рамки. Розмір фоторамки – це довжина помножена на висоту конструкції. А от розмір екрану – це фізична частина рамки, що відображає фотографії. Так що при вивченні характеристик підбирається вами моделі будьте гранично уважними.

  Параметри відображення

  Багато моделі цифрових фоторамок на сьогоднішній день є настінними і можуть відображати знімки як у горизонтальному, так і в портретному режимах. Переконайтеся, що обрана модель поставляється з необхідними монтажними кронштейнами, які будуть підтримувати її на стіні. Те, як ви повісите її, залежить від того, в якому режимі ви робите знімки або які картини хочете показувати. Як ви тримаєте камеру, коли фотографуєте? Горизонтально або вертикально? Це також варто тримати в голові, плануючи те, як і де ви будете розміщувати фоторамку.

  Кут огляду

  Не зайвим при покупці такої фоторамки буде переконатися, що ви зможете бачити зображуване з будь-якого ракурсу. Кут огляду повинен бути дуже широким та якщо мати, то мінімальне погіршення загальної якості зображення. Більшість цифрових фоторамок можуть досить помітно бліковать, якщо знаходяться в приміщенні з прямим сонячним світлом. Так що краще всього буде захистити їх від прямого впливу сонячних променів.

  Матовий або глянсовий дисплей

  Тут також все залежить безпосередньо від того, що ви будете показувати в шуканої вами фоторамці. Якщо ви плануєте транслювати картини, то для деяких робіт матовий дисплей виявиться найбільш підходящим варіантом. Якщо ж це будуть переважно фотографії, то варто дивитися у бік моделей з глянцевими дисплеями, так як матові зроблять фото тьмяним, якщо і зовсім не принесуть втрат в якості.

  З’єднання

  Більшість сучасних цифрових фоторамок обладнані модулями Wi-Fi для синхронізації та передачі зображень з хмарного сховища на екран. В залежності від моделі та принципи роботи деяких рамок може знадобитися постійне підключення до Wi-Fi. Це натяк на те, що вона буде використовувати більше даних, оскільки не зберігає зображення локально. Незалежно від того, яку модель ви купуєте, переконайтеся, що знаєте, як вона використовує з’єднання та дані, особливо якщо ваш тариф обмежений або ви платите за додаткове використання даних.

  Пам’ять

  Є звичайно ж і моделі, які мають локальне сховище, використовуючи внутрішню пам’ять, а це означає, що для відображення фотографій і інших зображень не буде потрібно постійне підключення до інтернету. Середній об’єм внутрішньої пам’яті у цифрових фоторамок може складати від 8 і до 80 ГБ. Деякі з них також нерідко пропонують наявність слотів для карти пам’яті або порту USB. Враховуйте те, скільки пам’яті вам може знадобитися, так як зображення у високій якості на зразок 4K можуть займати досить великі об’єми пам’яті. Простіше кажучи, якщо у вас велика кількість високоякісних зображень, фоторамка з обсягом пам’яті 8 ГБ може виявитися не найкращим варіантом.

  Віддалене управління

  Більш ранні моделі цифрових фоторамок пропонували скористатися пультом дистанційного керування для зміни відображуваного контенту. Сьогодні ж для цього частіше використовуються комп’ютерні або мобільні додатки, що допомагають розпланувати те, як часто і які зображення відображаються, а також інші параметри, ніби зміна яскравості і режимів. Перевірте доступні функції, і те, що вони є слушними і потрібними. Наприклад, якщо ви захотіли повісити фоторамку в будинку у бабусі, вам потрібна можливість вносити зміни без необхідності здійснювати поїздки туди.

  Безпека

  Подыскиваемая вами цифрова фоторамка повинна володіти хорошим рівнем безпеки для захисту ваших особистих фотографій, а також іншого завантажуваного контенту від зломів і витоків. Також не буде зайвим, якщо та сама мережа Wi-Fi, до якої вона буде приєднана, буде захищена надійним паролем. Адже саме в еру цифрових технологій стало відносно легко допустити витік особистої інформації, безпека якої повинна бути для вас головним пріоритетом.

  Користувальницький інтерфейс

  Деякі сучасні моделі цифрових фоторамок можуть запропонувати зручний користувальницький інтерфейс, який дає вам можливість контролювати, коли, де і як відображається зображення. Інші моделі управляються тільки за допомогою мультимедійних пристроїв на зразок смартфона або планшета. Треті підтримують жести на своїх сенсорних екранах, а четверті оснащені кнопками на бічних гранях конструкції. Інтерфейси будуть продовжувати розвиватися по мірі того, як попит на дану категорію гаджетів продовжує зростати.

  Враховуйте також і розташування вашої фоторамки. Чи зможете ви фізично дістатися до неї, щоб натискати кнопки або торкатися екрану? Ви ж не хочете повзати по дивану або використовувати драбину щоб банально змінити фотографію. Додатки для смартфонів вкрай зручні в управлінні і дозволяють змінювати відображаються фото та налаштування з будь-якого місця.

  Дизайн

  Не малу роль при купівлі цифрової фоторамки може грати і її зовнішній вигляд. Ви напевно не захочете, щоб вона муляла вам очі своєю безглуздістю і недоречностями, абсолютно не поєднуючись з інтер’єром приміщення. В основному на ринку присутні два типи фоторамок цієї категорії – сучасні та класичні. Перші відрізняються технічним мінімалізмом, і віддалено можуть нагадувати найпростіші планшети з графічною заставкою. Другі ж можуть мати різні декоративні рамки, типу «під дерево» або які-небудь розписні.

  Завантаження фотографій

  Ще одна річ, про яку не варто забувати, це легкість, з якою ви можете завантажувати свої фотографії на пристрій. Чим це буде легше, тим для вас це, відповідно, краще. Більш старі моделі вимагали переміщення фотографій на карту пам’яті або флешку, які потім вставлялися в фоторамки (що і зараз не рідкість). На сьогоднішній день, як ми вже встигли відзначити, що багато сучасні аналоги обладнані Wi-Fi, тому ви можете завантажувати фотографії віддалено зі смартфона або ноутбука.

  Передача даних

  Певні моделі цифрових фоторамок можуть дозволити вам ділитися особистими фотографіями з родиною та друзями або навіть розміщувати їх у ваших соціальних мережах. Цей процес буде працювати найбільш коректно, якщо обидва користувача мають фоторамку від одного і того ж виробника. Так що, якщо ваші батьки захочуть спостерігати вашу фотографію в рамці, ви зможете провернути це в кілька простих дій.

  Плейлисти

  Як і в музичному плейлисті, ви можете створити плейлист, що містить всі ваші улюблені зображення, які будуть транслюватися цифровий фоторамкою. Це в буквальному сенсі може бути список, що складається із чого вам завгодно. Якщо ця функція важлива для вас, переконайтеся, що обрана вами модель підтримує можливість створення власного списку відтворення. Переконайтеся, що ця функція дозволить вам контролювати частоту і тривалість відображення кожної з фотографій і картинок. Наприклад, у вас є список з улюблених фотографій якогось важливого періоду вашого життя, і ви захочете, щоб кожен новий день вони змінювали один одного. А якщо їх більше ніж просто багато, то ви можете налаштувати зміна зображення кожні півгодини-годину.

  Вартість

  Останнє, що ви будете враховувати перед остаточним рішенням про купівлю, це, звичайно ж, вартість обраної вами моделі. Діапазон цін в даному випадку може виявитися досить широким, і вам доведеться зважувати всі особливості, якими вона володіє, порівнюючи з тим, що б ви хотіли від неї отримати. Сукупність всіх цих аспектів дозволить вам найбільш грамотно визначити, який бюджет ви готові виділити на придбання цифрової фоторамки. У середньому, цілком хорошу модель можна придбати і за 4 000 рублів, але ви без праці зможете знайти варіанти і в 5 разів дорожче.

  Висновки

  Ясна річ, що, якщо ви задумалися про покупку такої речі, як цифрова фоторамка, значить бачите в ній певну необхідність. Будь то бажання спостерігати найкращі моменти життя в більшому форматі або ж просто прагнення облагородити кімнату, транслюючи на неї різну живопис. Так чи інакше, тепер ви знаєте основні моменти, які варто врахувати при виборі такого пристрою, а значить зможете зробити правильний вибір у бік найбільш підходящої моделі.

  (1 оцінок, середня: 5,00 з 5)

  Завантаження…
  Мітки:Фоторамка

  Схожі записи
  • Фоторамка teXet TF-803 — ще один чемпіон «тонкощі»

   2 коментарю | 19 Січ, 2013  • ТОП-7 кращих цифрових фоторамок в 2018 році

   Коментарів немає | Сер 19, 2018  • Цифрові фоторамки — основні критерії вибору

   2 коментарю | 8 Груд, 2011  • Незвичайні можливості звичайних цифрових фоторамок

   Коментарів немає | Сен 22, 2013  • Epson PictureMate Show фоторамка з принтером — огляд

   Коментарів немає | 16 Лют, 2011  • Цифрова фоторамка — подарунок з «пам’яттю» і на пам’ять. Поради щодо вибору.

   7 коментарів | Лис 20, 2012