Як вибрати вишивальну машину? ТОП 5 популярних моделей 2017 року

0
1

Зміст

 • Специфіка швейно-вишивальних машин
 • Основні критерії вибору
  • Розмір п’ялець і їх кількість
  • Надійність кріплення п’ялець
  • Надійність фіксації тканини в п’яльцях
  • Жорсткість п’ялець
  • Якість вишивки
  • Швидкість вишивання
  • Обрізка протяжек
  • Датчики кінця ниток
  • Ресурси вбудованого комп’ютера
  • Спосіб передачі інформації на вишивальну машину
  • Сервісне обслуговування
 • ТОП 5 популярних моделей
  • Pfaff Creative Vision
  • Husqvarna Designer Diamond Royale
  • Janome Memory Craft 15000 (MC 15000)
  • Bernina 880
  • Brother Enterpreneur Pro X PR1050X

  Подушки, пледи, покривала, одяг з вишивкою – на сьогоднішній день ця нова модна тенденція отримала велику популярність. У часи наших бабусь і мам для отримання стильного прикраси необхідно було витратити багато часу і зусиль, а зараз достатньо придбати для цих цілей швейно-вишивальну машину. Вишивальна машина є найбільш складним різновидом з усього асортименту швейної техніки.

  Специфіка швейно-вишивальних машин

  Сучасні вишивальні апарати оснащені спеціальним програмним забезпеченням і матеріалом, і це все дає можливість вишивати традиційним способом – хрестиком і гладдю, або організовувати оригінальні різновиди вишивок – з допомогою пряжі, стрічок, вишивка фотозображень способами «сфумато» або «фотостежок». Такі агрегати дозволяють створювати креативні шедеври рукоділля – мережива рішельє, нашивку аплікацій і втяжка вироби, реалізовані в поширених техніці печворку або квілтингу. У нашій статті ми розберемося, як же вибрати якісну вишивальну машину і надалі не розчаруватися у її придбанні.

  Основні критерії вибору

  Розмір п’ялець і їх кількість

  Одна з найважливіших характеристик швейно-вишивальної машини – це максимальний розмір вишивки. Мається на увазі максимально можливе поле вишивки, яка здійснюється без перестановки п’ялець, і залежить від величини ходу каретки. Крім цього, ширина вишивки обмежується довжиною платформи пристрою. Багато компаній-виробники випускають моделі з «переставними» п’яльцями. Такі п’яльця оснащені декількома кріпленнями: починає вышиваться одна частина малюнка на тканині, потім п’яльця переставляються по друге кріплення, і відбувається вишивка наступній частині тканини.

  Слід знати, що для поділу дизайну майбутнього творіння на кілька етапів, вам буде потрібно придбати спеціальну програму. Часто у відгуках про вишивальних машинах можна прочитати про такий нюанс, як можливість апарату реалізовувати дизайни, представлені іншими виробниками. Тому, проаналізуйте заздалегідь, зможуть поміститися дані дизайни в п’яльця обраної вами машини.

  Надійність кріплення п’ялець

  Ця характеристика важлива і впливає на якість і результат вишивання. Призвести до зміщення якихось елементів вишивки та неправильності малюнка може присутність великої люфту в установочному механізмі. Чим п’яльця більше, тим більший вплив на точність і чіткість позиціонування п’ялець має люфт механізму. Результат зміщення контурів найбільше помітний у віддалених від кріплення ділянках або при взаємодії з важкими витратними матеріалами. Приділіть особливу увагу цим фактом, якщо в майбутньому ви збираєтеся займатися вишивкою великих трудомістких картин або з’єднувати з окремих деталей вишиті полотна.

  Надійність фіксації тканини в п’яльцях

  Коли обладнання робить свою роботу, необхідно надійне утримання матеріалу в п’яльцях, адже від цього буде залежати кінцевий результат вишивки. В іншому випадку, вишивка буде стягувати тканину, і ваше творіння виявиться неідеальним. Ця проблема часто виникає в тому випадку, коли відбувається фіксація тонкої тканини у великих прямокутної форми п’яльцях – матеріал добре закріплюється в кутах п’яльці і слабо закріплюється в середині. Найкраща фіксація матеріалу в п’яльцях круглої форми, а ось в прямокутних важливо, щоб були добре округлені кути.

  Жорсткість п’ялець

  Ще одна важлива рекомендація по вибору якісної вишивальної машини. У разі деформації, вони не забезпечать надійне закріплення тканини. Тому, для більшої жорсткості багато виробників підсилюють всі сторони п’ялець своєрідними ребрами жорсткості. В нових сучасних моделях передбачена додаткова фіксація матеріалу у вигляді спеціальних кліпс.

  Якість вишивки

  Кінцевий підсумок вашої діяльності залежить від таких факторів – стабільність натягу ниток, точне регулювання механізму, якісна обробка робочої поверхні. Перед покупкою агрегату заздалегідь оцініть, наскільки якісно функціонує сподобалася вам модель – спробуйте вишити тестовий зразок.

  Швидкість вишивання

  Логічно, чим більше швидкість, тим краще. Найчастіше, в реальності швидкість значно нижче і залежить від складності обраного дизайну. Однак, готова вишивка, яка створювалася на невеликій швидкості, виглядає більш акуратно, порівняно з тією роботою, яка робилася на високій швидкості. Внаслідок цього, безліч сучасних швейно-вишивальних машин оснащені спеціальною опцією обмеження швидкості.

  Обрізка протяжек

  Апарат, що має таку функцію, може самостійно обрізати непотрібні протяжки, а також виводити кінець нитки на виворітну сторону вишивки. Така корисна функція значно заощадить ваш час і звільнить від стомлюючої обрізки протяжек руками. Завдяки такій можливості знизиться і ефект стягування матеріалу.

  Датчики кінця ниток

  Правильно налаштований датчик сигналізує про те, що закінчується нитка і потім буде блокування холостого ходу пристрою.

  Ресурси вбудованого комп’ютера

  Мається на увазі виконання стандартного функціонального набору – переміщення малюнка, його поворот.

  Спосіб передачі інформації на вишивальну машину

  Застосування USB-пристроїв вважається найбільш сучасним і комфортним способом. Можливо також підключення інших носіїв – CD-ROM, CompactFlesh, PCMCIA. Або в деяких машинах можна зустріти карти пам’яті індивідуального стандарту. Використовується пряме підключення вишивального апарату до комп’ютера.

  Сервісне обслуговування

  Перед придбанням вподобаної вам моделі, обов’язково уточніть, куди можна звернутися в разі поломки швейної техніки. Важливим буде наявність поблизу спеціалізованого сервісного центру. Щоб купити швейно-вишивальну машину відмінної якості віддавайте перевагу відомим популярним моделям від авторитетних виробників.

  ТОП 5 популярних моделей

  Pfaff Creative Vision

  Німецька модель Pfaff Creative Vision – це подвійне задоволення від процесів шиття і вишивання. Це обладнання втілить усі ваші творчі задуми в реальність.

  Широкий комплект функцій, необмежена різноманітність швів, сенсорне автоматичне створення петлею, вишивка в 3D-режимі, можливість застосовувати всі техніки шиття – це, безсумнівно, справить на вас незабутнє враження. Всі створені стібки будуть ідеально-красивими. Запатентована система IDT гарантує бездоганну подачу матеріалу знизу і зверху.

  «Родзинка» моделі – кольоровий сенсорний дисплей Pfaff High Definition Screen, що має високу роздільну здатність і інтуїтивно зрозумілий зручний інтерфейс. Приєднавши комп’ютер до обладнання з допомогою 2-х портів USB можна переглядати файли, оновлювати програми, взаємодіяти з мишею ПК замість стилуса і зберігати необхідну інформацію. Купити швейно-вишивальну машину Pfaff Creative Vision можна за 179 000 рублів.

  Характеристики моделі:

  • обмежувач швидкості вишивання;
  • максимальна довжина і ширина стібка – 6 мм та 9 мм;
  • автоматична заправка і обрізка нитки;
  • розмір ділянки вишивання – 360 мм × 350 мм;
  • кількість швейних операцій – 500;
  • дзеркальне відображення зразка рядки;
  • верхній транспортер.

  Husqvarna Designer Diamond Royale

  На ринку швейно-вишивальних машин з’явився істинно «королівський діамант» – Husqvarna Designer Diamond Royale шведського виробництва. З такою «розумною» помічницею без особливих фізичних витрат і заощаджуючи свій час легко створювати бездоганні художні шедеври рукоділля.

  Для якісного виконання покладених завдань, ця багатофункціональна модель оснащена усіма необхідними датчиками, автоматичними механізмами та регуляторами. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс інтерактивного сенсорного монітора Ultimate Interactive Screen і функція збереження всіх заданих параметрів («Smart Save») полегшують управління швейним агрегатом.

  Обладнання підтримує всі інноваційні розробки виробника. Це інтегрована методика deLuxe Stitch System, яка надає можливість працювати навіть з нитками-металік. І унікальна система EXCLUSIVE SENSOR SYSTEM, яка автоматично визначає тип матеріалу для рівномірної правильної подачі тканини.

  У машині також реалізована запатентована технологія Dimensional Stitches створення одновимірних рядків під час додавання аплікацій і численних додаткових ефектів. Ціна вишивальної машини складає близько 320 000 рублів.

  Характеристики моделі:

  • величезний вибір рядків – близько 1200;
  • максимальна довжина і ширина стібка до 6 мм і 7 мм;
  • автоматична заправка і обрізка нитки;
  • розмір ділянки вишивання – 360 мм × 350 мм;
  • кількість швейних операцій – 742;
  • кількість вбудованих алфавітів – 4;
  • кількість вбудованих дизайнів для вишивки – 408;
  • дзеркальне відображення в 2-х площинах зразка рядки.

  Janome Memory Craft 15000 (MC 15000)

  Інноваційне швейно-вишивальне пристрій Janome Memory Craft 15000 (MC 15000) є справжнім проривом в світі електропобутових швейних приладів. Ціна такої вишивальної машини від Janome становить 375 000 рублів.

  Це обладнання вироблено в Японії і поєднує в собі всі передові інженерні технології і оснащений потужним інтелектом комп’ютера. Машина отримала можливість бездротовим способом під’єднуватися до мережі інтернет і синхронізуватися з Apple iPAD (попередньо скачавши для цього 2 вбудованих спеціальних швейних додатків).

  Завдяки цьому пристрою у вас з’явиться унікальна можливість власноруч створювати химерні, оригінально-дивовижні малюнки на всіх видах тканини. Встановіть на кольоровому сенсорному Multi-Touch екрані обрану програму потрібного малюнка, і голка швидко повторить його з найбільшою точністю.

  Управління апаратом і контроль над дією можливі і на відстані, за допомогою великого переносного дисплея. Модель оснащена опцією імпортування вподобаних дизайнів прямо з USB-картки. Також відмінним бонусом до покупки буде надання офіційної гарантії від виробника терміном на 5 років.

  Характеристики моделі:

  • швидкість вишивання – 1000 стібків в хвилину;
  • максимальна довжина і ширина стібка 9 мм і 14 мм;
  • автоматична заправка і обрізка нитки;
  • розмір ділянки вишивання – 230 мм × 300 мм;
  • кількість швейних операцій – 1066;
  • кількість вишивальних шрифтів – 11;
  • кількість вбудованих дизайнів для вишивки – 480;
  • величезний вибір рядків.

  Bernina 880

  Для того, щоб увійти в світ краси і безмежної креативності, потрібно всього лише придбати вдосконалену швейно-вишивальну машину швейцарського виробника –Bernina 880, вартістю близько 485 000 рублів.

  Ключовою особливістю даного приладу є повна автоматика всіх вбудованих функцій. Управління обладнанням також знаходиться на гідному рівні – сенсорний 7-дюймовий HD дисплей, збереження потрібних налаштувань, опція «Drag and Drop», що дає можливість об’єднувати і редагувати стібки одним лише дотиком.

  До достоїнств пристрою також можна віднести і ротаційний горизонтальний човник, створює більше 1200 стібків за хвилину, подовжену рукавну платформу, інновативний дизайнер стібків, функцію деформації, нескінченне вишивання і абсолютний контроль для точного і правильного розташування зразка та подальшого супроводу. Присутня подвійна світлодіодне підсвічування робочої поверхні. Синхронізація з комп’ютером здійснюється за допомогою USB-роз’єму.

  Характеристики моделі:

  • швидкість вишивання – 1200 стібків в хвилину;
  • максимальна довжина і ширина стібка – 6 мм та 9 мм;
  • автоматична заправка і обрізка нитки;
  • розмір ділянки вишивання – 260 мм × 400 мм;
  • кількість швейних операцій – 1750;
  • кількість вишивальних шрифтів – 12;
  • кількість вбудованих дизайнів для вишивки – 400;
  • автоопускание і підняття нижньої трансформера або лапки.

  Brother Enterpreneur Pro X PR1050X

  Революційна новинка від всесвітньо відомої компанії – Brother Enterpreneur Pro X PR1050X. Цей пристрій підійде як для звичайних людей, які люблять вишивати, так і для тих, кому потрібна високопродуктивна 10-голкова потужна машина, і одночасно з цим проста, надійна і зручна в експлуатації.

  Апарат має великий сенсорний IPS LCD 10.1-монітор з високою роздільною здатністю і спеціальної СВІТЛОДІОДНИМ системою підсвічування, яку можна налаштовувати. Присутній індикатор і імітатор процесу вишивання, автовизначення п’ялець, розширені функції редагування тексту. Завдяки скануванню і властивостями вбудованої камери відбувається позиціонування, причому швидкість сканування стала в 5 разів вище в порівнянні з попередніми версіями.

  PR1050X оснащена режимом віртуального перегляду майбутньої вишивки на моніторі, включаючи вишивання на циліндричних предметах і бейсболках. Опція «Мій дизайн-центр» надає можливість створювати індивідуальні креативні дизайни для вишивки безпосередньо в машині («Малюй-Скануй-Вышивай»). Зрозуміло, що вартість такої вишивальної машини преміум-рівня не може бути маленькою, і становить близько 500 000 рублів.

  Характеристики моделі:

  • швидкість вишивання – 400-1000 стібків за хвилину;
  • автоматична заправка і обрізка нитки;
  • розмір ділянки вишивання – 360 мм × 200 мм;
  • кількість вбудованих шрифтів – 37;
  • кількість вбудованих дизайнів для вишивки – 538;
  • інноваційна система заправки нитки.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Швейна машина

  Схожі записи
  • Швейна машинка на всі випадки життя. Як обрати швейну машинку?

   Коментарів немає | Січ 13, 2013  • Комп’ютерні машинки для шиття: переваги і характеристики

   Коментарів немає | 8 Січ, 2014  • Як вибрати автоматичну в’язальну машину для дому? ТОП 5 кращих моделей на кінець 2016 р.

   1 коментар | Жов 28, 2016  • Основні етапи вибору і покупки побутової швейної машинки

   Коментарів немає | Апр 24, 2012

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here