Зміст

 • Короткий знайомство
 • Принцип роботи
 • Вартість
 • Дистанція
 • Як вибрати кращу модель?
 • Важливі аспекти
 • Корисні поради
 • Переваги бездротового дзвінка
 • Висновки
 • Дверні дзвінки – це важливий елемент безпеки вашого будинку або квартири. І на сьогоднішній день, завдяки розвитку технологій, вам не доведеться прокладати дроти і свердлити стіни для того, щоб встановити дверний дзвінок. На зміну морально застарілим варіантів приходять бездротові дзвінки, які максимально прості в установці і роблять те ж саме, що і звичні старі моделі. Якщо ви надумали придбати новий дверний дзвінок, то при виборі бездротового перед вами буде не тільки широкий асортимент доступних моделей, але і певні особливості, які потрібно враховувати. Нижче ми пропонуємо загальну інформацію про цьому типі дзвінків, принцип роботи, а також інші аспекти та поради, які спростять процес вибору.

  Короткий знайомство

  Пристрій системи бездротового дверного дзвінка досить просто, і в стандартній комплектації включає в себе приймач з вбудованим динаміком і саму кнопку дзвінка. Остання, прикріплена ззовні, відправляє радіосигнал на приймач, що відбувається безпосередньо в момент натискання. Інтелектуальна бездротова дверна система може працювати на батареях або підключатися до основної електричної мережі в будинку. Оскільки в бездротовому дверному дзвінку не потрібна проводка, можна використовувати два або більше приймача.

  Для багатьох з тих, хто працює вдома, це буде досить практично, так як другий приймач можна розмістити в гаражі або будь-якому іншому місці, де ви можете просто не почути. Багато приймачі також нерідко оснащені світлодіодами, що не менш корисно для людей з проблемним слухом. Деякі з більш просунутих моделей оснащують навіть датчиками руху, щоб повідомляти про те, що хтось знаходиться біля дверей.

  «Бездротовий дверний дзвінок» може пролунати складно, але насправді він дуже простий і зрозумілий у використанні. Якщо ви задумалися про перехід на дану нову систему, це безумовно буде вигідним варіантом з точки зору вартості і зручності. Ваш остаточний вибір повинен ґрунтуватися на таких пунктах, як ціна, планування житла, пошук підходящого місця, обслуговування та встановлення, а також бажаний функціонал.

  Принцип роботи

  Як ви вже могли зрозуміти, технологія, яка стоїть за бездротовими дзвінками, полягає в радиосигнале, передающемся на приймач при натисканні кнопки. Приймач підбирає цей сигнал, а потім відтворює звукові сигнали, що нерідко супроводжуються і світловими. У більшості випадків бездротові моделі мають різні частоти, щоб зменшити перешкоди сусіднім дверних дзвінків. Незважаючи на відсутність спеціальних інструкцій по установці, тонка схема бездротових дверних дзвінків вимагає обережності на цьому етапі. І якщо в процесі ви упустите приймач – велика ймовірність того, що він пошкодиться. Як ми вже говорили, деякі моделі живляться від акумулятора, а інші підключаються до електричної мережі. Портативні версії можуть легко переноситися в інші кімнати, і багато виробників пропонують сумісність з кількома приймачами відразу.

  Вартість

  Діапазон цін у цій категорії електроніки може варіюватися від 1000 до кількох десятків тисяч рублів, так як більш дорогі системи можуть запропонувати такі особливості як систему комунікації (аудіо) і відео. Звичайно, дані особливості можуть не бути необхідними, але вони здорово підвищують безпеку. Не дивно також і те, що на ринку активно почали з’являтися «розумні» дверні дзвінки, значно розширюють межі взаємодії останніх. Вони надсилають оповіщення прямо на смартфони, за допомогою яких ви навіть зможете відкрити двері. Відомі бренди пропонують широке розмаїття, як бюджетних, так і топових моделей. Так що бездротові дверні дзвінки, в залежності від бажаних функцій, можуть бути цілком доступними.

  Дистанція

  Зазвичай відстань між кнопкою і приймачем може складати від 50 до 100 метрів, однак безліч різних особливостей може вплинути на дальність сприйняття сигналу і його якість. Одними з них, безпосередньо, є стіни і двері. Якщо на шляху до приймача багато стін або й зовсім металеві двері, це може вплинути на нього досить сильно, аж до втрати зв’язку з самої кнопкою. Для цього вам варто оцінити приміщення і вибрати найбільш підходяще місце для приймача, де нічого не могло перешкодити сигналу. Не зайвим буде перевірити і заявлений у характеристиках радіус дії.

  Як вибрати кращу модель?

  Одним з найважливіших елементів електроніки в нашому домі є саме дверний дзвінок, чого багато хто до цих пір не усвідомлювати. Це одне з перших пристроїв, що ваші гості побачать і використовують. Тому дуже важливо, щоб ваш дверний дзвінок був надійним і працював коректно. При цьому буде куди приємніше, якщо у нього буде і гарний зовнішній вигляд. Ваш дверний дзвінок повинен бути в змозі доповнити стиль і колір вашого будинку або квартири. На щастя для всіх бажаючих сучасний ринок повний моделей різних варіантів дизайну. Вам лише залишається вибрати модель, яка найкращим чином відповідає вашим перевагам і бюджету.

  Відомо, що бездротові дверні дзвінки пропонують хорошу надійність, безпеку і довгий термін служби. При цьому у вас навряд чи виникне необхідності телефонувати електрикам з проханнями про лагодження. Адже вся справа в радіохвилях, які взаємодіють з приймачем за допомогою безпечної та простої системи. З безпровідними моделями абсолютно відпадає потреба в якій-небудь проводці, завдяки чому будь-який зможе легко підключити систему, готову до роботи, всього за пару хвилин.

  Важливі аспекти

  Зазвичай кнопка у бездротових дзвінків являє собою невеликий передавач, який живиться від акумулятора, і є повністю автономним. Але, так як на ринку існують різні типи дверних дзвінків в цій категорії, важливо ретельно зважити всі варіанти з передбачуваними потребами перед тим, як зробити покупку. Деякі з основних факторів при виборі можуть виявитися такими:

  • Придбана система повинна поставлятися з портативними приймачами. Це дозволить розташувати його найбільш правильно, в тій точці, звідки дзвінок буде добре чути по всьому приміщенню.
  • Його охоплюваний діапазон також не менш важливий, так як слід забезпечити найкращу прохідність сигналу. Майте на увазі, що товсті внутрішні стіни, а також цегла і метал мають здатність погіршувати якість сигналу.
  • Оскільки кнопка буде розміщуватися на відкритому повітрі, важливо перевірити і підтвердити, що вона призначена для адаптації до зовнішніх умов. Вони повинні бути стійкі до впливу дощу і спеки. Це серйозні аспекти, оскільки вони збільшують довговічність бездротового дзвінка.
  • Різні моделі можуть запропонувати наявність певного набору мелодій, і з цієї причини вважається, що важливо вибрати ту, яка сподобається всім членам сім’ї. Також це логічно і тому, що деякі звуки і мелодії, як відомо, здатні дратувати людей. Переконайтеся, що обраний звук не робить такого впливу. Також майте на увазі, що він повинен бути ще і досить гучними.

  • Для того щоб отримати всі переваги бездротового дзвінка, рекомендується також звертати увагу на моделі з найбільш високою автономністю. В залежності від придбаного типу існують різні типи акумуляторів, та кращим вибором у даному випадку будуть варіанти зі стандартними батареями. Багато в чому тому, що вони, як відомо, можуть прослужити довше, а ще не потребують постійної заміни. Крім того, подумайте про те, що є і такі моделі, які видають різного роду оповіщення, коли заряд батареї знаходиться на критичній позначці.
  • Є деякі моделі, комплектація яких містить кілька кнопок виклику, що може виявитися вкрай корисним, особливо якщо ваш будинок має кілька входів.
  • Якщо вам потрібна звукова зв’язок або підтримка камери, то вам слід виділити ті моделі, у яких є даний функціонал. Це, в свою чергу, дозволить вам дізнатися, хто знаходиться у двері, без необхідності її відкривати.

  Після того, як ви врахуєте всі ці фактори і визначитеся з необхідними потребами, ви без праці зможете знайти ту модель, яка буде ідеально відповідати вашим індивідуальним потребам.

  Корисні поради

  Крім усього того, що ви встигли засвоїти, щодо пристрою, функціоналу бездротових дзвінків, і іншого, ми хочемо запропонувати також і кілька слушних порад, які можуть значно спростити процес купівлі в майбутньому:

 • Знайдіть модель, яка не буде занадто дорогою або занадто дешевою. Вивчіть запропоновані варіанти і діапазон цін. Остання повинна являти собою «золотою серединою», що дозволить вам отримати якісний продукт, який буде справно працювати. Головне пам’ятати, що при покупці ціна не завжди є визначальним фактором, але вірно і те, що, купуючи дешевий бездротовий дзвінок, можливо, ви ризикуєте зіткнутися не з найкращим якістю.
 • Завжди пам’ятайте, що краще всього здійснювати покупки в магазинах з хорошою політикою повернення. Ви повинні бути в змозі перевірити придбаний дзвінок, і, якщо він недостатньо гучний (або має інші нюанси), мати можливість повернути його і отримати відповідний.
 • Ви також повинні чути звук дзвінка і зовні. Якщо ви його не чуєте, велика ймовірність того, що дзвонить людина може подумати, що він не працює, доводячи мешканців до нестями. Адже ймовірність того, що він буде телефонувати, не знаючи, що бездротовий дверний дзвінок дійсно працює, може бути досить велика.
 • Переваги бездротового дзвінка

  Одним з основних переваг вибору даної системи є насамперед її проста установка. Монтаж звичайного дверного дзвінка потребує правильної проводки і установки, і багатьом домовласникам потрібна допомога професіоналів. На відміну від цього, все, що вам потрібно зробити при установці бездротового дзвінка, це підключити приймач до розетки і просто повісити дзвінок за двері. Його проста установка робить його дуже популярним серед великої кількості користувачів. А його портативність дозволить легко перемістити дзвінок в інше місце, що практично при переїзді.

  Висновки

  Після того, як ви ознайомилися з усіма перерахованими аспектами і особливостями, що стосуються бездротових дзвінків, ви напевно зможете зробити виважений і правильний вибір у бік потрібної вам моделі. Не забувайте враховувати засвоєну інформацію перед покупкою, і тоді точно залишитеся всім задоволені.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Теги:Безпровідний дверний дзвінок

  Схожі записи
  • ТОП-9 кращих бездротових дверних дзвінків у 2018 році

   Коментарів немає | Сер 16, 2018