Зміст

 • Типи морожениц
  • Механічні
  • Електричні
 • Особливості
  • Простота використання
  • Ємність
  • Швидкість
  • Шум
  • Дизайн
  • Легкість очищення
  • Вартість

  Для багатьох ласунів, особливо в жаркий літній день, не знайдеться десерту краще, ніж домашнє морозиво. Звичайно, ви завжди можете знайти доступні варіанти у широкому асортименті самих різних брендів, форм і смаків в холодильниках будь-якого локального продуктового магазину, але саморобний морозиво має такі особливості, як більш насичений смак, а також варіативність у використанні інгредієнтів. Якщо у вас, скажімо, є алергія на щось типове для даного десерту, або якщо ви просто хочете знайти спосіб зробити його більш поживним, саме морожениця зможе надати вам ці та інші можливості.

  І є щось особливе в тому, щоб їсти морозиво, яке ви зробили самі, або ж запропонувати його друзям і близьким, коли вони прийдуть у гості. Якщо ви готові зробити домашнє морозиво більш регулярної частиною свого життя, то перед вами постане досить широкий вибір сучасних моделей, що володіють тими або іншими особливостями і фішками. І вже якщо ви не дуже розбираєтеся в пристрої цієї категорії, то дана стаття допоможе вам полегшити процес вибору відповідної моделі, так як в ній ми перерахували самі корисні поради, які варто врахувати перед покупкою морожениці.

  Типи морожениц

  Якщо ж ви відразу приступили до пошуку моделей онлайн, то ви напевно помітите, що вони в чомусь і схожі один на одного, але місцями разюче відрізняються. І в даному випадку справа не тільки в конструкції пристрою або його ціновому діапазоні (останній, до речі, досить широкий). Однією з особливостей будь-якої техніки є зручність і простота користування їй, і в даному випадку кожен з типів морожениц, перерахованих нижче, може запропонувати, як свої переваги, так і недоліки. Природно, велика кількість додаткових функцій і особливостей буде здорово впливати на вартість моделі, однак, ознайомившись з усіма можливими варіантами, ви точно зможете зробити оптимальний вибір, який відповідає вашим потребам.

  Механічні

  Механічні морожениці – це безперечно старомодний, але все ще досить надійний спосіб приготувати вершковий десерт у себе вдома. Іноді вони нагадують відро з ручкою зверху (це традиційний вид), але деякі з доступних в даний час моделей більш яскраві і сучасні. Вони є найбільш доступними серед інших типів даної категорії, але вимагають набагато більше часу для приготування морозива, ніж інші типи. Природно, на даний момент цей тип є морально застарілими і зустрічається все рідше, поступово пропадаючи з полиць стаціонарних та інтернет-магазинів. Однак, як окрема гілка морожениц, він все ще має місце бути, в основному, як нагадування про те, що варто віддати перевагу будь-який інший тип.

  Електричні

  Електричні морожениці в свій час стали серйозним кроком вперед, якщо брати за точку відліку механічні моделі, що дозволило значно спростити процес приготування домашнього морозива. За принципом дії цей тип морожениц може нагадати про такий кухонному пристрої, як міксер. Все що потрібно для приготування домашнього морозива – просто охолодити чашу, додати необхідні інгредієнти, включити пристрою і проявити трохи терпіння. Саме тому механічні моделі на сьогоднішній день навряд чи зможуть когось зацікавити. Правда, з великим функціоналом приходить і велика вартість, що, звичайно, в більшості випадків обумовлюється простотою та якістю.

  Незважаючи на те, що з точки зору принципу роботи типів морожениц всього два, останній прийнято також розділяти на два види. Ними є напівавтоматичні і автоматичні моделі, які розрізняються між собою залежно від наявності компресора.

  Напівавтоматичні

  Природно, дана морожениця – та, якою компресора не дісталося. Звичайно, це, нехай і не завжди, але передбачає більш доступну вартість, але є і явні недоліки на відміну від автоматичних моделей. Насамперед важливо зазначити, що це той вид, який зажадає від вас попереднього охолодження чаші, займає досить велику кількість часу (від 15 години і до доби), а після них залишиться додати суміш і запустити процес приготування морозива. Так, це не механічна морожениця, що віднімає багато сил, але час цей вид теж заощадити не зможе. Перевагами таких моделей часто є більш компактні габарити, вага, а також менше енергоспоживання.

  Якщо говорити про недоліки, то крім постійного охолодження чаші, для якої доведеться виділити чимало місця в морозилці, такі морожениці готують всього одну порцію за цикл. Простіше кажучи, напівавтоматичні моделі можуть підійти для тих, хто захоче зрідка побалувати себе смачним домашнім морозивом, не вживаючи його в незліченних обсягах. Так, таке вкладення націлена більше на довгострокову перспективу, але якщо ви не плануєте є морозиво кожен день, то немає сенсу і переплачувати.

  Автоматичні

  Другим видом електричних морожениц є автоматичні, які, порівняно з іншими, мають не тільки певними перевагами, але і досить високою вартістю. І все ж більшість покупців, які купують саме цей вид, цінують і люблять їх. Незважаючи на цінник, вони надзвичайно прості у використанні і виробляють вершкове морозиво, яке більшість людей вважають правильним, так сказати цим. Основна суть цих моделей полягає в наявність компресора, завдяки чому необхідності в попередній заморожуванню чаші, а разом з тим і тривалому очікуванні, просто немає. Ви отримаєте готове морозиво не просто в той же день, коли забажаєте його приготування, а швидше за все навіть протягом години.

  На противагу швидкої роботи та циклічності використання можна навести такі фактори, як відносно високе енергоспоживання і не самі компактні габарити. Проте дані пункти, власне, як і вартість, досить суб’єктивні, особливо якщо місця на кухні достатньо, а бюджет від подібної покупки не постраждає.

  Особливості

  Після того, як ви розібралися з можливими типами і видами морожениц, чекають вашої уваги, слід копнути ще трохи глибше, якщо ви хочете зрозуміти більше. Якщо ви хочете вибрати найбільш підходящу мороженицю, відповідну вашим вимогам, при цьому не переплачувати за непотрібні параметри, варто вивчити і врахувати деякі інші фактори, наведені нижче.

  Простота використання

  Одним з найбільш важливих відмінних чинників серед різних типів і моделей морожениц є простота. Причому простота ця полягає не тільки у взаємодії з пристроєм, але і в тому, наскільки простим виявиться сам процес. Є вагома причина, по якій деякі люди готові платити більше за автоматичні моделі, так як вони виконують більшу частину роботи за вас. Основним фактором, що визначає зручність використання морожениці, є звичайно ж наявність компресора, але є й інші пункти, які можуть спростити користування пристроєм.

  Наприклад, наявність додаткової чаші може спростити процес приготування морозива, якщо необхідно зробити більше однієї порції або ви захочете поекспериментувати зі смаками. Механічних моделей простоти додає наявність двигуна, що крутить віночок. Навіть автоматичні моделі можуть володіти особливостями, які спрощують взаємодію. Наприклад, цифрові дисплеї здорово спрощують роботу і взаємодію з морозивницею, а легка чаша, швидко виймається з машини, дозволить легше перекласти морозиво.

  Ємність

  Якщо ви плануєте робити домашнє морозиво для великої родини або хочете мати можливість надати необхідну його кількість для вечірки, то пильну увагу варто приділити купівлі моделі з чашею достатньої ємності. А якщо остання ще й вимагає попередньої заморозки, ви просто не зможете швидко приготувати партію, якщо морозива виявиться недостатньо. Зручно, що деякі з морожениц, є досить повільними в роботі, мають тенденцію пропонувати чаші з більшою ємністю. Найкраще в цьому плані буде заздалегідь мати уявлення про те, скільки морозива вам потрібно буде зробити за один раз, перш ніж вибирати найбільш підходящу модель.

  Швидкість

  В доповнення до швидкості, з якою морожениця буде готувати ваше морозиво, ви також повинні подумати про те, як довго ви згодні чекати, щоб отримати бажаний готовий продукт. Якщо ви хочете мати готове морозиво в той же день, коли вирішили його зробити, то вам потрібна автоматична моделі. Всі інші потребуватимуть певного часу, крім самого процесу приготування. Якщо ж ви не поспішайте, і, скажімо, в кінці робочого тижня плануєте зробити морозиво на вихідні, то сенсу переплачувати для вас немає.

  Правда, для автоматичних морожениц швидкість, з якою вони роблять десерт, є одним з ефективних факторів і часто вказується в характеристиках. Так що, якщо це важливо для вас, перевірте сторінку продукту та відгуки користувачів, щоб дізнатися, скільки часу потрібно на те, щоб зробити одну партію.

  Шум

  Будь-який пристрій з електродвигуном, і морожениця в тому числі, очікувано буде видавати певну кількість шуму. Однак деякі з них, безумовно, є більш гучними, ніж інші в цьому відношенні. Якщо ви чутливі до гучних пристроїв, то це стане ще одним фактором, який необхідно буде перевірити перед покупкою. Зробити це, до речі, буде також просто, як у випадку зі швидкістю всього лише вивчивши відгуки про цікавить вас моделі. Багато покупців у своїх оглядах швидко згадують, наскільки голосно (або ні) веде себе та чи інша модель, щоб допомогти іншим прийняти більш обґрунтоване рішення.

  Дизайн

  Для деяких покупців естетика зовнішнього вигляду пристрою має не менше значення, ніж його функціональність. І якщо ви з тих, хто також хоче, щоб навіть морожениця виглядала добре, вам доведеться витратити якийсь час на вивчення всіх цікавлять вас варіантів, щоб визначитися, яка з них вам найбільше подобається. Якщо морожениця зовні приваблива і вписується в інтер’єр вашої кухні, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що він буде виділятися на тлі інших предметів і техніки.

  Легкість очищення

  Кожен кухонний прилад, який ви використовуєте для приготування їжі, повинен бути очищений після використання. І морожениці, звичайно ж, не є винятком. Якщо ви знаєте, що очищення не є одним з ваших улюблених занять, тоді ви повинні подумати про те, яким може виявитися цей процес у присматриваемой вами моделі. Автоматичні моделі зі знімними чашами, приміром, буде куди легше чистити, ніж ті, у яких вони не знімаються. А більш компактні моделі в цьому плані і зовсім полегшать завдання, правда тут доведеться розмінюватися на ємність (а це не кращий варіант для деяких). Огляди та відгуки, ймовірно, стануть найбільш інформативними ресурсами, щоб зрозуміти наскільки легко чи важко чистити ту чи іншу модель.

  Вартість

  Діапазон цін між простими мороженицами і висококласними автоматичними моделями неймовірно широкий. І якщо ви хочете максимально заощадити на придбанні бюджетного варіанту, будьте готові докласти певні зусилля з приготування морозива. З іншого боку, топові модель хоч і можуть «влетіти в копієчку», дозволять робити дуже смачний десерт швидко і максимально просто. Звичайно, щось гідне ви без праці зможете відшукати і в середньому ціновому сегменті, головне чітко розуміти, чого саме ви хочете.

  Основними компромісами для скорочення витрат є швидкість і зручність, але завжди краще трохи доплатити і отримати переваги моделей вищого рівня, ніж комплект «мінімум» від роботи з яким явно не виникне великого задоволення.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:морожениця

  Схожі записи
  • ТОП-8 кращих морожениц для вашої кухні (Літо 2018)

   Коментарів немає | Чер 16, 2018  • Морожениці — які бувають і яку вибрати

   Коментарів немає | Чер 25, 2013