Зміст

 • Що ви збираєтеся пити?
 • Розміри та місткість
 • Простота використання
 • Продуктивність
 • Шум
 • Відгуки
 • Додаткові витрати
 • Кілька інших рад
 • Раніше на світовому ринку присутня велика кількість соковижималок низької якості, які не могли повною мірою впоратися з наданням якісного типу соку. Вживання натурального овочевого або фруктового соку вважається здоровою звичкою, хоча більшість експертів з харчування застерігають від зловживання цим за рахунок отримання організмом надмірної кількості цукру і калорій. Тим не менш, на сьогоднішній день розвиток технологій відбувається настільки стрімкому темпі, що це дозволяє нам насолоджуватися приємним свіжовичавленим соком в лічені миті. Природно, ринок соковижималок сповнений різних типів і моделей, але в більшості випадків тільки найбільш якісні пристрої (найчастіше від найпопулярніших брендів) можуть надати нам корисний і смачний сік. Ну і, природно, якщо ви задумалися про необхідність придбання такого пристрою, але не надто знайомі з ним як таким, варто звернути увагу на кілька основних параметрів, які варто врахувати при виборі соковижималки. А їх ви, як завжди, зможете знайти нижче в цій статті.

  Що ви збираєтеся пити?

  Звичайно ж, відповіддю на це питання у багатьох відразу буде «сік». Так, це вірно, але далеко не у всіх людей можуть бути однакові уподобання, особливо коли мова заходить про соку. Результатом цього як раз і є широке розмаїття моделей на сучасному ринку, які цілком можуть володіти різними функціональними особливостями, які краще підходять для того або іншого процесу. У той час як одні моделі виявляться ефективними для подрібнення та видобування соку з твердих фруктів і овочів, інші можуть добувати сік із більш м’яких продуктів, таких як банани. Крім цього, деякі більш дорогі соковижималки також оснащені додатковими дисками, які допомагають добувати сік з м’яких фруктів та овочів. Крім того, ви можете зустріти і інші соковижималки, з більш широким ситом, що дозволяє їм виробляти відмінні соки з м’якоттю.

  Зрештою, для того, щоб використовувати її максимально ефективно, ви повинні зрозуміти, з чим саме її належить працювати і які соки ви будете робити з її допомогою. Але як дізнатися, яка конкретна соковижималка зможе виконати всі ваші вимоги? Шнекові соковитискачі, які здатні справлятися з твердою продукцією, зазвичай мають важкі рухливі компоненти компоненти, а також потужні мотори. Крім цього, фільтри і леза також є важливими компонентами, які ви повинні враховувати при виборі соковижималки. В іншому випадку, якщо ви хочете добувати сік з м’яких фруктів, таких як апельсини, доцільно придбати легку шнековий соковитискач або взагалі модель цитрусового типу, які досить прості, як в плані дизайну, так і в користуванні.

  Розміри та місткість

  Ще один важливий аспект, який слід враховувати, – це габарити соковижималки. Хоча більшості користувачів вистачає і стандартних моделей, здатних здобувати невелику кількість соку за раз, інші воліють використовувати соковитискач безперервно, для отримання більшої кількості. Отже, деякі користувачі будуть задоволені соковижималкою з порівняно невеликими розмірами, в той час як інші хотіли б знайти для себе більш велику. Також при виборі соковижималки не варто забувати або оминати такі параметри, як розмір подає трубки або жолоби. Всі ці та інші параметри можуть відрізнятися в залежності від моделі, так що не зайвим буде і провести невелике порівняння в тому випадку, якщо ви не можете визначитися з фаворитом.

  Простота використання

  Недоцільно обирати ту соковижималку, яка в підсумку виявиться надто складною в освоєнні або управлінні, і в кінцевому рахунку ви не зможете отримати найкращі результати, так як можете просто не захотіти витрачати свій час на те, щоб зрозуміти, як нею користуватися. У більшості випадків різні соковижималки на сьогоднішній день володіють безліччю різноманітних функцій, які по факту можуть вам зовсім не знадобитися, а простіше кажучи – будуть марні в довгостроковій перспективі, і тому купівля таких моделей буде повною витратою грошей. Крім того, це може позначитися і на якості вугілля соку. Пристрій може бути складним і багатофункціональним, але це не обов’язково означає, що воно показує відмінні результати продуктивності. Якщо ви збираєтеся придбати модель з великою кількістю функціональних можливостей, але не знаєте, як ними керувати, то від цього вам користі точно не буде. Отже, у пошуках найбільш відповідної соковижималки не варто про це забувати.

  Продуктивність

  У більшості випадків продуктивність соковижималки буде відігравати важливу роль у визначенні різниці між хорошим і поганим пристроєм. У результаті необхідно перевірити ефективність пристрою, щоб ваші гроші не пропали даром. Тепер питання лише в тому, яким ви хочете, щоб сік вийшов. Адже, якщо деякі люди воліють в соку м’якоть, інші можуть бути абсолютно категоричні в тому, щоб пити тощо. Справа смаку, так сказати. І все ж ви повинні враховувати це при виборі, адже це допоможе вам вибрати соковижималку без проблем, якщо ви заздалегідь знаєте, чого хочете. В деяких випадках певні моделі соковитискачів можуть не надати вам бажаний результат, так як вони повинні будуть виконувати завдання, що перевершують їх вихідні потужності. Наприклад, ви можете знайти певні пристрої на ринку, леза яких призначені для добування соку з м’яких продуктів. Тим не менш, це може виявитися справжнім кошмаром, якщо вам здасться, що ці соковижималки будуть працювати однаково добре і для твердих фруктів. Це може призвести в кращому випадку до перегріву, і ви отримаєте низькоякісний сік.

  Шум

  Є багато різних речей, які ви повинні брати до уваги, вибираючи для себе підходящу соковижималку (особливо шнековий), і шум, безумовно, є одним з них. Насправді, шум може створити безліч проблем для великої кількості користувачів, і тому вкрай важливо зрозуміти, як вибрати ту модель, що не буде видавати багато шуму. При цьому потрібно також розуміти, що основна частина виробленого шуму викликається роботою лез, а також самим вмістом соковижималки. В результаті, високошвидкісні соковижималки хоч і будуть здаватися відмінним вибором в плані продуктивності і економії часу, не варто забувати, що така модель буде видавати куди більше шуму. І тим не менш, багато користувачів все ще воліють купувати високошвидкісні соковижималки. Однак, в даному випадку, вирішувати вам, чи хочете ви отримати свій сік швидше або щоб пристрій було менш гучним.

  Відгуки

  Перш ніж остаточно зупинитися на виборі якоїсь конкретної соковижималки, варто зайвий раз скористатися доступом в Інтернет і прочитати пару-трійку користувальницьких відгуків в ній. Природно, якщо вони будуть, то велика ймовірність, що далеко не всі вони виявляться позитивними. Але в даному випадку потрібно дивитися на це більш об’єктивно. Прочитання і порівняння відгуків допоможе вам зрозуміти, чи підходить якась конкретна соковижималка для ваших потреб. Ви абсолютно точно не повинні купувати те, що вам не потрібно. Немає нічого хорошого в покупці соковижималки, яка в кінцевому підсумку не виправдає ваші очікування. Однак ви можете позбутися від подібних ситуацій, якщо ви купуєте продукт, який вже був протестований іншими користувачами. Тому ви повинні зробити все можливе для проведення адекватних досліджень і ознайомлення з рекомендаціями користувачів, щоб дізнатися більше про конкретну соковижималці.

  Додаткові витрати

  Як вже можна було зрозуміти, соковижималки беруть велику кількість овочів або фруктів і перетворюють їх у невелику кількість соку. Так що після покупки такого пристрою, кожен похід у продуктовий магазин може обернутися вам у кілька додаткових покупок і без того не дешевих продуктів. Адже, якщо ви хочете щодня випивати свіжий і гарний сік, то доведеться купувати фрукти і овочі не тільки регулярно, але і стежити за їх якістю. Крім того, вам необхідно буде продовжувати купувати і їсти фрукти і овочі для звичайних страв, які ви готуєте. Все це означає, що вам краще планувати свої походи і чекати, що вони виллються у велику кількість покупок. Все це обіцяє бути не тільки більш стомлюючим, але також і витратним процесом. Так що, якщо ви не готові до цього, то варто подумати двічі, адже в довгостроковій перспективі пити натуральний свіжовичавлений сік – задоволення недешеве.

  Кілька інших рад

  Якщо ж ви все-таки вирішите зробити крок назустріч придбання соковижималки, ось кілька додаткових порад для її подальшого використання:

  • Зосередьтеся на овочах, але не забувайте і про фрукти. Доведено, що навіть одне невелике яблуко може мати величезне значення в плані аромату. Так що, незважаючи на очевидну користь овочевих соків, варто розбавляти їх і фруктами.
  • Додавайте 1-2 коренеплоду, начебто моркви або буряка, щоб наситити сік додатковим ароматом і антиоксидантами. Додавати їх можна як завгодно, наприклад, або дві маленьких, або ж одну велику. Вони, як правило, вносять у напій не тільки приємний аромат, але і наявність цукру.
  • Додайте щось із зелених овочів. Непоганим результатом може стати додавання капусти, броколі або мангольда, але і інші варіанти напевно спрацюють.
  • Не забувайте про гарнір. Невелика кількість чого-то з сильним ароматом, начебто імбиру, лимона, м’яти або іншої трави, може зробити ваш сік куди більш ароматним і насиченим, привносячи в нього висококонцентровані антиоксиданти.
  • Подумайте про те, щоб додати трохи м’якоті або макухи, які фільтруються соковижималкою. Це зробить ваш сік густішим.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Соковижималка

  Схожі записи
  • Огляд ТОП 6 моделей соковитискачів 2013-1014 роки. Основні критерії вибору соковижималок.

   1 коментар | Дек 25, 2013  • Рейтинг відцентрових соковижималок 2017. Топ-10 моделей

   Коментарів немає | 2 Серп, 2017  • Яка соковижималка краще шнекова або відцентрова, чим відрізняються

   1 коментар | 1 травня, 2016  • Які бувають соковижималки (типи, різновиди). Яку вибрати?

   Коментарів немає | травня 4, 2016  • Рейтинг шнекових соковижималок 2017. Топ 11 моделей

   Коментарів немає | Лип 19, 2017  • Кращі відцентрові соковижималки в 2016 році

   Коментарів немає | травня 20, 2016