Зміст

 • SpeakingPal
 • Duolingo
 • English Grammar Ultimate
 • Phrasalstein
 • Learn English Vocabulary
 • English Conversation Practice
 • Speak English Fluently
 • Hello English
 • English Conversation Courses
 • Learn English
 • Вивчення англійської мови на сьогоднішній день є обов’язковою дисципліною більшості навчальних закладів по всьому світу, так як ця мова вважається досить легким до освоєння і разом з тим міжнародним. І в цьому є логіка, адже знання англійської може стати корисним абсолютно в будь-якій країні, не кажучи вже про англомовних. Незалежно від того, чи будуть це подорожі по світу, або ж можливості знайти своє місце або роботу в іншій країні, такого знання мови, безумовно, дасть свої плоди.

  При цьому, якщо ви раптом не проходили англійську мову як дисципліну в школі, вам не потрібно витрачати гроші на різних репетиторів і всілякі мовні школи для вивчення англійської мови. Зробивши кілька нескладних дій і завантаживши мобільний додаток, ви відкриваєте для себе можливість вивчити англійську мову просто за допомогою смартфона. Приділяючи по кілька годин на день, відточуючи різні уроки і програми, ви зможете досягти хороших результатів в найкоротші терміни. Однак, все це залежить не тільки від бажання і прагнення вивчити мову, але також і від самого додатка, його зручності і якість поданого в ньому матеріалу, як і самої подачі в цілому. І щоб не намагатися визначити дані критерії самостійно, у даній статті ми зібрали десять найкращих програм для вивчення англійської мови на Android-пристрої.

  SpeakingPal

  Speaking Pal — це інтерактивне додаток, яке допомагає покращити рівень володіння англійською, використовуючи технологію розпізнавання голосу. Позитивна сторона такого підходу полягає не тільки в тому, що відбувається інтенсивна тренування розмовної мови, але він також імітує голосовий зв’язок з носієм англійської мови, що допомагає значно поліпшити сприйняття мови на слух.

  Безкоштовна версія програми пропонує 16 рівнів, але, якщо ви вирішите перейти на платну, то у вас буде в цілому сто рівнів, яких може бути цілком достатньо, для того щоб ви могли вільно говорити по-англійськи. У будь-якому випадку, для того, щоб покласти початок вивченню мови, це додатки підійде як не можна краще.

  Завантажити в Google Play

  Duolingo

  Коли справа доходить до вивчення мов, Duolingo — це назва, яка добре відомо більшості користувачів, що починають опановувати основи вивчення мови. Програма має інструментами для навчання мовам на різних платформах, і, звичайно ж, ви без особливих зусиль знайдете його на просторах маркету, як добре зарекомендував себе додаток, що є фактично одним з кращих для вивчення англійської мови.

  Програма вчить вас мови за допомогою ігор, тому вам буде дуже легко вивчити англійську мову з Duolingo. Плюсом можна також відзначити зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дає можливість практично відразу приступити до активного навчання.

  Завантажити в Google Play

  English Grammar Ultimate

  Якщо ви зосереджені на поліпшенні граматики англійської мови, то це додаток повинне бути у вас в списку обов’язкових. Воно повністю охоплює майже всі основні складові англійської граматики, такі як часи, пряму і непряму мова, і так далі. Це підвищує ваші мовні навички, надаючи вам приклади про поширених граматичних помилках в розмовах і пропозиції.

  Додаток сповнене різними статтями та вікторинами, що зробить процес навчання не тільки корисним, але і приємним. Та й сама граматика, не важливо якої саме мови, є одним з основних пунктів на шляху до якісного вивчення і хорошого володіння будь-якою мовою. Так що відведення окремої уваги лише їй безумовно принесе свої плоди тим, хто має намір вивчити мову в повній мірі.

  Завантажити в Google Play

  Phrasalstein

  У списку кращих англомовних додатків для Android знайшлося місце і для менш відомого, але вельми практичного Phrasalstein. Воно бере основи з Кембріджського навчання, що дає зрозуміти всю серйозність програми і можливі її результати. На відміну від інших програм у цьому списку, воно націлене на поліпшення бази фразовых дієслів. Так що це досить корисний додаток для вивчення цього аспекту вашої граматики англійської мови.

  Інтерфейс програми схожий на фільм жахів і містить 100 фразовых дієслів, яким воно навчить вас у вигляді гумористичних анімацій і прикладів. Така подача матеріалу є досить інтерактивної і підійде для учнів усіх віків, що робить додаток по-своєму універсальним в цьому аспекті.

  Завантажити в Google Play

  Learn English Vocabulary

  Якщо ми говоримо про найкращі додатки для вивчення англійської мови, то важливе місце також варто віддати тому, яка може охоплювати і розвивати широкий словниковий запас. Якщо ви не є новачком у вивченні англійської мови, то вам обов’язково сподобається це додаток, тому що у нього є велика кількість інструментів для його поліпшення. Серед них і всілякі ігри на правопис, і різні фонетичні транскрипції, допомагають зрозуміти вимову слова, а головне, що для цього не потрібне постійне інтернет-з’єднання, що дозволяє користуватися додатком в будь-який зручний час.

  Додаток містить 6000 слів з зображеннями, щоб проілюструвати слова і розбите таким чином, що кількість вивчених вами слів буде впливати на рівень володіння мовою. Записи вимови, проголошені носіями мови, також нададуть позитивний ефект у розумінні вимови та діалекту. Весь словник переведений на 59 основних мов світу, що дає можливість поповнити свій лексикон абсолютно будь-якому зацікавленому користувачеві. Також на це непогано впливає і той факт, що воно поширюється безкоштовно.

  Завантажити в Google Play

  English Conversation Practice

  Якщо ви хочете поліпшити свої знання та вміння в області англійської мови і відточити свою вимову, тоді це додаток буде не менш корисним для вас, ніж інші, представлені в даному списку рекомендацій. Воно спеціально розроблено для тих, хто має досить базові поняття про мову і хоче поліпшити його. Додаток наповнений більш ніж двома сотнями розмовних уроків англійською, які включають в себе вікторини для постійної підтримки і перевірки пройденого матеріалу.

  Природно є і можливість прослуховування записаних розмов рідних носіїв англійської мови, як передбачена і практика. Простіше кажучи, цей додаток також є одним з тих, які зможуть значно розвинути розмовну мову і сприйняття англійської мови на слух.

  Завантажити в Google Play

  Speak English Fluently

  Наступне за списком додаток покликане навчити користувача разноваривать по-англійськи вільно, про що в першу чергу заявляє сама назва. Воно охоплює найпоширеніші фрази і слова англійської мови, що використовуються в повсякденному житті. Невеликим недоліком, а може і зовсім великою перевагою для певних користувачів стане той факт, що всі аудіо в додатку, а точніше запису вимови представлені в американському акценті.

  Ви можете завантажувати і зберігати зразки аудіофайлів, коли підключені до інтернету, і їх можна використовувати в навчальних цілях, коли перебуваєте в автономному режимі. Додаток має 2 рівня для учнів, які вивчають англійську мову, один з них – Beginners (початківець), а інший – Intermediate (середній). Примітно також і те, що нові уроки і функції оновлюються кожен раз в тиждень.

  Завантажити в Google Play

  Hello English

  Цей додаток розроблено також добре, як і всі інші, однак претендує на більш серйозні заяви. Одним з таких є те, що його аудиторія налічує більше 24 мільйонів учнів серед вивчення усної англійської, граматики та мовленнєвих навичок. З ним ви можете отримати 475 інтерактивних уроків, які також доступні в автономному режимі. Природно, інтерактивні ігри роблять це додаток більш приємним.

  Краща частина цієї програми – це наявність щоденних практичних уроків, а функція новин містить досить об’ємний словник на 10 тисяч слів, що безумовно робить його одним з кращих програм для вивчення англійської мови на Android.

  Завантажити в Google Play

  English Conversation Courses

  До речі, якщо тарифний план вашого інтернет провайдера дозволяє вам отримувати безлімітний інтернет на високій швидкості, то це додаток напевно вас здивує. І насамперед тому, що воно містить сотні відеоуроків, а ще воно абсолютно і повністю безкоштовна, не кажучи вже про те, що дуже просте у використанні. Ви можете вивчати англійську мову по категоріям, таким як бізнес, подорожі і так далі.

  Такий підхід до справи визначено покликаний знайти свою аудиторію, так як поданий матеріал засвоюється порційно, що помітно полегшує процес вивчення мови, а той невеликий, але дуже приємний факт, що воно не вимагає ніякої сторонньої додаткової плати знаходить відгук у багатьох зневірених у чесності додатків користувачів.

  Завантажити в Google Play

  Learn English

  Останнє в нашому списку додаток може змусити багатьох згадати свої шкільні дні, а саме ті моменти, коли ми починали вивчати англійську мову, вдаючись до допомоги зображень і різних ігрових ситуацій. Так ось це додаток працює по одній і тій же ідеї. Ви можете почати вивчати англійську як новачок і можете переходити до наступного етапу, на якому дізнаєтеся деякі важливі компоненти граматики.

  Таке покрокове навчання робить це додаток дуже корисним і практичним для учнів. Воно не навантажує користувача розрізненим потоком загальної інформації, а подає матеріал поступово, як і в шкільній програмі об’єднуючи його однією спільною темою, що вивчається, чим значно полегшує весь процес.

  Завантажити в Google Play

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Теги:Android

  Схожі записи
  • Смартфон з рухомою камерою Oppo і новий планшет від Nokia

   Коментарів немає | Ноя 11, 2013  • Sony Ericsson Xperia mini pro — компактний Android-смартфон

   2 коментарю | 21 Серп, 2011  • Мобільні додатки для юриста на Android і iOS

   2 коментарю | Січень 20, 2015  • Android Firefox OS в одному смартфоні від Geeksphone

   Коментарів немає | 2 Груд, 2013  • На ринку з’явитися планшети NVIDIA, з платформою Tegra Note

   Коментарів немає | Сен 21, 2013  • Onda V975 – ще один непоганий китайський планшет з екраном Retina

   Коментарів немає | Черв 21, 2014