Зміст

 • Про бренд
 • Бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac 734050
  • Конфігурації
  • Режими
  • Потужність
  • Автономність
  • Система фільтрації
  • Аксесуари SuperVac 734050
  • Гарантія
 • Недоліки
 • Висновок
 • Процес прибирання в будинку або квартирі – заняття копітке і не завжди приємне. Багато домогосподарки погодяться з тим, що раніше воно забирало не тільки пристойну кількість часу, але й сил. А зі старими моделями і зовсім було досить мороки. Тільки уявіть, що вам доводиться тягати або возити пилосос за собою, постійно переводячи його з однієї розетки в іншу, ближче, і то і справа перебувати в не самих зручних позах, щоб, скажімо, вичистити простір під ліжком або сервантом. Та вже, добре, що часи таких агрегатів стрімко йдуть за горизонт, завдяки постійному розвитку технологій.

  На зміну громіздким провідним моделям приходять зручні бездротові пилососи. Перед своїми попередниками вони звичайно мають велику кількість переваг, так само, як і певних недоліків. І сьогодні до нас на огляд потрапила одна з таких моделей – Morphy Richards SuperVac 734050, що є досить популярною на міжнародному ринку. Тому, разом з нами, ми пропонуємо вам ознайомитися з цим представником клінінгової техніки, і дізнатися детальніше про його особливості в повсякденному використанні.

  Про бренд

  Перш ніж приступити до розгляду зацікавив нас пилососа, варто сказати пару слів про саму компанію-виробника. Незважаючи на широке охоплення ринку в країнах ЄС, деякі з вас напевно могли не чути про неї. Однак Morphy Richards – це популярний в Британії бренд, на даний момент займається випуском практично всіх видів сучасної побутової техніки.

  Компанія має вражаючу історію тривалістю більше вісімдесяти років і бере свій початок з 30-х років XX століття. З першою появою в побуті електроприладів, які в той час були предметами розкоші, Донал Морфі, який працював у компанії з виробництва електричних плит, побачив небувалу можливість. Скооперувавшись з колишнім колегою, Чарльзом Річардсом, вони в 1936 році зареєстрували нову приватну компанію, що займається виробництвом і роботою з електро-, газовим, радіо і телевізійним обладнанням.

  Часи, як і обстановка змінювалися один за іншим, і в період Другої світової війни компанія виконувала урядові замовлення, поставляючи деталі для літаків. Наступні зміни в концепції виробництва електроприладів з упором на функціональність і зручний сучасний дизайн і привели компанію до того, що зараз практично в кожному господарстві Сполученого Королівства є як мінімум один продукт цього бренду.

  З 2016 року компанія Morphy Richards почала активно розширюватися на ринку Росії і країн СНД, відкривши своє представництво. Більш детально ознайомитися з пропозиціями компанії ви зможете на офіційному сайті: morphyrichards.su

  Бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac 734050

  Якщо ви знаходитесь в пошуках надлегкого бездротового пилососа з хорошою потужністю і автономністю, то ви прямо за адресою, так як представлений в сьогоднішньому огляді Morphy Richards SuperVac 732008 володіє всіма цими якостями. Природно, при виборі бездротового пилососа ви будете враховувати різні параметри начебто конфігурації, позначених потужності і автономності, функціоналу, комплектних аксесуарів, і іншого. У свою чергу ми постараємося більш детально зупинитися на кожному з цих пунктів, щоб сформувати повне уявлення про розглянутої моделі.

  Конфігурації

  В озвученому вище порядку логічно буде почати з зовнішнього вигляду і доступних конфігурацій SuperVac 734050. І в плані дизайну компанія підійшла з усією серйозністю до цієї моделі на етапі проектування. Всі можливі сценарії прибирання були враховані, щоб надати якомога більш зручний багатофункціональний пристрій. Пилосос досить легкий і не займає багато місця при зберіганні, що практично при відсутності достатньої його кількості. Сама конструкція пропонує вам цілих три конфігурації, в залежності від обставин використання.

  • Вертикальний пилосос – перша і найбільш стандартна конфігурація для всіх бездротових пилососів. У цьому режимі вам буде максимально зручно пилососити не тільки вільний простір, але і місця під диванами, столами і шафами. При цьому вам не доведеться приймати витончені пози, так як сгибающаяся ручка дозволить зробити це з мінімальними зусиллями.
  • Handstick – це друга, не менш зручна конфігурація, що дозволяє вам дістатися до куди більш важкодоступних місць, начебто щілин між меблями або менше вільного простору, куди попередній варіант не пролізе навіть з ручкою. Така маневреність в сукупності з довгої труби дозволять легко позбутися від пилу та павутиння, що виникає під стелями.
  • Ручний пилосос – третя і остання за рахунком конфігурація, що перетворює SuperVac 734050 в зручну компактну модель, якій досить легко управлятися. При цьому значно знижується і вага конструкції, що вже точно не позначиться на вашому фізичному стані при збиранні. Полички, поверхня меблів і навіть салон автомобіля, все це буде швидко і ефективно вичищено в даному режимі.

  Ще однією приємною особливістю конструкції є ручка, як у основного блоку, так і у перехідника вертикальної конфігурації. При тому перша виконана таким чином, що не переймає тепло від роботи пилососа, не нагріваючись і не викликаючи дискомфорту.

  Режими

  Говорячи про багатофункціональності досліджуваного пилососа, варто також відзначити, що він здатний надати роботу в трьох різних режимах: Min, Max Turbo.

  • Перший призначений для щоденного підтримання чистоти і ідеально підійде для легкого прибирання на звичайних покриттях начебто ламінату, лінолеуму і т. д.
  • Другий режим використовує максимум потужності, якої буде достатньо для роботи з більш складними забрудненнями.
  • Ну а третій є таким же потужним, як і попередній, але при цьому ще й зростає частота обертання щітки. Він призначений для інтенсивної прибирання, особливо коли справа стосується килимових покриттів, що актуально для власників домашніх вихованців.

  Потужність

  Цей показник також є важливим для будь-якого пилососа, а у випадку з Morphy Richards SuperVac 734050 він і зовсім є одним з найвищих серед сучасних бездротових пилососів. Переводячи на числа, його потужність всмоктування становить 110 аВт. Для невеликих габаритів даної моделі це і справді чудова цифра. У режимі максимальної потужності ви без праці за лічені хвилини зможете вичистити навіть килим з високим ворсом, головне не забути про відповідну насадку. До речі, загальна потужність самого пилососа становить 400 Вт. Рідкісна модель на сьогоднішній день зможе скласти SuperVac 734050 гідну конкуренцію в цьому плані.

  Автономність

  Час автономної роботи для бездротового пилососа є досить жорстким критерієм при виборі, який потрібно враховувати, якщо ви не бажаєте після прибирання в одній кімнаті чекати, поки пилосос зарядиться і буде готовий до роботи. В цьому плані SuperVac 734050 б’є всі рекорди, так як на одному заряді він здатний пропрацювати до 20 хвилин в режимі високої потужності. На перший погляд може здатися, що це не так вже й багато, але по факту ви побачите, що інші потужні конкуренти показують результати в 3 рази менше. Взяти той же Dyson V8 з показниками автономності в 5-7 хвилин.

  При цьому для повної зарядки досліджуваної моделі знадобиться всього 4 години. Якщо ж для вас це занадто довго, то вже через 2 години ви зможете зняти його з зарядної станції і закінчити прибирання. Природно, фактична автономність буде відрізнятися в залежності від вибраного режиму і інтенсивності прибирання. Сама акумуляторна батарея є змінною, і легко замінюється власноруч, що позбавить вас від необхідності виклику спеціаліста або походів до них.

  Система фільтрації

  Ефективність прибирання багато в чому залежить і від того, наскільки добре пилосос справляється з фільтрацією уловлюваних частинок. В даному випадку Morphy Richards SuperVac 734050 обладнаний прозорим контейнером для збору сміття, який легко і швидко очищається натисненням однієї кнопки. Чотириступінчаста система фільтрації дозволяє вловлювати і затримувати навіть найдрібніші частинки пилу і інших фракцій, а також домашніх кліщів, пилок та інші алергени, остаточно очищаючи виходить з отворів за двигуном повітря.

  Аксесуари SuperVac 734050

  Наявність додаткових насадок в комплектації пилососа грає не менш важливу роль при виборі. І чим більше аксесуарів присутній, тим ширше функціональність і самого пилососа. Благо, стандартна комплектація SuperVac 734050 відрізняється хорошим набором корисних деталей:

  • Основна насадка з турбощіткою для видалення шерсті з килимових покриттів;
  • Насадка для м’яких меблів;
  • Насадка для очищення длинноворсовых килимів;
  • Щілинна насадка, відмінно підходить для вузьких просторів за рахунок подовженої конструкції.

  Звичайно ж, крім цього в комплект поставки входить і сам бездротовий пилосос з подовжувальною трубкою, верхня ручка, акумулятор і зарядна база з адаптером. Керівництво користувача виконано російською мовою і надасть всю необхідну інформацію по експлуатації для того, щоб якомога швидше приступити до процесу збирання.

  Гарантія

  Також однією з переваг будь-якої продукції Morphy Richards є дворічна гарантія, яка в даному випадку поширюється не тільки на пилосос SuperVac 734050, але і на згадану вище знімну Li-ion батарею. І для деяких користувачів такий підхід, напевно, стане вагомим підґрунтям довіритися цьому бренду.

  Недоліки

  Будь-який об’єктивний огляд не може складатися з одних лише позитивних якостей, які ми перерахували вище. І бездротового пилососа Morphy Richards SuperVac 734050, як і у будь-якої іншої техніки, крім них є і недоліки. До них насамперед можна віднести невеликий обсяг сміттєзбірника, який складає всього 0,5 літра, чого для великих площ може виявитися недостатньо. Однак, ніщо не заважає спустошити його і продовжити процес прибирання, якщо вистачає запасу автономності.

  Другим мінусом є досить високий рівень шуму, який при роботі на максимальній потужності становить 78 дБ. Природно, як і попередній недолік, цей досить суб’єктивний, оскільки рідкісний процес прибирання затівається, коли вдома хтось спить. А якщо ви не хочете відчувати це на собі, просто вставте навушники, увімкніть улюблену музику і насолоджуйтесь процесом прибирання.

  Висновок

  Підводячи підсумок хочеться нагадати, що даний бездротовий пилосос є відмінним варіантом для тих, хто знаходиться у пошуках якісної моделі з високим рівнем ефективності. Це відмінний багатофункціональний варіант, що показує вражаючі результати потужності і автономності, у порівнянні з конкурентами в цьому ціновому сегменті. Від себе можемо порадити лише звернути додаткову увагу на власні відгуки, а при виникненні бажання і зовсім порівняти SuperVac 734050 з іншими варіантами, які були у вас до знайомства з цим оглядом.

  Інші товари від компанії Morphy Richards

  Потужний бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac Sleek Pro 734000.

  До нас на огляд потрапив багатофункціональний бездротовий пилосос SuperVac 734050 від відомої компанії Morphy Richards, який дійсно здивував і порадував багато в чому.

  Потужний праска з парогенератором — Morphy Richards Power Steam Elite 330001.

  Ви замислюєтеся про придбання праски з парогенератором? До нас на огляд потрапив чудовий екземпляр – праска Morphy Richards Power Steam Elite 330001. Тут ми постараємося максимально детально розглянути всі його плюси і мінуси, і зрозуміти, що він може нам запропонувати.

  (1 оцінок, середня: 5,00 з 5)

  Завантаження…
  Мітки:пилосос

  Схожі записи
  • Цікаві розробки 2013 року: пилосос, холодильник, смартфон

   Коментарів немає | Дек 16, 2013  • Огляд пилососа Samsung RAMBO

   Коментарів немає | 7 Лют, 2012  • Процес хімчистки м’яких меблів спеціальною технікою

   Коментарів немає | Лис 7, 2013  • ТОП 10 кращих пилососів до 15000 рублів 2017 року

   Коментарів немає | Мар 14, 2017  • Бездротовий вертикальний пилосос для прибирання вовни тварин — Dyson V7 Animal

   Коментарів немає | Сен 14, 2018  • Пилосос з сепаратором KRAUSEN — пристрій механізму

   Коментарів немає | Жов 22, 2014