Зміст

 • З урахуванням будь-яких запитів
 • Тип роботи
 • Перемикачі
 • Сумісність
 • Дизайн
 • Тип підключення
 • Додаткові функціональні клавіші
 • Ціна
 • Багато хто з нас проводять достатню кількість часу за комп’ютерами щодня, безперервно що-небудь друкуючи. У нас може бути багато роботи або завдань, що вимагають друку, будь то домашнє завдання, шкільний проект, реферат або ж звітні документи для роботи. У цій справі ми сильно покладаємося на наші комп’ютери і, звичайно ж, на клавіатуру. Останні в основному використовуються для введення тексту, але насправді вони можуть запропонувати вам набагато більше. За допомогою декількох додаткових функцій, якими може володіти ваша нова клавіатура, ви дійсно зможете полегшити взаємодію в певних випадках.

  Коли цей час настане і у вас виникне необхідність у заміні старої клавіатури, ви напевно будете намагатися знайти максимально схожу, якщо не таку ж. Так як ви напевно не захочете розмінюватися на нові моделі, а скоріше захочете користуватися тією, до якої вже звикли. Однак, швидше за все, ви ризикуєте зіткнутися з невеликою проблемою, так як може виявитися, що ваша стара клавіатура застаріла і більше не доступна на ринку. Правда, у такому випадку не варто заздалегідь засмучуватися і брати першу-ліпшу під руки модель. Адже з великою кількістю типів клавіатур, виходять на ринок кожен день, не кожна клавіатура може виявитися придатною для вас. Надійні девайси Перфео сумісні з будь-якими ПК і радують користувачів доступною вартістю. Але вибрати «свою» клавіатуру серед двох десятків моделей непросто, а пошук найкращої ціни може розтягнутися на кілька днів.

  З урахуванням будь-яких запитів

  Клавіатура Perfeo може бути дротової і бездротової, з мультимедійними клавішами і регулюванням гучності, і всім необхідним, щоб надати вам максимум ефективності в роботі. Девайс від Перфео ідеальний для домашнього використання – повнорозмірне пристрій введення не перевантажене надлишковими клавішами, але в той же час зберіг зручний бічний блок цифр. Гаджети цього виробника допоможуть вирішувати на ПК повсякденні завдання, грати в більшість сучасних комп’ютерних ігор, керувати всіма додатками і ОС з комфортом. Клавіатури від Perfeo володіють всіма перерахованими нижче якостями, що робить їх одними з найпривабливіших на сьогоднішній день. Однак, щоб вибрати найбільш підходящу модель, варто все ж вивчити основні параметри, які варто врахувати перед покупкою.

  Тип роботи

  Сьогодні на ринку доступні різні комп’ютерні клавіатури, кожна з яких сконструйована з особливою увагою до конкретних функцій у відповідності з визначеними цілями. І перше, що вам варто врахувати, — це те, який тип робіт належить виконувати клавіатурі. Існують клавіатури, спеціально призначені для комфортного ігрового процесу. Придбайте одну з таких, якщо ви вважаєте себе затятим геймером. Найкращі ігрові клавіатури включають в себе спеціальні ігрові клавіші, що допомагають швидко виконувати різні функції в комп’ютерних іграх.

  Якщо ж ви працюєте за комп’ютером у сфері написання статей або іншого різного матеріалу, а процес часто займає чимало часу, то варто задуматися про придбання більш ергономічної клавіатури, яка надасть вам зручність і хороший відгук. У разі, якщо вам необхідно працювати з цифрами, краще переконатися, що ви купуєте повнорозмірну клавіатуру з цифровою панеллю. Таким чином тип роботи, якою ви займаєтеся в значній мірі зумовлює, яку клавіатуру ви повинні вибрати, щоб не витрачати гроші на ту, яка вам точно не потрібна.

  Перемикачі

  Також, після того, як ви визначитеся з типом необхідної вам клавіатури, буде краще, якщо ви заздалегідь відчуєте її відгук, поклацавши на клавіші перед покупкою. Так як ви навряд чи захочете, щоб у підсумку у вас виявилася клавіатура, схожа на друкарську машинку, що буквально буде не зручно, як в плані віддачі, так і гучності її роботи. Перевірте, як відчуваються клавіші. Є досить чутливі клавіатури, для яких достатньо одного легкого дотику, а є й інші, які можуть зажадати трохи більше зусиль для друку.

  Механізм, при якому клавіші реагують на дотик, – це «перемикач». Гумові купольні перемикачі, ножиці перемикачі та механічні перемикачі є основними типами, що використовуються більшістю виробників. Перемикачі грають важливу роль в чутливості, рівні шуму та комфорт клавіатури, які, природно, можуть різнитися в залежності від того чи іншого типу.

  Сумісність

  Більшість клавіатур на даний момент підключаються до комп’ютера через USB-порти. Старі порти PS/2 вже практично повністю застаріли і не використовуються в сучасних моделях. Бездротові моделі підключаються до комп’ютера за допомогою Bluetooth з’єднання і трохи більш складні в налаштуванні, на відміну від дротяних клавіатур, які готові до роботи відразу після підключення. Для багатьох сучасних моделей потрібна попередня установка певного програмного забезпечення для використання функціональних клавіш. Так що, перед покупкою переконаєтеся, що клавіатура буде повністю сумісна з вашою системою.

  Дизайн

  Дизайн та архітектура клавіатури також досить суттєво впливають на ваш користувальницький досвід. Грунтуючись на зовнішньому вигляді і дизайні, клавіатури можуть бути розділені на стандартні, ігрові та ергономічні. Стандартні клавіатури є найбільш поширеним типом і в наші дні вони часто забезпечені додатковими мультимедійними клавішами, крім стандартного набору. Ігрові клавіатури, відповідно, призначені для ігор, в яких використовуються мультимедійні клавіші, а також інші спеціальні можливості, які дозволяють зробити ігровий процес найбільш зручним і приємним. Ергономічні клавіатури призначені для природного позиціонування рук і зменшення напруги, пропонуючи спеціальні конструкції для максимального комфорту. Вони звичайно ж можуть обійтися набагато дорожче інших, але вони абсолютно точно коштують своїх грошей.

  Ті, хто використовує свій комп’ютер в темряві, можуть віддати перевагу клавіатуру з підсвічуванням, а ті, хто зацікавлений в компактності та портативності, можуть захотіти придбати гнучку складну клавіатуру, яка не займає багато місця в сумці. Для тих, хто схильний до нещасних випадків, на ринку доступні клавіатури, які можуть протистояти рідин. Для тих, хто зацікавлений в підвищений комфорт, існує чимала кількість моделей із зручним дизайном або відповідною опорою для зап’ясть. Ну а для програмістів клавіатура Дворака краще, ніж стандартна розкладка QWERTY, проте остання все ж користується набагато більшою популярністю. Багато виробників втілили у своїх конструкціях велика кількість розумних ідей, так що ринок повний пристроїв на будь-який смак.

  Тип підключення

  Як вам напевно відомо є два типи підключення клавіатур, а саме проводове і бездротове. У кожної з них є свої плюси і мінуси, які будуть критичними для одних користувачів і незначними для інших. Бездротова конфігурація дозволяє на захаращувати робочий простір ще одним шнуром, але є ймовірність, що вона може конфліктувати з іншими бездротовими пристроями. Для ігор краще використовувати дротові клавіатури, оскільки бездротові клавіатури мають тенденцію до невеликої затримки при відгук, що може утруднити ігровий процес. Бездротові клавіатури живляться від батарей, які час від часу потрібно заряджати або замінювати. Це, в свою чергу, може відгукнутися не тільки невеликою надбавкою до вартості, але і розрядкою в самий невідповідний момент. Таким чином, клавіатура, підтримуюча як дротові, так і бездротові конфігурації, краща для багатьох з тих, хто хоче принади обох типів підключення.

  Додаткові функціональні клавіші

  Для прискорення виконання ваших завдань у багатьох клавіатур на сьогоднішній день є додаткові функціональні клавіші для запуску додатків, контролю гучності, керування музичним програвачем і т. д. Серед подібних корисних функціональних клавіш часто зустрічаються також і клавіші керування живленням, спеціальні символи і настроювані сполучення клавіш, які іноді дуже зручні. Деякі клавіатури оснащені тачпадом або міні-джойстиком для заміни миші, що у визначеному сценарії так само може виявитися досить практично.

  Ціна

  В залежності від функціональних особливостей, якими вони володіють, клавіатури є тим типом пристроїв, у яких досить широкий діапазон цін. Очевидно, чим більше функцій є у певної моделі, тим вона виявиться дорожче. Шукайте клавіатуру, яка буде максимально відповідати вашим вимогам, а також вашому бюджету. Будьте розсудливі і не витрачайтеся на те, що вам дійсно не потрібно.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Клавіатура

  Схожі записи
  • iPad-клавіатура від Logitech для занять у школі

   2 коментарю | Чер 30, 2013  • ТОП 10 кращих бездротових мишок для ноутбука 2016 року

   Коментарів немає | Жов 28, 2016  • 21,5-дюймовий сенсорний монітор від Acer + клавіатура з контролером розпізнавання рухів від HP

   Коментарів немає | Дек 10, 2013  • 7 кращих гаджетів з виставки IFA в Берліні 2017

   Коментарів немає | Сен 18, 2017  • Вибір клавіатури для геймера

   5 коментарів | Грудень 17, 2012  • ТОП 5 найкращих ігрових клавіатур 2016 року

   Коментарів немає | Мар 17, 2016