Зміст

 • Пральні машини 40 сантиметрів
  • Xiaomi Viomi Internet Wash Machine
  • Beko WRE 6512 BWW
  • Zanussi ZWY 61224 CI
 • Пральні машини 35 сантиметрів
  • Indesit IWUB 4085
  • Candy GVS34 116TC 2/2
  • LG F-1096SD3
 • Пральні машини 30 сантиметрів
  • Hotpoint-Ariston ARUSL 105
  • Daewoo Electronics DWD-CV701 PC
  • Electrolux EWM 1044 SEU

  На сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент такої побутової техніки, як пральна машина, що ускладнює її вибір. Однак завдяки численним оглядам побутових девайсів можна легко визначитися з найкращим для себе варіантом, який буде характеризуватися високою якістю, надійністю, ефективної продуктивністю, а також додатково буде відповідати необхідним умовам експлуатації. Перед купівлею такої техніки для дому, рекомендуємо вам ознайомитися і порівняти характеристики найбільш надійних і популярних вузьких пральних машин 40, 35 і 30 сантиметрів в 2018 році.

  Пральні машини 40 сантиметрів

  Xiaomi Viomi Internet Wash Machine

  Китайська компанія-гігант Xiaomi представила на ринку ще один розумний продукт для дому – інноваційну пральну машину з фронтальним завантаженням 40 див. Пристрій оснащений вбудованою технологією штучного інтелекту з можливістю управління девайсом зі смартфона і подальшого відстеження прання. Унікальна властивість техніки – здійснювати безшумні надшвидкі і швидкі цикли прання (за 15 і 32 хвилини). Максимальне завантаження барабана – до 8 кг, а сушіння білизни – до 5 кг, швидкість віджиму – до 1 400 об/хв. На великому цифровому дисплеї відображається вся необхідна користувачеві інформація – нагадування про прання, запуск, затримка прання, повідомлення про фініші, проблеми, рекомендації. Смарт-новинка вийшла в продаж всього лише кілька днів тому (28 серпня) і за її купівлю вам доведеться викласти близько 14 000 рублів (205$).

  Beko WRE 6512 BWW

  Просунута пральна машина з фронтальним завантаженням 40 см з великою кількістю програм прання, включаючи і спеціальні: «Експрес» Super Shot – для прання сильно забрудненого одягу вагою до 2 кг при температурі 300С лише за 14 хвилин; прання вовни; «Мікс 40»; темні речі; «Сорочки»; додаткове полоскання, «Затримка старту до 24 годин і інші. Контроль і інтелектуальне управління всіма функціями і численними програмами здійснюється з допомогою зручного LCD-дисплея. Завдяки інноваційній системі «Aqua Fusion» блокується відплив води з дозатора прального порошку і запобігається його витік, тим самим підвищується ефективність прання. А спеціально запроектовані бічні стінки у вигляді літери «S» сприяють зниженню рівня вібрації. Придбати новинку 2018 року можна в середньому за 13 500 рублів (200$).

  Zanussi ZWY 61224 CI

  Просте рішення для якісного і швидкого прання – це придбання новинки 2018 року – пральної машини шириною 40 см Zanussi ZWY 61224 CI з вертикальним завантаженням. За допомогою зручної панелі електронного керування натисніть клавішу «Пуск» і техніка все зробить за вас автоматично запуститися програма щоденного 30-хвилинного циклу прання при температурі 300С. Верхня завантаження білизни 6 кг, також можлива дозавантаження речей. В наявності 8 режимів прання, з яких ви легко виберете відповідний для різних завдань. Вбудована технологія Airflow не допустить утворення будь-яких неприємних запахів, цвілі. З функцією DelayStart ви зможете запрограмувати цикл прання так, щоб він почався в найбільш зручний час (через 3, 6 або 9 годин). А корисна опція QuickWash заощадить ваш час – на 50% скоротить тривалість вибраного режиму прання. Вартість пральної машини 40 см починається від 23 500 рублів (345$).

  Пральні машини 35 сантиметрів

  Indesit IWUB 4085

  ТОП огляд вузьких пральних машин до 35 см відкриває бюджетний, компактний і практичний апарат відомої торгової марки. Пристрій з фронтальним типом завантаження оснащений інтелектуальним електронним управлінням, 13-ю автоматичними і спеціальними програмами (делікатна, економічна, швидка, попередня, прання джинсів і спортивних речей, режим суперполоскания), можливістю вибрати швидкість віджиму і потрібну температуру прання, функцією відкладений запуск, контроль дисбалансу і за рівнем піни. Все це дає вам можливість вибрати потрібний режим для різних видів тканин, в тому числі, і для взуття. Знімна кришка машинки дозволяє встановити її, що стоїть окремо, або вмонтувати в меблевий гарнітур. Привертає споживачів і доступна, приваблива ціна моделі, близько 11 000 рублів (160$).

  Candy GVS34 116TC 2/2

  Ця новинка вже встигла завоювати позитивну репутацію та отримати хороші відгуки і від фахівців, і від покупців. Вузька пральна машина до 35 см глибиною оснащена спеціальною бездротовою системою контролю і керування Smart Touch (NFC), завдяки якій можна управляти і вирішувати всі проблеми, що виникли безпосередньо через смартфон. Сучасний антиалергенний барабан Shiatsu повністю усуне всі запахи миючих засобів і після закінчення процесу прання ваші речі будуть пахнути тільки свіжістю і чистотою. Стильний дизайн, солідний набір автоматичних програм (16 + спеціальні), низьке споживання електрики, функція відкладеного запуску і інші додаткові опції є важливими плюсами пральної машини 35 см з фронтальним завантаженням. За купівлю цього інноваційного апарату необхідно буде віддати приблизно 17 300 рублів (255$).

  LG F-1096SD3

  Ультрасучасна, безшумна, надійна, стійка модель з надзвичайно стильним дизайном, чудовими технічними характеристиками, гідним поліпшеним функціоналом і коефіцієнтом економії. Інтелектуальне управління системою, вибір потрібної температури і швидкості віджиму, 13 вбудованих програм прання. Барабан LG оснащений набором з 6-ти варіантів обертання, які максимально адаптуються до всіх видів матеріалу і забруднення білизни, при цьому рівень вібрації апарату знижується до мінімуму. Система прямого приводу гарантує надійність і довговічність експлуатації двигуна. У разі будь-якої несправності, з допомогою мобільної діагностики SmartDiagnosis, ви зможете швидко передати інформацію для рішення проблеми в сервісну службу допомогою смартфона. Вузька пральна машина глибиною 35 см найкращим чином поєднує в собі якість і вартість – 20 000 рублів (295$).

  Пральні машини 30 сантиметрів

  Hotpoint-Ariston ARUSL 105

  З переваг пральної машини 30 см користувачі відзначили її безшумність, стандартний набір функцій (16 основних автоматичних програм + спеціальні), економна витрата ресурсів (води і електрики) і висока якість прання. Знаменита технологія Digital Motion реалізується завдяки роботі інверторного мотора, що забезпечує близько 10 видів обертання барабана агрегату, розроблених для видалення всіляких плям, не пошкоджуючи речі. Спеціальний цикл прання «Видалення плям», що включає комбінації інтелектуального управління, особливі руху барабана, а також різні фази процесу прання, створений для видалення жирних плям без додаткової обробки. Корисна програма «Антиаллергия» виконає глибоку і безпечну чищення одягу, видаляючи при цьому безліч алергенів, що викликають шкірні захворювання. Ціна питання – 14 200 рублів (210$).

  Daewoo Electronics DWD-CV701 PC

  Корейська настінна пральна машина глибиною 30 см, а якщо точніше, то 29.2 см, з максимальною фронтальним завантаженням білизни 3 кг, створена для тих користувачів, які у всьому віддають перевагу мінімалізм. Ви перете тільки ті речі, які дійсно вам потрібні. Будова зірчастого барабана запобігає застряванню деталей одягу і поява зачіпок. Цикл прання при 800С допоможе ефективно очистити найбільш забруднені речі, в тому числі, рушники і дитячий одяг. А при виборі режим «Дитячий одяг» – чутлива шкіра вашого малюка буде захищена від залишків миючих засобів, завдяки високій температурі води і опції додаткового полоскання. Унікальний інверторний двигун і гумові прокладки гарантують безшумну роботу апарату. Швидке прання всього лише за 29 хвилин, скоротить не тільки витрата води та електроенергії, але і заощадить ваш час. Для миючих засобів розроблені спеціальні зручні відсіки, які запобігають можливе їх змішування. Придбати цю стильну футуристичну помічницю можна за 19 000 рублів (280$).

  Electrolux EWM 1044 SEU

  Для отримання високоякісної прання не потрібно відмовлятися від вільного простору в оселі. Компактна вузька пральна машина 30 см Electrolux EWM 1044 SEU c фронтальним типом завантаження і електронним інтелектуальним способом управління відповідає всім вимогам і нормам якості і може обробити до 4 кг одягу, при цьому займаючи в два рази менше місця. З допомогою опції Time Manager і функції відстрочки старту, чистий одяг завжди буде випрана вчасно. Система OptiSense автоматично розрахує час циклу прання для кожної індивідуальної завантаження і таким чином, ви не тільки зменшите споживання води та електрики, але і збережете ваші речі від запирання. Швидка програма прання допоможе випрати сильно забруднені речі всього лише за 20 хвилин. Діапазон цін варіюється від 20 000 до 26 000 рублів (290-380$).

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:пральна машина

  Схожі записи
  • Технологія прання Eco Bubble. Що це таке і навіщо це потрібно?

   1 коментар | Квітень 15, 2013  • Автоматична пральна машина LG F14A8TD

   Коментарів немає | 13 Лип, 2012  • Розумна пральна машина Miele for all

   7 коментарів | Березень 5, 2012  • Особливості та переваги пральної машини — автомат

   Коментарів немає | Сер 9, 2015  • Як правильно доглядати за пральною машиною. Поради по експлуатації

   Коментарів немає | 20 Лют, 2013  • Огляд функціональних можливостей пральних машин Атлант

   2 коментарю | 27 Січ, 2012