Зміст

 • Пилосос Morphy Richards SuperVac Sleek Pro 734000
 • Morphy Richards
 • Переваги SuperVac Sleek Pro 734000
  • Висока потужність
  • Тривалий час автономної роботи
  • Зручні конфігурації
  • Ефективні режими
  • 4-х ступінчаста фільтрація повітря
  • Комплект постачання
 • Недоліки
 • Висновки
 • Сьогодні ми з вами в черговий раз піднімемо тему прибирання і того, наскільки приємним та легким цей процес став завдяки технічному прогресу, який ніколи не стоїть на місці. Не так давно до нас на огляд потрапив багатофункціональний бездротовий пилосос SuperVac 734050 від відомої компанії Morphy Richards, який дійсно здивував і порадував багато в чому. Це безумовно один з найбільш потужних сучасних бездротових пилососів на сьогоднішній день, який володіє хорошою функціональністю і автономністю. І якщо ви якимось чином пройшли повз нього, то настійно радимо звернути увагу на наш попередній огляд.

  Так чи інакше, тут мова піде про іншу, не менш цікавої моделі. Ми хочемо ознайомити вас з трохи більш доступним варіантом у новій лінійці клінінгової техніки компанії, яким став бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac Sleek Pro 734000. Так само, як і в минулий раз ми детально розглянемо його особливості, комплектацію і функціональність. Звернемо увагу на об’єктивні переваги та недоліки моделі. А після – підведемо загальні підсумки, які, сподіваємося, допоможуть вам сформувати остаточну думку і можливо навіть зацікавитися іншими продуктами компанії.

  Пилосос Morphy Richards SuperVac Sleek Pro 734000

  Прибирання квартири або будинку за допомогою бездротового пилососа може перетворитися в приємне заняття, особливо якщо ви робите це з SuperVac Sleek Pro 734000. Це одна з двох основних новинок актуального ряду пилососів компанії, яка, незважаючи на те, що є «молодшої» в серії, може запропонувати достатньо можливостей для комфортної прибирання. Як у випадку зі старшою моделлю, наш пилосос отримав досить високу потужність всмоктування, що дозволяє йому скласти серйозну конкуренцію поточних лідерів ринку. Підкріплюють це твердження і хороші показники автономності, що в поєднанні з невеликою вагою дає можливість максимально скоротити час прибирання. Правда, останнім буде залежати вже безпосередньо від площі приміщень та їх покриттів.

  Великим плюсом стосовно тієї ж легкості і комфортності в процесі прибирання є висока маневреність, а також порівняно невелика вага конструкції. Багатьом напевно знайоме це відчуття втоми після прибирання, що виникає в основному через те, що провідні пилососи доводиться активно переносити або ж тягати за собою. Тут ви навряд чи відчуєте щось подібне, так як загальна вага пилососа у стандартній конфігурації становить лише 2,8 кілограма, більша частина якого припадає саме на моторний блок у верхній його частині. Подібний розподіл ваги дозволить вам легко управлятися з пилососом і не викликає дискомфорту.

  Якщо ж ви захочете самостійно ознайомитися з SuperVac Sleek Pro 734000, то зможете зробити це на сторінці офіційного сайту компанії. А ми тим часом продовжимо.

  Morphy Richards

  До речі, якщо ви встигли забути інформацію з попереднього огляду або й зовсім обійшли його стороною, то ми хотіли б нагадати вам про саму компанію-виробника. Це буде не зайвим ще й тому, що вона тільки починає освоювати російський ринок. Незважаючи на це, Morphy Richards – це популярний британський бренд з багаторічною історією, займається виробництвом побутової техніки. У себе на батьківщині продукція компанії давно зарекомендувала себе як високоякісна і надійна, заслуживши широку репутацію серед великої кількості споживачів.

  Заснована колишніми колегами Д. Морфі і Ч. Річардсом, компанія бере свій початок з середини 30-х років минулого сторіччя. За свою довгу історію бренд пройшов безліч різних етапів, які у результаті і привели його до того, що ми маємо зараз. А зараз це впізнаване ім’я, при згадка якого багато хто з тих, кому воно знайоме, відразу ж відзначать основну концепцію компанії – відмінне поєднання сучасних технологічних ідей з зручним і практичним дизайном. До останнього інженери проявляють особливу увагу.

  На сьогоднішній день більш ніж в 90% британських домогосподарств можна знайти як мінімум один продукт компанії Morphy Richards. Будь то праска, пилосос, хлібопічку або кавоварка, вони не перестають радувати своїх власників якісною та ефективною роботою, надаючи максимум зручності та надійності.

  Переваги SuperVac Sleek Pro 734000

  Повернемося ж до розглядаємого пилососа і продовжимо більш детальне його вивчення. Ми вже встигли звернути увагу на його основні переваги, що виділяють модель на тлі інших пропозицій у даної категорії, однак для більшого уявлення варто детальніше заглибитися в його технічні показники, особливості, комплектацію та інше. І самим логічним буде почати саме з переваг SuperVac Sleek Pro 734000.

  Висока потужність

  Цей параметр як не можна краще відображає ефективність будь-якого пилососа, і при виборі підходящої моделі, ви обов’язково повинні враховувати його, так як від цього залежить і час прибирання, і його якість. Що ж стосовно досліджуваної моделі, то, як і у випадку зі старшою версією, Sleek Pro 734000 отримав показник потужності повітряного потоку в 110 аВт.

  Загальна потужність його, між іншим, також не відрізняється, складаючи 400 Вт. Саме завдяки тому, що даний пилосос в цьому плані не поступається своїм більш дорогій версії, він зможе стати відмінною альтернативою для тих, хто хоче придбати якісну модель з достатнім набором особливостей, які значно спрощують процес прибирання.

  Тривалий час автономної роботи

  Другим козирем нової лінійки пилососів Morphy Richards є їх виключне час автономної роботи. Як і у випадку з потужністю, показники автономності моделей 734050 і 734000 знаходяться на досить високому рівні, дозволяючи їм складати серйозну конкуренцію існуючим аналогам. І остання модель, що потрапила на цей огляд, може надати до 60 хвилин роботи при стандартної потужності, і аж до 20 хвилин в режимі Max, що в 3-4 рази довше актуальних конкурентів нинішнього ринку.

  Час до повної зарядки акумулятора займе близько 4-х годин, що варто враховувати заздалегідь, якщо у вас намічається генеральне прибирання. При цьому вже через дві години, коли рівень заряду акумулятора досягне позначки в 75%, ви можете сміливо знімати SuperVac Sleek Pro 734000 з зарядної бази і пилососити. Правда, тільки в тому випадку, якщо ви просто хочете підтримати щоденну чистоту або, скажімо, забратися в дитячій. Хоча, тут вже все залежить від площі будинку/квартири. Наприклад, в приміщенні, загальна площа якого складає в середньому 60 квадратів, ви зможете провести повноцінну прибирання всього за 15-35 хвилин (залежить вже від покриття).

  Сама акумуляторна батарея є знімним, що дозволить без зусиль замінити її в разі необхідності, адже на неї поширюється гарантія 2 роки від виробника. І це незважаючи на те, що вона позиціонується як довговічна, а конструкція блоку не дає батареї перегрітися навіть при тривалому інтенсивному використанні. Варто зазначити, що ця гарантія поширюється і на сам пилосос, безпосередньо, як і на всю іншу продукцію Morphy Richards.

  Зручні конфігурації

  Якщо не забувати про те, що досліджувана модель Sleek Pro 734000 є трохи більш доступною з двох новинок компанії, той факт, що вона отримала всього дві конфігурації, напевно нікого не збентежить. Так, було б куди зручніше з наявністю особливостей вертикального пилососа, але для того, щоб разом з цінником не знижувалася і ефективність пристрою, довелося піти на такий компроміс. Тим не менш, доступні конфігурації Handstick і Ручний пилосос все так же порадують власників своєю зручністю.

  Для тих, хто встиг призабути, ми нагадаємо, що перша конфігурація є найбільш поширеною для звичних нині бездротових пилососів і призначена для більшості процесів, що стосуються прибирання. Основний блок з сміттєзбиральником розташовуються у верхній частині конструкції, що дозволяє легко і зручно керувати діями. Звичайно, для прибирання у місцях під ліжком і іншої меблями доведеться виконати кілька певних рухів, але в цілому це не доставить дискомфорту.

  Друга конфігурація перетворює SuperVac Sleek Pro 734000 у вашого надійного портативного помічника по прибиранню більш важкодоступних місць, а також самої меблів або навіть салону автомобіля. Подовжена плоска щілинна насадка дозволить проникнути у вузькі простору, ефективно вичищаючи пил і бруд. Окремо варто віддати належне за конструкцію основного блоку, завдяки якій ручка не ковзає і не нагрівається.

  Ефективні режими

  У цьому плані наш пилосос не відстає від своєї старшої версії, пропонуючи користувачам три доступних режиму роботи: Max, Turbo і Min. Їх ефективність безпосередньо залежить від потужності і автономності пристрою, а з цим, як ми вже з’ясували, Sleek Pro 734000 проблем не має.

  • Режим Max запускається пилососом за замовчуванням і дає можливість швидко і легко впоратися з будь-яким сміттям. Під «будь-яким» звичайно ж розуміється побутової, пил, земля і пісок, а також волосся і шерсть. З битим склом і водою пилососа краще справи не мати, так як, на жаль, це може завдати відчутної шкоди. У цьому режимі автономність пристрою складе близько 20 хвилин.
  • Для більш складних забруднень призначений режим Turbo, збільшує частоту обертання щітки, дозволяючи провести більш інтенсивне прибирання на длинноворсовых килимових покриттях. Враховуючи те, що цей режим більш марнотратний, максимальний час роботи в ньому становить 15 хвилин.
  • Ну а останній, режим Min, – найбільш щадний, так як в ньому показники потужності становлять близько чверті від максимальної. Цього буде цілком достатньо для ефективного прибирання гладких покриттів (лінолеуму, паркету тощо), без потреби витрачати більше енергії. При цьому автономність пилососа зростає до її максимального показника у 60 хвилин.

  Отже, своєчасно переключатися між режимами, ви зможете якісно забратися в квартирі/будинку середніх розмірів навіть на одному заряді. При цьому кнопка перемикання режимів оснащена надійною фіксацією, без необхідності утримувати її або акуратно переводити в потрібне положення.

  4-х ступінчаста фільтрація повітря

  З назви зрозуміло, що очищення повітря в SuperVac Sleek Pro 734000 відбувається в чотири етапи. На першому етапі вловлюються пил і сміття потрапляють в сміттєзбірник циклонного типу, де і відділяються від повітря, що поступає. Далі цей процес триває у внутрішній порожнині склянки. На третьому етапі в гру вступає фільтр HEPA, виконаний з синтетичного матеріалу, що затримує до 99,95% дрібних фракцій. І на четвертому рівні фінальної очищення надає постмоторный фільтр, випускаючи назовні очищене повітря.

  Комплект постачання

  Останнім у списку достоїнств бездротового пилососа Morphy Richards SuperVac Sleek Pro 734000 є саме його комплектація. Крім основного блоку і моторизованої насадки з турбощіткою, варто приділити увагу підвісний зарядної станції. Вона забезпечить вам максимум зручності в плані зберігання пилососа, так як досить буде повісити її на стіну в найбільш зручному місці, а пилосос і додаткові насадки акуратно розмістяться на ній, не займаючи багато простору. Крім них ви також знайдете наступні аксесуари:

  • Щілинну насадку
  • Насадку для прибирання м’яких меблів
  • Насадку для длинноворсовых килимів

  Можливо комусь здасться, що це не самий багатий набір, однак будьте впевнені, що це саме той необхідний мінімум, якого буде достатньо для повноцінної прибирання.

  Недоліки

  Отже, розглянувши всі позитивні особливості і якості досліджуваного пилососа, настав час поговорити і про його мінуси. На щастя, довго просторікувати тут не доведеться, так як без врахування відсутності конфігурації вертикального пилососа, об’єктивно їх всього два. І так, це ті ж недоліки, що і в старшій моделі, а саме – щодо маленький контейнер для сміття, об’ємом 0,5 літра, і високий рівень шуму 78 дБ на максимальній потужності.

  Для кого-то це і зовсім не здасться вадами, але вони є, а як з ними справлятися, ми вже говорили: своєчасно спорожняйте контейнер і насолоджуйтеся музикою, якщо шум вам не по душі.

  Висновки

  За підсумком даного огляду хочеться відзначити, що бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac Sleek Pro 734000 і правда представляється цікавою альтернативою своєї старшої версії. Незважаючи на перераховані компроміси і мінуси, його можна розглядати як високоефективний і зручний апарат, не поступається в потужності і автономності. Та й середня ціна в 20 000 рублів робить його ще більш привабливим для придбання. Так що, якщо надумали купувати бездротовий пилосос, – зважте всі за і проти, оцініть отриману інформацію, а вже потім робіть свій остаточний вибір.

  Інші товари від компанії Morphy Richards

  Багатофункціональний бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac 734050.

  Громіздкі дротові пилососи давним-давно морально застаріли, та й процес збирання з їх допомогою та ще морока. Бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac 734050 є одним з кращих в своїй категорії, завдяки чому і потрапив до нас на огляд.

  Потужний праска з парогенератором — Morphy Richards Power Steam Elite 330001.

  Ви замислюєтеся про придбання праски з парогенератором? До нас на огляд потрапив чудовий екземпляр – праска Morphy Richards Power Steam Elite 330001. Тут ми постараємося максимально детально розглянути всі його плюси і мінуси, і зрозуміти, що він може нам запропонувати.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:пилосос

  Схожі записи
  • ТОП 10 роботів-пилососів

   2 коментарю | 1 травня, 2014  • ТОП 10 кращих пилососів до 15000 рублів 2017 року

   Коментарів немає | Мар 14, 2017  • Рейтинг: ТОП 10 кращих роботів-пилососів 2017 на початок року

   1 коментар | 2 Лют, 2017  • Багатофункціональний бездротовий пилосос Morphy Richards SuperVac 734050

   Коментарів немає | 25 Лип, 2018  • Як вибрати електричний садовий пилосос? ТОП 5 кращих моделей 2017 року

   Коментарів немає | Лип 18, 2017  • Без шуму і пилу, SAMSUNG VCC6360H3K

   2 коментарю | 7 Лис, 2012