Огляд Samsung A520

Обзор  Samsung A520
ГБGalaxy Авлагозащитабыстрая зарядкасканер отпечаткаNFCДиагональ дисплея: 5. Барвистий красивий екран , захист ip68, fast charge, nfc, зовнішній вигляд. Саме паскудний особисто для мене це батарея. При температурі -20 сідати в нуль , не раз пропускав дзвінки з – за цього , телефон тупо вимикається , до цього ще можна додати , що він не міг холодний , сканер глючний , сенсорні кнопки [censored] ,камера дуже не дуже .
Також хочемо порекомендувати почитати – Як витягнути SIM з Samsung A520 http://service-help.com.ua/2018/03/03/yak-vityagnuti-sim-z-samsung-a520/
Зараз подумав би, перш ніж придбати даний апарат. Китайці за дану ціну пропонують кращу продуктивність, але з меншим функціоналом і гіршим екраном. Хороший дизайн, шикарний екран (кращий серед цього цінового сегмента),швидка зарядка, ip68, samsung pay. Міцні скла з обох сторін ( 2 рази падав з пристойної висоти на плитку – лише невеликі подряпини. Другий раз кинув його метра на 2, випадково, на плитку, екраном вниз впав, думав, що не виживе. Підсумок – цілий і не шкодимо. Слабке залізо, посередня камера без нормальної стабілізації, подлагивающий інтерфейс, повільне і не завжди спрацьовує відбиток. Через півроку почала голосно клацати кнопка додому.
Вважаю, що це телефон не для всіх, ретельно подумайте перед покупкою. Те, що дуже розчарувало (хоч я і знала про це), це камера. Якщо чесно, навіть на моделі s8 вона лише трохи краще. Взагалі Самсунг розчарував в цьому плані. Мій попередній Nubiaz11mini фотал НАБАГАТО краще, ніж А5.
Продуктивності вистачає на ігри і програми (не женуся за 4к і 60фпс). Платити телефоном дуже зручно, т. Але 32Гб в наші дні – катастрофічно мало. Всі фотки зберігаю на sD, але додатки нікуди ставити. На день користування батареї вистачає.
Питання та побажання по підбору моделі $. В каталозі можна знайти всю необхідну інформацію для вибору — порівняння мобільних телефонів, підбір моделей з параметрами, докладні описи, пошук товару по назві, відгуки користувачів, фотогалереї товарів, глосарій термінів, огляди, інструкції, рейтинг товарів, рекомендації експертів, каталог брендів та багато іншого. Передрук будь-яких матеріалів дозволений тільки з письмової згоди редакції.