Огляд смартфона Hummer H1

Обзор смартфона Hummer H1
Даний захищений телефон за типом належить до кнопковим, а за напрямом він не що інше, як класичний EDC – апарат, призначений для використання та виживання у важких умовах, причому в довгостроковому відриві від звичної цивілізації у вигляді розеток, зарядок і т. Ч, що дозволяє за заявами фірми – виробника вести безперервне спілкування протягом 30 годин, а якщо ми не будемо багато базікати, то в режимі очікування наш телефон зможе пропрацювати півтора місяця. Нітрохи не гірше і характеристики екрану – захищений міцним, загартованим склом TFT дисплей, що володіє здатністю до 262 тисячі кольорів. Корпус телефону чорного кольору виконаний у обрезиненном пластику, також є вологозахищений (допускається знаходження телефону під дощем) і пилозахищена, а також протиударним (допускається падіння з висоти у два метри).
Також хочемо порекомендувати почитати – Огляд смартфона Hummer H1 http://brum-mobile.com.ua/2019/02/05/oglyad-smartfona-hummer-h1/
З можливостей телефону, крім власне зв’язку – органайзер, камера на 2 мегапікселя, fm – приймач, також є Bluetooth. Приємна опція для вижівальників – є ліхтарик.
Таким чином, можна сказати, що перед нами дуже навіть непоганий бюджетний протиударний, пылевлагонепроницаемый телефон Хаммер Н1 для виживання, здатний вирішити проблему наявності зв’язку в далеких подорожах по дикій природі. Відмінна чутність в галасливій обстановці.
У порівнянні з пасивною рідкокристалічною матрицею, активна, керована тонкоплівковими транзисторами, значно підвищує швидкодію дисплея, контрастність і чіткість зображення. Зараз практично у всіх сучасних телефонах використовується саме цей тип матриці.
Пил не проникає в оболонку.
Вологозахист, витримує мокрі руки або дощ. Пристрій при цьому зберігає працездатність і припускає нормальний режим роботи.
Немає (Вимикає монітор телефону, як тільки Ви піднесете телефон до вуха, і включає його, як тільки Ви приберете телефон.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Чи можна з цього телефону зайти в інтернет і чи є в ньому вихід для навушників.
Доставка товару здійснюється Новою Поштою по всій Україні.