Поради як вибрати ноутбук б/у

Люди дуже часто задаються питаннями: як вибрати б/у ноутбук? як перевірити ноутбук б/у? І це вірно, тому що наштовхнутися в наш час на шахраїв під час покупки вживаної техніки дуже просто. І, щоб ви не потрапили в халепу, наша команда підготувала для Вас кілька важливих порад.
Хочемо порекомендувати Тут можно в Киеве продать ноутбук

Як правильно підібрати ноутбук б/у

  1. Задавати питання.

Намагайтеся задавати якомога більше навідних питань продавцю і спостерігайте за його реакцією. Обов’язково поцікавтеся звідки ця техніка у продавця, з якої причини він її продає і уточніть комплектацію. В ідеалі повинен бути повний комплект: ноутбук, коробка, чек. Якщо чогось з цього немає або ви бачите як продавець починає нервувати і червоніти, то вже варто насторожитися.Огляньте товар.

В першу чергу уважно вивчіть те, що вам пропонують, зовні, звірте серійні номери на коробці, чеку і, звичайно ж, на самому пристрої. Так само ретельно огляньте предмет на наявність ушкоджень, будь то відколи, подряпини, вм’ятини і т. д. Потім переходь до огляд внутрішнього огляду.

Розбирати ноутбук, звичайно ж, не варто так як ви можете його пошкодити, а це зайві розгляду з продавцем. Огляньте систему хоча б за допомогою програмного забезпечення комп’ютера. Робиться це просто: правою кнопкою миші по моєму комп’ютеру-властивості. Перед вами відкриються характеристики цього пристрою. Обов’язково порівняйте їх із заявленими.

Якщо ви самі не в стан виконати ці найпростіші дії або просто напросто мало розбираєтеся в цьому, то, як варіант, покличте друга, який в цьому розбирається. Він допоможе вам з вибором і це ще сильніше убезпечить вас від вигідної покупки.

Взагалі покупка б / у техніки дуже ризикована ідея, так як це одно сильно коту в мішку. Ви ніколи не дізнаєтеся про якусь серйозну прихованої неполадки високотехнологічного пристрою до пори до часу.

Звернувшись в перевірені кампанію ви так само убезпечите себе від будь-яких підводних каменів, які можуть спливти при купівлі «з рук в руки».