Зміст

 • 10-е місце: DELTA DL-417Т
 • 9-е місце: Kelli KL-1632
 • 8-е місце: Irit IR-2305
 • 7-е місце: CENTEK CT-2340
 • 6-е місце: ENDEVER Q-710
 • 5-е місце: Maxwell MW-3057 VT
 • 4-е місце: ENDEVER Q-708
 • 3-е місце: VITEK VT-1227
 • 2-е місце: Electrolux EDBT 800
 • 1-е місце: Zelmer ZIR01000
 • Процес прасування – це не завжди легке і цікаве заняття, особливо якщо погладити щось потрібно максимально швидко, а тканина досить ніжна. Не кажучи вже про те, скільки сил і часу займає цей процес, якщо ви зібралися поїхати на відпочинок або подорож, адже кількість одягу може бути досить немаленьким, а можливості зайнятися цим за місцем прибуття може просто не виявитися. У таких випадках більшість користувачів воліє брати праска з собою, а він, у свою чергу, може не тільки займати багато місця, але іноді й додати загальної ваги до багажу.

  Благо, на сьогоднішній день розвиток техніки, супутнє підвищення комфорту користувачів, не залишило осторонь і цей сегмент, представивши в свій час, так звані дорожні праски. Вони часто нічим не поступаються звичайним, при цьому володіючи меншими розмірами і підвищеною компактністю, що дозволяє спростити процес транспортування. Також дуже приємним перевагою цих прасок можна вважати їх порівняно невелику вартість. В даному рейтинговому списку ми відібрали десятку кращих на сьогоднішній день моделей, які охоплюють усі сегменти різних цінових категорій.

  10-е місце: DELTA DL-417Т

  І відкриває цей список цілком простий, але при цьому досить потужний дорожній праска DELTA DL-417Т. Говорячи про його високої потужності потрібно зазначити, що вона досягає позначки в 1000 Вт, що є таким собі “золотим стандартом” для більшості пристроїв даного типу. Однак бачити такий показник у моделі, відверто кажучи є однією з самих бюджетних, досить приємно. Та й на сам процес прасування це також вплине, роблячи її помітно більш швидкою. З корисних особливостей можна відзначити наявність постійної подачі пари і паровий удар, ручка є складаний, що також зменшує займані праскою обсяги в багажі.

  Крім самого праски в комплектації знаходиться мірний стакан, що полегшує процес заправки води в резервуар, хоча таким бонусом в комплекті вже давно нікого не здивуєш. Невеликим мінусом в плані експлуатації може стати відсутність противокрапельной системи. Відсутня також і вельми корисна можливість розбризкування, хоча для пристрою, середньою вартістю у 550 рублів, це не так вже й критично.

  9-е місце: Kelli KL-1632

  Наступною на черзі моделлю, яка потрапила в даний рейтинг, став Kelli KL-1632. Це такий же, досить простий за загальним функціоналу дорожній праска, володіє порівняно невеликими габаритами і невисокою вартістю. У плані загального комфорту, у нього, як і у багатьох інших моделей даної категорії, також складна ручка. Автоматичне регулювання пара, як і паровий удар, тут, до невеликого жаль деяких користувачів, відсутні. Але, незважаючи на це, постійної подачі пари все ж знайшлося місце.

  Одним з достоїнств, в порівнянні з попередньою моделлю, можна вважати потужність праски, яка складає 1100 Вт, що в свою чергу передбачає зробити сам процес більш ефективним і швидким. Також в плюси даної моделі можна віднести досить високу якість пристрою в цілому, а ще відмінну ергономіку. Противокрапельной системи тут теж немає, але, як ми вже встигли зрозуміти, для недорогих моделей це цілком нормально. До речі кажучи про ціну, вона в середньому становить близько 700 рублів на сьогоднішній день.

  8-е місце: Irit IR-2305

  На восьмій позиції розташувався дорожній праска Irit IR-2305, що володіє куди більш цікавими особливостями і властивостями, так само як і збільшеною вартістю. Однак, про все по порядку. Почнемо, мабуть, з одного з єдиних, але дуже істотних у даному випадку недоліків пристрою, а саме його потужності, яка становить всього 750 Вт. В принципі, це не так уже й погано, але час прасування ризикує трохи збільшитися, в порівнянні з більш потужними моделями. Серед інших, менш критичних мінусів, все те ж відсутність вирівнювання пара і противокрапельной системи.

  Благо, не обійшлося в даному випадку і без плюсів, що було б як мінімум дивно. Звичайно, наявність постійної подачі пари і функції парового удару не дивно, але функція вертикального відпарювання вже може когось порадувати, так як дозволить розрівняти незначні нерівності на що висить одяг, не вдаючись до повного процесу прасування. Та й тефлонове покриття підошви праски можна вважати вельми приємним гідністю. Перш за все із-за того, що воно забезпечує йому досить легке ковзання і хороше прасування, плюсом буде наявність антипригарного покриття. Вартість даної моделі на сьогодні досягає приблизно 800 рублів, що все ще досить доступно.

  7-е місце: CENTEK CT-2340

  Просуваючись далі нас зустрічає модель CENTEK CT-2340, що є також дуже якісною і більш серйозною в плані наданих можливостей і використовуваного матеріалу в конструкції. Одним із значних переваг даної моделі можна вважати керамічну підошву праски. Такий матеріал не тільки надає легкості ковзання, але також не мне і не чіпляє речі. Кераміку досить легко чистити, проте найбільшим негативним її властивістю є підвищена крихкість. З-за цього такий підошві буде достатньо однієї подряпини або відколу для того, щоб ускладнити процес прасування.

  І на цьому плюси даного праски не закінчують, так як кажучи про можливості, він може запропонувати і паровий удар, вертикальне відпарювання, і регулювання подачі пари, що також дуже зручно для різних матеріалів. Правда регулювання все ще не автоматична, а найпростіша функція розбризкування все ще не присутня в конструкції. Резервуар для води володіє середньою місткістю 40 мл, а безпека експлуатації нарешті підкріплюється наявністю противокрапельной системи. Що ж щодо ціни, то за все це ви можете заплатити близько 900 рублів на сьогодні.

  6-е місце: ENDEVER Q-710

  Поступово наближаючись до другої половини даного рейтингу, ми стикаємося з уже більш цікавими та функціональними моделями дорожніх прасок, однією з яких став ENDEVER Q-710. Володіючи цілком стандартною потужністю 1000 Вт, він дуже добре і якісно справляється зі своїми обов’язками. Не підводить в роботі і тефлонове покриття підошви, легко і плавно ковзаючи по матеріалу. На відміну від більшості подібних пристроїв, елементи керування функціями розташовуються на самому корпусі, а не як це зазвичай буває – на ручці, яка, природно є складаний.

  До речі про функції, крім стандартних, для роботи з випарником, начебто вертикального відпарювання, ця модель нарешті отримала функцію розбризкування, що дозволяє “освіжити” матеріал перед прасуванням, досягаючи більш якісного кінцевого результату. Сильною стороною цього праски також можна назвати й систему безпеки, яка включає в себе не тільки противокапельную, але і захист від накипу, що значно збільшує термін експлуатації пристрою. Актуальна вартість його, в середньому, становить приблизно 950 рублів.

  5-е місце: Maxwell MW-3057 VT

  Далі на черзі дорожній праска Maxwell MW-3057 VT, представляє також досить відому в даній галузі виробництва фірму. А це в першу чергу означає досить високу якість продукту і гарантію цього самого якості. Однак і це не означає, що варто чекати чогось надприродного від середньо-бюджетного устрою. Ось, наприклад, потужність його складає всього 800 Вт, що начебто не так вже й багато, але при цьому праска досить добре справляється з прасуванням, роблячи це якісно і недовго.

  Загальний дизайн даної моделі більше нагадує стандартні праски, хоч його габарити і є куди більш компактними. І незважаючи на не самий стандартне напрямок ручки, як для дорожніх прасок, вона є складною. Резервуар для води досить місткий і займає більшу частину нижньої половини пристрою. Всі основні функції на місці, присутній також і механічне регулювання постійної подачі пари, як і вертикальне відпарювання. А ось за вартістю праска все ж спирається на відомий бренд, тому зараз вона в середньому може бути близько 1200 рублів.

  4-е місце: ENDEVER Q-708

  Четверту сходинку цього рейтингу займає модель ENDEVER Q-708, що є продуктом того ж виробника, що і попередня. До речі, в таких вузькоспеціалізованих нішах побутової техніки це зовсім не дивно. І все ж, цей дорожній праска по праву його займає. Він є досить компактним, враховуючи загальну ергономіку, як в робочому стані, так і в зібраному, при тому, що його ручка складається. Об’єм резервуара для води при невеликих розмірах пристрою дорівнює 50 мл, що також досить непогано. Недоліками ж праски можна вважати слабку систему захисту.

  Як і більшої частини просунутих моделей прасок, тут є двопозиційний перемикач напруги з 220 на 110 Вт. Потужність пристрою становить небувалі 1400 Вт. При такому показнику процес прасування буде, мабуть, одним з найшвидших. Підошва праски виконана з нержавіючої сталі, що не тільки передбачає до більш доступною вартості, але і значно збільшує строк експлуатації праски завдяки довговічності і стійкості до утворення корозії. Єдиним, ледь помітним при малих габаритах недоліком такого матеріалу може бути більш важку вагу. Середня ціна цього праски пішла недалеко, і може досягати 1000 рублів, що цілком виправдано.

  3-е місце: VITEK VT-1227

  Діставшись до трійки лідерів, нас впевнено зустрічає ще один дорожній праска від досить відомого виробника побутової техніки, а саме VITEK VT-1227. Дана модель по достоїнству здобула третю позицію в даному рейтингу завдяки поєднанню високої якості, наявності необхідних функцій та досить обумовленої цим вартості. Це дуже компактна модель зі складаним ручкою, в якій є досить практична захист від накипу, що в сумі з антипригарним покриттям підошви збільшує тривалість служби праски.

  Що стосується противокрапельной системи, то вона тут не передбачена. Звичайно ж, важливим пунктом є також і потужність праски, яка становить оптимальні 1000 Вт, дозволяючи йому якісно робити свою роботу. Присутня також і функція розбризкування, яка хоч і не є виключно необхідним, але при цьому досить корисною в процесі прасування. Бонусом в комплектації може порадувати чохол для зберігання і перевезення, все-таки це дорожній праска. Середня вартість в 1400 рублів цілком виправдовує як заявлені характеристики, так і численні позитивні відгуки.

  2-е місце: Electrolux EDBT 800

  Друге місце по достоїнству заслужила модель Electrolux EDBT 800. Даний дорожній праска також є представником популярного виробника побутової техніки, а тому і не дивно спостерігати його серед лідерів рейтингового списку. Навіть незважаючи на не саму високу потужність 800 Вт, він відмінно показує себе в роботі, надаючи швидкий і якісний результат від процесу. Одним з плюсів, враховуючи компактність конструкції, безумовно є резервуар для води, що отримав об’єм 60 мл.

  Також досить практичним підходом стало застосування нержавіючої сталі, як матеріалу для підошви цього праски, що, як ми вже розібралися, що дозволить йому прослужити користувачеві тривалий час. Зручною для роботи також може стати довжина шнура, що становить 1.9 метрів, що не змусить вас гладити прямо у розетки. Та й кульове кріплення шнура до корпусу дає більше можливостей для різних маневрів. Ручка тут, природно, є складаний. Враховуючи все це, цілком логічно очікувати, що середня ціна буде складати близько 1900 рублів.

  1-е місце: Zelmer ZIR01000

  Ну а беззастережну першу позицію рейтингу кращих дорожніх прасок в цьому році (на нашу думку) займає модель Zelmer ZIR01000. Вона вміло поєднує в собі все необхідне для якісної прасування, гарна якість і захист, як і цілком розумну вартість. Але, як це буває, вона все ж має невеликі недоліки в порівнянні з певними моделями, які так чи інакше не надають об’єктивно негативного впливу. Одним з таких, наприклад, є резервуар, ємністю 40 мл. Так, це менше, ніж у попередньої моделі, але це навряд чи можна назвати серйозним мінусом.

  До того ж кількість переваг явно перевищує незначні мінуси. Та ж потужність 1100 Вт хоч і не стала рекордною для даного рейтингу, але є трохи більш високою, ніж стандартна, що вже має позитивний вплив на процес. Постійна подача пари з тонкою механічним регулюванням, до п’ятнадцяти грамів в хвилину, також може стати приємним плюсом, навіть на тлі відсутності вирівнювання. Паровий удар, вертикальне відпарювання, все це також знайшло собі місце в даній моделі, а підошва праски виконана з якісної нержавіючої сталі. За це всі магазини просять в середньому 1700 рублів на сьогоднішній день, що вельми непогано для заповітного “ціна-якість”.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:праска

  Схожі записи
  • ТОП-8 кращих прасок 2018

   Коментарів немає | Окт 1, 2018  • ТОП 11 бездротових прасок 2017 року

   Коментарів немає | Кві 27, 2017  • Кращий відпарювач з прасувальної дошкою MIE Compatto, огляд

   Коментарів немає | 7 травня, 2015  • Чим і як можна чистити підошву праски в домашніх умовах: чистячі засоби і способи

   Коментарів немає | 4 травня, 2013  • Парогенератори — парові станції для прасок

   Коментарів немає | Дек 19, 2013  • ТОП-8 прасок на керамічній підошві 2018 року

   Коментарів немає | Жов 25, 2018