Зміст

 • 5-е місце: Ritmix SP-2070
 • 4-е місце: Ritmix SP-2012W
 • 3-е місце: Ritmix SP-2150w
 • 2-е місце: DEXP T210
 • 1-е місце: DEXP T500
 • Наявність комп’ютерної акустики завжди досить актуальне питання, особливо, якщо мова йде про настільному комп’ютері. Звичайно, коли є ноутбук, в покупці колонок не завжди є необхідність, так як він може забезпечити виведення звуку на цілком достатньої гучності. Єдиний мінус, відсутність насиченості звучання, адже найчастіше динаміки в ноутбуках досить посередні. Саме тому багато користувачів замислюються про придбання акустики незалежно від того, який тип пристрою у них. У будь-якому випадку, за умови стаціонарного комп’ютера колонки зайвими не будуть. Вони, в свою чергу, представлені в досить широкому асортименті і великій кількості різних комплектацій, що пропонує користувачеві багатий вибір. Серед новинок цього сегмента ми вибрали найцікавіші моделі, з якими ви ознайомитесь у цьому рейтингу.

  5-е місце: Ritmix SP-2070

  Найбільш простий і бюджетною моделлю серед представленої комп’ютерної акустики, що відкриває даний список стала Ritmix SP-2070. Це цілком стандартні комп’ютерні колонки типу 2.0, виконані в простому пластиковому корпусі, який хоч і не самий практичний матеріал у плані впливу на звучання, однак при цьому недорогий. Сумарна потужність цієї системи становить 4 Вт, що дозволить відтворювати аудіо достатньої гучності. Діапазон відтворюваних частот тут також досить звичний і становить 20 – 18 000 Гц, що є певною “золотою серединою” для сприйняття.

  Харчування на систему надходить через USB, так як для такої акустики цього цілком достатньо. Колонки ці однополосні, що цілком логічно для їх невисокої вартості. Так що очікувати занадто високої якості з ідеальним поділом частот не доведеться. І все ж, незважаючи на це, велика кількість користувачів залишають про них позитивні відгуки, відповідні їх характеристиками. За своїми габаритами невеликі колонки, що дозволить їм комфортно розташуватися в будь-якій робочій області. Що стосується їх середньої ціни, на даний момент вона становить приблизно 300 рублів, що і робить їх привабливими для придбання.

  4-е місце: Ritmix SP-2012W

  Продовжує тему доступною комп’ютерної акустики модель Ritmix SP-2012W, що представляє ту ж компанію, що і попередня пара. Вони також є однополосными, проте вже мають трохи більш високу сумарну потужність, яка становить 6 Вт (по три на кожну). Також більш приємним їх перевагою можна відзначити корпус, виконаний з МДФ, який не тільки може допомогти їм добре вписатися в загальний інтер’єр, але також і зіграє роль в якості звучання цих колонок.

  Присутній в них і лінійний стерео вхід (mini jack), що дозволяє під’єднати навушники. Як і в попередньому варіанті діапазон частот становить 20 – 18 000 Гц, що, як ми вже зрозуміли, що можна вважати за певний стандарт. Так що, в цілому, крім більш практичного матеріалу корпусу і збільшеної потужності це все ті ж звичні багатьом, комп’ютерні колонки. Вони можуть надати цілком стерпне і непогане звучання, але нічого надприродного. Тим більше за вартість, що досягає в середньому 600 рублів, це цілком очікувані показники, яких достатньо для більшості користувачів. Так як такі колонки можна поставити в офісі або будь-якому іншому робочому місці, де явно не доведеться насолоджуватися насиченістю звучання музики.

  3-е місце: Ritmix SP-2150w

  На третю позицію даного рейтингу висунулася новинка Ritmix SP-2150w від все того ж виробника. І її головною перевагою в порівнянні з попередніми представленими моделями є той факт, що дана акустична система має тип 2.1. Насамперед це означає, що до двох цілком стандартним колонкам приєднався сабвуфер. Це не тільки збільшує потужність всієї системи, яка становить 12 Вт, 3 на колонки і 6 на сам сабвуфер, але і додає насиченості звучанням, значно підкреслюючи нижні частоти.

  Що стосується матеріалу корпусу всієї системи, то тут також використовується МДФ. Загальні розміри дозволяють цілком комфортно розташувати її де завгодно, так як навіть найбільша частина, а саме сабвуфер має розміри в 13х15х13 сантиметрів. У фронтальних колонок все також односмугова система, так що вони можуть здатися любителям якісного звуку досить посередніми. Але, як вже стало зрозуміло, що ситуацію витягує сабвуфер. У загальному і цілому, дана модель відмінно показує себе в роботі і звучить якісно, при хорошому запасу гучності. Що стосується цінника, то він становить приблизно 1 000 рублів, що повністю виправдовує систему.

  2-е місце: DEXP T210

  На другу позицію цілком очікувано висунулася вже куди більш цікава модель комп’ютерної акустики — DEXP T210. Якщо відзначити виробника окремо, то деяким користувачам він може бути знаком завдяки випуску непоганий лінійки середньо-бюджетних смартфонів, які отримали певну порцію популярності. Проте зараз ми маємо справу з комп’ютерною акустичною системою типу 2.1, що дає зрозуміти про розширення асортименту і сфер діяльності компанії. В цілому, система отримала привабливий, в деякому роді навіть футуристичний зовнішній вигляд, приємною частиною якого є підсвічування.

  Що стосується матеріалів, то фронтальні колонки виконані з пластику, у той час як сабвуфер і МДФ. Таке поєднання може здатися не зовсім стандартним або ж практичним, однак воно має безпосередній вплив на цінник. Що стосується загальної потужності системи, вона становить 20 Вт, при діапазоні частот 60 – 20 000 Гц. Харчування в даному випадку надходить від мережі. Окремо можна також відзначити інтерфейс системи, що підтримує карти пам’яті формату SD, флешки, а також бездротове підключення пристроїв по Bluetooth. Обійдеться бажаючим така комп’ютерна акустика приблизно в 2 400 рублів на сьогоднішній день.

  1-е місце: DEXP T500

  Ну а лідером цього рейтингу стала акустична система DEXP T500, представляє вже знайому нам компанію. Причин, що дозволили цій моделі зайняти перше місце, цілком достатньо і ми розглянемо їх по порядку. По-перше, це система типу 2.1, загальна потужність якої становить цілих 55 Вт, чого вже напевно вистачить любителям звучання на високій гучності. При цьому діапазон відтворюваних частот 40 – 20 000 Гц, в той час, як частотний діапазон сабвуфера становить 40 – 150 Гц. Співвідношення показників сигнал/шум дорівнює 70 дБ. При таких показниках система здатна на досить задовільні результати.

  Харчування надходить також від мережі, корпус всієї системи виконаний з МДФ. Присутній вбудований тюнер, регулювання тембру низьких частот, що дозволить зробити більш тонке налаштування для досягнення необхідного звучання. Також, як і у попередньої моделі, тут відмінний інтерфейс, що дозволяє пристрою зчитувати флешки і карти пам’яті, як і забезпечувати бездротове підключення по bluetooth. Завдяки своїм технічним показникам, зовнішнього вигляду та результати роботи на ділі ця модель вже встигла отримати позитивну характеристику, тим не менш будучи новинкою на ринку. Середня вартість її зараз може досягати позначки в 3 600 рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Акустичні системи

  Схожі записи
  • Якісна комп’ютерна акустика – надмірність або необхідність?

   Коментарів немає | Сен 23, 2012  • Як вибрати / зібрати недорогий домашній кінотеатр?

   3 коментар | Грудень 17, 2011  • ТОП 5 кращих портативних моно колонок (переносних акустичних систем) 2017 рік

   Коментарів немає | травня 31, 2017  • Довгоочікувані Sol Republic тепер і в Росії.

   Коментарів немає | 7 Окт, 2013  • Короткий огляд трьох моделей навушників KOSS

   4 коментарю | 9 Лис, 2012  • 9 порад щодо вибору звукової панелі в 2018 році

   Коментарів немає | Сер 29, 2018