Зміст

 • 5-е місце: Unic GM60
 • 4-е місце: BenQ MS506
 • 3-е місце: Epson EB-X04
 • 2-е місце: Vivitek D557WH
 • 1-е місце: Optoma EH331
 • У століття цифрових технологій, коли будь-яка галузь стрімко розвивається і вдосконалюється, досить складно уявити своє життя без різних мультимедійних помічників, значно полегшують наше життя. Одним з таких напрямків можна особливо відзначити ринок мультимедійних проекторів, які активно використовуються як для відпочинку, так і для навчання. І те, що інтерактивні методи навчання вже давно використовуються у багатьох школах по всій країні відомо багатьом, а проектори відмінно допомагають у цій справі, дозволяючи учням дивитися різні презентації та інший корисний матеріал на широкому полотні екрану. Що стосується даної статті, то в ній ви знайдете п’ять кращих актуальних моделей проекторів, які відмінно підійдуть для школи.

  5-е місце: Unic GM60

  Відкриває список рекомендацій модель Unic GM60, є при цьому дуже портативною, враховуючи свої компактні габарити і невелика вага, ледь досягає одного кілограма. Встановлена LED лампа, при потужності світлового потоку в одну тисячу люмен, забезпечує проєкційна відстань до чотирьох метрів, що в умовах невеликої класної кімнати буде цілком практично. Дозвіл проектованої картинки складає всього 800 х 480 пікселів, що при широкому форматі не так вже і багато, проте, цілком достатньо для того, щоб розглянути будь-який матеріал.

  Сама лампа є досить хорошою і якісною, так як в економічному режимі зможе прослужити досить тривалий кількість часу. Однак сам проектор є досить бюджетним, особливо на тлі інших представлених моделей, так що, такої функції, як, наприклад, підтримка 3D режиму від нього можна не чекати. Зате присутня вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень, що може знадобитися для досягнення нормальної картинки.

  Інтерфейс пристрою підтримує всі основні порти, начебто HDMI, USB, VGA і аудіо RCA. Також передбачений порт для читання карт пам’яті формату SD. У корпус проектора також вбудований один гучномовець, потужністю 2 Вт, чого, знову ж таки, для невеликої кімнати буде більш ніж достатньо. При всіх цих параметрах середня вартість даної моделі становить близько 5 990 рублів на сьогоднішній день.

  4-е місце: BenQ MS506

  Наступною моделлю є схожий за деякими параметрами проектор BenQ MS506, який представляє тип DLP (Digital Light Processing) пристроїв. На відміну від рідкокристалічних проекторів, така технологія дозволяє надати більш гладке і чисте зображення, домагаючись менш помітних на загальному тлі пікселів. Також, проектоване матеріали виглядають більш плавними і швидкими, не кажучи про те, що пристрій важить набагато менше і є портативним. Що стосується конкретної моделі, то вона надає трохи більшу якість, ніж попередня, яке становить 800 х 600 пікселів, проте не тільки це є її сильною стороною.

  Спираючись на технічні характеристики, важливо також відзначити підтримку даними проектором технології 3D, що зможе зробити процес навчання набагато більш захоплюючим при наявності необхідної програми. Можна також відзначити, що потужність лампи складає 190 Вт і при активному використанні проектора вона може прослужити протягом чотирьох тисяч годин. У більш економічному режимі цей показник зростає до шести тисяч.

  Потужність світлового потоку в 3200 люмен забезпечує дуже чітку картинку на середній відстані в шість метрів, при цьому співвідношення відстань до розміру зображення становить приблизно два до одного. Незважаючи на високий показник портативності даного проектора, він все ж трохи більше попередньої моделі, так і вага його становить приблизно 1.8 кілограм, що практично в два рази більше. Також, якщо врахувати перераховані достоїнства і додати до всього цього ім’я досить популярною на ринку компанії, середня вартість проектора, складова 20 480 рублів, здається вельми розумною.

  3-е місце: Epson EB-X04

  Третє місце в цьому топі зайняв проектор не менш відомого виробника — Epson EB-X04. І хоч свою популярність даний підрозділ японської компанії отримало насамперед за виробництво принтерів, вони також займаються і настільними комп’ютерами, проекторами, і іншими електронними компонентами. Проте ж, більшість досвідчених користувачів знають, що японська техніка заслужено вважається однією з кращих, завдяки своїй високій якості і довговічності. Так і цей портативний проектор не став винятком. Однією з його сильних сторін, крім самої якості, можна вважати дозвіл, який становить 1024 х 768 пікселів і надає досить чітку картинку.

  В даному випадку тип проектора є LCD x3 і може похвалитися більш безшумною роботою, ніж DLP проектори. Крім цього, перевагами цього типу також вважаються більш насичені кольори, більш висока яскравість і відсутність “ефекту веселки” на проецируемых зображеннях. При потужності лампи 200 Вт, пристроєм досягається досить велика проєкційна відстань, аж до 10,8 метра, що практично у великих класах. Тип лампи – UHE, і термін її служби досить довгий, від п’яти до десяти тисяч годин, в залежності від частоти використання.

  Присутній також економічний режим роботи проектора, понижуючий світловий потік 2800 люмен до 1960 року, що також дозволяє знизити навантаження на лампу. Корекція ж трапецеїдальних спотворень регулюється як по вертикалі, так і по горизонталі. А ось єдиним невеликим недоліком порівняно з попередніми пристроями, може стати вбудований гучномовець, потужність якого складає всього 1 Вт. Що стосується вартості даної моделі, то в середньому вона становить 28 735 рублів.

  2-е місце: Vivitek D557WH

  На другій позиції нашого списку міцно влаштувався проектор Vivitek D557WH, яку, природно, заслужив в основному завдяки своїм достоїнствам і технічними показниками. Що стосується дизайну, то цей пристрій практично нічим не виділяється серед канонічного форм-фактора проекторів. Це така ж прямокутна конструкція, естетично відповідного білого кольору, з об’єктивом на лицьовій стороні. Габарити його вельми середні, що при вазі в 2.3 кілограма дає право вважати його портативним. Як і попередня модель, він відмінно підійде для шкільних приміщень, так як максимальна проєкційна відстань становить десять метрів.

  Непоганим можна також вважати і показники дозволу, які складають 1280 х 800 пікселів, що є трохи більше, ніж HD. При широкоформатного картинці це гарний показник. Також проектор підтримує HDTV і 3D, що в свою чергу дозволить розширити межі взаємодії і провести навчання на більш цікавому рівні. Однієї лампи в проекторі, потужністю 190 Вт, цілком вистачає, щоб забезпечити яскраве і чітке зображення при силі світлового потоку в 3000 люмен.

  Інтерфейс, як і у будь-якого сучасного пристрою, що підтримує всі необхідні для нього порти, як HDMI версії 1.4, два VGA порти на вхід і один вихід, S-video, mini jack і USB відповідно. Також однією з переваг даної моделі можна відзначити підтримку інтерфейсу MHL, що поєднує в собі функціонал HDMI і micro USB, що дозволяє підключати до проектора смартфони або планшети і відтворює медіа-контент з них, при необхідності. Ось такий якісний і функціональний проектор може обійтися в середньому 34 713 рублів на сьогодні.

  1-е місце: Optoma EH331

  Ну а лідером цього топа стала модель Optoma EH331, яка за всіма основними для гарного проектора параметрами є кращою з представлених. Насамперед варто відзначити, що це DLP проектор, переваги якого ми розглядали вже трохи вище, а значить, що він проявить себе відповідно. Звичайно, як і у багатьох дорогих моделей, тут також присутня підтримка HDTV і 3D, що не дивно. Проте, один з параметрів, який дійсно варто зазначити, це Full HD дозвіл, який вже точно порадує око якісної і барвистою картинкою, враховуючи також особливості матриці.

  Як і очікується від продукції високої якості, лампа проектора здатна пропрацювати до п’яти тисяч годин в активному режимі, і до десяти в економному. При цьому її потужність становить середні 195 Вт, що може ввести в невелике оману, проте сила світлового потоку в 3300 люмен і максимальне проєкційна відстань до 12 метрів розставляють все по своїх місцях. Діапазон частоти кадрів становить 25 – 120 Гц, а максимальний розмір проекції по діагоналі може досягати позначки в 7,7 метра.

  Про інтерфейсі багато слів говорити також не доводиться, так як він, відповідно, складається з всіх необхідних і, можна сказати, стандартних для даного класу пристрою портів. Додатковою перевагою на користь портативності проектора можна відзначити його невелика вага в 2,17 кілограма, при порівняно стандартних габаритах. Ну а ціна питання в даному випадку становить 44 703 рублів в середньому, що цілком очікувано для пристрою високої якості і відповідних показників.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Проектор

  Схожі записи
  • ТОП-9 гаджетів для розумного будинку на виставці CES 2018

   Коментарів немає | Січ 18, 2018  • Лазерний проектор HD – відмінна якість на великому екрані

   Коментарів немає | Сен 20, 2013  • Вибір мультимедійного проектора. Рейтинг кращих моделей в 2017 2018 році

   Коментарів немає | Ноя 26, 2017  • 3 важливих характеристики при виборі проектора

   Коментарів немає | Лис 9, 2011  • ТОП 10 практичних девайсів від Xiaomi, крім смартфонів

   Коментарів немає | 8 Лют, 2018  • Кілька порад з вибору відеопроектора

   2 коментарю | 17 Серп, 2011