Зміст

 • 5-е місце: Sinbo SFH-3393
 • 4-е місце: Ballu BFH/C-31
 • 3-е місце: Mister Heat NSB-120Y2-RC
 • 2-е місце: Neoclima UK-04
 • 1-е місце: Timberk THG 4200
 • Категорія вуличних обігрівачів досить велика і включає в себе масу пристроїв різних типів. Тут ви зможете знайти і термовентилятори, і інфрачервоні галогенні, і газові обігрівачі. Всі вони розрізняються способами роботи, функціями і габаритами, проте мета у них одна – надати комфортну, теплу температуру. Так само, як і з обігрівачами для дому, більша частина представлених нижче моделей буде мати деякі подібності, звичні цього виду пристроїв, але буде видно і відмінні особливості.

  Погодьтеся, набагато простіше і практичніше (особливо, якщо це приватний будинок) встановити в своєму дворику такий апарат, ніж розводити багаття. Так що, якщо ви замислювалися про придбання такого, у даній статті ми зібрали кілька кращих і актуальних на сьогодні моделей, більшість з яких можна використовувати як зовні, так і всередині.

  5-е місце: Sinbo SFH-3393

  Відкриває наш рейтинг вельми доступна модель Sinbo SFH-3393. Це пристрій є звичним для багатьох користувачів термовентилятором і здатне подавати потік спрямованого повітря, нагрітого до необхідної температури. Максимальна потужність обігріву становить 2000 Вт, які можна регулювати, завдяки наявності перемикачів.

  Як і більшості моделей даного типу тут присутня можливість вентиляції повітря без нагріву, що в свою чергу може бути корисним і в жарку погоду.

  Варіант монтажу тут, звичайно ж, підлоговий. При цьому вага пристрою вельми незначний, що дозволяє з легкістю переміщати його при необхідності. Враховуючи це, його можна використовувати практично в будь-яких умовах, так як мобільність такого виду обігрівачів куди вище, ніж у інших. Управління, як і регулювання температури тут виробляються механічним чином, за допомогою все тих же перемикачів.

  З інших корисних переваг можна відзначити функцію відключення пристрою при перегріві. Більшості користувачів сподобалася дана модель не тільки завдяки скромному, але практичному функціоналу, але також і за рахунок своєї невеликої вартості, в середньому досягає 850 рублів на сьогоднішній день.

  4-е місце: Ballu BFH/C-31

  Таким пристроєм на черзі з типу тих же термовентиляторов стала модель Ballu BFH/C-31, знайома багатьом за рахунок популярного в цій сфері виробника. Продукти цієї компанії відзначені високою якістю, як і різноманітністю пропонованих моделей, від вкрай бюджетних і до промислових варіантів.

  Що стосується розглянутого пристрою, то, перш за все, в очі кидається його злегка переосмислений зовнішній вигляд. Так як більша частина обігрівачів цього типу все ж дотримується конструкції попередньої моделі.

  Іншим гідністю, яке слід зазначити, став керамічний нагрівальний елемент. По суті, це звичний ТЕН, у корпусі з металу. Вона нагрівається теплом від Тена, тим самим передаючи тепло в навколишнє середовище. За рахунок того, що площа керамічного покриття найчастіше більше, вона поглинає (і, відповідно, віддає) куди більше тепла. Тому, при максимальній потужності 1500 Вт, дана модель здатна обслуговувати простір, площею до двадцяти квадратних метрів.

  В основному, функціонал пристрою такий же, як і попереднього. За винятком хіба що наявність захисту від перекидання. Що стосується цінника, то він зараз досягає позначки в 1 250 рублів в середньому. Звичайно, деяку частину суми становить бренд, але від цього залежить і якість.

  3-е місце: Mister Heat NSB-120Y2-RC

  Просуваючись далі ми стикаємося з не менш цікавим обігрівачем Mister Heat NSB-120Y2-RC, зайняли третю сходинку рейтингового списку. Насамперед він цікавий тим, що має галогенний тип обігрівача. По суті, це стандартні галогенні лампи, за рахунок нагріву спіралі випромінюють тепло.

  Вони, як і більшість інфрачервоних випромінювачів мають спрямовану дію, і можуть досягати високих температур. Проте все залежить від конструкції самих ламп. В даному випадку обігрівач працює на трьох рівнях потужності (400/800/1200 Вт) і забезпечує швидкий нагрів повітря до необхідного рівня.

  Конструкція важить майже чотири кілограми, що трохи ускладнює процес постійного переміщення пристрою, однак така необхідність може взагалі не виникнути. Великим плюсом в цьому випадку є також підтримка повороту корпусу, що дозволить змінювати напрямок обігріву, не вдаючись до перестановці або перенесення обігрівача.

  Також дуже зручним перевагою цієї моделі можна вважати наявність пульта дистанційного управління, що дозволяє робити всі налаштування віддалено. Цей обігрівач відмінно підійде для роботи і зовні, і всередині, так і за рахунок свого нагрівального елемента легко і швидко виконує свою основну функцію, забезпечуючи тепло на великій площі. Та й ціна, в середньому становить 1 450 рублів, виглядає цілком обґрунтованою і доступною.

  2-е місце: Neoclima UK-04

  Другу позицію нашого рейтингу зайняв інфрачервоний обігрівач Neoclima UK-04. Першою його відмітною особливістю від представлених раніше моделей став спосіб нагріву, який є газовим. Природно, з цього зрозуміло, що працює обігрівач допомогою горіння, від чого у конкретної розглянутої моделі тепла набирається основний нагрівальний елемент (керамічний), далі поширює тепло в навколишнє середовище.

  Враховуючи тип пристрою і потужність обігріву, яка досягає позначки в 3700 Вт, неважко зрозуміти, що воно може забезпечити необхідну температуру на досить великій площі. В даному випадку цей показник становить 35 квадратів.

  Варіант установки даної конструкції підлогу, і крім як можливості відрегулювати температуру, вона не запропонує ніяких більш просунутих варіантів взаємодії. Однак для газового обігрівача і не характерно наявність електронних методів управління, так як в цьому просто немає необхідності. Ця модель може відмінно підійти для обігріву будь-якого місця, будь то гараж, двір приватного будинку, літня тераса кафе і так далі. Благо потужності їй точно не позичати. Та й вартість її, що досягає 1 700 рублів в середньому, цілком відповідає заявленим можливостям.

  1-е місце: Timberk THG 4200

  Ну а перше місце в рейтингу бюджетних вуличних обігрівачів зайняла модель Timberk THG 4200. Вона також є представником типу газових обігрівачів, що можуть запропонувати користувачам високу потужність обігріву на великій площі.

  Наприклад, дана модель при потужності в 3200 Вт, що трохи менше, ніж у попередньої, здатна ефективно обігрівати простір до сорока п’яти квадратних метрів, що, у свою чергу, більше, ніж у будь-якого з представлених тут пристроїв. Такі показники забезпечують йому не тільки першу позицію в цьому списку, але і серед безлічі користувачів, як можна судити з численних позитивних відгуків у мережі.

  Крім цього, відмінною особливістю обігрівача є наявність вбудованого датчика наявності полум’я, який, як можна зрозуміти з назви, дозволяє підвищити безпеку при експлуатації, відключаючи подачу газу, якщо полум’я згасло. Це дуже корисна функція даного типу обігрівачів. Переміщення пристрою полегшує його конструкція, яка передбачає наявність ручки, однак загальна потужність і обслуговуване простір навряд чи викличуть таку необхідність. Також, управління температурою і економії палива сприяють два режими роботи на різних потужностях. Ціна цієї моделі на даний момент досягає 2 300 рублів в середньому.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:обігрівач

  Схожі записи
  • Електрогрілки — пастельні приналежності

   4 коментарю | Дек 13, 2012  • Як вибрати електричний конвектор для дачі

   Коментарів немає | Серп 20, 2015  • Масляний обігрівач – оптимальне тепло

   1 коментар | Жовтень 17, 2012  • Комбіновані котли опалення — універсальне рішення для опалення дому та дачі

   Коментарів немає | Січ 23, 2015  • Вибираємо систему теплих підлог в інтернет-магазині сантехніки Афоня

   Коментарів немає | травня 18, 2014  • 10 порад з вибору інфрачервоного обігрівача

   Коментарів немає | Лис 22, 2017