Зміст

 • ТОП-3 кращих повітродувки в 2018 році
  • Енкор АКМ1872
  • Einhell GE-CL 18 Li E
  • RedVerg RD-B18V
 • ТОП-3 кращих провідних садових пилососа 2018
  • Elitech ПСМ 2600
  • Bosch ALS 30
  • STIHL SHE 81
 • ТОП 4 кращих бездротових садових пилососа 2018 року
  • Gardena PowerJet Li-40
  • Makita BHX2501
  • Ryobi RBV36B
  • Husqvarna 125BVx

  Кілька днів тому ми разом з вами звернули увагу на таку категорію клінінгових пристроїв, як садові пилососи. Природно, це було зумовлено перш за все їх зростаючою актуальністю у зв’язку із сезоном, але також і для того, щоб ті, хто стикається з необхідністю їх вперше, могли зрозуміти, як вибрати для себе найбільш підходящу модель пилососа. Тоді ми ознайомилися з будовою, принципом роботи та основними аспектами даних пристроїв, на які варто звернути свою увагу перш ніж переступити до купівлі. І, якщо ви упустили цю корисну інформацію, на зможете знайти її тут.

  У даній же статті ми ознайомимося безпосередньо з найбільш актуальними моделями пилососів-повітродувок, доступних на нинішньому ринку. І так як діапазон цін досить широкий, а велика кількість типів може застати зненацька, ми вирішили розбити даний рейтинговий список на кілька невеликих підкатегорій, присвячених кожному з основних видів цих пристроїв. Якщо бути більш точними, то ми подивимося на повітродувки, а також провідні та безпровідні садові пилососи. Так що, без зайвих слів, давайте приступимо до безпосереднього вивчення асортименту.

  ТОП-3 кращих повітродувки в 2018 році

  Повітродувки один з видів клінінгової техніки для догляду за садом або ділянкою, і фактично вони не є саме садовими пилососами. Однак же вони опинилися тут з кількох причин. По-перше, вони все ще існують на ринку, незважаючи на те, що сам даний функціонал давно присутня в садових пилососах. По-друге, вони все ще дозволяють вам швидко і ефективно здути листя в одну купу, щоб потім зручно їх прибрати. Ну і в ув’язненні – вони є найбільш доступними, що практично, якщо ви хочете трохи заощадити.

  Енкор АКМ1872

  І відкриває цю невелику підкатегорію вельми собі бюджетна повітродувка Енкор АКМ1872. Вона працює від акумулятора і використовується для очищення територій від природного сміття на кшталт опалого листя, різного роду скошеної трави, дрібних гілок, пилу і навіть дрібних каменів. Враховуючи найбільшу її продуктивність, логічно, що найбільш ефективні результати дана модель буде показувати на порівняно невеликих ділянках. Що стосується ергономіки, то як і будь-ручне садове пристрій, ця повітродувка досить зручна і проста в обігу. Неважливо де, в саду чи на прибудинковій території, в побутових або промислових умовах, вона покаже хорошу роботу.

  Також ця модель примітна своїм економним енергоспоживанням, завдяки чому значно підвищується її автономність. Також можна відзначити хорошу систему вентиляції, яка своєчасно і якісно охолоджує повітродувку, охороняючи від перегріву. Що стосується цінника, то в середньому він досягає відмітки в 900 рублів.

  Einhell GE-CL 18 Li E

  Наступною, не менш цікавою повітродувкою в цьому списку стала модель Einhell GE-CL 18 Li E від німецького бренду. І дійсно, в плані загальної якості вона вийшла досить цікавою. Хочете швидко і ефективно забратися на ділянці, в гаражі або майстерні? Вона безперечно зможе прискорити цей процес. Варто нагадати про те, що це відмінна бездротова модель, яка досить хороша з точки зору автономності, показуючи результати в 180 хвилин безперервної роботи на одному заряді. А рівень заряду легко визначити завдяки світлодіодним індикації, щоб розрядка не застала вас зненацька посеред процесу збирання.

  Для тих, кому доведеться забиратися часто і подовгу приємним бонусом стане її рукоятка з м’якою накладкою, не викликає дискомфорту. Та й середня вартість, складова близько 1 800 рублів на даний момент, багатьом і зовсім не здасться завищеною, хоч вона і не найнижча. Простіше кажучи, серед повітродувок це і правда один з кращих актуальних варіантів.

  RedVerg RD-B18V

  Останній, найбільш цікавою і потужної повітродувкою в цьому списку стала RedVerg RD-B18V, яка при цьому пропонується приблизно за тією ж ціною, що і попередня модель. Використовуючи її в побуті, ви зможете очистити доріжки, городи та інші ділянки від сміття начебто в’яне листя і трави. А найголовніше, що це легко робиться не тільки на твердих покриттях, але і на «насипних», якісно прибрати сміття з яких іншими способами вам навряд чи вдасться. У плані зручності вона також не поступається попереднім реченням, а загальний її вага складає трохи більше півтора кілограм. Приємним бонусом стане можливість регулювання швидкості повітряного потоку.

  Що стосується частоти обертання, то тут ви отримаєте до 13 000 оборотів в хвилину. І є два режими роботи, економічний і більш інтенсивний, для більш важкого сміття. Незважаючи на те, що це бездротова модель, в деяких випадках вона може поставлятися без акумулятора і зарядного пристрою, так що зверніть увагу на це. У такій комплектації, до речі, вона обійдеться в ті ж 1 800 рублів в середньому.

  ТОП-3 кращих провідних садових пилососа 2018

  Незважаючи на те, що зручність від використання проводового садового пилососа може виявитися далеко не найвищим, вони все ще досить актуальні, і напевно не підведуть при роботі на невеликих ділянках або в робочих приміщеннях. Природно, перераховувати всі актуальні пропозиції ми не станемо, інакше це затягнеться. Однак, ми вирішили вибрати три найбільш цікавих моделі в кожному з цінових сегментів, з якими ви й ознайомитесь нижче.

  Elitech ПСМ 2600

  Знаходиться на його межі, але все ще представляє бюджетний сегмент, садовий пилосос Elitech ПСМ 2600 відкриває цю невелику підкатегорію дротяних моделей. І на перший погляд особливо про нього сказати нічого, так як виглядає він зовсім звично для влаштування цієї категорії. Хіба що він є колісним, що не викличе у вас особливої втоми від його тривалого використання. Максимальний показник продуктивності в даному випадку досягає позначки 720 кубометрів на годину, що дуже непогано. Незважаючи на те, що мішок у цій моделі не є самим великим, він все ж досить місткий.

  Логічно, раз вже ми з вами перейшли саме до садових пилососів, то по більшій частині, як і в даному випадку, крім функції всмоктування він отримав функцію видування повітря, що дозволить спочатку зібрати все сміття в купку, а потім швиденько позбутися від нього. У плані ж самого цікавого, а саме вартості, ви можете очікувати середнього показника в 3 500 рублів.

  Bosch ALS 30

  Відразу за ним нас зустрічає не менш привабливий представник середньо-бюджетного сегмента, садовий пилосос Bosch ALS 30. Звичайно ж, для більшості користувачів його привабливість полягає насамперед у компанії-виробнику, яка має відмінну репутацію і досить високу популярність. І це працює з будь-якою продукцією. Повернемося ж до самого пилососа. Він отримав звичний для багатьох продуктів компанії дизайн з її відмінними рисами є ручний моделлю. Обсяг мішка для сміття складає 45 літрів, що також досить приємно. Особливо, якщо врахувати, що функція подрібнення тут присутній і дозволяє зменшити кількість листи приблизно 10:1.

  Швидкість повітряного потоку регулюється, що дозволить значно полегшити процес очищення. Єдиним невеликим недоліком (знову ж суб’єктивним) може виявитися те, що працює дана модель від мережі, але ми розглядаємо тут виключно проводові варіанти. Якщо говорити про вартість, то в середньому вона становить близько 6 000 рублів на даний момент.

  STIHL SHE 81

  Ну а в сегменті дорогих дротових садових пилососів окремої уваги варта модель STIHL SHE 81. Він, правда, є далеко не самим дорогим, однак і того, що він може вам запропонувати повинно виявитися більш ніж достатньо. Насамперед, до речі, варто відзначити приємний і досить зручний в управлінні дизайн. Однак для влаштування цієї категорії зовнішній вигляд – останнє, що може грати хоч скільки значну роль. Але і технічна сторона його не підводить. Обсяг мішка тут також складає 45 літрів, чого достатньо для роботи на відносно невеликій території. Так само він не є надто важким, щоб дати вам відчути втому від процесу збирання.

  Можливість переобладнання його в повітродувку тут присутня, а наявність плоскої насадки в комплекті значно підвищує загальну ефективність процесу. Також приємним бонусом може стати те, що в стандартний комплект поставки також входять і захисні окуляри, адже безпека понад усе! Ціна на цю модель зараз складає близько 11 500 рублів в середньому.

  ТОП 4 кращих бездротових садових пилососа 2018 року

  Враховуючи той факт, що до бездротових садовим пилососів-воздуходувкам можна справедливо віднести як акумуляторні, так і бензинові, ми вирішили поєднати їх в одну загальну підкатегорію. Звичайно ж, щоб не розтягувати, ми обрали по дві на кожен тип, які здалися нам найбільш цікавими. І не варто забувати, що ми ведемо мову саме про ручних моделях, інакше кінець у цього списку був би дуже нескоро.

  Gardena PowerJet Li-40

  І першим у цьому заключному списку виступає акумуляторний садовий пилосос Gardena PowerJet Li-40. Вона примітна насамперед своїм досить потужним акумулятором, який можна заряджати у будь-який час, а його заміна і зовсім не складе вам праці. З точки зору зручності використання ця модель також може запропонувати оптимальний комфорт. Багато в чому це досягається завдяки ергономічній формі рукояті, не викликає абсолютно ніякого дискомфорту. На ній, до речі, і розташовуються інтуїтивно зрозумілі елементи управління і світлодіодний індикатор заряду батареї.

  Звичайно ж, раз вже ми говоримо про більш дорогих моделях садових пилососів, якими і є представники бездротового типу, логічно очікувати наявності всіх можливих принад функціональної складової. І ця модель винятком не стала, так як тут є і режим видування повітря, і подрібнення надходить в мішок сміття. При цьому середня ціна актуальна даного пилососа знаходиться на позначці в 13 800 рублів.

  Makita BHX2501

  Напевно багато хто з читачів знайомі з брендом Makita і знають, що компанія пропонує досить хороші рішення в області будівельних пристроїв та іншого інструменту. І садовий пилосос Makita BHX2501 став чудовим підтвердженням. Тим більше це модель бензинового типу, а це означає, що потужності їй не позичати. Приємною особливістю її є занижений витрата палива, поряд із заниженим на більш ніж у 50% викид шкідливих газів. І незважаючи на те, що обсяг бака складає всього трохи більше ніж пів літра, час роботи пилососа на одній заправці становить близько 60 хвилин.

  Всі ті ж функції (охолодження, подрібнення і всмоктування) будуть доступні вам з придбанням цієї моделі, тільки працювати вони будуть більш ефективно за рахунок самого типу пилососа. Правда і ціна у неї також трохи більш висока, і в середньому вона становить близько 16 000 рублів на сьогодні.

  Ryobi RBV36B

  Другий акумуляторної моделлю в категорії розглянутих нами садових пилососів став Ryobi RBV36B. Цей пилосос-повітродувка допоможе швидко і максимально ефективно очистити територію від листя і сміття, і, як і очікуєш від даного пристрою, що працює на охолодження, всмоктування і подрібнення. Остання функція допомагає здорово заощадити місце в мусоросборнике, подрібнюючи надходить сміття металевими лезами, і це незважаючи на те, що він оснащений стандартним мішком, обсяг якого складає 45 літрів. З вигляду громіздка, ця модель важить всього 2 кілограми з гаком, а наявність невеликих коліщаток і зовсім дозволить знизити напругу на руки.

  Найцікавіше з точки зору потужності тут те, що акумулятор, що живить даний пилосос, максимально наближає його до бензиновим аналогам, що означає більш високу ефективність. Ціна ж тут не менш відповідна, становлячи близько 14 300 рублів.

  Husqvarna 125BVx

  Ну а останнім садовим пилососом в цьому рейтинговому списку стала модель бензинового типу Husqvarna 125BVx. Однією з її головних особливостей стало те, що коефіцієнт мульчування (подрібнення) тут становить 16:1, дозволяючи заощадити якомога більше місця в мішку, обсяг якого, до речі, складає цілих 64 літра. За рахунок прямої конструкції розтруба значно збільшується і загальна маневреність, також регулюється і довжина розтруба, надаючи все те ж вплив на маневрування. Приємним бонусом може також стати і наявність в комплекті ремінь через плече, що дозволить рівномірно розподілити навантаження.

  Регулювання швидкості повітряного потоку виробляється завдяки можливості фіксації важеля газу в будь-якому положенні, полегшуючи управління. Ну а ціна за все це на даний момент становить близько 23 000 рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:пилосос

  Схожі записи
  • Огляд пилососів iRobot Roomba 600-700 серії

   Коментарів немає | травня 22, 2015  • Черговий помічник у побуті — робот пилосос

   Коментарів немає | Сен 26, 2013  • Огляд миючого пилососа для паркету від THOMAS

   1 коментар | Квітень 16, 2013  • 11 порад з вибору робота-пилососа

   Коментарів немає | Дек 18, 2017  • Вибираємо садовий пилосос: 5 корисних порад восени 2018 року

   Коментарів немає | Сен 24, 2018  • Кращі бездротові пилососи в 2015 році

   Коментарів немає | 17 Лип, 2015