Зміст

 • Принтери Epson до 5000 рублів
  • Epson Expression Home XP-330
  • Epson Expression Home XP-332
  • Epson Expression Home XP-342
 • Принтери Epson від 5000 до 10 000 рублів
  • Epson Expression Home XP-435
  • Epson Expression Home XP-420
  • Epson Workforce WF-2630
  • Epson Workforce WF-2510WF
 • Принтери Epson від 10 000 до 15 000 рублів
  • Epson Workforce WF-3640DTWF
  • Epson Workforce WF-3620 Refurbished by Epson
  • Epson Workforce WF-2660 Refurbished by Epson
 • Висновок
 • Одними з кращих виробників принтерів, БФП є компанія Epson, яка випускає надійні і функціональні пристрої за адекватними цінами. Поширення отримали системи СНПЧ, які в перспективі економлять витрати на чорнило і дозволяють тривалий час обходитися без заправки расходниками.

  Купуючи принтер Epson у «101 Принтер», ви отримуєте у комплекті системи безперебійної подачі чорнил разом з комплектом витратних матеріалів.

  Принтери Epson до 5000 рублів

  Epson Expression Home XP-330

  Найдешевша модель МФУ Epson, яка призначена для дому, навчання або зовсім маленького офісу. Принтер працює в режимах друк, сканер і копір, забезпечуючи чорно-білий та кольоровий друк (4 кольори).

  Максимальна роздільна здатність друку складає 5760×1440 dpi, сканера і копіра — 1200×2400 dpi. Цілком стандартні функції для забезпечення всіх умов комфортної роботи з пристроєм. Друкуйте і скануйте документи з пристойною якістю.

  Модель може працювати без підключення до комп’ютера, просто вставте карту пам’яті і виберіть потрібний файл за допомогою невеликого LCD-екрану 1,44 дюймів. Підключення до ПК здійснюється по USB 2.0 або Wi-Fi з’єднання. Остання функція дуже зручна при використанні хмарних сервісів типу Google Cloud Print і AirPrint.

  Швидкість друку: чорний — 33 стор. хвилину, кольоровий — 15 стор. хвилину. Є функція друку без полів. Мінімальний розмір краплі становить 3 пл. Якість друку цілком гідне, про що свідчать численні позитивні відгуки, які також нахвалюють друк фотографій. Розмір лотка для паперу — 100 аркушів.

  Гарантія на всю систему з СНПЧ разом з принтером становить 18 місяців при вартості 4499 руб. Відмінний варіант для навчання в школі або навіть університеті. Дана оптимальна конфігурація повністю підходить для цього.

  Epson Expression Home XP-332

  Практично ідентична модель попередньої, тільки з вбудованим чіпом і можливістю скидання налаштувань. В іншому якість друку на тому ж рівні, принтер працює в режимах друку, копіра і сканера, забезпечуючи швидку чорну печатку і досить спритну кольорову. Вбудована система СНПЧ використовує 4 кольори.

  Пристрій може працювати без підключення до ПК і ноутбука, просто вставте карту пам’яті або флешку і виберете потрібний розділ з документами за допомогою вбудованого кольорового LCD-дисплея. Досить зручно, якщо потрібно зробити швидку друк, не включаючи комп’ютер. З’єднання з останнім можна здійснювати використовуючи USB дата-кабель або з’єднання Wi-Fi. Підтримуються сервіси на зразок Google Cloud Print і AirPrint.

  Швидкість друку кольоровими чорнилом складає 15 стор. хвилину, а чорними — 33 стор. хвилину. При необхідності можна включити функцію друку без полів. Максимальна роздільна здатність на аркуші А4 — 5760×1440 dpi. Дозвіл сканера і копіра — 1200×2400 dpi. Цілком непогані параметри для самих різних потреб, але модель більше підійде для дому та навчання.

  Розмір краплі становить 3 пл, що навіть достатньо для якісного друку фотографій, не кажучи про інших кольорових зображеннях. Розмір відсіку для паперу — 100 аркушів. В цілому дуже гідний варіант з СНПЧ і комплектом чорнила при покупці. Обійдеться XP-332 в 4999 руб., що зовсім недорого напередодні 1 вересня.

  Epson Expression Home XP-342

  Теж дуже схожа і недорога модель з усім необхідним функціоналом для навчання і вдома. Можна друкувати цілком якісні кольорові зображення, навіть фото. При своїй ціні 4999 руб. модель повністю задовольнить початковий рівень. У цю ціну входить також набір з системи безперервної подачі чорнила і власне самі витратні матеріали (купити принтер Epson Expression Home XP-342 можна тут) .

  Підключення до комп’ютерного пристрою не обов’язково, можна використовувати зовнішні накопичувачі, типу флешки і карти-пам’яті, вибираючи потрібний документ з допомогою невеликого кольорового дисплея. Дуже зручно, коли потрібно швидко зробити відбиток. Також можна використовувати Wi-Fi, щоб друкувати доки прямо із смартфона або просто синхронізації з ПК, ноутбуком.

  Пристрій є багатофункціональним і працює в режимах: принтер, сканер і копір. Швидкість друку чорним кольором складає 33 сторінки в хвилину, кольоровими чорнилом в два рази нижче — 15 сторінок в хвилину. Як для початкового рівня — більш ніж достатньо. Максимальна роздільна здатність друку А4 — 5760×1440 dpi. Дозвіл же копіра і сканера — 1200×2400 dpi.

  Компактні розміри і простота використання — одні з головних особливостей принтера. Навіть першокласник розбереться з керуванням, тому модель відмінно підійде як подарунок на вересень.

  Розмір краплі становить 3 пл, лоток для паперів — на 100 аркушів. Відгуки реальних користувачів нахвалюють надійність і простоту використання. Деякі були здивовані якістю друку фотографій.

  Принтери Epson від 5000 до 10 000 рублів

  Epson Expression Home XP-435

  Наступна модель XP-435 практично не відрізняється від своїх побратимів до 5000 руб., тільки великим зручним екраном для друку без комп’ютера. Просто вставте флешку, карту пам’яті або синхронизируйтесь з хмарою Google Cloud по Wi-Fi, щоб завантажити файл. В іншому модель практично ідентична.

  Вона також працює в трьох режимах: друк, сканер, копір і має зручну висувається панельку. Максимальна роздільна здатність друку: 5760×1440 dpi, сканування і копіра — 1200×2400 dpi в обох кольорах. Швидкість друку: кольорова — 33 стор. хвилину, чорно-біла — 15 стор. хвилину. Якість друку цілком на високому рівні, хоча принтер ставитися до бюджетних моделей і варто 5999 руб.

  Дуже зручна функція Wi-Fi для синхронізації з комп’ютерними пристроями в тому числі смартфонами. Сьогодні без такого з’єднання принтер виглядає досить застарілим і неактуальним. Функція копіра підтримує режим масштабування від 25 до 400%, що дуже зручно.

  Розмір кольорового екрану складає 6,8 см, на ньому буде зручно проводити пошук документів без підключення до ПК, так і просто управляти пристроєм. Якість відбитків з фото — гідне, що повідомляють численні позитивні відгуки. Розмір краплі 3 пл, забезпечують такі можливості. Принтер йде з комплектом СНПЧ і набором витратних матеріалів з 4 кольорів.

  Epson Expression Home XP-420

  Цей принтер напевно приверне увагу за свої збалансовані характеристики і порівняно низьку ціну в 7499 руб., куди також входять набір витратних матеріалів (чорнила) з чотирьох кольорів і системи безперервної подачі. Остання дозволить забути про заправку картриджів на довгий час, тут вони просто відсутні.

  Однією з особливостей XP-420 є досить великий сенсорний екранчик для зручного керування функціями пристрою. Принтер може працювати без підключення до комп’ютера. Можна використовувати карту пам’яті, флешку або бездротове з’єднання.

  Швидкість друку в чорно-білому режимі становить 9 стор. хвилину в кольоровому режимі — 4,5 сторінок в хвилину. Максимально можливий дозвіл на аркуші А4 — 5760×1440 dpi. Роздільна здатність сканування і копіра — 1200×2400 dpi. Не найвищі показники швидкості друку, але якість дуже навіть непогане.

  Принтер володіє непоганим місячним ресурсом друку, тому може використовуватися не тільки будинку і для навчання, але і в малому офісі. Розмір краплі — 3 пл, що забезпечує гарні відбитки фотографій. Інтерфейси підключень — бездротове (Wi-Fi), кабельне (USB). Розмір лотка подачі паперу — 100 аркушів. Дуже непогана модель за свої гроші з швидким сенсорним управлінням і якісною печаткою.

  Epson Workforce WF-2630

  Дуже гідна офісна модель з функцією факсу. Також МФУ Epson підтримує режими друку, сканера і копіра (ксерокса). Модель призначена для офісу, так як володіє непоганим ресурсом друку. Заправляти картриджі не знадобитися, адже вони відсутні. Замість них в комплекті поставляється система СНПЧ з набором з чотирьох пляшок з чорнилом.

  Принтер не погано друкує фотографії, не кажучи вже про звичайних документів. Як офісного варіанту йому притаманна непогана швидкість друку. Чорно-білі відбитки виходять зі швидкістю 9 сторінок у хвилину, кольорові — 4,7 стор. хвилину. Максимальна роздільна здатність відбитка — 5760×1440 dpi.

  Дозвіл сканера і копіра — 1200×2400 dpi, останній легко справляється з кольоровими сканами. Швидкість передачі факсу — 3,36 Кб в секунду, що цілком нормально для швидкого відправлення документів.

  Бездротове з’єднання Wi-Fi забезпечить зручне з’єднання з ПК, ноутбуком або відразу до смартфону, сьогодні це дуже актуально. Крім аркушів А4 підтримуються А5 і А6, а також фотокартки 9×13, 10×15, 13×18 і 20×25 див. Якість відбитків досить хороше. Для зручності управління використовується звичайний монохромний дисплей.

  За свою ціну в 8999 рублів — це цілком гідний варіант для офісу і не тільки, якщо є місце на комп’ютерному столі, то його можна використовувати вдома. Також модель має функцію друку без полів і розмір краплі 3 пл. Всім необхідним функціоналом для офісної роботи дана модель повністю оснащена.

  Epson Workforce WF-2510WF

  Наступний МФУ на відміну від попереднього, має більш цікавий функції і високу швидкість роботи. Однозначно, модель призначена для офісів та повністю забезпечує всі сучасні запити користувачів. Є вбудований факс, який може працювати з кольоровими документами, що важливо в нинішній час.

  Відразу відзначимо дуже високу швидкість друку: чорно-біла — 38 сторінок у хвилину, кольорова — 18 стор. хвилину, фотокартки 10х15 см (38 секунд на одне фото). Відбитки виходять високої якості при порівняно невеликій ціні принтера всього 8999 рублів. Також є функція факсу з пам’яттю на 180 сторінок і швидким набором до 60 номерів.

  Крім цього модель цікава бездротовим з’єднанням Wi-Fi, без якого не обходиться жоден сучасний принтер. Зручно підключатися до ноутбука, комп’ютера або смартфону, щоб швидко завантажувати документи. Пристрій може взагалі працювати без підключення до ПК, що теж дуже зручно.

  Копір і сканер швидко працюють навіть з кольоровими сканами, швидкість становить 300 dpi або 2,2 мілісекунд лінія. Лоток для паперу здатний вміщати до 100 аркушів. За свої гроші 8999 рублів принтер дуже непоганий. Тим більше, що в комплект входить СНПЧ і набір з бутыльков чотирьох кольорів. Як повідомляють відгуки користувач — модель працює швидко, якість друку високого рівня в тому числі фотодрук.

  Принтери Epson від 10 000 до 15 000 рублів

  Epson Workforce WF-3640DTWF

  Якщо вам потрібен потужний принтер для середнього офісу з функцією факсу та іншими непоганими параметрами, то придивіться до даної моделі. Вона володіє великим ресурсом друку і в ній відсутня чіп і обнулення, що забезпечує нормальну роботу з СНПЧ і можливість друкувати без обмежень.

  Пристрій чудово підійде для друку без підключення ПК, тут передбачені кард-рідер і роз’єм USB флешок. Можна синхронізувати з Wi-Fi, що досить зручно і мобільно. Просто завантажте документи зі смартфона або лептопа на швидку друк з бездротовим з’єднанням.

  Максимальна роздільна здатність друку складає 4800 x 2400 dpi при швидкості виходів відбитків: чорно-білих — 19 с. хвилину, кольорових — 10 стор. хвилину. Роздільна здатність сканування і копіра — стандартні 1200 dpi x 2400 dpi. Факс працює в кольоровому режимі і має досить високу швидкість передачі даних, є пам’ять на 180 сторінок.

  Підтримуються щільні носії (папір) до 256 г/м2, формати аркушів — А4, А5, А6, С4, В5, С6. Також є можливість підключення через мережеві з’єднання 100 Base-TX і 10 Base-T. Бездротове з’єднання Wi-Fi і підтримує підключення до хмарних сервісів Google Cloud Print, Epson Connect, Email Print і Apple AirPrint.

  Розмір краплі — 2,8 пл, забезпечує високу якість фотовідбитків і якість будь-яких інших д надрукованих документів. Лоток вміщує значну кількість паперу — 500 листів. Просять за повний набір порівняно небагато — 12999 рублів.

  Epson Workforce WF-3620 Refurbished by Epson

  Цей принтер дуже схожа на попередню модель, тільки працює швидше і володіє деякими особливостями. Наприклад, є автоматична подача паперу на сканування (35 сторінок). Також у функціонал включений швидкий факс з можливістю збереження в пам’яті до 180 аркушів, кольорові зображення і збереження 60 номерів. Приємним доповненням є кольоровий дисплей розміром 6,8 см, на якому зручно налаштовувати принтер і шукати шлях до документів, якщо використовується зовнішній носій. Принтер може працювати без підключення до ПК.

  Швидкість друку: чорно-біла — 30 сторінок у хвилину, кольорова — 20 стор. хвилину. Все це при максимальному дозволі 4800×2400 dpi. Розширення сканування і копіра — звичайні 1200×2400 dpi з можливістю обробки кольорових документів і фото.

  Доступно мережеве підключення 10/100 Base-TX, бездротове з’єднання Wi-Fi і через дата-кабель USB 2.0. Підтримуються хмарні сервіси на зразок Google Cloud для друку віддалено з інтернету.

  Принтер дуже гідний за свої гроші враховуючи постачання в комплекті СНПЧ і набору витратних матеріалів з чотирьох кольорів. Якість друку на найвищому рівні, що підтверджують численні позитивні відгуки реальних користувачів. Купити WF-3620 можна за 13 694 рублів.

  Epson Workforce WF-2660 Refurbished by Epson

  Остання модель коштує рівно 10 000 рублів і включає все необхідне для комфортної роботи документообігу в офісі. У цю суму входять набір чорнил з чотирьох кольорів і самої системи СНПЧ. МФУ працює в режимі друку, сканера, копіра і факсу. Також для зручності управління передбачений монохромний дисплей.

  Швидкість друку при вирішенні 5760×1440 dpi становить: черно-белая — 13 стор. хвилину, кольорова — 7,3 стор. хвилину. Є функція друку без полів, а також двосторонній друк. Розмір краплі — 3 пл, що забезпечує високу якість відбитків.

  Бездротове з’єднання Wi-Fi — відмінна заміна кабелю, можна навіть підключатися зі смартфоном, щоб швидко відправити документ на друк. Дозвіл сканера і копіра — до 2400 dpi. Підтримується сканування кольорових зображень.

  Досить непогана модель за свої гроші з досить спритною печаткою швидким і факсом. Якість друку теж на високому рівні. Користувачі хвалять якість друку на фотокартках стандартів 13×18, 10×15, 20×25 див. Також нахвалюють надійність, що притаманне всім представлених моделей.

  Висновок

  Всі представлені моделі пройшли модифікацію для нормальної роботи з СНПЧ, видалені картриджі і чіпи для обнулення. Якість друку від оригінальних картриджів не відрізняється, компанія 101Printer надає гарантійний термін на всі свої принтери Epson — 12-18 місяців в залежності від моделі.

  За якість що поставляються чорнила теж можна не хвилюватися, всі представлені моделі використовують чорнило 101Printer.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Принтер

  Схожі записи
  • Принтери штрих-коду — що це таке і «з чим його їдять».

   1 коментар | Квітень 6, 2012  • Професійне друкарське устаткування — характеристики

   Коментарів немає | Мар 17, 2014  • ТОП-7 кращих мобільних (портативних) принтерів в 2016 році

   Коментарів немає | Лип 20, 2016  • Як вибрати інтер’єрний принтер?

   Коментарів немає | Ноя 16, 2014  • Топ 10 кращих виробників принтерів

   3 коментарю | Кві 22, 2015  • Epson Stylus Photo R3000 — опис пристрою

   Коментарів немає | Мар 8, 2014