Зміст

 • Runtastic Libra
 • Xiaomi Mi Smart Scale
 • Tanita BC-587
 • Medisana TargetScale 2
 • Omron BF508
 • Tanita BC-582
 • Fitbit Aria Wi-Fi Smart Scale BK
 • AEG PW 5653 BT BK
 • Soehnle 63760 Body Balance Comfort Select
 • Tanita BC-418 MA
 • Ми стаємо свідками того, як на наших очах техніка перетворюється зі звичайної в розумну. Не відстають від прогресу і банальні, здавалося б, підлогові ваги. Спочатку механічні моделі були витіснені електронними, а сьогодні широко представлені розумні ваги. Вони можуть виміряти і запам’ятати не тільки вагу, але і вміст в організмі жиру, м’язів, води і кісткової тканини, а потім синхронізуватися зі смартфоном і дозволити користувачеві переглядати інформативні графіки, повну статистику по своїй вазі і навіть отримувати поради по харчуванню. Що пропонує нам сучасний ринок підлогових розумних ваг? Розглянемо найцікавіші моделі.

  Напевно, кожного з нас при згадці ваг, які розраховують кількість жиру і м’язів, терзають сумніви з приводу методу визначення і його точності. Як же ваги розпізнають жирову, кісткову масу і воду? Вся справа в тому, що в платформу вбудовані біоелектричні датчики, які пропускають слабкі електричні коливання крізь тіло, що зважується людини. Жир, м’язи, вода і кістки мають різний електричний опір, завдяки чому можна дізнатися співвідношення різних тканин в тілі, принаймні, так кажуть виробники, а деякі недобросовісні просто використовують у розрахунках формули. Для чого все це потрібно? Напевно, ті, хто займається спортом, тримає дієту і стежить за своїм тілом, і так добре знають відповідь на це питання.

  Буває, що під час дієти кілограми йдуть, але не завжди це жирові маси — можуть руйнуватися м’язи, тому аналітичні ваги — хороший спосіб оцінити ефективність тренувань та дієти. Деяким необхідно контролювати кількість води в організмі, щоб не допустити утворення набряків, а спортсменам особливо важливо стежити за своїм фізичним станом.

  Runtastic Libra

  Розумні ваги Runtastic Libra — одні з найбільш функціональних із усіх тих, що представлені на даний момент. Вони дозволяють визначати процентне співвідношення жирової, м’язової, кісткової тканини і води, вважати витрачені калорії і визначати кілька різних індексів, які обов’язково враховуються при схудненні або наборі м’язової маси. За допомогою спеціального додатка на смартфоні можна стежити за всіма показниками, а також ставити певні цілі, спостерігати за процесом їх досягнення і отримувати підказки про кількість калорій, яке необхідно вжити.

  Ваги розраховані на вагу до 180 кг, можуть запам’ятовувати налаштування для 8 користувачів і розпізнавати кожного з них. Важить пристрій 2,6 кг, виглядає стильно і сучасно, в налаштуванні і використанні все максимально просто. Вартість в різних магазинах коливається і стартує від 130$, а по самій вигідною ціною цю модель і багато інших можна придбати тут.

  Xiaomi Mi Smart Scale

  Компанія Xiaomi, відома своїми смартфонами, вже давно пішла далі і почала випускати пилососи, телевізори, гироскутеры, холодильники і розумні підлогові ваги. Платформа Smart Scale виконана із загартованого скла і відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Вона дозволяє вимірювати вагу до 150 кг з точністю до 0,05 кг Важить пристрій 1,9 кг, відрізняється компактними габаритами, тому багато місця не відніме. Живлення здійснюється від чотирьох батарейок типу АА.

  Крім ваги, модель визначає індекс маси тіла (ІМТ) і підказує, скільки необхідно скинути або набрати до досягнення оптимального значення. Завдяки спеціальним додатком Mi Fit можна створювати облікові записи для всіх членів сім’ї і будувати графіки за вагою і іншим показникам. В одній системі з годинником і програмою може працювати фітнес-трекер Mi Band. Коштують такі ваги близько 40$.

  Tanita BC-587

  Tanita — відомий виробник діагностичних ваг, пристрої компанії вважаються еталонними і дозволяють виробляти найбільш точні вимірювання, тому й ціна відповідна — близько 95$. Платформа виконана з товстого прозорого скла, дозволяє визначати вагу до 200 кг, тому підійде широкої категорії користувачів. Ваги вміють рахувати ІМТ, розраховувати кількість жирової, кісткової та м’язової тканин, а також вміст води. Судячи з відгуків, отримані дані максимально близькі до тих, що видають спеціалізовані ваги, які стоять у багатьох пристойних спортзалах.

  Крім усього іншого, пристрій дозволяє визначати рівень фізичного стану, фізичний тип та біологічний вік, але це функції скоріше, для пустощі і розваги, ніж для справи. Пам’ять розрахована на 4 користувачів — відмінний вибір для домашнього використання.

  Medisana TargetScale 2

  Виробник спеціалізується на випуску медичної техніки, тому його розумні ваги варто сприймати не як іграшку, а як реального помічника в боротьбі за здорове тіло. Модель дозволяє визначати вміст жирової, кісткової і м’язової тканини, вважати кількість води та ІМТ, а також дозволяє дізнатися, наскільки симетрично ваше тіло, і чи немає перекосу в ліву або праву сторону, що може свідчити про серйозні захворювання опорно-рухового апарату. Максимальне навантаження — 180 кг

  У вагах є спеціальний режим вимірювання для спортсменів, пристрій може синхронізуватися зі смартфоном, а спеціальний додаток можна завантажити безкоштовно. Захоплює і незвичайна форма ваг, а також підсвічування у вигляді концентричних кіл, які сповіщають про те, наскільки ви близькі до поставленої мети. Також пристрій на основі поставлених цілей і параметрів може давати поради по харчуванню. Єдиний мінус гаджета — висока ціна, близько 230$.

  Omron BF508

  Ці ваги виконані з пластику та металу, витримують навантаження до 150 кг, вимірюють вагу з точністю до 0,1 кг і можуть проводити вимірювання в кг та фунтах. Основна особливість моделі — наявність виносного блоку управління, який дозволяє не нахилятися та не придивлятися до табло під ногами, а бачити його прямо перед собою і зручно вводити необхідні дані.

  Ваги дозволяють розрахувати ІМТ і вміст жирової тканини, тому будуть особливо корисними котрі худнуть і стежить за своєю вагою. Користувачі відзначають високу точність вимірювань, а при кожному включенні відбувається калібрування, що компенсує нерівності підлоги. До мінусів віднесемо не саму якісну зборку і наявність скрипу при зважуванні. Ціна близько 80$.

  Tanita BC-582

  Уваги заслуговують і ще одні терези від японської компанії Tanita. Вони дозволяють дуже точно вимірювати вміст жиру, води, м’язів і кісткової тканини, вважати ІМТ, а також показують біологічний вік і рекомендоване денне споживання калорій. Особливість моделі — можливість визначати жир в організмі дітей від 5 років, що можуть далеко не всі ваги. Гаджет запам’ятовує показники по 5 користувачам, є режими «Гість», «Атлет», «вага». Платформа виконана зі скла, максимальна вага — 150 кг

  Fitbit Aria Wi-Fi Smart Scale BK

  Ці ваги підкуповують вже тільки своїм зовнішнім виглядом і округлим циферблатом. Максимальна вага, який може виміряти модель, — 158 кг, точність, як і у всіх інших вагах, 0,1 кг. Платформа виконана із загартованого скла. У пристрої є вбудований модуль Wi-Fi, який забезпечує передачу даних у власний профайл в інтернеті, і пізніше їх можна переглядати в наочних графіках. Після того, як ви загубиться 3 кг, на пошту приходить вітальна листівка, що в значній мірі мотивує. Пам’ять розрахована на ведення 8 профілів. Модель вважає ІМТ і визначає вміст жирової тканини. З мінусів — висока ціна, близько 170$.

  AEG PW 5653 BT BK

  Відмінні недорогі ваги, які володіють розширеним функціоналом. Вони дозволяють не тільки дізнатися свою вагу з точністю до 0,1 кг, але і зміст різних типів тканин в організмі і власний ІМТ. Відмінна риса пристрою — сенсорне управління. Завдяки вбудованому модулю Bluetooth можна синхронізувати ваги з мобільним телефоном і стежити за показниками своєї ваги в динаміці. Пам’ять розрахована на 9 користувачів. Максимальне навантаження на ваги — 150 кг, платформа виконана з металу і скла. Вартість — близько 45$.

  Soehnle 63760 Body Balance Comfort Select

  Дорогі і стильні ваги відрізняються точним вимірюванням маси, вмісту жиру, води, кісткової та м’язової тканин, ІМТ, а також можуть похвалитися наявністю виносного блоку управління — проводити всі вимірювання буде максимально просто. Екран виконаний за технологією електронного чорнила — мабуть, виробник хотів не тільки виділитися своєю моделлю, але і забезпечити їй більш тривалу роботу від одного комплекту батарей. Пам’ять розрахована на 8 користувачів, максимальне навантаження — 150 кг, якість збірки на висоті. Вартість — близько 280$.

  Tanita BC-418 MA

  Це одні з найбільш точних діагностичних ваг, їх зазвичай встановлюються в медичних установах і спортзалах, але якщо кошти дозволяють, то можна поставити це диво техніки і в себе вдома. Максимальне навантаження — 200 кг, вони дозволяють дійсно точно розраховувати частку м’язової, кісткової, жирової тканини і води, а також визначають рівень базального метаболізму і виконують сегментний аналіз складу організму. Ваги забезпечуються виносним дисплеєм і блоком управління, можуть враховувати при зважуванні вага одягу, оснащені додатковими функціями «Атлет», «Оцінка жиру», «Бажаний вагу». У пристрої є навіть вбудований принтер. Важать вони 11 кг, а коштують понад 5000$.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Ваги

  Схожі записи
  • Як вибрати підлогові ваги — поради покупцям

   1 коментар | Мар 24, 2012  • На що звернути особливу увагу при виборі торговельних ваг?

   Коментарів немає | Сен 3, 2013  • 11 порад з вибору розумних ваг

   Коментарів немає | Сер 9, 2018  • Медичні гаджети: кілька цікавих моделей

   Коментарів немає | Дек 30, 2013  • Які електронні ваги краще вибрати?

   Коментарів немає | Мар 14, 2015