Зміст

 • Критерії вибору
 • Philips Fidelio L2BO
 • Meze 99 Classics
 • Sennheiser Momentum 2.0
 • 1MORE MK801
 • AKG K72
 • Як ми вже могли з вами зрозуміти, вибір якісних навушників, які будуть зручними, добре звучать і надійними, – непросте завдання. І це тільки одні з самих основних моментів, які має взяти під увагу, перш, ніж совешить покупку. Також, ви завжди повинні враховувати власні індивідуальні переваги і смак. В даному випадку йдеться, як можна здогадатися з назви, піде саме про повнорозмірних навушниках. Також, як і накладні, вони користуються певною популярністю і заслуговують окремої уваги. Вони досить часто вважаються одним з кращих рішень для тих, хто хоче відчути на собі максимум комфорту, нарівні з неповторним високоякісним звучанням. У даній статті ми розглянемо кілька найбільш цікавих і актуальних повнорозмірних моделей навушників, доступних на сучасному ринку, які ви не повинні упускати з виду. Особливо, якщо замислюєтеся над подібною покупкою.

  Критерії вибору

  Повнорозмірні навушники, власне, як і будь-які інші, бувають різних стилів, від сучасних до традиційних. Хорошим прикладом вельми сучасного напрямку дизайну є навушники від Sennheiser. Вони досить часто поєднують в собі мінімалістичний підхід до дизайну з великою увагою до функціональності і ергономіки навушників. Звісно, якість звуку є найважливішим аспектом будь-якого аудіо обладнання, однак привабливий і практичний зовнішній вигляд може стати приємним гідністю, зіграв свою роль у прийнятті остаточного рішення. Також досить важливу роль в будь-яких навушниках грає комфорт, а те, наскільки зручними вони опиняться в процесі використання. Оскільки накладні навушники зазвичай використовуються для роботи в приміщенні (так як ходьба по вулиці в таких чи буде комфортною), ви повинні обов’язково приділяти пильну увагу ознаками дискомфорту. Адже після пари годин прослуховування вони можуть доставити вам нестерпне незручність. Загальний комфорт визначається передусім якістю прилягання їх до вашої голови і відсутністю відчутного тиску на вуха або голову. Багато навушники спочатку дуже щільно прилягають, але послаблюються після декількох днів або тижнів використання. Звичайно, ви завжди можете прискорити цей процес підручними засобами, на зразок стопки книг. Однак перш найкраще буде прочитати пару-трійку відгуків про модель, яка вас зацікавила.

  Якість звуку часто оцінюється суб’єктивно і є здебільшого лише реакцією конкретного слухача на те, наскільки прийнятним для нього особисто є звучання того або іншого продукту. Простіше кажучи, все залежить від власного сприйняття, проте на цей пункт варто звернути не менше уваги, ніж на всі інші. Особливо, якщо ви хочете отримувати задоволення від прослуховування аудіо контенту. Ну і останніми якостями, які дуже важливі для повсякденного використання повнорозмірних (та й будь-яких інших) навушників, є якість збірки і загальна міцність. Ви напевно будете раді володіти моделлю, виготовленої з високоякісних матеріалів, які можуть витримати випробування часом, не демонструють рясних слідів зносу. У загальному і цілому, всі перераховані вище пункти є в більшій або меншій мірі обов’язковими, якщо ви хочете придбати якісні, надійні навушники. А тепер перейдемо до самих моделей, які можуть вас зацікавити.

  Philips Fidelio L2BO

  Першими повнорозмірними навушниками нашого списку актуальних моделей стали Philips Fidelio L2BO так як вони володіють всім необхідним, щоб переконати багатьох користувачів в тому, що здатні забезпечити їм високі стандарти звуку і комфорту. Спроектувавши їх спеціальним чином, дозволяючи використовувати їх не тільки в приміщенні, але і на вулиці, компанія подумала, що напіввідчинені конструкція найкраще зможе відобразити характер цих навушників. Мета тут полягає в тому, щоб максимально обмежити користувача від зовнішнього шуму, при цьому дозволяючи вловлювати необхідні звукові деталі. Дана модель використовує пару високоякісних і ефективних неодімових динаміків для досягнення найбільшої точності і насиченості звучання. Компанія також вирішила зрадити динамікам нахил, відповідний вушної раковини людини, для досягнення кращих результатів передачі звуку. Прослуховування різних аудіозаписів і музичних композицій за допомогою цих навушників може привести вас в захват, особливо якщо ви цінуєте якісне звучання. Але зворотною стороною таких параметрів і характеристик для деяких користувачів може стати саме вартість цієї моделі, яка в середньому становить 20 000 рублів.

  Meze 99 Classics

  Нерідко трапляється так, що за певних бюджетних обмежень більшість виробників навушників змушені йти на компроміс між функціональними особливостями, і поки деякі компанії випускають чудово звучать навушники, які виглядають просто огидно, інші роблять прямо протилежне. Часом здається, що знайти золоту середину вже дуже важко, але рішення є – навушники Meze 99 Classics. Незважаючи на погано зарекомендувала себе модель-попередницю, компанія врахувала всі недоліки і випустила дійсно цікавий продукт. Бас, ймовірно, є найбільш вираженою частиною частотного спектру. Він дуже глибокий, але при цьому не переходить меж неможливого для даної моделі. І все ж середні частоти відмінно доповнюють загальну картину. Звук чіткий, ясний, вільний від будь-яких спотворень, але все ж дещо оригінальний. Стилізація елегантна і проста, розкішна і прикрашена. Якість збірки дуже хороше з великою кількістю литого цинку, сталі та дерева. Модель виглядає також витончено і витримано, немов багаторічний віскі. У разі необхідності ремонту, навушники з легкістю розбираються. І, природно, ціна за таке задоволення теж немаленька, досягаючи позначки в 28 000 рублів в середньому.

  Sennheiser Momentum 2.0

  Якщо ви твердо налаштовані на покупку якісних повнорозмірних навушників, але ваш бюджет не розрахований на такі моделі, представлені вище, то варто звернути свій погляд на Sennheiser Momentum 2.0. Запатентовані неодимові перетворювачі призначені для бездоганної роботи з усіма сучасними смартфонами і портативними аудиоплеерами, що дозволяє слухачам відчувати якість звуку на рівні аудіофілов без необхідності заміни їх існуючих пристроїв спеціалізованим аудиооборудованием в поєднанні з портативними підсилювачами. Компанія сприйняла відгуки своїх клієнтів і поліпшила те, що багато отже вже вважали одними з кращих повнорозмірних навушників. Вони ідеальні практично для всіх можливих ситуацій, що робить їх гідними своєї ціни. Багато навушники, вартість яких удвічі менше, ніж у цієї моделі, можуть вимагати підключення, принаймні, підсилювача для навушників, щоб звучати дійсно на високому рівні. А це з легкістю додасть 4-6 тисяч рублів до їх загальної вартості. Навушники поставляються в дуже невеликій на практичному комплекті, в який, крім них, входить захисний футляр м’який чохол для основної захисту від пилу. Ну а середня вартість їх на даний момент становить близько 14 000 рублів.

  1MORE MK801

  Ще одними бюджетними навушниками у цьому невеличкому списку стала модель 1MORE MK801, і вони, серед інших, є найбільш доступними. Однак про ціну поговоримо пізніше. Дана модель є продуктом китайської компанії, яка була заснована в 2013 році, а значить у деяких користувачів відразу ж можуть закрастися безпідставні сумніви. Хоча з того моменту, коли багато хто не довіряли «китайської» продукції спливло вже багато води. Та й сам виробник вже показав всьому світу, що вони здатні створювати продукти світового рівня, ґрунтуючись на попередньому досвіді, і вони хочуть повторити свій успіх з допомогою своєї новітньої пари повнорозмірних навушників. Матова червона металева обробка навушників дуже гладка на дотик і дійсно стійка до появи подряпин, що безумовно радує. Єдиним невеликим недоліком такого рішення є лише колірна гамма моделі, обмежена лише червоним і синім кольорами. Використання металу в поєднанні з пластиком TR 90 дозволяє згинати навушники без яких-небудь пошкоджень, що робить їх ідеальними для щоденного використання. Сам по собі метал також дуже легкий і спроектований для запобігання виникнення резонансу. Бас – хороший і не перевищує норм необхідного, середні частоти злегка завищені, однак загальна картинка виглядає чудово. В результаті вокальні партії відображаються з великою кількістю деталей. Ну а останнім перевагою цієї моделі є її цінник, який, як ми вже відзначали, досить невисокий і в середньому становить близько 4 000 рублів.

  AKG K72

  Якщо ви не женіться за розрекламованими бездротовими моделями з ультрасучасним дизайном в пошуку хороших повнорозмірних навушників, то ви напевно зможете знайти відповідного кандидата в моделі AKG K72. Більшість «модних» навушників з такої ж вартості, як у них, звучать досить посередньо. Та й ті, хто любить простоту, напевно відразу помітять їх, адже це досить великі повнорозмірні навушники, з досить великими амбушурами, які зможуть охопити, мабуть, будь-які можливі вуха. Також вони є одними з найбільш комфортних в своєму ціновому сегменті. Від амбушюр і до оголів’я, усе це являє собою досить класичний дизайн студійних навушників. І незважаючи на те, що вони не призначені для використання на вулиці, ви цілком можете робити так. Єдиним, що може перешкодити вам вчинити так з максимальною зручністю для пересування, так це кабель. По-перше, тому, що його довжина становить три метри, ну, по-друге, він значно товщий, ніж у звичайних навушників. Актуальна середня ціна цієї моделі становить близько 4 000 рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Навушники

  Схожі записи
  • Бездротові навушники Sony MDR-1RBT з тривалим часом роботи

   Коментарів немає | 9 Груд, 2013  • Довгоочікувані Sol Republic тепер і в Росії.

   Коментарів немає | 7 Окт, 2013  • Навушники для комп’ютера – чи все так просто?

   Коментарів немає | Сен 25, 2012  • Короткий огляд трьох моделей навушників KOSS

   4 коментарю | 9 Лис, 2012  • Philips o’neill The Stretch: огляд найбільш гнучких» навушників у світі.

   3 коментарю | Лис 22, 2012  • ТОП 9 водонепроникних навушників 2017

   Коментарів немає | травня 12, 2017