Зміст

 • Mushkin Enhanced Redline Frostbyte
 • Patriot Memory PV416G340C6K
 • G. SKILL F4-3000C15Q-16GRR
 • Corsair CMK16GX4M4C3200C16R
 • G. SKILL F4-3200C14Q-32GTZ
 • Оперативна пам’ять, також відома як ОЗП, є дуже важливим компонентом для будь-якого комп’ютера. Не має значення, якщо він призначений для ігор, редагування відео або відкриття безлічі додатків одночасно, хороша і якісна оперативна пам’ять буде творити чудеса. З усіма варіантами і складними специфікаціями, які не всі з користувачів повністю розуміють, може бути складно вибрати кращу оперативну пам’ять для визначеного бюджету. Тому ми переглянули кращі актуальні варіанти планок, які і будуть представлені нижче.

  Mushkin Enhanced Redline Frostbyte

  Цей набір пропонує досить швидкі модулі пам’яті, які доступні в даному ціновому діапазоні, поступаючись тільки, мабуть, самим швидким модулів в конкретних контрольних показниках. В даний час вартість цього набору становить трохи більше 200 доларів США, що є вигідною операцією з точки зору її високої продуктивності. Комплект представлений у вигляді планок DDR4-3280 з таймінгами CAS 16, які демонструють стабільну роботу.

  Набори пам’яті Redline Frostbyte, доступні на ринку, з більш нових партій виробництва, як і раніше, пропонують одні з найбільш якісних компонентів. Це 16-гігабайтний нобор, що складається з чотирьох модулів Mushkin DDR4, може бути чудовим, якщо ваша система може бути налаштована правильно з урахуванням її незвичайною налаштування частоти, особливо якщо ви зможете знайти набір по оптимальній середній вартості. Користувачі, чиї системи зможуть її підтримувати, не знайдуть більш швидку пам’ять за цією ціною.

  Ціна – 11 600 рублів

  Patriot Memory PV416G340C6K

  З можливістю розгону і напругами, встановленими на стабільні значення 1.35, ці модулі DDR4 показують відмінну продуктивність при роботі в максимальній конфігурації і високих навантаженнях. Вони є одними з найбільш доступних варіантів, завдяки своїй відносно низькій ціні, що, звичайно ж, є наслідком їх невисоких технічних характеристик. І все ж, з аналогічними обмеженнями напруги, що впливають на деяких конкурентів, знижуючи частоти до цього рівня, набір з двох планок по 8 Гб від Patriot виглядає ще більш привабливим.

  Цінник, коливається в районі середнього цінового діапазону, безумовно, є плюсом, що поряд з першокласним потенціалом розгону двоканальної пари DRAM робить це пропозиція досить хорошим вибором для геймерів, які збирають свою наступну збірку з обмеженим бюджетом. Якщо вам цікаво, яка краща швидкість даної ОЗУ? Відповідь — 3400 МГц, що для набору з двох планок досить хороший показник. Бонусом також може стати наявність у модулів власного радіатора. Цей набір, з загальною кількістю пам’ять 16 ГБ, що містить пару модулів Patriot DDR4-3400, забезпечує максимальну продуктивність при розгоні за свої гроші.

  Ціна – 12 200 рублів

  G. SKILL F4-3000C15Q-16GRR

  Набір модулів DDR4-3000 від G. Skill складається з чотирьох планок, кожна з 4 Гб пам’яті, які, при достатній кількості портів, відмінно підійдуть для зборки комп’ютера з ухилом на інтенсивний ігровий процес. Ще зовсім недавно такий набір коштував би набагато дорожче, проте ціни на саму недорогу пам’ять DDR4-3000 цієї компанії впали швидко, так як попит і обсяги продажів для модулів DDR4 підвищилися. Тим не менш, ціни, нарешті, зісковзнули далеко вниз, щоб отримати визнання даного речення, як хорошого середньо-бюджетного вибору для швидких ПК.

  Фактично, зараз він продається всього за 50% від стартової вартості на самому початку продажів. Часто доступні альтернативні кольори, які позначаються останньою буквою номера моделі. Ці модулі Ripjaws 4 продавалися в якості двоканальних наборів по 8 ГБ з частотними характеристиками від 2133 МГц до 3200 МГц. Раніше неможливо купити поодинокі модулі DIMM з полиці, але щонайменше бюджетні комплекти тепер можна знайти на 16 ГБ і навіть 32 ГБ і 64 ГБ, хоча деякі частини з більш високими частотами недоступні у всіх варіантах. Це 16-гігабайтний комплект з чотирьох модулів G. Skill DDR4-3000 являє собою кращий 16-гігабайтний пакет швидкої, стабільної і недорогий пам’яті, доступної для плат LGA 2011 v3.

  Ціна – 19 500 рублів

  Corsair CMK16GX4M4C3200C16R

  Ці надшвидкі модулі DDR4-3200 вже отримали досить багато уваги з боку великої кількості задоволених користувачів. В першу чергу, це звичайно пов’язано і з самою компанією-виробником, яка постійно пропонує цікаві рішення у сферах комп’ютерних комплектуючих і периферії. Також досить практичним пропозицією цього середньо-бюджетного комплекту є наявність радіаторів в планках Corsair. Вони можуть бути дуже корисні в охолодженні при великих навантаженнях, що може мати на увазі собою ігровий процес.

  Так чи інакше, ця пропозиція являє собою набір якісних і швидких модулів DDR4, з частотою 3200 МГц за конкурентоспроможною ціною. Геймери, які збирають ПК для отримання задоволення від гри, можуть вважати цей набір з чотирьох модулів Vengeance LPX практичним придбанням. Це 16-гігабайтний пакет з чотирьох планок Corsair DDR4-3200 забезпечує високу продуктивність і якість, не гірше, ніж в інших варіантах. Крім переваг незалежно охолодженої пам’яті, все ж не варто забувати про потреби в системі охолодження для тих ПК, які не будуть використовувати процесорні кулери з різних причин.

  Ціна – 19 000 рублів

  G. SKILL F4-3200C14Q-32GTZ

  Якщо ж необхідно більша кількість оперативної пам’яті, якої б напевно вистачило для всіх можливих завдань, то, безумовно, варто дивитися у бік набору G. Skill Trident Z F4-3200C14Q-32GTZ. Однак, відразу варто обмовитися, що це дуже дорогі компоненти, які орієнтовані на ентузіастів, всерйоз замислюються про високу продуктивність. При цьому, цілком природно вважати, що це одна з кращих ігрових ОЗП на сьогоднішній день. Ці набори DDR4 представлені в трьох колірних схемах, кожна з яких визначається унікальним суфіксом моделі.

  І все ж, незалежно від того, яку колірну схему ви виберете, будь то сріблясто-білий GTZSW або незвичайний чорно-білий варіант GTZKW або навіть звичайний сіро-червоний GTZ, це все той же тип DDR4-3200, який в цілому складає обсяг до 32 ГБ. Природно очікувати, що на цьому рівні якості і продуктивності будуть відносно високі ціни, і тільки ті, хто хоче преміальні комплектуючі, вважатимуть ці модулі Trident Z розумною покупкою. Цей комплект з чотирьох модулів G. Skill DDR4 пропонує одні з найшвидших чотириканальних модулів пам’яті, з доступних на даний момент. А з поступовим зниженням цін він зможе якісно виділятися у порівнянні з іншими преміальними наборами.

  Ціна – 38 600 рублів

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Оперативна пам’ять

  Схожі записи
  • Чому комп’ютер не бачить всю пам’ять

   1 коментар | 4 Черв, 2012  • Перевіряємо оперативну пам’ять на наявність помилок Windows 7, Windows Vista, Windows XP

   2 коментарю | 31 Січ, 2012  • Особливості вибору оперативної пам’яті і жорсткого диска. Частина 4 — Збірка або апгрейд системного блоку комп’ютера (ПК)

   Коментарів немає | Січ 22, 2018  • 20-нанометрова пам’ять DDR3 — Samsung почала масове виробництво

   Коментарів немає | Мар 14, 2014  • Особливості апгрейду (вибору) оперативної пам’яті (ОЗП) для ноутбука

   Коментарів немає | Лют 18, 2018  • Нове слово в області оперативної пам’яті MRAM

   Коментарів немає | Ноя 30, 2013

  Один коментар

 • Alex 20.10.2017  Відповісти

  XMP профіль материнською платою підхоплюється на ура. Алюмінієвий радіатор. Чіпи пам’яті від компанії Samsung.