Зміст

 • 3Cott Smart 450VA/240W
 • FSP Group DP650 IEC
 • Irbis ISB800ECI
 • 3Cott 3C-850-SPB
 • Ippon Back Basic 1050 IEC
 • Джерело безперебійного живлення (також ДБЖ або UPS) – це досить корисний пристрій, основна функція якого більш ніж ясно описана в самому його назві. При роботі з різним обладнанням, він заряджається поки напруга в мережі залишається нормальним, а при недостатньому або ж повному відключенні електрики він передає накопичену акумулятором енергію підключених пристроїв. Природно, тривалість такої роботи буде залежати не тільки від ємності і потужності безперебійники, але і від кількості підключених пристроїв і їх завантаженості.

  Однак, в будь-якому випадку, наявність ДБЖ в наш час дуже актуально, особливо, якщо маса важливої роботи проводиться на стаціонарному комп’ютері, як і в тих випадках, коли місце роботи або проживання “славиться” періодичним відключенням світла в профілактичних цілях. Тому ми вирішили підібрати кілька нових і якісних моделей ДБЖ, які відмінно підійдуть для використання в парі з ПК.

  3Cott Smart 450VA/240W

  Самим простим, і при цьому досить ефективним інтерактивний ДБЖ в даному списку є модель 3Cott Smart 450VA/240W. Вона має, нехай і не найбільшу вихідну потужність, яка становить 240 Вт, та все ж може надати свою допомогу середньостатистичному офісного ПК. Останній може не володіти високими показниками енергоспоживання, при середньому залозі, що дозволить беперебойнику забезпечити більший час роботи за умови відсутності світла.

  Для комфортного взаємодії даний ДБЖ оснащений невеликим РК-екраном для відображення основної інформації. Середній час повної зарядки пристрою становить близько п’яти годин, плюсом також можна вважати можливість заміни акумуляторної батареї, коли та досягне кінця свого циклу, хоча це може статися і нескоро. Присутні тут і всі стандартні для такого типу пристроїв захисту, начебто захисту від перевантаження, короткого замикання. Також є і фільтрація перешкод, а вихідних роз’ємів живлення – 4, всі з яких з живленням від батарей. Простіше кажучи, за свої гроші – це цілком непогана модель, повністю виправдовує свої можливості.

  Ціна – 2 600 рублів

  FSP Group DP650 IEC

  Не менш простою і доступною можна порахувати і FSP Group DP650 IEC. Даний ДБЖ якісно відрізняється від попередньої моделі тим, що має більшу потужність, яка становить 360 Вт і при цьому – менш високу вартість, що безумовно може зробити свою справу при расставлении користувачами пріоритетів. Форма вихідного сигналу тут така ж, а саме – ступінчата апроксимація синусоїди. Для користувачів, не знайомих з цим, звучить, звичайно, складно. Однак, основне, що варто знати, це той тип, який найчастіше використовується саме в тих ДБЖ, які призначені для використання з ПК.

  Звичайно, з наявністю переваг не обійшлося і без об’єктивних недоліків. Вони, в свою чергу, не такі істотні, як для такого типу пристрою, але, все ж таки мають місце бути. Наприклад, інтерфейс не запропонує вам відображення інформації на екрані, тут все простіше – світлові індикатори. Та й час зарядки трохи більше, а саме шість годин. Все це не критично, але не варто забувати про більш доступною ціною, яка цим і обумовлена. При цьому, крім стандартної захисту від перевантаження і замикання тут є також і захист від високовольтних імпульсів, що практично при виникненні подібних випадків. В цілому ж, це звичайний прямокутний ДБЖ, середніх розмірів і вагою 4.2 кілограма.

  Ціна – 2 300 рублів

  Irbis ISB800ECI

  Модель Irbis ISB800ECI продовжує низку безперебійників, що залишаються, грубо кажучи, в межах бюджетної області. Звичайно, якось занадто точно класифікувати ДБЖ на бюджетні, середні і топові (враховуючи вартість, потужність і т. д.) було б не зовсім правильно. Однак, це все ж може трохи повідомити користувачів про пристрої. І не тільки про те, що воно має доступною вартістю, але також і відповідними технічними показниками. І хоч за ціною дана модель не вирвалася далеко вперед, вона все ж отримала хорошу потужність 480 Вт.

  У конструкції присутні три вихідних роз’ємів живлення, природно, комп’ютерного типу з вихідною напругою у 165 – 275 Ст. Дисплей тут також не передбачено і за відображення інформації відповідають світлодіодні індикатори. Присутній також звукова сигналізація і холодний старт. Батареї можна замінити, а час повної зарядки, враховуючи зрослу потужність, також збільшилася до восьми годин. Зовнішній вигляд теж не запропонує чогось видатного, дотримуючись своєрідних стандартів конструкції ДБЖ. Три основні ступені захисту, перераховані вище, тут також присутні. Що стосується запобіжника, то він, звичайно ж, автоматичний. Знову ж таки, за свої гроші, даний безперебійник може бути хорошим вибором.

  Ціна – 3 000 рублів

  3Cott 3C-850-SPB

  І раз вже ми трохи торкнулися теми дизайну, зміна якого у ДБЖ – вкрай рідкісне рішення, то однією з моделей, що виділяється на цьому ґрунті, є 3Cott 3C-850-SPB. Він отримав такий зовнішній вигляд, насамперед, за рахунок великої кількості вихідних роз’ємів живлення, яких тут десять. Всі вони, звичайно ж, комп’ютерного типу, але з харчуванням від батареї лише п’ять з них. І все ж, з таким запасом роз’ємів до нього можна підключити не один ПК, що буде дуже зручно, скажімо, для використання в офісі або інтернет-кафе.

  Що стосується вихідної потужності, то вона, як і в попередньому варіанті, становить 480 Вт. При цьому час роботи даного ДБЖ при половинному навантаженні становить близько дванадцяти хвилин. Не багато, так, але за цей проміжок можна буде зберегти всі незавершені проекти, роботи та інше, не боячись їх втратити практично завершеними. Що дивно, так це час зарядки безперебійники, яке при тій же потужності, зменшилася удвічі і становить 4 години. Порадувати може і захищеність цієї моделі, яка, завдяки наявності портів, дозволяє захистити і телефонні лінії, і локальну мережу. Звичайно, захист від перевантаження, імпульсів і замикання нікуди не поділася. Простіше кажучи, дана модель може відмінно підійти для корпоративного використання.

  Ціна – 4 500 рублів

  Ippon Back Basic 1050 IEC

  Хорошу службу може запропонувати і Ippon Back Basic 1050 IEC, який хоч і не може похвалитися великою кількістю виходів, все ж відмінно підійде для використання, як мінімум, одним ПК. Так, він повертає нас до більш простим ДБЖ, однак при цьому може запропонувати користувачеві хорошу потужність 600 Вт. Це, в свою чергу, напевно дозволить закінчити всі незавершені справи і спокійно вимкнути комп’ютер, в разі відсутності електроенергії або тимчасових проблем з ним. До речі, вихідних роз’ємів живлення тут три, так що, при бажанні, можна буде приєднати ще щось.

  Відображення інформації все також відбувається за допомогою світлодіодних індикаторів. А час зарядки складає шість годин. Це вельми непогано, особливо, якщо розуміти, що він все ще знаходиться в доступному ціновому сегменті. Зовнішній вигляд – звичайний, важить пристрій трохи більше п’яти кілограм, що й зрозуміло, враховуючи запаси потужності батарей. Останні, також, як і у інших моделей, можна замінити при необхідності. Є тут і звукова сигналізація, та фільтрація перешкод, і звичні механізми захисту від “неприємностей”, які може піднести електрична мережа. Серед великої кількості позитивних відгуків багато користувачі відзначають дану модель, як вельми гідне.

  Ціна – 3 600 рублів

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:комп’ютер

  Схожі записи
  • 13 порад щодо розміщення роутера, що робити, якщо слабкий сигнал Wi-Fi у роутера

   Коментарів немає | 17 Лип, 2017  • Що робити, якщо клавіатура не працює

   2 коментарю | Лис 22, 2011  • Топовий танк в World of Tank Blitz на додачу до смартбуку Prestigio

   Коментарів немає | Лис 3, 2016  • Genius Maurus ? мишка для шанувальників «стрілялок»

   1 коментар | 15 Лют, 2012  • Критерії вибору комп’ютерного столу для домашнього користування

   2 коментарю | 5 Лип, 2012  • Страх перед майбутнім: роботи-вбивці

   Коментарів немає | 6 Лют, 2011