Зміст

 • Кращий фотопринтер для будинку
  • Canon PIXMA iP7240
 • Кращі фотопринтери з ПЗК
  • МФУ Epson Expression Premium XP-630
  • МФУ Epson Expression Premium XP-830
 • Кращий професійний принтер для фотосалону
  • Mitsubishi Smart D90EV
 • Принтер для друку фотографій з телефону
  • Polaroid Zip

  На сьогоднішній день одним з найбільш популярних запитів в пошуковій системі є «кращий принтер для друку фотографій». Потреба в розкритті фотознімків залишається, як і раніше, актуальною. У нашій статті розглянемо найбільш цікаві моделі принтерів, які порадують вас високою якістю зображення і надійністю. І таким чином, ви зможете зробити гідний вибір і придбати кращий принтер для друку фотографій для домашнього і професійного користування, який буде максимально підходити за всіма параметрами.

  Кращий фотопринтер для будинку

  Canon PIXMA iP7240

  Фотопринтер Canon PIXMA iP7240 дочекався свого зоряного часу. Ця модель, що ідеально підходить для домашнього та офісного використання, об’єднує в собі багатий функціонал і низьку вартість.

  Всередині, під лаконічним і стильним сучасним дизайном, надійно заховано все найголовніше, проте без інструкції, ці секрети не відкрити. Такий плоский і прихований дизайн дозволяє поставити пристрій на полицю, де воно буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер’єрі.

  Чотири функціональні клавіші відповідають за всю роботу принтера. Струменевий прилад з 5-ма кольорами чудово впорається не лише з печаткою текстових документів, але і з друком високої якості фотознімків для домашнього архіву. Максимальна роздільна здатність – 1200×2400 для чорно-білої і 9600×2400 кольорового друку. У нижньому відсіку для паперу поміститься 125 аркушів А4, а у верхньому лотку – приблизно 20 аркушів.

  Швидкість друку становить 15 чорно-білих або 10 кольорових аркушів за хвилину. Фотографії розміром 10×15 «вилітають» приблизно за 25 секунд. Максимальний формат друку – аркуш А4. Присутня функція двостороннього друку без полів. Формат друкованих носіїв: глянцева і матова папір, фотопапір, друк на дисках CD/DVD.

  Наявність вбудованого модуля Wi-Fi полегшує підключення пристрою до інших цифрових гаджетів і забезпечує прямий друк з мультимедійного носія. Підтримка спеціальної технології бездротового друку – AirPrint. Підключення здійснюється також і традиційним способом – за допомогою USB-кабель.

  До невеликих недоліків можна віднести малу ємність картриджів, невелике «гальмування» перед друком, програмне забезпечення недостатньо багате на різні функціональні опції. Придбати цей простий, доступний і якісний гаджет можна в середньому за 5 тисяч рублів.

  Кращі фотопринтери з ПЗК

  Останнім часом особливим попитом користуються моделі принтерів з перезаправних картриджів (ПЗК), які характеризуються легкістю в експлуатації, простий установкою картриджів, захистом чорнила від сонячного світла і колосальної економністю. Для перезаправки картриджа потрібно всього лише дістати його, з допомогою шприца заправити фарбою і далі продовжувати друк.

  Основна відмінність ПЗК від оригінальних картриджів – це прозорий корпус і отвори, необхідні для заправки. Не варто турбуватися про якість друку – воно зовсім не буде відрізнятися від фотодруку з оригінальними картриджами. Слід лише правильно вибрати сумісні фарби. Для продовження терміну служби друкуючої головки і запобігання її засмічення, необхідно купувати альтернативні чорнило належної якості тільки в спеціалізованих магазинах.

  МФУ Epson Expression Premium XP-630

  Відмітними особливостями принтерів світового японського виробника Epson є доступна вартість, висока продуктивність, відмінна якість друку, надійність, економічність необхідних витратних матеріалів.

  МФУ Epson Expression Premium XP-630 має доступну ціну і оснащений функціями принтера, сканера і копіра, що відмінно підійде для домашнього та офісного користування. А також в якості друку якісних фотографій. Пристрій з кольоровим РК-екраном 6.8 см надає користувачеві хорошу швидкість струминного друку в 13 сторінок за хвилину, висока роздільна здатність друку: 5760×1440 dpi і підтримку прямого друку фотознімків з карт пам’яті (SD, SDHC, SDXC) і з інших цифрових гаджетів (фотокамери, смартфона, планшета).

  Принтер оснащений перезаправляемым картриджем (ПЗК) і це пояснює його гідну продуктивність і економічність. Завдяки функції автоматичного двостороннього друку заощаджується не тільки час, але і витрати на папір. Модель надає можливість друку на будь-якому типі паперу – фото-, глянцевому і матовому папері, дисках CD, DVD, картоні, конвертах, плівці, картках, етикетках.

  Дротове підключення приладу здійснюється за допомогою USB-кабелю. А завдяки можливості бездротового підключення Wi-Fi Direct принтер можна розмістити у будь-якому зручному місці. Також можливий друк документів без наявності персонального комп’ютера.

  До позитивних характеристик моделі відноситься також і зручний зрозумілий інтерфейс, простота експлуатації. Компактний пристрій має максимальний формат друку аркуша А4 – 210×297 мм, максимальний розмір відбитка становить 216×297 мм, великий лоток для чистого паперу (100 аркушів). Можливе виконання відразу декількох дій, наприклад, друк і сканування.

  В девайсі є 5 картриджів, які забезпечують гідне якість друку різних документів і зображень. Варто також відзначити, що XP-630 чудово справляється зі своїм головним призначенням – печаткою яскравих, чітких, кольорових фотографій. Зайшовши сюди можна дізнатися детальніше про моделі і її ціну.

  МФУ Epson Expression Premium XP-830

  Модель МФУ Epson Expression Premium XP-830 представлена на ринку побутової техніки поєднує в собі високу якість друку і доступну вартість. Пристрій відмінно підійде не тільки для домашнього використання, але і для професійного. Цей компактний струменевий фотопринтер зі сканером займе на вашому робочому столі мало місця і, одночасно з цим принесе багато користі і задоволення.

  Цей пристрій з кольоровим РК-екраном 6.4 см славиться своєю економічністю за рахунок системи перезаправних картриджів (ПЗК), якою оснащені багато моделей струменевих принтерів Epson. Девайс є багатофункціональним і поєднує в собі принтер, копір, сканер, а також і факс. Підтримка різних видів карт пам’яті, функція дуплекс (двохстороння автоматичний друк і копіювання).

  Максимальна роздільна здатність 5760×1440 dpi при друку дозволяє друкувати зображення різного ступеня складності. Також є можливість роздруківки без полів. При роботі з девайсом складна і захоплююча друк на різних типах носіїв: диски CD, DVD, папір, конверти, картки, етикетки, глянцева і матова папір.

  Фотопринтер має 5-ю тонерами, які гарантують чудову передачу кольору на фотознімках. Якісна швидка друк здійснюється зі швидкістю 14 сторінок за хвилину (ч/б). І всього лише за 20 секунд ви отримаєте чітку, кольорову фотографію розміром 10×15 див.

  Сканер високого дозволу 4800×4800 dpi (оптимізоване 9600 x 9600 dpi) дозволить насолодитися процесом копіювання. Наявність кольорового факсу зі швидкістю передачі інформації 33.6 кбіт/с і об’ємом пам’яті в 180 сторінок також підвищують попит на цю модель.

  Підключення приладу здійснюється за допомогою кабелю USB 2.0 Hi-Speed, Ethernet. МФУ прямо підключається до персонального комп’ютера або іншого цифрового гаджета завдяки модулю Wi-Fi, і це дуже «зручний» властивість. Інтерфейси: Apple AirPrint, Epson Connect, iPrint, Scan-to-Cloud, Email Print, Scan to Facebook. Щоб дізнатися цінник потрібно перейти на сайт, де також є багато інших цікавих моделей.

  Кращий професійний принтер для фотосалону

  Mitsubishi Smart D90EV

  На ринку комп’ютерної техніки нещодавно була представлена новинка від всесвітньовідомої компанії Mitsubishi Electric – професійний фотопринтер Mitsubishi Smart D90EV.

  Це ідеальна покупка для фотосалонів або професійних подієвих фотографів, що дозволяє з допомогою цього обладнання автоматизувати весь трудомісткий процес редагування і подальшого друку фотозображень, найбільш швидким і легким способом. Користувачеві знадобиться всього лише встановити відповідні налаштування, а фотопринтер Smart D90EV зробить все інше.

  Запропонуйте своїм клієнтам незвичайну послугу сучасності – подієве селфи при проведенні святкового заходу, наприклад, весілля, вечірки, дня народження, випускного вечора, фестивалю. Всі присутні гості зможуть легко приєднати свої гаджети до Events Smart Photo Printer і зробити роздруківку своїх селфи в найрізноманітніших форматах. На додаток фотограф може розмістити на кожному відбитку свій логотип, застосувати спеціальну перфоровану папір, таким чином, додаючи цінності кожному фотознімку і відкриваючи тим самим нові перспективи і можливості для свого фотобізнесу.

  Компактний стриманий дизайн забезпечує легкість в експлуатації і транспортуванні. Встановіть фототехніку в потрібному місці і фотографуйте. Smart D90EV самостійно виконає всі інші процеси із захоплюючою швидкістю – понад 450 відбитків за годину. Виробник Mitsubishi Electric гарантує якісну високопрофесійну кольоровий друк фотографій. На покупку такого професійного принтера для фотосалону вам доведеться викласти досить серйозну суму – більше 120 000 рублів.

  Принтер для друку фотографій з телефону

  Polaroid Zip

  Відмінний варіант для друку фотознімків з телефону – крихітний портативний фотопринтер Polaroid Zip. Цей ультракомпактний девайс функціонує від акумулятора і не вимагає картриджів.

  Модель характеризується привабливим стильним дизайном і представлена в двох колірних виконаннях – білому і чорному. Невеликий розмір пристрою 74×23×120 мм і маленька вага в 190 грам роблять його «кишеньковим» і дозволяють завжди носити з собою.

  Головна особливість фотопринтери Polaroid Zip – швидка можливість синхронізації зі смартфонами або планшетами на операційній системі Android, а також iOS допомогою Bluetooth.

  Принтер підтримує кольоровий друк на фотопапері зі швидкістю близько 10 секунд, є функція друку без полів. Максимальний формат використовуваного паперу – А8.Портативний пристрій здатний надрукувати близько 25 фотознімків на одному зарядженому акумуляторі. Підзарядка акумулятора здійснюється через спеціальний порт Micro-USB.

  До слабких сторін моделі можна віднести тільки нездатність друкувати фотографії розміром понад 50×76 мм. Вартість портативного принтера для друку Polaroid Zip становить близько 9-10 тисяч рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:МФУ, Принтер

  Схожі записи
  • Огляд багатофункціонального термопресса 6 в 1

   1 коментар | Лис 10, 2012  • Незвичайна друк незвичайними принтерами

   1 коментар | Окт 10, 2013  • Вибираємо принтер до 10000 рублів в 2014 році

   Коментарів немає | Сен 4, 2014  • Заправка картриджів та ремонт принтерів в Москві — «Oncopy.ru»

   2 коментарю | Кві 13, 2015  • Професійне друкарське устаткування — характеристики

   Коментарів немає | Мар 17, 2014  • ТОП 7 недорогих лазерних кольорових принтерів (апрель2014)

   Коментарів немає | Apr 16, 2014