Зміст

 • 6-е місце: SUPRA BTS-850
 • 5-е місце: Ginzzu GM-886B
 • 4-е місце: Tesler PSS-880
 • 3-е місце: Harman/Kardon Aura Studio
 • 2-е місце: Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless
 • 1-е місце: Bang & Olufsen Beoplay M5
 • Портативна акустика, як ми з вами знаємо, може бути різних форм і розмірів, мати всілякі додаткові елементи інтерфейсу, для більш якісної та ефективної комунікації з іншими пристроями і зовнішніми носіями інформації, а також різні “украшалки” зовнішнього вигляду, які можуть носити як практичний характер, на зразок ручок і карабінів, так і суто естетичний, як, наприклад, різнокольорове підсвічування.

  Все це цілком природно і впливає в першу чергу на освіту широкого асортименту надається користувачам продукції, щоб кожен з них зміг знайти те, що йому буде до душі. Проте основною функцією акустики є, звичайно ж, відтворення музики, так що всякий, ну або ж більшість з тих, хто збирається стати володарем такого пристрою, насамперед хочуть отримати від нього хороше і якісне звучання. І це цілком логічно.

  І природно, ті користувачі, які переслідують мету отримати хорошу колонку з насиченим звуком, найчастіше знають, на які параметри та критерії варто звернути свою увагу. І спеціально для них, так і взагалі для того, щоб підвищити загальний інтерес, багато виробників почали пропонувати портативні колонки з трьома частотними каналами, а саме акустичні системи типу 2.1. Така система передбачає наявність двох динаміків, в основному високо – і низькочастотного, а також сабвуфера, який надає загальній картині звучання насиченості, виразно відокремлюючи низькі частоти, тим самим підкреслюючи високі.

  Ну а якщо Ви перебуваєте в пошуках саме такої моделі, яка б напевно порадувала Вас своїм звуком, але ще не знаєте, яка з безлічі представлених на ринку колонок може бути найбільш підходящою, то безперечно варто звернути свою увагу на цю статтю. В неї ви знайдете шість кращих моделей портативної акустики типу 2.1, які є найбільш актуальними та популярними серед більшості користувачів на сьогоднішній день.

  6-е місце: SUPRA BTS-850

  За звичаєм, починаючи практично будь рейтинговий список, ми насамперед розглянемо більш доступні моделі, які мають хоч і менш цікавими технічними показниками, але все ще відповідають основним критеріям топа і є кращими у своїй ціновій категорії. І в даному випадку такою є портативна колонка SUPRA BTS-850, надає нам хоч і об’ємний, але не самий потужний звук. Вся справа в тому, що потужність її становить всього 2 Вт на обидва динаміка, при тому, що потужність сабвуфера досягає лише 5 Вт.

  Глобально дані показники високими не назвеш, однак для невеликих закритих приміщень, начебто кімнати або офісу, цього буде цілком достатньо для того, щоб отримувати задоволення від прослуховування музики. На вулиці, звичайно, результат буде набагато більш незначним, проте це і так зрозуміло. Що стосується частот, то їх діапазон в даній моделі складає від 100 до 20000 Гц, що досить непогано і, навіть, досить оптимально для сприйняття.

  З інтерфейсів колонка, звичайно ж, підтримує бездротовий зв’язок по Bluetooth, присутній тут і лінійний роз’єм, і підтримка карт пам’яті формату microSD, і навіть повноформатний порт USB для зчитування флешок. Зручною деталлю конструкції можна відзначити наявність ременя для перенесення. Що стосується цінника, то на даний момент він залишає близько 1 840 рублів в середньому.

  5-е місце: Ginzzu GM-886B

  Продовжуючи тему зручних для перенесення портативних колонок циліндричної форми, ми зустрічаємо модель Ginzzu GM-886B, від вже знайомої нам по попередніх рейтингах компанії. І, як ми з вами бачимо, випускають не тільки простенькі моделі, але і набагато більш цікаві. Так, дизайн, звичайно, частиною цього “цікавого” не є, так як здебільшого це простакуватий на вигляд циліндр, але ось компоненти, що є частиною цього пристрою, складаються в добротну акустичну систему.

  Природно, на тлі інших представників її можна цілком справедливо вважати бюджетної, але при цьому вона досить непогана і виразно коштує своїх грошей. Наприклад, обидва динаміка отримали потужність по 3 Вт і у парі з сабвуфером на 12 Вт можуть порадувати хорошим звучанням. Єдиним невеликим недоліком такої конструкції є те, що у неї всього одна частотна смуга, сливающая їх воєдино.

  Зате присутній еквалайзер, що дозволяє зробити більш тонке налаштування, дисплей, що відображає різну інформацію, радіотюнер, який дасть можливість розбавити Ваш музичний плейлист випадковими радіостанціями, ну і звичайно підтримки карт пам’яті (в даному випадку SD і флешок. Отже, перед нами відносно скромне пристрій, при цьому не отримало нічого зайвого, вартість якого складає в середньому 2 153 рублів і яку воно, як уже зазначалося вище, повністю виправдовує.

  4-е місце: Tesler PSS-880

  Наступною, не менш цікавою моделлю, на черзі є Tesler PSS-880, яка перш за все може підкорити певну аудиторію завдяки своєму стильному, практичному і, можна сказати, ділового дизайну. Вона отримала форм-фактор прямокутника, який зі своїм надійним ремінцем для більш зручного транспортування робить колонку чимось схожою на сумку або ж барсетку. При всьому цьому, даний корпус також отримав і надійний захист від вологи, що дозволить без побоювання використовувати пристрій на природі.

  Працює дана колонка від вбудованої акумуляторної батареї, яка в свою чергу може надати досить задовільні показники автономності, які досягають позначки в 15 годин. Цього буде більш ніж достатньо для повсякденного використання, періодично заряджаючи її у вільний час. Що стосується потужності, то у сабвуфера вона становить 8.5 Вт, а ось у динаміків по 4.5 Вт на обидва. У загальному і цілому, пристрій звучить приємно і досить насичено.

  А ось по частині інтерфейсу все куди більш бідно, звичайно, Bluetooth і роз’єм mini jack присутні і було б дивно якщо б їх не було, але от інших портів і роз’ємів тут, на жаль, не спостерігається. А значить відтворити музику з зовнішнього носія, на жаль, не вийде. Правда присутня в даній моделі вбудований мікрофон, що може дозволити колонці виступити посередником у двосторонній комунікації, а місцями це досить зручно. Середня ціна на даний момент становить приблизно 2 559 рублів.

  3-е місце: Harman/Kardon Aura Studio

  Просуваючись далі, наблизившись до лідерів цього топа, ми поступово починаємо знайомитися з більш дорогими, і куди більш цікавими моделями портативної акустики. Представником однієї з таких є колонка Harman/Kardon Aura Studio, випущена американською фірмою Harman/Kardon, яка в свою чергу спеціалізується на виробництві різної аудіо техніки. Модель отримала трохи химерний, однак дуже практичний в плані звучання зовнішній вигляд.

  В плані потужності тут вже все куди більш цікаво, ніж у будь-якій з попередніх представлених позицій, однак не варто забувати, що ця модель йде на порядок вище. Щодо динаміків потужність склала по 15 Вт на обидва, а сабвуфер може порадувати потужністю аж до 30 Вт. Така картина являє собою високоякісну акустичну систему, здатну порадувати більшість користувачів чудовим об’ємним звучанням.

  Цікавою фішкою даної моделі стало наявність функції, яку назвали Social Mode, і вона має на увазі під собою можливість підключення до колонці одночасно до двох пристроїв. Природно, підключення відбувається за допомогою бездротового з’єднання по Bluetooth, а з інших параметрів інтерфейсу присутня хіба що вбудований мікрофон. Так, не так вже й багато можливостей для підключення, однак, упор тут зроблений все ж більше на аудіо складову. Ціна ж в середньому досягає позначки в 14 990 рублів на сьогодні, що як би натякає про якість продукції.

  2-е місце: Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless

  Якщо ж Ви є власником техніки від Apple, будь то iPhone або позбавлений можливості працювати в мережі, але від того не менш практичний iPod, то напевно будете шукати портативну колонку з підтримкою роботи по Wi-Fi мережі, так як по Bluetooth Ви просто не зможете до них підключитися. Однією з таких моделей стала колонка Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless, яка посіла другу сходинку нашого топа. Природно, крім цього вона також працює і по Bluetooth, а самим практичним перевагою для власників “яблучних” гаджетів стане підтримка технології бездротової передачі медіаданих AirPlay, розробленої хлопцями з Купертіно.

  Дизайн пристрою вже більше нагадує користувачеві про стандартних колонках, які є частиною акустичних систем, проте в даному випадку це цілком самостійна й дуже потужна апаратура. І ось в плані потужності вона може перевершити навіть деякі стаціонарні системи, так як обидва динаміка на 50 Вт видають таке, що офісним пищалкам і не снилося. І це не кажучи про сабвуфері на ті ж 50 Вт. Простіше кажучи, можна уявити собі весь потенціал такий ось колонки.

  Крім перерахованих вище можливостей різного бездротового підключення корисною частиною інтерфейсу можна також відзначити наявність роз’єму Ethernet для підключення кабелю Кількість смуг в даному випадку аж дві, що позитивно позначається на загальній картині і без того мистецького звучання. Ну а вартості за такі принади буде, звичайно ж, відповідна, і на даний момент вона становить близько 34 290 рублів в середньому.

  1-е місце: Bang & Olufsen Beoplay M5

  Ну і цілком природно очікувати, що на першій позиції у списку кращих трьохканальних портативних акустичних систем виявиться найбільш якісна, надійна, потужна модель від одного з найбільш відомих і популярних у даній сфері виробників, а саме нею стала колонка Bang & Olufsen Beoplay M5, здатна вразити своїм звучанням буквально кожного користувача, який цінує високу якість і потужність звуку.

  Однією з приємних особливостей конструкції і безпосередньої роботи цієї колонки є поширення звуку у всі напрямки на 360 градусів, що не залишає сліпих, або, якщо можна так висловитися, “глухих” зон, незалежно від того де вона буде встановлена. Також дуже зручно керувати колонкою за допомогою алюмінієвої дискової панелі, що є верхньою частиною конструкції. Прості натискання або повороти в різні сторони дозволять Вам відтворювати або зупиняти запис, а також регулювати гучність.

  Компанія Bang & Olufsen славиться якісною аудіо технікою, і дана модель не стала винятком, отримавши потужність 90 Вт на два динаміка і в 40 Вт сабвуфер, при двох частотних смугах. Природно присутня підтримка всіх сучасних бездротових підключень, поряд з технологією Beolink Multiroom, що дозволяє об’єднувати декілька колонок в одну велику аудіо систему. Середня ціна ж за такий продукт складе приблизно 38 990 рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Акустичні системи

  Схожі записи
  • Огляд акустичних систем JBL

   Коментарів немає | 30 Лип, 2011  • ТОП-9 кращих звукових панелей в 2018 році

   Коментарів немає | Сер 31, 2018  • Переносні і бездротові аудіосистеми від Samsung, LG, Panasonic, Philips, Sony

   Коментарів немає | травня 12, 2014  • Вибираємо розумну колонку ТОП-8 кращих моделей 2018

   Коментарів немає | 2 Лип, 2018  • Вибираємо аудіо мікросистему. Огляд популярних моделей 2014 року (лютий)

   2 коментарю | Лют 13, 2014  • Рейтинг кращих новинок комп’ютерної акустики в 2017 році

   Коментарів немає | Сен 6, 2017