Зміст

 • Polaris PQSH 0208
 • WWQ IQ-20
 • EDEN EDY-1200
 • EFBA 301
 • Maximus Dolphin 2700
 • Almacom QH-22-5C
 • Engy PH-1500С
 • Кварцові обігрівачі є одними з найбільш безпечних і простих у використанні альтернативних джерел опалення, а тому користуються цілком заслуженою популярністю серед великої кількості користувачів. Особливо вони стають актуальними для придбання саме з настанням зими, так як ті, хто не має звичної опалювальної системи або ж відчуває необхідність у підтримці високої температури та теплого мікроклімату певного приміщення, замислюються про таку покупку, якщо не здійснювали її раніше. У даній статті ми розглянемо актуальні новинки серед даного типу обігрівачів, рекомендованих до покупки в цьому році.

  Polaris PQSH 0208

  І відкриває цей список рекомендацій досить проста модель Polaris PQSH 0208. Її простота полягає практично у всіх аспектах пристрою, починаючи з того, що це модель бюджетного класу. Зовнішній вигляд її, так само як і форм-фактор також відповідає ціновій категорії. До речі, у більшості обігрівачів цього типу, які розташувалися в бюджетному сегменті, точно такий же дизайн. Підлогова конструкція обігрівача є досить практичною, так як він порівняно легкий і простий у переміщенні, якщо це потрібно. І правильно, нема чого вигадувати колесо заново, головне тут – надання комфортної температури навколишнього вас простору. І з цим він справляється досить непогано.

  Управління в даній моделі – механічне, що цілком очікувано, присутня можливість регулювання потужності на двох рівнях, при цьому максимальна потужність обігріву становить 800 Вт, чого буде достатньо для ефективної роботи обігрівача в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. Так що ця модель цілком підійде для використання в домашніх умовах, особливо якщо потрібно більше тепла, ніж пропонує центральна опалювальна система. Із захисних функцій обігрівач наділили відключення при перегріві і перекиданні, що є певним стандартом в цьому плані. Ціна ж за цю модель на даний момент становить близько 800 рублів в середньому.

  WWQ IQ-20

  Не менш зручними у використанні є обігрівачі, в комплекті з якими йде ніжка або штатив. По-перше, це дозволяє підняти або опустити обігрівач до необхідного рівня, а також за допомогою нахилу задати необхідний вектор. Ну а по-друге, це все ж таки більш зручно, коли обігрівач спрямований не в ноги, особливо, якщо крім обігріву приміщення ви і самі не проти погрітися. Однією з таких моделей на сьогоднішній день є кварцовий обігрівач WWQ IQ-20, здатний надати хорошу потужність, яка становить 2000 Вт, швидко і ефективно обігріваючи великий простір. При цьому вага конструкції складає всього 5 кг, що дозволяє легко переносити її, а при наявності настінного кріплення ви зможете надійно зафіксувати його навпроти ліжка або в іншому необхідному місці.

  Даний обігрівач отримав всі звичні цьому форм-фактору рішення, на зразок захисної сітки на передній панелі і механічних елементів управління збоку. Природно, областю застосування цієї моделі є тільки житлові приміщення, при цьому його особливістю, як і інших інфрачервоних обігрівачів, є нагрів не тільки навколишнього повітря, але і предметів і меблів, що знаходяться поблизу. І мобільна стійка, і кріплення для стіни додаються до комплектації цієї моделі, так що питання про розміщення ви напевно вирішите заздалегідь. Що стосується середньої вартості обігрівача, то вона на даний момент становить близько 5 300 рублів. Це цілком обгрунтовано її ефективністю і потужністю.

  EDEN EDY-1200

  Ще однією досить типовою бюджетною моделлю на ринку кварцових обігрівачів став EDEN EDY-1200. Він поділяє той же дизайн, який, як ми з’ясували, можна вважати стандартним для більшості з них, і наділений схожими технічними показниками. По факту – це проста модель, яка може задовольнити потреби великої кількості користувачів, при цьому не пропонуючи чогось надприродного. Потужність тут також регулюється на двох рівнях в 400 і 800 Вт, чого буде достатньо для швидкого обігріву невеликого приміщення, начебто спальні. Максимальний об’єм кімнати для ефективної роботи обігрівача не повинен перевищувати 20 квадратів.

  Природно, враховуючи невеликі габарити конструкції та її підлогову конфігурацію, цілком очікувано, що серед особливостей моделі знайшлося місце захисту від перекидання і перегріву. Це також не можна назвати чимось видатним, але це, безумовно, можна віднести до переваг обігрівача. Точних даних щодо вартості даної моделі наразі невідомо, так як вона тільки обіцяє з’явитися у продажу найближчим часом. Однак, враховуючи її характеристики і функціональні можливості можна припустити, що цінник не перевищить позначки в 1 000 рублів.

  EFBA 301

  Як ми вже зрозуміли, кварцові обігрівачі призначені для обігріву простору всередині приміщення, так як вони здатні забезпечити ефективне рівномірне опалювання за рахунок кварцових нагрівальних елементів. Плавно переходячи з розряду бюджетників у категорію пристроїв середнього класу, своє місце на ринку обігрівачів знайшла модель EFBA 301. Вона отримала безпечний, прохолодний на дотик корпус, не обпалюючий при дотику і кілька режимів роботи. Цілком природно, що обігрівач отримав захист від перекидання і перегріву, що досить практично, так як він є підлоговим варіантом. Ну і той факт, що це інфрачервоний кварцовий обігрівач, дозволяє йому не сушити повітря і не спалювати кисень в приміщенні.

  Його максимальна потужність складає 1000 Вт, що, звичайно, не є найвищим показником на сьогоднішній день, але все ж дозволяє обігрівача якісно справлятися зі своїм завданням надання комфортної температури в холодні періоди. Невеликим недоліком конструкції в плані мобільності можна відзначити відсутність коліщаток, так що просто так його за собою не повозити з місця на місце. З іншого боку, він не дуже-то і важкий, так що, якщо ви періодично будете його переносити в інші кімнати, це не буде важко. Актуальна середня вартість моделі зараз знаходиться на позначці в 1 500 рублів.

  Maximus Dolphin 2700

  Не менш цікавим обігрівачем серед представлених моделей можна вважати і Maximus Dolphin 2700. Спочатку, коли звертаєш на нього свою увагу, мимоволі замислюєшся чому в назві фігурує дельфін. Однак, через мить, коли ви перемкнетеся на дизайн цієї моделі, ви напевно помітите, що бічні частини конструкції виконані за формою цих химерних ссавців, принаймні вони безумовно мають форму, властиву більшості мешканців морів і океанів. Однак це навряд чи можна назвати перевагою чи корисної функціональною особливістю, це, швидше, якась фішка, мила деталь дизайну пристрою. На ділі ж особливої практичної цінності, крім стійких ніжок «хвостів» вона не несе.

  При цьому, модель є досить потужною і може ефективно обігрівати приміщення, площею до 30 квадратних метрів. Що стосується тієї самої потужності, то вона становить 2700 Вт. Звичайно, враховуючи зовнішній вид обігрівача, стає зрозуміло, що це підлогова модель, так що тепло буде поширюватися хоч і рівномірно, але все ж від низу. Для багатьох це, звичайно ж, не критично, але як факт, це все ж варто зазначити, адже ніякої ніжки в комплекті немає і бути не повинно, як може здатися при поверхневому погляді. Середня ціна моделі також не маленька і зумовлена, насамперед, її високою потужністю. На даний момент вона становить 5 700 рублів.

  Almacom QH-22-5C

  Ще одним анонсованим кварцовим обігрівачем, який обіцяє незабаром з’явитися в продажу, стала модель Almacom QH-22-5C. Вона також отримала підлоговий тип конструкції, своїм зовнішнім виглядом і габаритами нагадуючи радіатор, але при цьому також може порадувати і іншими корисними фішками і особливостями. Насамперед варто відзначити наявність коліщаток в конструкції, що разом з ручкою дозволить зручно і легко переміщати обігрівач по будинку або квартирі. Напружуватися, підіймаючи і перетягуючи його, як деякі інші моделі, взагалі не доведеться, хіба що при переміщенні на поверх вище або нижче.

  Управління тут також механічне, по цій частині ніяких наворотів немає. Але от у плані захисту дана модель куди більш практична, ніж інші. Адже крім захисту при перегріві і від перекидання вона отримала також і вологозахисний корпус. Звичайно, дощ чи пробереться вам під дах, але така особливість все ж вельми приємна, адже вона надійно захищає сам механізм. Що стосується потужності, то вона регулюється на двох рівнях і становить 1100 і 2200 Вт відповідно. Це дозволить йому без особливих зусиль обігріти приміщення середніх розмірів досить швидко. Ну а так як на даний момент обігрівач ще не надійшов у продаж, кінцева вартість його невідома. При цьому, можна відштовхуватися від інших схожих моделей ринку і гадати, що вона буде близько 3 000 рублів, і максимум до 5 000, але ми напевно дізнаємося точні цифри вже скоро.

  Engy PH-1500С

  Для тих з вас, хто зацікавлений у покупці щодо компактного кварцового обігрівача з хорошою потужністю модель Engy PH-1500С напевно зможе стати чудовим придбанням. Принаймні вона дійсно варта уваги. По-перше, її приблизні габарити складають всього 92х14х23 см, а вага – трохи більше трьох кілограм. Все це, природно, дозволить вам розташувати обігрівач в максимально зручному для вас місці. Ну а по-друге, його потужність дорівнює 1500 Вт, що значно більше показників багатьох бюджетних пропозицій, і приміщення площею 20 квадратів обогреется досить швидко.

  Механічне управління для подібного виду обігрівачів не є чимось унікальним, а ось наявність можливості регулювання температури – це вже приємне гідність даної моделі. Звичайно, в плані захисту вона не настільки просунута, як інші, але відключення при перегріві все ж таки присутня. У загальному і цілому, ця модель проста у використанні і досить ефективна, ніж заслужила хороші відгуки. Та й середня його вартість, яка становить 2 200 рублів на сьогоднішній день, теж стала привабливим показником для її придбання.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:обігрівач

  Схожі записи
  • Електрокам’янка – сучасне серце Вашої лазні

   Коментарів немає | Сен 25, 2012  • Як вибирати термоодеяло? ТОП-5 кращих ковдр з підігрівом в 2018 році

   Коментарів немає | 27 Серп, 2018  • Котел на пелетах: альтернатива побутових обігрівачів

   Коментарів немає | Окт 24, 2013  • Ефективні сонячні водонагрівачі в наших умовах?

   Коментарів немає | Немає 3, 2012  • Електричні сушарки для рук. Особливості вибору

   Коментарів немає | Мар 3, 2013  • Рейтинг кращих інфрачервоних обігрівачів для будинку 2017

   Коментарів немає | Сер 27, 2017