Зміст

 • Xiaomi Piston Fresh
 • Xiaomi Piston Air Capsule
 • Xiaomi Mi Sport Mini
 • Xiaomi Mi ANC
 • Xiaomi 1More Triple Driver
 • Xiaomi 1More Piston Classic
 • Xiaomi 1More iBFree
 • Xiaomi Hybrid Dual Drivers
 • В нинішніх умовах стрімкого темпу розвитку технологій безліч категорій на ринку переповнені широким асортиментом продукції, часом навіть від тих компаній, від яких цього можеш не чекати. У випадку з навушниками ситуація досить схожа, за винятком того, що для багатьох, виробники, представлені там, можливо будуть вже знайомі. І, звичайно ж, як можна було зрозуміти з назви статті, ми говоримо про відому вже практично кожному сучасному користувачеві китайську компанію Xiaomi. Всі ми знаємо, що вона вибрала шлях різнобічного розвитку і може запропонувати велику кількість зовсім різних високотехнологічних і практичних пристроїв. Однак, у даному випадку нас цікавлять саме навушники xiaomi. Передусім, продукти цієї категорії завжди актуальні для більшості людей, ну а по-друге, асортимент останніх у компанії досить немала. І незважаючи на відносно рідкісний випуск нових моделей, на сьогоднішній день ви зможете знайти певну кількість хороших і цілком актуальних навушників. Найцікавіші з них ми відібрали для цього невеликого списку, з чим і пропонуємо вам ознайомитися.

  Xiaomi Piston Fresh

  Першою моделлю нашого рейтингу стали досить бюджетні навушники Xiaomi Piston Fresh, які, незважаючи на дуже низьку ціну, можуть забезпечити слухача видатний бас і хороші середні і високі частоти. Це, звичайно, буде залежати від того, наскільки вимогливим виявиться користувач. І все ж, враховуючи цей факт, вони представляються досить комфортними, володіючи відмінною якістю збірки і не менш гідною звукоізоляцією, а найголовніше – вони дуже добре і приємно звучать. Природно, вони не є кращими навушниками для аудіофілів, так як вони все-таки бюджетні (варто це розуміти і пам’ятати).

  Благо в компанії є інші конкретні пропозиції в каталозі, які більше орієнтовані на любителів високоякісного звучання. Всі ці параметри і послужили тому, що вони є досить популярними. Їх абсолютно точно можна рекомендувати тим, хто шукає бюджетні навушники, здатні запропонувати задовільний звучання. Ну а красивий і зручний дизайн з широкою палітрою кольорів будуть приємними доповненнями. Середня вартість цих навушників, до речі, складає близько 500 рублів.

  Xiaomi Piston Air Capsule

  Іншою цікавою моделлю можна також вважати Xiaomi Piston Air Capsule, які хоч і були випущені трохи більше року тому, все ще є затребуваними у багатьох, так як володіють деякими відмінними рисами, які ми розглянемо по порядку. І насамперед варто відзначити, що вони володіють відмінним поєднанням «ціна – якість», так як можуть обійтися відносно недорого, ну а звучання здатне порадувати багатьох. По-друге, вони володіють дивовижним дизайном, який дозволяє їм зручно і надійно розташовуватися у вусі. Так, металева частина буде трохи відчутна, проте все інше досить м’яке, що не викликає абсолютно ніякого дискомфорту. Іноді ця металева частина може викликати незручності, але це станеться хіба що після тривалих годин безперервного носіння (що відбувається практично з будь-якими внутриканальными навушниками).

  У загальному і цілому, дана модель володіє ергономічним дизайном з хорошою звукоізоляцією, а також відмінною якістю звуку за середню вартість близько 900 рублів, що цілком прийнятно.

  Xiaomi Mi Sport Mini

  Бездротові навушники Xiaomi Mi Sport Mini – це безперечно одна з кращих моделей, яка підійде для занять бігом, спортом і просто активним користувачам, що не хочуть зайвий раз плутатися в проводах. Незалежно від місця і принципу використання вони залишаються зручними, надійними, і навіть цілком якісними, коли справа стосується звучання. І якщо ви не є придирой і вам достатньо хорошого, помірно насиченого нижніми частотами звучання, то ця модель підійде вам. Також вони є водостійкими, що без проблем захистить їх від бризок або поту, але вони все ж не водонепроникна, так що поплавати з ними вам не вдасться.

  Враховуючи те, що на повну зарядку у них йде близько 40 хвилин, вони можуть надати вам автономну роботу від 3 до 5 годин. Робочий діапазон Bluetooth з’єднання становить близько 15 метрів, так що ви можете ходити по будинку без необхідності носити з собою свій телефон або інший медіа-пристрій. Ну а щодо ціни тут все, звичайно, не так райдужно, як в попередніх варіантах. І бажаючим доведеться віддати за цю модель близько 3 000 рублів в середньому.

  Xiaomi Mi ANC

  Наступна модель нашого списку, а саме навушники Xiaomi Mi ANC унікальні тим, що вони підключаються не з допомогою стандартного 3.5-міліметрового штекера або по Bluetooth. Ні, вони підключаються прямо в порт зарядки використовуючи USB Type-C. Це один з новітніх типів штекерів на ринку, і в основному він призначений для використання з топовими сучасними смартфонами, які на догоду тим чи іншим обставинам відмовилися від стандартного роз’єму під навушники (як це зробила одна досить відома компанія). І, природно, що, приймаючи подібні рішення в своїх моделях, компанії-виробники просто не могли залишити ринок навушників без цієї (і подібних їй) версії.

  Так, ця модель досить дорого коштує, але при цьому ви отримуєте саме те, за що платите, так як вона володіє винятковою якістю збірки і звучання, а також властивостями шумозаглушення. Ці навушники дійсно стануть відмінним вибором для тих, хто потребує з’єднання з USB-C, а також не проти того, щоб заплатити суму, що відповідає якості. Остання, до слова, на сьогоднішній день в середньому становить 4 200 рублів.

  Xiaomi 1More Triple Driver

  Самими дорогими навушниками цього списку стали Xiaomi 1More Triple Driver. Це відмінна накладна модель з мікрофоном, яка мало того, що виконана надійно і якісно, так і, цілком очікувано, здатна надати вам звук високого рівня якості. 40-міліметровий випромінювач на основі графена, керамічна пищалка і басовий відбивач забезпечують сверхреалистичное детальне звучання з насиченими і яскраво вираженими частотами. Регульоване шкіряне наголов’я забезпечує зручну посадку, яка ідеально відповідає вашій голові і вухах. А якісна шумоізоляція позбавить вас від подразників, але при цьому не ізолює від зовнішнього світу, дозволяючи стежити за оточенням.

  Складаний дизайн зручно вписується в компактний комплектний чохол, дозволяючи легко переносити навушники з собою. Ну а заплатити за таку модель доведеться близько 10 000 рублів в середньому, що ще цілком виправдана вартість для багатьох аудіофілов.

  Xiaomi 1More Piston Classic

  Ще одним чудовим прикладом співпраці двох китайських компаній стали навушники Xiaomi 1More Piston Classic. Це відмінна, збалансована в плані звучання модель, яка володіє простим, але при цьому приємним і надійним дизайном. Спеціальна архітектура з мембраною з аерокосмічних матеріалів, а також запатентовані технології дозволяють досягти чистого і насиченого звучання, яке буквально пестити слух. Завдяки такій якості звучання вони можуть велика кількість недосвідчених слухачів, крім цього, пропонуючи також високий рівень комфорту, привабливий (як ми вже відзначили вище) зовнішній вигляд і досить доступну ціну.

  Так що для тих, кому подобається збалансований звук з розширеним високочастотним діапазоном і енергійним звучанням низьких частот, ці навушники можуть виявитися найбільш оптимальним вибором. Особливо, якщо врахувати, що їх актуальна середня вартість досягає позначки в 1 600 рублів.

  Xiaomi 1More iBFree

  Ще одними Bluetooth-навушниками цього списку, які також були створені у співпраці з компанією 1More, стали Xiaomi 1More iBFree. Вони досить зручні, добре звучать, а ціна, в порівнянні з багатьма іншими бездротовими моделями, ну дуже приваблива. І справа в тому, що вони абсолютно не звучать на свої гроші. Навпаки, вони звучать набагато краще, а той факт, що вони є бездротовими, просто як вишенька на торті. А адже звучання у даного виду навушників чи не найслабше місце за рахунок відсутності факту провідної передачі сигналу. Природно, присутня тут і вологозахист того ж рівня, що і в спортивній версії навушників Xiaomi, яка все ще не дозволить вам відвідувати в них басейн.

  Велика кількість рогових насадок (як і звичайних амбушюр) дозволять вам без праці підібрати найбільш комфортне рішення, а час автономної роботи цієї моделі досягає вражаючих показників, пропонуючи до 8 годин прослуховування музики. Що стосується цінника, то в середньому він становить 2 300 рублів, що досить приємно.

  Xiaomi Hybrid Dual Drivers

  Ну і останньою по порядку, але далеко не за популярністю серед користувачів, в нашому списку виступають навушники Xiaomi Hybrid Dual Drivers. Вони зарекомендували себе досить надійними та якісними, як з точки зору складання і довговічності, так і з точки зору відтвореного звуку. Звичайно, за їх відносно невелику вартість очікувати чогось надприродного не варто, але вони абсолютно точно коштують своїх грошей. Навушники оснащені стандартним штекером 3.5 мм для підключення практично до всіх пристроїв, які в даний час перебувають на ринку (крім тих, звичайно, що вирішили позбутися від відповідного роз’єму). Вони поєднують в собі відразу два випромінювача, динамічний і арматурний, що дозволяє домогтися більш живого і деталізованого звуку, який при цьому залишається насиченим і чітким.

  Так що, якщо ви перебуваєте в пошуках відносно недорогих вакуумних навушників, які плануєте використовувати в парі зі смартфоном або іншим пристроєм, то ця модель може виявитися однією з найбільш підходящих. А ціна її на сьогоднішній день становить 1 400 рублів в середньому.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Навушники

  Схожі записи
  • ТОП 10 кращих накладних бездротових навушників на початок осені 2018

   Коментарів немає | Сер 26, 2018  • 8 популярних гаджетів від Xiaomi в 2018 році

   Коментарів немає | Мар 7, 2018  • ТОП 10 практичних девайсів від Xiaomi, крім смартфонів

   Коментарів немає | 8 Лют, 2018  • Вибираємо аудіо мікросистему. Огляд популярних моделей 2014 року (лютий)

   2 коментарю | Лют 13, 2014  • Як відремонтувати навушники будинку? Детальна інструкція

   12 коментарів | 2 Лют, 2013  • Вибираємо бездротові вакуумні навушники: ТОП-7 кращих моделей в 2018 році

   Коментарів немає | Сер 25, 2018