Зміст

 • Midea MM720CPI-S
 • BBK 20MWS-772M/S-M
 • Daewoo Electronics KOR-81RZ
 • Steba MIC 2510
 • Gemlux GL-MW90N25
 • LG MH-6535GIB
 • Caso MCG 30 chef black
 • LG MJ-3966ACT
 • Висновок
 • Перебуваєте в активному пошуку нової мікрохвильової печі? Що ж, у такому разі ви, напевно, приємно здивуєтеся обширного асортименту новинок у цій категорії ринку, а також їх не менш широкого цінового діапазону. Вибір найбільш підходящої моделі може трохи затягнутися, так як ви повинні будете врахувати деякі аспекти. Говорячи про важливі фактори, які слід враховувати при купівлі мікрохвильовки, то ви зможете знайти їх тут і ознайомитися більш детально, якщо ще не зробили це.

  У підсумку важливо не тільки, що вам потрібна енергоефективна мікрохвильова піч, яка швидко і рівномірно нагріває їжу або може запропонувати ряд досить корисних додаткових функцій, але і те, який саме тип ви віддасте перевагу. Саме тому ми і хочемо представити вашій увазі даний рейтинговий список, в якому перерахували одні з кращих моделей серед актуальних окремо стоять мікрохвильових печей, які прийнято вважати найбільш поширеними.

  Midea MM720CPI-S

  Якщо ви живете одні і хочете придбати звичайну недорогу мікрохвильову піч, то одним з найбільш простих і практичних рішень буде модель Midea MM720CPI-S. Без якихось зайвих елементів, володіючи простим дизайном, ця мікрохвильова піч стане чудовим доповненням вашої кухні, дозволяючи робити гарячі бутерброди і швидко розігрівати різні страви. Як для бюджетної моделі, не дивно, що ця мікрохвильова піч отримала механічне управління за рахунок поворотних перемикачів. Потужність мікрохвиль у неї становить 700 Вт, а внутрішній обсяг – 20 літрів, що цілком достатньо для однієї людини.

  Природно, ніяких особливих фішок в плані розширеного функціоналу ця модель вам не запропонує, ні конвекції, ні гриля, ні чогось ще. З іншого боку, тут є режим розморожування, що не може не радувати, особливо, коли ви запланували щось по-швидкому приготувати, а що-небудь з інгредієнтів заморожено на славу. Такі більш стандартні особливості, як підсвічування камери і звукове сповіщення тут також присутні. Середня вартість цієї моделі на сьогоднішній день складає близько 3 500 рублів.

  BBK 20MWS-772M/S-M

  Наступною новинкою бюджетного класу окремо стоять мікрохвильових печей в нашому списку стала модель BBK 20MWS-772M/S-M. І багато з вас напевно по достоїнству оцінять її сучасний і привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє пристрою вигідно виглядати практично на будь-якій кухні. До речі, і без того, багато хто напевно знають, що в сегменті бюджетних пристроїв техніка BBK є однією з найбільш цікавою не тільки з точки зору дизайну. В плані потужності й обсягу тут все абсолютно так само, як і у попередньої моделі – 20 літрів та 700 Вт відповідно.

  Діаметр піддону даної моделі становить 245 мм внутрішнє покриття камери виконано з емалі, що для більшості бюджетників – якийсь стандарт. Управління тут також механічне, з все тими ж поворотними перемикачами. Потужність при цьому регулюється на шести рівнях. По режимам і функціоналу все так само бідно – таймер на 30 хвилин і розморожування. Ціна також не пішла далеко, в середньому досягаючи позначки в 3 800 рублів.

  Daewoo Electronics KOR-81RZ

  На рубежі середньо-бюджетного сегмента сучасних мікрохвильових печей нас зустрічає модель Daewoo Electronics KOR-81RZ, яка може порадувати вже певними перевагами. Першим і найбільш очевидним серед них є наявність невеликого дисплея та електронного управління. Що стосується внутрішнього об’єму, то він також дещо збільшився і становить 23 літри. Максимальна потужність мікрохвиль складає 800 Вт, при тому, що її регулювання здійснюється на п’яти рівнях. Звичайно, додаткові функціональні особливості все ще не підвезли, але деякі фішки все ж додалися.

  Наприклад, до наявності режиму розморожування додалася його автоматизація, а також автоматичне приготування, припускає більш комфортне використання мікрохвильової печі. Заключним бонусом є система рівномірного розподілу мікрохвиль, що дозволяє проводити більш ефективний розігрів/разморозку. Вартість цієї моделі на даний момент становить 5 900 рублів в середньому.

  Steba MIC 2510

  Чим далі ми просуваємося по списку, тим цікавіше (і дорожче) нам зустрічаються моделі. І для тих, хто любить побутову техніку, виконану в обробці металік, стоїть окремо мікрохвильова піч Steba MIC 2510 здасться однією з найбільш симпатичних у цьому списку. І справа не тільки в цьому, також багатьом напевно сподобається поєднання елементів керування, які є електронними, пропонуючи наявність дисплея і акуратні кнопки з гарною тактильною віддачею. Крім приємної зовнішності, до речі, хочеться відзначити, що і внутрішнє покриття камери, обсяг якої становить 25 літрів, теж виконано з нержавіючої сталі. Дана модель виглядає і є надійною буквально за всіма параметрами.

  Що стосується потужності, то в даній моделі вона досягає позначки 900 Вт, дозволяючи розігрівати їжу трохи швидше і краще. А крім стандартних особливостей начебто підсвічування камери або звукового сигналу, ви знайдете ще одну, більш корисну, – блокування від дітей. Ну а ціна тут, як ми вже зазначили, все так само йде на зростання, досягаючи близько 7 700 рублів в середньому.

  Gemlux GL-MW90N25

  Черговий чудовою мікрохвильовою піччю середньо-бюджетного сегменту ринку ми можемо назвати модель Gemlux GL-MW90N25, яка безперечно зможе привернути вашу увагу. З одного боку, він досить проста на вигляд, має типову прямокутну форму і не пропонує нічого надприродного. З іншого ж, багатьом з користувачів напевно припаде до смаку електронна система управління з сенсорними перемикачами і акуратним чітким дисплеєм. При потужності в ті ж 900 Вт, що і у попередньої моделі, дана мікрохвильовка дозволить вам зробити більш точне регулювання на десяти рівнях.

  Незважаючи на внутрішній об’єм 25 літрів, габарити даної мікрохвильовки досить прийнятні, дозволяючи її вписатися навіть в не саме просторе місце на вашій кухні. З точки зору якогось додаткового функціоналу як і раніше нічого очікувати. Так, тут є режими автоматичного розморожування та приготування, але на цьому все і закінчується. При цьому її середня вартість зараз становить близько 10 000 рублів.

  LG MH-6535GIB

  Трійку лідерів цього невеликого рейтингового списку окремо стоять мікрохвильових печей відкриває стильна і потужна модель LG MH-6535GIB. Мало того, що на підсвідомому рівні у вас може відразу виникнути довіру до продукції більш відомого всьому світу виробника, так ще й зовні ця мікрохвильова піч здатна підкорити серця багатьох користувачів, особливо серед любителів мінімалізму. Її чорний матовий корпус виглядає дорого і досить вигідно на тлі будь-якого інтер’єру. Що стосується внутрішнього простору, то його обсяг становить цілком достатні 25 літрів, а покриттям виступила емаль, що може бути невеликим недоліком для деяких.

  Сенсорні елементи управління дозволяють взаємодіяти швидко і просто, а дисплей відображає всю необхідну інформацію. Незважаючи на те, що вартість даної моделі пішла недалеко від попередньої, ця мікрохвильова піч перша, хто може похвалитися наявністю гриля (кварцового). І раз вже ми заговорили про ціну, то в середньому вона становить 10 500 рублів.

  Caso MCG 30 chef black

  На другому місці розташувалася мікрохвильовка Caso MCG 30 chef black, відрізняється не менш привабливим дзеркальним дизайном і хорошою місткістю, так як внутрішній обсяг її становить 30 літрів. Незважаючи на те, що її потужність трохи менше, складаючи 900 Вт, вона може надати ефективну і швидку роботу з розігріву і розморожування. А крім цього може порадувати такими додатковими особливостями, як гриль і конвекція, що не дивно для тієї мікрохвильовки, яка стала однією з кращих серед актуальних. До речі, потужність конвекції становить аж 2200 Вт, дозволяючи страв готуватися і розігріватися найбільш якісно.

  Серед особливостей, крім такої корисної блокування від дітей, можна відзначити не менш практичну можливість відключення звукового сигналу, що зручно, якщо ви часто розігріваєте їжу вночі, повертаючись з роботи, коли всі сплять. Внутрішнє покриття камери, до речі, виконана з нержавіючої сталі. Враховуючи все це, вас навряд чи здивує той факт, що середня актуальна вартість цієї моделі досягає 21 000 рублів.

  LG MJ-3966ACT

  Ну а безумовним лідером серед актуальних окремо стоять мікрохвильовок стала ще одна модель від LG, а саме LG MJ-3966ACT. Насамперед, варто зазначити, що це найбільш містка мікрохвильова піч з представлених, так як її внутрішній обсяг становить 39 літрів. Від цього, щоправда, збільшилися і загальні габарити мікрохвильовки, як і її вага. Також вона є найпотужнішою зі своїми показниками в 1100 Вт. Серед додаткових особливостей, тут само собою є і кварцовий гриль, конвекція, що дозволить розширити межі взаємодії з мікрохвильовкою. А найцікавіше, що вам будуть доступні і комбіновані режими на зразок мікрохвилі + гриль/конвекція, гриль + конвекція.

  Авторазморозка, розігрівання та приготування, що значно заощадить ваш час і зусилля, доступне вам в цій мікрохвильовій печі. А доповнюють усі ці чудові особливості такі важливі дрібниці, як блокування від дітей і функція «збереження смаку». Логічно, що раз ми маємо справу з лідером, то і вартість у нього буде відповідним, і в середньому він становить близько 30 000 рублів у даної новинки.

  Висновок

  Отже, ми перерахували і розглянули трохи більш детально кілька найцікавіших окремо стоять мікрохвильовок, актуальних в нинішньому сезоні. Всі вони представляють різні цінові категорії і мають певні переваги і недоліки. Звичайно, перерахувати всі новинки зайняло б набагато більше часу, та й багато хто з моделей, як ви могли помітити можуть мати технічні подібності. Однак тепер вам буде набагато простіше зробити остаточний вибір.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:мікрохвильова піч

  Схожі записи
  • Небезпечне випромінювання побутової техніки. Як захиститися.

   1 коментар | травень 18, 2013  • Вибираємо МІКРОХВИЛЬОВА піч з грилем. Моделі провідних виробників

   3 коментарю | 9 Лют, 2014  • Огляд мікрохвильової печі Samsung GE 83 DTR

   Коментарів немає | 5 Кві, 2012  • Духова шафа Samsung FQ215G002/BWT з дизайном від Salvarani

   Коментарів немає | 21 Серп, 2011  • Міфи і факти про мікрохвилях. «За» і «проти» мікрохвильовки

   1 коментар | Березень 9, 2013  • Основні несправності мікрохвильових печей: причини

   Коментарів немає | Окт 18, 2015