Зміст

 • PRORAB OFR 1005 Z
 • Royal Clima ROR-F5-1000M Ferrara
 • Hyundai H-HO10-07-UI653
 • WWQ RM04-1507F
 • Polaris PRE A 1125
 • Ballu BOH/ST-11
 • Scarlett SC 21.2311 S4/S4B
 • Timberk TOR 51.2211 BTX
 • Висновки
 • Половина осені вже пройшла, а значить – саме час готуватися до холодних зимових днів. І якщо питання обігріву гостро стоїть перед вами, то краще подумати про це заздалегідь. В одній з попередніх статей ми говорили, що якщо центральне опалення раз підводить вас, то наявність обігрівача зможе здорово допомогти в подібних ситуаціях. І сьогодні ми хотіли б поговорити саме про масляних радіаторах, а точніше про найбільш актуальні моделі цього виду, доступних на нинішньому ринку.

  До речі, якщо ви вже читали попередню статтю, то точно знаєте, що з себе представляють масляні електрообігрівачі, як і основний принцип їх роботи. Якщо ні, то рекомендуємо вам пройти за цим посиланням. І все ж, за рахунок своєї високої ефективності і відносного зручності цей вид обігрівачів є одним з найбільш популярних серед користувачів. Так, вони не легкі, але коліщатка, які є у кожної моделі даної конструкції, допомагають переміщувати їх набагато легше. Плюс, вони працюю дуже тихо. Отже, щоб не затягувати, перейдемо до знайомства з представленими моделями.

  PRORAB OFR 1005 Z

  І першим у цьому списку став досить недорогий масляний радіатор PRORAB OFR 1005 Z, який представляє вже немолодий російський бренд, який виробляє різну садову та побутову техніку, а також інше обладнання та інструменти. І незважаючи на те, що даний обігрівач належить до бюджетного класу пристроїв, він відмінно підійде для обігріву невеликих приміщень, наприклад, дитячих кімнат. Його невелика потужність, складова 1000 Вт, в першу чергу обґрунтована компактними габаритами, ну і тим, що у радіатора всього п’ять секцій. Від цього, до речі, він набагато легший в плані транспортування, що однозначно плюс.

  Природно і різного роду інноваціями дана модель не має. Однак більш звичні захисні функції, такі як відключення при перегріві або перекиданні, тут все так само присутні. В іншому ж це нічим не видатний, зручний масляний радіатор, який стане відмінним придбанням для тих, кому треба обігрівати невеликі приміщення. Тим більше за свою середню вартість близько 2 100 рублів, він представляється досить привабливим варіантом.

  Royal Clima ROR-F5-1000M Ferrara

  Якщо ж ви хочете придбати щось подібне, що і в попередньому варіанті, але з трохи більш тонкої регулюванням температури, тоді зверніть свою увагу на Royal Clima ROR-F5-1000M Ferrara. Це не менш хороший масляний електрообігрівач з категорії недорогих, який може запропонувати все те ж, що і його аналог вище, тільки трохи більше. З точки зору конструкції, це рівно такий же радіатор на п’ять секцій, що дозволяє ефективно обігрівати малі приміщення, площею до 15 квадратних метрів. Він оснащений коліщатками і ручкою для зручного транспортування, а мережевий шнур ховається в спеціальне відділення.

  Управління тут також механічне, і ніяких особливих функцій ви, логічно, можете не очікувати. Максимальна потужність обігрівача становить 1000 Вт, та може регулюватися на трьох рівнях (400 і 600 Вт). Із приємних особливостей моделі можна відзначити наявність камінного ефекту, що значно підсилює конвекцію. Ну а середня ціна тут та ж, близько 2 100 рублів.

  Hyundai H-HO10-07-UI653

  Для тих, кому від такого обігрівача потрібно ще трохи більше потужності, але щоб без надлишку, модель Hyundai H-HO10-07-UI653 може здатися однією з найбільш підходящих. Незважаючи на те, що вона, як і дві попередні, розрахована далеко не на самі просторі приміщення, її потужності вистачить, щоб задати потрібний мікроклімат у кімнаті середніх розмірів, будь то спальня або кабінет в офісному центрі. Та й секцій у неї трохи більше, ніж у попередніх, а точніше – 7. У будь-якому разі, для тих, хто думає, що у аналогів вище трохи бракує потужності, даний обігрівач точно доведеться в самий раз.

  Крім наявності вентилятора, який, до речі, є рідкісною, але дуже практичною фішкою таких обігрівачів, дана модель особливо нічим більше і не здивує. Варіант монтажу, як зазвичай, підлоговий, колеса і ручка на місці, камінний ефект присутній. Правда от вага і габарити збільшилися, але це вже дрібниці. Середня вартість даного обігрівача складає 3 700 рублів.

  WWQ RM04-1507F

  Чудовою новинкою цього року серед масляних обігрівачів, призначені для середніх приміщень, стала модель WWQ RM04-1507F, здатна швидко і ефективно обігріти кімнату, площею до 20 квадратів, створивши в ній сприятливий і комфортний мікроклімат. У даного радіатора також 7 секцій, що з одного боку, привело його до збільшення тієї самої ефективності, а з іншого – ваги. Однак, як ми вже зрозуміли, для середніх моделей останнє значення не є таким критичним. Благо коліщата з ручкою тут також нікуди не поділися. Присутня тут і можливість регулювання потужності обігріву на трьох рівнях: 600, 900 і 1500 Вт.

  Всі особливості попередніх моделей, на кшталт захисних функцій або камінного ефекту тут також присутні, що не дивно. Немає хіба що вентилятора, однак і це не здасться дивним, після того, як зрозумієш, що ціна цієї моделі на сьогоднішній день досягає позначки всього в 3 200 рублів в середньому.

  Polaris PRE A 1125

  Велика частина моделей масляних радіаторів мають загальним для них зовнішнім виглядом нагадує батареї, проте, якщо в цьому плані ви хочете чогось нового, то варто поглянути на обігрівач Polaris PRE A 1125. Так, шибко в плані конструкції він мало чим відрізняється, це все такий же радіатор, проте чорний колір надає йому якоїсь свіжості серед всіх цих однотипних білих моделей. Він також виглядає вельми лаконічно, і відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Крім цього, даний обігрівач може також порадувати і вельми значною потужністю, максимальний показник якої становить 2500 Вт. Її можна так само регулювати на трьох рівнях, що дозволяє ефективно обігрівати приміщення, площею до 25 квадратних метрів.

  Само собою, у цього обігрівача і секцій стало значно більше, в даному випадку їх 11, що дозволяє задати приміщенню комфортний мікроклімат за більш короткий час. Якихось особливих функцій він, як і інші моделі цього списку, вам не запропонує, що не так вже й критично. Зате середня актуальна вартість його становить близько 4 000 рублів.

  Ballu BOH/ST-11

  Наступним, також досить потужним масляним радіатором цього списку стала модель Ballu BOH/ST-11, відкриває трійку лідерів цього списку. І ми вважаємо, що її головною особливістю можна відзначити велику робочу площу, близько 27 квадратів. І нехай це лише трохи більше, ніж у попередньої моделі, значна різниця в ціні, що дозволило її обійти. З точки зору зовнішнього вигляду це типовий масляний електрообігрівач з механічними елементами управління, коліщатками і ручкою. Кількість секцій також одно 11-ти, а максимальна потужність становить 2200 Вт. Що стосується ваги обігрівача, то для деяких він також не виявиться досить значним, так як становить трохи менше 10-ти кілограм.

  Ось так і виходить, що при дещо менших максимальних показниках потужності, дана модель показує трохи більш високу енергоефективність. І все це в поєднанні з меншою ціною, яка становить 3 300 рублів в середньому, дозволило її максимально наблизитися до вершини цього невеликого рейтингу.

  Scarlett SC 21.2311 S4/S4B

  На друге місце вийшов масляний обігрівач Scarlett SC 21.2311 S4/S4B, що найцікавіше – з тих же причин, що і у попереднього претендента. Так, ця модель також отримала вельми приємне поєднання потужності і загальної ефективності з ціною. Іншими словами, при максимальній потужності 2300 Вт даний обігрівач може якісно обслуговувати приміщення з площею 28 квадратних метрів. Та й зовні він вийшов вельми привабливим зі своїми заокругленими формами, а також наявністю чорного варіанту в колірній палітрі моделі. Кількість секцій тут рівно таке ж, їх 11, а регулювання тієї самої потужності теж нікуди не поділася. Управління механічне, а значить ніяких особливих наворотів.

  Приємним можна також назвати і той факт, що при схожому форм-факторі і трохи більш високій потужності вага даної моделі складає всього 8 кілограм, що на 2 нижче, ніж у попередньої. А якщо врахувати, що з усім цим ще і її вартість, яка на даний момент в середньому становить близько 3 000 рублів, то навряд чи залишаться якісь питання.

  Timberk TOR 51.2211 BTX

  Ну а перше місце серед масляних радіаторів, актуальних на осінній сезон цього року, закріпив за собою обігрівач Timberk TOR 51.2211 BTX, який дійсно гідний вашої уваги. Почнемо з того, що, незважаючи на максимальну потужність 2200 Вт, дана модель здатна обігрівати приміщення до 26 квадратних метрів, створюючи там комфортний мікроклімат. Однак цим нікого не здивуєш, тому ми перейдемо до більш сильним її сторонам. Наприклад, чого варто наявність одного лише зволожувача повітря. Адже це актуальне практично для будь-якого обігрівача, так як вони мають тенденцію його пересушувати, чого стає хоч і тепло, але не дуже комфортно.

  Присутній тут, звичайно ж, і камінний ефект, що дозволяє посилити конвекцію, що в свою чергу надає пряме вплив на швидкість нагрівання повітря. У іншому ж, це краща модель серед досить простих масляних радіаторів з механічним управлінням без будь-яких наворотів. І обійдеться вона бажаючим приблизно в 5 000 рублів.

  Висновки

  Отже, ми разом з вами ознайомилися з вісьмома моделями актуальних для сучасного ринку масляних радіаторів, які допоможуть пережити холодні зимові дні в теплі. Всі вони здаються досить простими, з основним розходженням у рівні потужності. Так що, якщо вам не потрібна ультрасучасна модель з інноваційними смарт технологіями, то серед перерахованих вище ви напевно знайдете підходящу.

  (75 оцінок, середня: 4,00 з 5)

  Завантаження…
  Мітки:обігрівач

  Схожі записи
  • Вибираємо электропростынь і електроковдра

   Коментарів немає | Лис 17, 2013  • Електрокам’янка – сучасне серце Вашої лазні

   Коментарів немає | Сен 25, 2012  • 7 порад щодо вибору электропростыни

   Коментарів немає | Дек 13, 2017  • Вибираємо опалювальну техніку для дому: помилки

   Коментарів немає | Лис 5, 2013  • Обігрівальний прилад UFO для ніг FH1EN

   Коментарів немає | Лис 28, 2013  • ТОП 10 кращих інфрачервоних обігрівачів у 2015 році

   1 коментар | Сен 4, 2015