Зміст

 • Варто враховувати
 • Bene V15-RD
 • Samsung VCC4520S3R
 • Vitek VT-8125
 • Bosch BGC1UK1500
 • Redmond RV-327
 • Zanussi ZANSC10
 • LG VC-53000EBNT
 • Zelmer ZVC722SP
 • Безсумнівно, будь-яка людина віддасть перевагу знаходиться в затишному і чистому приміщенні, ніж дихати пилом і заростати брудом. А для того, щоб провести прибирання максимально швидко і якісно, мабуть, немає кращого пристосування, ніж пилосос. Насамперед, він є одним з найбільш ефективних пристроїв для очищення, яке використовується для великих площ, а також він з великими шансами (звичайно, за умови наявності необхідних насадок) досягає важкодоступних місць. Сучасний пилосос має високу ефективність, плюс він досить популярний серед великої кількості користувачів. Природно, на сьогоднішній день ринок сповнений різних моделей, які відрізняються конструктивно, функціонально, а також у плані комплектації та інших параметрів. Однак, це не означає, що вибір відповідної моделі буде занадто обтяжливим. А щоб полегшити його ще більше, ми підібрали для вас кілька актуальних і хороших моделей, які ви знайдете в даній статті. Їх, а також інші популярні моделі ви зможете знайти за цим посиланням: https://tgrad.kz/ru/catalog/pylesosy/

  Варто враховувати

  Пилосос – це один з найбільш корисних інструментів, яким слід обзавестися в господарстві алергікам. І можливості його використання можуть полягати в набагато більшому, ніж просте висмоктування пилу і бруду з килимів. На додаток до очищення підлог, якісні та ефективні пилососи часто використовуються і для чищення оббивки меблів, поличок і тумбочок, гардин і штор, жалюзі і навіть матраців. А ще вони ідеально підходять для позбавлення від пилу, тому що вони вловлюють пил, а не просто поширюють її навколо. Без винятку, що страждають алергією і астмою повинні використовувати пилососи, які мають фільтри HEPA. Щільно закритий пилосос, оснащений фільтром HEPA, фактично очищає повітря, в той час, як ви будете поглинені процесом прибирання в квартирі/будинку. Використання пилососа без фільтра HEPA або без герметичної системи означає розсіювання алергенів навколо, а не їх видалення.

  Порохотяги без мішків для збору пилу також зможуть стати одними з бажаних, так як вони економлять не тільки гроші, але і зусилля. Немає мішків – немає потреби постійно нагадувати собі про їх купівлю. Погодьтеся, не дуже приємно прямо перед тим, як почати пилососити, усвідомити, що мішок повний, а запасних просто не залишилося. Однак моделі без мішків не завжди можуть виявитися найбільш підходящим вибором для все тих же людей, які страждають алергією. Адже коли прийде час спустошувати пилосос, пил та інші алергени можуть безперешкодно потрапити в повітря, тим самим можливо створюючи неприємні ситуації, які при іншому сценарії можна було б уникнути. Якщо ви належите до цієї категорії людей, та все ж за власним причин вибираєте модель без мішка, краще всього буде користуватися маскою при очищенні пилососа.

  Bene V15-RD

  І першою моделлю, що відкриває наш невеликий список, став відносно бюджетний пилосос Bene V15-RD. Дана модель, потужністю 230 Вт, забезпечує відмінне всмоктування, швидко і ефективно видаляє пил і бруд з ваших приміщень. Також однією з приємних особливостей даної моделі є наявність НЕРА фільтра, який буде корисний для людей з астмою або алергією, так як він эфективно очищує вихідний повітря, затримуючи дрібну пил і інші частинки. Об’єм контейнера для збору пилу становить 2.5 літра, а очищається він досить швидко і легко. Завдяки своїй формі і габаритами пилосос досить зручний в експлуатації, що не викликає особливих утруднень в процесі прибирання. Іншими словами, дана модель є відносно простою, дешевою, володіє мінімумом необхідних можливостей, але при цьому якісною і зручною.

  Samsung VCC4520S3R

  Багато хто напевно можуть погодитися з тим, що довіра, що викликається у користувача популярним брендом, перевіреним часом, часто відіграє майже вирішальну роль при виборі. Так що ті з вас, хто вже встиг звернути свою увагу на модель Samsung VCC4520S3R, підсвідомо визначили його як один з найбільш підходящих варіантів. І для багатьох такий вибір вже точно буде найбільш правильним. Цей пилосос володіє оптимальною, відносно невисокою вартістю, при цьому пропонуючи цілком задовільні характеристики. Дана модель оснащена циклонним фільтром без мішка для збору пилу, ємність якого становить 1.3 літра. Потужність всмоктування в даному випадку становить 350 Вт, що дозволить швидко та якісно прибирати в досить просторих приміщеннях. Для квартири подібне придбання може стати дійсно незамінним. Відносно компактні розміри, невелика вага, злегка перевищує позначку в 4 кг, і складова труба дозволяють не тільки зручно управлятися з пилососом, але і не шукати багато місця для його зберігання. Досить буде встановити його у вертикальне положення там, де він не буде вам заважати, і готово.

  Vitek VT-8125

  Наступний на черзі, не менш популярний пилосос Vitek VT-8125. Він поєднує в собі хорошу потужність всмоктування, яка становить 400 Вт, і досить оптимальну вартість, за що він і сподобався великій кількості користувачів. В комплект входить достатня кількість насадок, серед яких є щілинна, для м’яких меблів і стандартна підлога/килим. Такі стандартні особливості як автоматичне змотування шнура або телескопічна труба також нікуди не поділися, що, в принципі, не дивно для такої моделі. Вона відноситься до середньо-бюджетного сегменту, і незважаючи на те, що не запропонує чого-небудь надприродного, все ж володіє всім необхідним для забезпечення якісного та ефективного процесу очищення.

  Bosch BGC1UK1500

  Продовжуючи тему популярних продуктів і брендів, ми не можемо обійти стороною і пилосос Bosch BGC1UK1500, який є представником німецької компанії, яка є одним з провідних постачальників продукції та послуг у самих різних сферах. Природно, побутова та клінінгова техніка є лише невеликою частиною цього. Однак, повернемося до самого пилососа. Він також, як і деякі з представлених в даному списку моделей, обладнаний фільтром HEPA, що, як ми вже з’ясували, буде корисно для алергіків. У плані конструктивних особливостей ця модель нічим особливим не відрізняється, поділяючи деякі загальні для більшості пилососів риси. Два великих колеса і одне поворотне, фіксатор для трубки під час перерви при збиранні і регулятор потужності на корпусі – не ті речі, якими він буде здатний кого-небудь здивувати. Але ж функція пилососа полягає далеко не в здивуванні користувача, а от з прибиранням і очищенням поверхонь він справляється на відмінно.

  Redmond RV-327

  Пилосос Redmond RV-327 призначений тільки для сухого прибирання, і є моделлю, в якій присутній мішок для збору пилу, на що відразу ж можуть звернути увагу астматиків та алергіків. Проте, з іншої сторони він обладнаний фільтром тонкого очищення. Важливо розуміти, що призначенням є не затримка «дрібного пилу», а для затримки найдрібніших частинок і алергенів саме на виході з пилососа, що, в свою чергу, забезпечує найбільш ефективну очистку повітря. Потужність всмоктування даної моделі становить 380 Вт, що передбачає швидкий процес прибирання. Також досить корисною фішкою цього пилососа можна вважати наявність індикатора заповнення пилозбірника, що позбавить вас від необхідності постійно перевіряти його стан. У загальному і цілому, це чергова чудова модель, яка проста і зручна у використанні, і не надає непотрібного вам функціоналу.

  Zanussi ZANSC10

  Якщо ж ви хочете придбати більш компактний пилосос, від ваги якого ви не будете втомлюватися, постійно переміщаючи його за собою, то вам напевно варто звернути свою увагу на модель Zanussi ZANSC10. Насамперед вона виглядає дійсно мініатюрно, що дозволить зберігати її практично де завгодно, ну а по-друге її вага становить близько 2.4 кілограма, що серед представлених в даному списку моделей можна вважати рекордним мінімумом. Zanussi – це популярна на ринку побутової техніки італійська компанія, яка вже давно є дочірнім підприємством Electrolux, що лише в кращу сторону відбилося на самій продукції та її якості в цілому. А, отже, і цей пилосос вас точно не розчарує. Головне – не чекати від нього неможливого, і ви точно залишитеся задоволені його роботою. Ємність пилозбірника у цієї моделі становить 2 літри, а потужність всмоктування – 250 Вт, що навіть занадто добре для такого невеликого пилососа.

  LG VC-53000EBNT

  Порохотяг LG VC-53000EBNT з циклонним фільтром для збору пилу має стильний зовнішній вигляд, який зручний у використанні і корисний для ваших приміщень. А користь його полягає в наявність фільтра HEPA 11, який не дозволяє пилу і іншим шкідливим мікроорганізмам проходити через пристрій і вивільнятися в навколишній повітря. Щодо ваги, що становить 5 кілограм, це не найлегша модель, хоча особливих труднощів у процесі прибирання це викликати не повинно. Ви зможете легко перетягувати його за собою по всьому будинку, а якщо ви живете в квартирі, то цей момент взагалі не зажадає від вас будь-яких додаткових зусиль. Він відмінно очищає не тільки килими, але і гладка підлога, і навіть меблі. Потужність всмоктування даної моделі становить 380 Вт, а ємність циклонного фільтра – 1.5 літра.

  Zelmer ZVC722SP

  Одним з найбільш просунутих, і, відповідно, найбільш дорогих пилососів цього невеликого списку стала модель Zelmer ZVC722SP. І тому є цілком вагоме обґрунтування – він обладнаний аквафільтром і пропонує вам два режими роботи. Ємність бака для збору води 4 л, в той час, як у мішка – 3 літри. За рахунок такої конструкції і функціоналу він також трохи важчий, ніж інші моделі, і вага його становить близько 6.6 кілограм. Також пилосос може похвалитися великим набором комплектних насадок, серед яких, крім стандартних, ви знайдете щітка для каміння, паркету і мармуру, мала щітка, для збору води та інші. Для них в конструкції пилососа передбачено спеціальне місце. Простіше кажучи, ця модель є однією з найбільш ефективних, що були представлені тут, а значить точно гідна вашої уваги.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:пилосос

  Схожі записи
  • Рейтинг: ТОП 10 кращих роботів-пилососів 2017 на початок року

   1 коментар | 2 Лют, 2017  • ТОП 10 роботів-пилососів

   2 коментарю | 1 травня, 2014  • ТОП-7 кращих пилососів 2016 року

   13 коментарів | Лют 21, 2016  • ТОП 5 найкращих автомобільних пилососів 2018

   Коментарів немає | 6 Лют, 2018  • Як і який вибрати миючий пилосос — основні критерії вибору

   6 коментарів | Окт 14, 2011  • 11 порад з вибору робота-пилососа

   Коментарів немає | Дек 18, 2017

  Один коментар

 • Іра 30.05.2018  Відповісти

  А для мене найкращий пилосос це мій Томас Вейв ХТ аквабокс, купила його недавно, але дуже задоволена. Він і за ціною приємний і якість прибирання відмінне.