Зміст

 • WaterPik SR-3000
 • Kolibree V1
 • Oral-B Genius 9100S
 • Jordan Clean Premium+ TBPX-120
 • Emmi-dent 6 Professional Metallic
 • Philips Sonicare FlexCare+ HX6972/35
 • Panasonic EW-DL83
 • Philips Sonicare DiamondClean HX9357/87
 • Висновки
 • Кожна людина, будь то дорослий або дитина, знає, що якісно доглядати за чистотою порожнини рота просто необхідно. І в одній з наших минулих статей ми з вами ознайомилися з такими пристроями, як електричні зубні щітки, а також встигли трохи розібратися в тому, на що насамперед варто звернути свою увагу при виборі та купівлі. Природно, не забули ми відзначити і кілька кращих моделей цієї категорії, серед актуальних, які підійдуть для користувачів практично усіх вікових груп. І якщо ви ще не встигли ознайомитися з цим матеріалом, то обов’язково загляньте сюди.

  Вся справа в тому, що там ми привели найбільш доступні приклади, що знаходяться в середньо-бюджетному сегменті. Однак, більшість продуктів завжди має і топовий сегмент, в якому розташовуються найбільш якісні пропозиції, що поєднують також широку функціональність і чималу вартість. Звичайно, для багатьох з вас останній параметр може здатися досить відносним, але не згадувати про цій категорії ми просто не можемо, так як напевно знайдуться ті, хто захоче стати володарем кращого варіанту серед можливих. Саме тому ми вирішили надати вашій увазі невеликий рейтинговий список кращих зубних електрощіток топового класу.

  WaterPik SR-3000

  Традиційно, ми починаємо наше ознайомлення з найбільш вигідного і порівняно простого речення, яким в цьому списку стала зубна щітка WaterPik SR-3000. Ця електрична модель не здивує вас чимось незвичайним, так як навіть її зовнішній вигляд схожий на той, яким наділені більш доступні аналоги в розглянутої нами категорії. І все ж, це не скасовує того факту, що вона досить-таки зручна, в загальному і цілому. Природно, живиться від акумулятора, якого вистачить в середньому на 2-3 тижні. Що стосується насадок, то в комплекті їх 3, і крім витягнутої стандартної ви також знайдете і міжзубну, що дуже зручно для якісного догляду за порожниною рота.

  Невеликим недоліком цієї моделі для деяких може стати відсутність датчика тиску на зуб, однак особливо критичним мінусом це не назвеш. Зате комплектація радує наявністю дорожнього футляра, а також підставкою з тримачами для додаткових насадок. Простіше кажучи, дана модель настільки ж гарна, як і простувата, а її середня вартість на даний момент складає всього 8 000 рублів.

  Kolibree V1

  Якщо ж ви хочете трохи більш наворочену зубну щітку з розряду «смарт», то радимо вам придивитися до Kolibree V1. Це досить цікава модель звукового типу з мінімалістичним, але привабливим дизайном, основною особливістю якої є наявність модуля Bluetooth. З цього також випливає те, що вона здатна синхронізуватися зі смартфоном за допомогою спеціального додатка, повідомляючи і фіксуючи певну інформацію. До речі, нехай вас не бентежить її зовнішній вигляд і функціонал, але дана модель позиціонується як дитяча. Природно, ніщо не завадить користуватися нею і дорослим.

  Що стосується тих же насадок, то їх тут всього дві, і обидві стандартні витягнуті. Режим роботи тут теж єдиний стандартний, чого, в принципі, буде достатньо для дитини. Правда от датчика тиску на зуб все так само немає, але це вже дрібниці. Середня актуальна ціна цієї моделі становить 11 000 рублів.

  Oral-B Genius 9100S

  Набагато більшу функціональність приблизно за тією ж вартістю, що у попередньої моделі вам зможе надати електрична зубна щітка Oral-B Genius 9100S. І в основному це доступно вам, тому, що вона представляє відомі всьому світові бренди Oral-B Braun. Найцікавіше, що на перший погляд може здатися, ніби це стандартна щітка для дорослих, але ні, вона також розрахована на дітей. Це приємно дивує, коли розумієш, що в її арсеналі 4 різних насадки, серед яких є і відбілююча, а також 6 різних режимів роботи. Серед останніх варто відзначити режими масажу ясен і делікатного очищення. А доповнює всю цю картину наявність датчика тиску на зуб.

  Природно, як у випадку з попереднім аналогом, ця щітка оснащена модулем блютуз, що дозволяє їй синхронізуватися зі смартфоном для ведення статистики і нагадувань для вашої дитини. Непоганим перевагою її є також і датчик визначення зон чищення, присутній далеко не у всіх щіток. Ну а ціна не пішла далеко, складаючи в середньому близько 11 100 рублів.

  Jordan Clean Premium+ TBPX-120

  Слідом нас зустрічає зубна щітка Jordan Clean Premium+ TBPX-120, яка має всі шанси завоювати куди більше вашої уваги одним тільки своїм зовнішнім виглядом. Ні, дизайн її не можна назвати унікальним або «свіжим ковтком» в цієї категорії, однак він просто радує око своєю увагою до деталей, яких тут, до речі, по мінімуму, а також високою ергономічністю. Так що користуватися нею – одне задоволення. В цілому ж вона досить звичайна, з круглою насадкою, є, правда, ще і відбілююча, що теж непогано. У плані режимів, крім стандартного і, як не дивно, відбілювання, вам буде доступний також режим делікатного очищення. Датчик натиску тут, благо, присутній.

  Час автономної роботи від акумулятора у цієї моделі досягає позначки в 120 хвилин, при тому, що для повної зарядки їй потрібно всього 5 годин. Зручно, до речі, і те, що вона може заряджатися безпосередньо від підставки, а дорожній футляр акуратно вміщує в себе її разом із зарядним кабелем. Що стосується вартості, то вона становить близько 12 000 рублів в середньому.

  Emmi-dent 6 Professional Metallic

  Для любителів поєднувати практичність і стиль ми можемо порадити зубну щітку Emmi-dent 6 Professional Metallic. Як можна зрозуміти з назви, вона має приємну металеву обробку, при чому вона виконана в декількох різних кольорах на зразок блакитного, рожевого і т. д. І, судячи по користувальницьких відгуків, це одна з вельми привабливих її особливостей. Проте, ми розглядаємо тут більше практичні цінності, так що давайте повернемося до технічної сторони цього пристрою. І в цьому плані вона не блищить яким-небудь різноманітністю. Це найпростіша модель з однієї стандартної насадкою і одним режимом роботи.

  І все ж, незважаючи на це, вона є однією з найбільш ефективних з точки зору максимальної швидкості, що досягає позначки в 96 мільйонів пульсацій в хвилину. Відсутність додаткових аксесуарів і функціоналу, що випливає з тих же відгуків, ніяк не позначилося на цій моделі. Середня ж вартість її зараз знаходиться на позначці в 12 600 рублів.

  Philips Sonicare FlexCare+ HX6972/35

  Як багато напевно вже встигли зрозуміти з попередньої статті, компанія Philips є однією з провідних в категорії виробництва електричних зубних щіток. І доказом тому в цьому списку служить відмінна модель Philips Sonicare FlexCare+ HX6972/35. Між іншим, на те є серйозні причини, так як їх пропозиції є не тільки якісними і надійними, але й досить функціональними. Що і говорити, якщо в комплекті до даної моделі йде ультрафіолетовий дезінфектор, ефективно очищає насадки від решти на них мікробів і запахів. Що стосується самих насадок, то їх не так вже й багато, всього дві, і все ж багатьом цього буде достатньо.

  Щодо режимів роботи тут вже набагато цікавіше. Їх тут п’ять, серед яких є і стандартний, і звичні для дорогих моделей режими делікатного очищення і масажу ясен. Зацікавився ця модель обійдеться в ціну близько 15 600 рублів в середньому.

  Panasonic EW-DL83

  Друге місце в трійці лідерів цього списку дісталося електричної зубної щітки Panasonic EW-DL83, становить не менш популярну, однак не саму звичну для даної категорії компанію. І все ж, з першого погляду на неї хочеться відзначити, що щітка отримала елегантний, ергономічний дизайн, що дозволяє їй зручно і надійно розташовуватися у вашій долоні. Конструкція виглядає і відчувається значно більш компактною, ніж більшість сучасних аналогів, а загальна вага щітки становить всього 100 грам. Крім простоти у зовнішньому вигляді, вона також і досить проста в управлінні, а що стосується режимів роботи, то їх тут два: стандартний і делікатного очищення.

  Також в комплекті зі щіткою поставляються три витягнутих насадки, одна з яких міжзубна. Ця модель звукового типу, що робить її досить потужною, дозволяючи ефективно очищати порожнину рота при швидкості в 31 000 пульсацій в хвилину. Середня ж ціна її становить на даний момент близько 15 000 рублів.

  Philips Sonicare DiamondClean HX9357/87

  Ну а безумовним лідером цього списку топових електричних зубних щіток стала модель Philips Sonicare DiamondClean HX9357/87. При чому однією з найбільш інноваційних і цікавих фішок в ній стало саме наявність дисплея, що відображає рівень заряду батареї, а також режими роботи, яких тут 5. І крім таких, як режим делікатного очищення і масажу ясен, варто виділити більш рідкісного гостя – режим відбілювання, здатний привернути до себе достатню кількість уваги. Присутня також і функція звикання до щітки, що полегшує багатьом процес освоєння. З іншого боку, невеликим недоліком може стати відсутність датчика тиску на зуб.

  І все ж, з такими параметрами, які не можна назвати дивними, чому ця зубна щітка потрапила на перше місце цього списку? Все просто. Крім того, що її функціонал дуже задовільний, головною особливістю є її комплектація, а точніше, той факт, що ви отримуєте дві щітки цієї моделі в одному комплекті, середня вартість якого становить 18 000 рублів.

  Висновки

  Наостанок хочеться зазначити, що ми постаралися перерахувати найцікавіші моделі електричних зубних щіток серед актуальних, на нашу думку. Тут представлений далеко не весь асортимент нинішнього ринку, і ваше остаточне рішення може розходитися з нашим. Однак, дана стаття покликана скоріше допомогти вам оптимально і швидко вибрати цікаву для вас модель.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Іригатор

  Схожі записи
  • Різновиди електричних зубних щіток. Як вибрати підходящу модель.

   5 коментарів | Листопад 4, 2012  • Іонні зубні щітки: переваги, критика, протипоказання

   Коментарів немає | Дек 10, 2013  • Ультразвукова зубна щітка: характеристики та переваги

   Коментарів немає | Лют 21, 2014  • Вибираємо електричну зубну щітку: ТОП 6 кращих середньо-бюджетних моделей (Осінь 2018)

   Коментарів немає | Сен 14, 2018  • Іригатор — здорові зуби без стоматолога. Як вибрати?

   115 коментарів | 3 Лип, 2012  • ТОП 5 найкращих зубних електрощіток 2016 року. Як вибрати электрощетку для зубів?

   Коментарів немає | 5 Окт, 2016