Зміст

 • 30 літрів:
  • 2. Zanussi Symphony HD [ZWH/S 30]
  • 1. Hotpoint-Ariston ABS BLU EVO RS 30
 • 50 літрів:
  • 2. Hotpoint-Ariston PRO R [PRO R 50 V]
  • 1. Gorenje GBF UA [GBF 50 UA]
 • 80 літрів:
  • 3. Gorenje [TGR 65 SNG B6]
  • 2. Bosch Tronic 6000 T [ES 080-5 BO H1X]
  • 1. Zanussi Splendore XP [ZWH/S 80 ]
 • 100 літрів:
  • 2. Hotpoint-Ariston ABS BLU ECO PW [100V]
  • 1. Drazice OKCE 100 S/2.2

  Електричний водонагрівач є відмінним пристроєм для постійного забезпечення вас гарячою водою відповідної температури в незалежності від зовнішніх чинників (крім електрики звичайно, але поки що це єдиний найбільш стабільне джерело енергії — хоча в загальному газ не менш стабільний).

  Нижче наведена добірка електричних водонагрівачів від одних з кращих виробників — ELDOM, GORENJE, ZANUSSI, ARISTON, DRAZICE, VOGEL FLUG, NOVATEC, KLIMA HITZE, ATLANTIC, RODA. Перед прочитанням цієї статті я рекомендую вам ознайомитися з критеріями вибору електричного бойлера, також по посиланню вище описані критерії та особливості вибору водонагрівачів з різним пристроєм (накопичувальний VS проточний) і типом підігріву (електричний, газовий і непрямий).

  30 літрів:

  2. Zanussi Symphony HD [ZWH/S 30]

  Цей порівняно недорогий циліндричний водонагрівач з цінником від 4500 рублів зможе забезпечити гарячою водою одного/двох осіб або піде в якості невеликого резервного пристрою у разі непередбаченого відключення гарячої води (помити руки/посуд — але купатися доведеться з перервами в годину півтора). Нагрівання води здійснюється досить потужним для такого обсягу Теном у 1500 Вт з напругою живлення 220 Вт що дозволяє нагріти весь обсяг рідини до 75°С за 68 хвилин (все залежить від початкових показників). Внутрішнє покрытее бака емальоване з гарантією на нього в 5 років, органи управління розташовані спереду з підключенням труб знизу. З захисту необхідно відзначити захист від перегріву, від надлишкового тиску і включення без води. Максимальну температуру нагріву води можна регулювати, що загалом досить корисно. По габаритах бак досить невеликий — його висота становить 57 см, а діаметр 34 див.

  1. Hotpoint-Ariston ABS BLU EVO RS 30

  Також хочу вам надати на розгляд ще одну 30 літрову модель водонагрівача практично кубічної форми з габаритами близько 45 див. Виробник дає гарантію на бак 5 років, при цьому бак всередині покритий емаллю з срібним напиленням — це дасть вам додаткове очищення води. Спереду на кришці розташований механічний терморегулятор, з датчиків є захист від перегріву плюс магнієвий анод. Підігрів рідини до максимальних 80 градусів здійснюється стандартним Теном потужністю 1,5 кВт за 70 хвилин (при ∆t=45°С). Підпитка бойлера електроенергією здійснюється від звичних 220 В, коннектори для підключення водопостачання розташовані знизу. Вартість даного пристрою природно трохи вище його попередньо розглянутого побратима — вона стартує від 5700 рублів.

  50 літрів:

  2. Hotpoint-Ariston PRO R [PRO R 50 V]

  Першим у списку кращих 50 літрових бойлерів здатних забезпечити гарячою водою сім’ю з двох-трьох чоловік розташувався цілком собі звичайний водонагрівач зі стартовою ціною в роздріб близько тих же 4500 рублів. Форм-фактор даної моделі циліндричний з вертикальною підвіскою з габаритами в 55.3x45x48 див. Бак пристрою володіє захисним емальованим покриттям всередині якого мається 1500 Вт ТЕН який виробляє розігрів до 75 °C — для регулювання температури виробник передбачив механічний терморегулятор розташований знизу біля труб для подачі води. Також бойлер наділений захистом від надмірного тиску і перегріву.
  .

  1. Gorenje GBF UA [GBF 50 UA]

  Наступна модель теж наділена емальованим циліндричним баком з гарантією на нього у 10 років. Також всередині бака розташований більш потужний 2 кВт-ий сухий ТЕН, що забезпечує більш тривалий термін служби самого Тена, при цьому час нагріву води до 75 °C становить близько 105 хвилин. Також пристрій має спереду розташований терморегулятор з нижнім підключенням труб. Габарити даної моделі не сильно відрізняються від попереднього варіанту — вони складають 61х45х46 див. В цій моделі встановлено захист від перегріву і механічний терморегулятор. Тут необхідно зазначити, що спочатку я вибрав аналогічну модель з електронним терморегулятором (Gorenje GBFU EDD) але було кілька негативних відгуків зв’язкових споломкой саме з цієї частини бойлера. Загалом це непогана модель з 2 кВт сухим Теном що трохи впливає на його вартість — в роздріб його можна знайти від 8000 рублів.

  80 літрів:

  3. Gorenje [TGR 65 SNG B6]


  Традиційно почнемо з порівняно бюджетної моделі з цінником від 6000 рублів. Цей водонагрівач має Теном мінімально-необхідної потужності до 2 кВт під такий обсяг який розташовується в баку з покриттям типу емаль. Орган управління у вигляді терморегулятора механічного типу, як і підключення труб водопостачання розташоване знизу, крім вже звичних вам захист від перегрівання та надлишкового тиску, є ще й захист від замерзання. Цей нагрівач здатний прогріти весь обсяг до 75 °C за 140 хв, при цьому саме це пристрій порівняно довге — його габарити складають 113.5×33.x4x35.4 див. В загальному звичайний, але в той же час цілком гідний прилад.

  2. Bosch Tronic 6000 T [ES 080-5 BO H1X]

  За вже усталеним алгоритмом наступна модель бойлера в основному відрізняється наявністю сухого Тена. В іншому його характеристики не надто відрізняються від попереднього варіанту — потужність Тена 2000 Вт, 76 літровий бак з емальованим покриттям з гарантією на 5 років, живлення від 220 В. Нагрівання води до 70 °C при різниці у 50 °C проводиться за 130 хвилин, є вбудовані захисту від замерзання, надлишкового тиску і перегріву. Але необхідно окремо виділити електронне управління — якщо воно грамотно спроектована і якісно зібрано це дає користувачу більш точне регулювання температури і надійність. У підсумку цей апарат вийшов трохи дорогуватий (частково позначається бренд) — його цінник починається в роздріб від 10000 рублів.

  1. Zanussi Splendore XP [ZWH/S 80 ]

  На першому місці я розташував відмінну плоску модель бак водонагрівача якої виконаний з нержавіючої сталі (гарантія на бак 8 років). Повний прогрів рідини даний бойлер виконує за 150 хвилин завдяки двом вбудованим Тенам — на 2000 і 1300 Вт. Такий розподіл дозволяє швидко прогріти воду з холодного стану, але при цьому при невеликому підігріві ваша електромережа не буде перевантажуватися. Даний котел оснащений електронним терморегулятором з дисплеєм для установки температури, має ряд вбудованих захистів — від надмірного тиску, включення без води, перегріву. Особливо необхідно виділити його функцію антілегіонелла — це спеціальний алгоритм роботи котла при якому періодично проводиться нагрів рідини всередині до максимально допустимої температури, що вбиває більшість шкідливих бактерій в баку. Водонагрівач має відповідні габарити під визначення плоский — 86.5 x 55.7×33.6 див.

  Вартість даного водонагрівача стартує від 15000 рублів, але я вам рекомендую звернути увагу на його молодшого побратима — [ZWH/S 80 Splendore] різниця між ними полягає тільки в механічному управлінні у моделі [ZWH/S 80 Splendore] (на думку деяких користувачів це плюс) і відсутність функції антілегіонелла, і природно в ціні — близько 3000 рублів.

  100 літрів:

  2. Hotpoint-Ariston ABS BLU ECO PW [100V]


  Даний водонагрівач наділений баком з сталі покритий емаллю з встановленим Теном з двома контурами 1500+1000 Вт. Така конструкція дозволяє нагріти бойлер до 80 °C за 130 хвилин. В бойлер вбудовано ряд захистів — від включення без води, від надлишкового тиску і перегріву, а також система запобігає ріст бактерій. Звісно дане пристрій наділений терморегулятором електронного типу, труби підключаються знизу при габаритах 91.3x45x47 див. Ціна на цей пристойний бойлер стартує від 9000 рублів в роздріб.

  1. Drazice OKCE 100 S/2.2

  Ну і наостанок пропоную на ваш розгляд відмінну модель бойлера призначеного під підлогову установку — хоч і займає додаткове місце, зате не звалиться вам на голову. В емальований бак вбудований ТЕН на 2,2 кВт сухого типу який виробляє нагрівання рідини за 130 хвилин до 60 °C (максимальна температура нагріву 80 °C). Водонагрівач має циліндричний форм-фактор з висотою в 86.5 см і діаметром 52.4 см, спереду розташовані органи керування у вигляді терморегулятора, також він володіє захистом від замерзання і перегріву. Так як бойлер встановлюється на підлогу або підставку, то труби підключаються знизу. Цінник на такий бойлер правда стартує від 20000 рублів, і наскільки виправдана ця покупка в порівнянні з іншими аналогами підвісного типу вирішувати вже вам.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Водонагрівач

  Схожі записи
  • ТОП-7 кращих проточних водонагрівачів 2016 року

   Коментарів немає | Лис 17, 2016  • Вибираємо накопичувальний електричний водонагрівач (бойлер). Огляд популярних моделей (березень 2014)

   Коментарів немає | Мар 14, 2014  • Чому варто вибрати водонагрівач Термекс

   Коментарів немає | 7 Серп, 2013  • ТОП 5 водонагрівачів 2017 року

   Коментарів немає | Сен 14, 2017  • Поради щодо вибору водонагрівача.

   Коментарів немає | 15 Лют, 2011  • Особливості побутових електричних водонагрівачів

   Коментарів немає | Лют 24, 2014