Зміст

 • RENOVA RTD-180W
 • NORD NRB 110-232
 • Shivaki BMR-1884DNFW
 • LG GA-B419 SLGL
 • Schaub Lorenz SLU S335W4E
 • HIBERG RFC-372DX NFXD
 • Whirlpool WTNF 923 W
 • Haier C2F737CBXG
 • Samsung RS54N3003WW
 • Пошук кращого холодильника для вашого будинку – справа досить індивідуальні. Для когось з вас оптимальними виявляться моделі з морозильником у верхній частині конструкції, оскільки вони досить компактні, чудово вписуються в маленькі кухні. Для інших, наявність холодильника з морозильною камерою внизу означає відсутність необхідності раз нахилятися, щоб дістати до ящиків з овочами та фруктами. Моделі Side by side, як правило, більше, тому вони займають більше місця на кухні, але також пропонують більше простору для зберігання їжі та інших продуктів.

  Однак у даному випадку ми торкнемося потроху і ті, і інші види конструкцій, які об’єднують в себе холодильники двокамерного типу. Саме вони є найбільш поширеними серед покупців. І якщо ви не знаєте, з чого почати, то безумовно потрапили за адресою. Нижче ми розглянемо кілька найбільш цікавих (на наш погляд) моделей, серед актуальних, приділяючи увагу кожній ділянці цього широкого цінового сегмента. Ну а остаточний вибір, як завжди, залишиться за вами.

  RENOVA RTD-180W

  За сформованою вже звичаєм наші рейтингові списки відкривають бюджетні моделі, і ми поступово доходимо до його лідерів. В даному випадку нас зустрічає холодильник RENOVA RTD-180W, не представляється якимось незвичним, як на вигляд, так і з точки зору своїх особливостей. Це звичайна бюджетна модель, виконана в більш ніж стандартному для великої побутової техніки білому кольорі, з морозилкою, розташованої у верхній її частині. Матеріалами в даному випадку виступають як пластик, так і метал, а в якості холодоагенту тут використовується ізобутан. Полиці виконані з скла, що з одного боку дозволить продуктів надійно залишатися на місцях, однак міцність такого рішення помітно нижче. Так що при чищенні холодильника варто бути максимально акуратним.

  Загальний об’єм холодильника становить 168 літрів, 55 з яких складають об’єм морозильної камери. Мінімальна температура в останній досягає позначки у мінус 18 градусів за Цельсієм. Єдиним недоліком для деяких може стати той факт, що розморожувати морозилку доведеться вручну, проте за середньою ціною холодильника в 12 200 рублів це не так вже й дивно.

  NORD NRB 110-232

  Наступна новинка в списку представляє ще одну порівняно молоду у цій категорії компанію, і їй є холодильник NORD NRB 110-232. І, дивлячись на нього, можна сміливо сказати, що далеко не завжди вік бренду впливає на якість продукції, так як перед вами відмінна пропозиція за оптимальною ціною. І почати, мабуть, варто саме з зовнішнього вигляду даного холодильника, так як він хоч і виглядає досить просто, є в ньому щось не менш привабливе. За співвідношенням габаритів це не самий типовий бюджетник, так як його загальний обсяг становить аж 346 літрів, що дійсно вражає. Особливо в порівнянні з попередньою моделлю. Проте ж, це звичний двокамерний холодильник, хіба що морозильна камера розташовується в нижній частині конструкції.

  Як і у більшості сучасних холодильників, тут присутня можливість перевішування дверей для відкриття в потрібну вам сторону. Приємним доповненням стане наявність антибактеріального покриття. Полиці тут все також скляні, а в якості холодоагенту використовується ізобутан. Що стосується цінника, то в середньому він досягає позначки в 16 600 рублів на сьогоднішній день.

  Shivaki BMR-1884DNFW

  Ще одним, досить вузьким холодильником в категорії бюджетних моделей став Shivaki BMR-1884DNFW, який, як і попередній, виглядає вельми елегантно за рахунок подібних пропорцій. І це незважаючи на те, що він отримав цей стандартний білий колір. З іншого боку, багатьом це не здасться набридлим, і вони будуть раді мати такий холодильник на кухні. У плані загальної якості ця модель також проявила себе досить добре. Якщо говорити про загальному обсязі цієї моделі, то він становить чималі 295 літрів, 76 з яких належить морозильній камері. Однією з приємних особливостей цього холодильника є наявність дисплея з індикацією температури, розташованого на двері.

  Приємною і практичною особливістю можна відзначити ще No Frost розморожування холодильної та морозильної камер, як і наявність режиму суперзаморожування. Так що, загалом і в цілому, це відмінна модель з великою кількістю місця для зберігання продуктів, пропонована за не менш приємною вартості, що становить близько 21 500 рублів.

  LG GA-B419 SLGL

  Поступово просуваючись вперед, ми вже перейшли в середню категорію цінового діапазону холодильників, де нас вітає LG GA-B419 SLGL, модель від досить відомого в багатьох галузях виробництва техніки та електроніки виробника, якому вже мимоволі довіряєш за багаторічний досвід і репутацію. Та й сама модель може змусити звернути на себе достатню кількість уваги. В основному це досягається за рахунок акуратних габаритів та приємного сірого кольору (під метал). Незважаючи на те, що він досить високий, він все ж не надто широкий і може зручно розташуватися навіть на невеликій кухні. При цьому загальний обсяг холодильника становить 302 літра. Під морозилку відведено 79 з них.

  Проте не лише цим хороша дана модель. Вона може також похвалитися гідним кількістю додаткових особливостей і функцій, серед яких, крім наявності дисплея та індикації температури, ви виявите звукову індикацію відкриття дверей, суперзаморозку і навіть захист від дітей. А обійдеться цей холодильник всім бажаючим 31 800 рублів в середньому.

  Schaub Lorenz SLU S335W4E

  Далі за списком актуальних двокамерних холодильників в середньому ціновому сегменті ми хотіли б виділити модель Schaub Lorenz SLU S335W4E, так як вона є одним з тих рішень, яке пропонує трохи більше компактні габарити, не жертвуючи при цьому місткістю. І правда, поступаючись попередньої моделі в висоті і глибині, даний холодильник все одно перевершує її за загальним обсягом, який становить 318 л (231 і 87 літрів на холодильну і морозильну камери відповідно). Але найголовніше, що при не занадто підрослого ціннику, тут ви знайдете більш широкий спектр різних можливостей, які можуть опинитися ще й досить корисними.

  Наприклад, крім індикації температури і відкриття дверей, тут є ще й світлозвукові індикація відключення електроживлення. Деяким також безумовно сподобається наявність таких режимів, як «Відпустка» і ЕКО. А мінімальна температура у морозильній камері може досягати -24 градусів Цельсія. Все це буде доступно вам у середній вартості близько 38 500 рублів.

  HIBERG RFC-372DX NFXD

  Черговий, і не менш цікавою новинкою в категорії двокамерних холодильників стала модель HIBERG RFC-372DX NFXD. В основному вона може здатися багатьом користувачам цікавою саме за принципом попереднього речення, а саме співвідношення розміру та об’єму. І так, в даному випадку холодильник набагато ширше попередніх, але, при цьому, не такий високий (79х73х175 см). Але більше вражає його місткість, складова у загальному 465 літрів. Це вже дійсно гідний показник для тих, хто живе у великій і дружній родині, якій необхідно достатньо місця для зберігання. І це при тому, що на частку морозилки відведено лише 120 літрів.

  Іншою стороною медалі в даному випадку є те, що з точки зору якихось додаткових особливостей і функцій цей холодильник багато чого не надасть. Так, тут є суперзаморозка з суперохлаждением, No Frost, дисплей, режим «Відпустка», але на цьому, мабуть, і все. З іншого боку, ті, кому це не настільки критично, залишаться задоволені. Ціна ж на сьогоднішній день складає близько 45 100 рублів в середньому.

  Whirlpool WTNF 923 W

  Ну а трійку лідерів цього списку почесно відкриває холодильник Whirlpool WTNF 923 W, безумовно здатний швидко розташувати безліч користувачів до себе за рахунок однієї лише репутації компанії-виробника. Правда, на цьому його принади, на щастя для нас з вами, не закінчуються. Це відмінна модель з електронним управлінням, загальний обсяг якої становить 366 літрів. І тут варто зазначити, що холодильна камера отримала в розпорядження 247 літрів, а морозильна 75. Але де ж ще 21 літр? Все просто, цей обсяг відведено під нульову камеру, зону, в якій температура максимально наближена до нуля градусів за Цельсієм, і створена оптимальна вологість для продуктів.

  Порадувати може також і наявність зон свіжості, як сухої, так і вологої, що дозволить вам найбільш якісно зберігати не тільки рибу і м’ясо, але і фрукти з овочами і зеленню. Простіше кажучи, за свою ціну, яка на даний момент в середньому може досягати 47 500 рублів, даний холодильник може стати чудовим придбанням.

  Haier C2F737CBXG

  На другій позиції розташувався холодильник Haier C2F737CBXG, здатний порадувати не менше попереднього, надаючи загальний обсяг 386 літрів при скромних габаритах 59,5х67,2х199,8 сантиметрів. І так, як ви вже могли зрозуміти, він досить високий, але при цьому не надто широкий, що дозволяє більш зручно розташувати його в умовах обмеженого (не заввишки природно) простору. На його більш ефективну роботу впливає також і той факт, що він отримав компресор інверторного типу. А про відносно низькому енергоспоживанні вам повідомить А++ клас цієї моделі. Так що, з точки зору дизайну і роботи в цілому питань не виникає, а отже, можна перейти до додаткових особливостей.

  Серед них ви вже навряд чи зможете знайти щось нове до цього моменту, так як ми розглядаємо кращі двокамерні моделі вже серед топових. Технологія No Frost є, зона свіжості є, дисплей, індикації, суперзаморозка/охолодження є, що ще треба? Лише розуміти, що обійтися дана модель може в 60 000 рублів в середньому.

  Samsung RS54N3003WW

  Ну а в цій категорії безумовним лідером став сьогодні холодильник Samsung RS54N3003WW, що пропонує найбільшу місткість серед усіх перерахованих в даному рейтингу моделей. І вона становить чималі 535 літрів, яким, правда, є цілком резонне обґрунтування. Незважаючи на те, що це двокамерний холодильник, а саме їх ми тут розглядаємо, ця модель типу Side by side, з морозильною камерою боці. А тому в ширину він мало не вдвічі перевищує показники інших пропозицій, перерахованих вище. Так що, якщо ви захочете встановити у себе саме таку модель, з морозильною камерою, обсяг якої становить 179 літрів, вам доведеться виділити йому достатню кількість місця.

  І все ж вам напевно не доведеться сумніватися в його якості, так як славна корейська компанія має відмінну репутацію, що не дивно з її всесвітньою популярністю. Купуючи цей холодильник, ви отримаєте достатньо місця для зберігання продуктів і просто відмінне, ефективний пристрій. А його середня ціна становить 72 800 рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:холодильник

  Схожі записи
  • Правила експлуатації холодильника влітку

   1 коментар | травня 13, 2012  • Правильна експлуатація холодильника: кілька порад

   1 коментар | Січ 10, 2013  • Холодильники Siemens CoolDuo KA62DV78 з системою NoFrost MultiAirflow

   Коментарів немає | 19 Лют, 2013  • ТОП 12 малогабаритних холодильників 2016 року

   Коментарів немає | Мар 4, 2016  • 10 кращих холодильників до 30000 рублів на російському ринку початку 2017 року

   3 коментарю | Лют 22, 2017  • Підбір холодильника за параметрами: розміром, типом заморозки, класу енергоспоживання, ціною

   1 коментар | травня 17, 2012