Зміст

 • Dell Inspiron 5675
 • TopComp MG 5567683
 • Lenovo Legion Y520
 • BrandStar 1307503
 • HP Pavilion Power 580
 • Acer Aspire GX-781
 • RS 1149
 • GigaByte GB-BNi7HG4-950
 • PRO-118528
 • Наявність компактного, портативного ноутбука подвійно приємно, особливо, коли він є ще й ігровим, але в такому рішенні є один суб’єктивний нюанс, про який знають більшість користувачів. І мова йде про актуальність системи. Адже, якщо раптом ви захочете оновити якісь з компонентів, не завжди це буде можливо. Інша справа настільні комп’ютери. Мало того, що ви можете зібрати все необхідне самостійно, так і знайти заздалегідь продумані цікаві збірки вам теж праці не складе. І в даному випадку ми поговоримо про другий варіант. І це актуально тому, що зараз, через повальної моди на видобуток кріптовалюти, деякі з компонентів можуть бути невиправдано завищеними цінниками. Особливо сумно все йде з відеокартами.

  І в той час як багато хто з вас можуть припускати, що купівля ігрового ПК може обійтися в ціле стан, ми вирішили поділитися невеликим списком готових рішень середньої цінової категорії, які завдяки розумному підбору необхідних компонентів, можуть надати вам приголомшливу продуктивність у сучасних іграх. Природно, більшість з цих рішень не є суперпотужним обчислювальними машинами, пропонуючи позамежні показники fps в кожній з нових ігор. Але навіть так, ви точно зможете насолоджуватися плавним і приємним ігровим процесом у переважній їх більшості. Так що, якщо у вас немає великого бюджету, а пограти все ж хочеться, то безперечно варто ознайомитися з представленими нижче моделями. Хто знає, може і серед них знайдеться рішення саме для вас.

  Dell Inspiron 5675

  Завдяки тому, що компанія Dell тепер володіє популярним брендом Alienware, який відомий своїми високопродуктивними ігровими збірками ПК і ноутбуків, вона може зосередити свою увагу на випуску більш доступних геймерських комп’ютерів з використанням свого бренду Inspiron, що наочно ілюструє нам модель Dell Inspiron 5675. Дана збірка наділена дійсно цікавими та якісними комплектуючими, які дозволять вам грати при звичному для багатьох дозволі 1080p, без будь-яких компромісів, що стосуються графічної складової процесу. Інший сильною стороною цієї моделі, що цілком очікувано від Dell, є і загальна якість збірки, здатне задовольнити багатьох охочих.

  Апаратна платформа розглянутої версії представлена процесором AMD Ryzen 5 1400, що працює в парі з 8 Гб ОЗУ. Відеокарта тут AMD Radeon RX 560 (дискретна). Так, компоненти тут не самі могутні, і, хоча вони будуть відмінно справлятися з більшістю ігор, але, якщо ви захочете викрутити налаштування на ультра, тоді вам, ймовірно, знадобиться щось більш потужне. Зате вона легка в налаштуванні та подальшому самостійному апгрейді. Середня ціна моделі на даний момент складає близько 50 000 рублів.

  TopComp MG 5567683

  Багато хто знає, що на ринку комп’ютерів існують складання і крім всесвітньо відомих брендів. В даному випадку мова йде про різних сайтах, що пропонують не тільки самостійно зібрати ПК з окремих представлених компонентів, але і свої готові рішення. Одним з таких у нашому списку і став TopComp MG 5567683, який забезпечує дуже хорошу ігрову продуктивність, поряд з досить доступним цінником. Незважаючи на те, що на самому сайті дана збірка позиціонується як «комп’ютер для дому», а не ігровий, наявних у ній компонентів буде більш ніж достатньо для приємного ігрового процесу. Інша справа, в даному випадку, – довіра. Адже логічно, що аналогічна збірка з ім’ям популярної компанії викличе куди більше інтересу. Що дарма, адже вона може й обійтися трохи дорожче.

  І все ж, повернемося до розглядуваної моделі та її технічними характеристиками, які є, мабуть, найбільш важливим і цікавим параметром. В даному випадку ми маємо чотирьохядерний процесор Core i5 7500, що працює на частоті 3.4 ГГц, а на допомогу йому приходять всі ті ж 8 Гб оперативної пам’яті. Стандартний, але не менш приємний набір. Що стосується сховища, то вона представлена жорстким диском на 1 Тб, а за графіку відповідає відеокарта GeForce GTX 1060 на 3 Гб. Простіше кажучи, апаратна платформа тут і справді хороша. Що стосується ціни, то на даний момент вона складає близько 50 000 рублів в середньому.

  Lenovo Legion Y520

  При покупці бюджетного ігрового комп’ютера вам іноді доводиться йти на певні жертви заради того, щоб заощадити якомога більше, проте кращі моделі в цій категорії, такі як Lenovo Legion Y520, зводять всі подібні жертви немає. Перед вами цікавий настільний комп’ютер з розряду ігрових, який отримав футуристичний дизайн симпатичний, властивий подібним продуктам компанії, а також достатню потужність, щоб заслужити наклейку «VR-ready». З останнього випливає те, що з ним можна використовувати такі системи віртуальної реальності, як Oculus Rift або HTC Vive.

  В якості розглянутого примірника ми вибрали складання на основі чотирьохядерного процесора Intel Core i5. Кількість оперативної пам’яті мінімально допустимий і складає звичні 8 Гб, що стосується місця для зберігання, то і багатьом його може виявитися цілком достатньо, завдяки жорсткий диск на 1 Тб. За графіком тут відповідає вельми непогана GeForce GTX 1050 Ti. Природно, все це можна надалі замінювати, доповнювати і модернізувати. Крім цієї моделі, природно, існує ряд специфікацій, з яких ви зможете вибрати найбільш підходящу, особливо, якщо ваш бюджет дозволяє розраховувати на більш цікаві варіанти. Що стосується цього, то в середньому обійдеться в суму близько 54 000 рублів.

  BrandStar 1307503

  І раз вже ми згадали про менш відомих, але не менш гідних уваги широкого конфігураціях комп’ютерів від різних спеціалізуються сайтів, то варто також звернути увагу і на модель BrandStar 1307503. Так, вона не є однією з найпотужніших у цьому невеличкому списку, однак може запропонувати досить компромісні рішення, які ви могли шукати серед досить великого асортименту сучасного ринку. Все ж, підемо за певним порядком, звично починаючи з зовнішнього вигляду пристрою. І варто зазначити, що системний блок у даному випадку виглядає досить по-геймерски. Тут тобі і гострі кути, і агресивні контури і декоративні елементи. Простіше кажучи – все, що може видати ігровий пристрій серед «безликої» натовпу.

  Основним компромісним перевагою розглянутої версії є наявність SSD диск на 120 Гб, здатного забезпечити вражаючу швидкість завантаження ОС, паралельно підвищуючи загальну продуктивність системи. Доповнює цю картину HDD на 1 Тб, де ви без праці зможете збирати всі улюблені аудіо – і відеозапису, фото, ігри та інше. Що стосується апаратної платформи, то вона представлена двоядерним процесором Core i3-7100 і 8 Гб ОЗУ. З точки зору завзятого геймера цього може виявитися недостатньо для оптимального ігрового процесу, але все це вдало компенсує відеокарта GeForce GTX 1050 Ti, об’єм відеопам’яті якої становить 4 Гб. Ну а цінник на це все добро знаходиться на середній позначці 52 000 рублів.

  HP Pavilion Power 580

  У середньо-бюджетному сегменті настільних ігрових комп’ютерів також можна умовно відзначити більш доступні або навпаки дорогі пропозиції, і якщо ви не заперечуєте витратити трохи більше грошей на куди більш цікаву модель, HP Pavilion Power 580 може виявитися відмінним рішенням, на яку безперечно варто звернути свою увагу. Знову ж таки, як і багато інших з представлених у цьому списку варіантів, він поєднує в собі високу якість збірки, міцність і надійність в сукупності з досить пристойними комплектуючими, які можуть гарантувати отримання насолоди від барвистого і плавного ігрового процесу. Симпатичний і відносно компактний корпус, що, втім, є великим плюсом для сучасного (ще й геймерського) настільного комп’ютера, здатний надати достатньо місця для майбутніх оновлень.

  У плані технічних характеристик розглянута збірка може порадувати 6-ядерним процесором Core i5-8400 і 8 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті DDR4. Слотів під пам’ять всього два, так що в цьому плані доведеться подумати, як краще вчинити, при подальших планах на апгрейд. У плані відеокарти тут також досить непоганий представник nVidia, а саме GeForce GTX 1060 з 3 Гб відеопам’яті. Так, вартість даної моделі, як для середнього ігрового ПК, не занадто мала, в середньому складаючи близько 70 000 рублів, але, якщо ваш бюджет дозволить вам такі дослідження, то не варто поки що викидати її з голови.

  Acer Aspire GX-781

  Повертаючись до менш дорогим пропозицій сучасного ринку ігрових комп’ютерів, ми хотіли б звернути вашу увагу на чергову цікаву модель Acer Aspire GX-781. Незважаючи на те, що компанія Acer вже давно зарекомендувала себе надійним виробником відмінних геймерських пристроїв, на кшталт високопродуктивної і досить дорогої лінійки Predator, вони також не забувають і про більш бюджетні сегменти ринку, звідки ми і взяли розглянуту модель. До речі, поки ми не перейшли до розгляду технічної сторони даної збірки, хочеться окремо відзначити зовнішній вигляд системного блоку. З одного боку, він простий і приємний, а з іншого (як у випадку з самими різними лінійками інших виробників) має власні відмінні риси, гармонійно вписуються в загальний дизайн.

  Завдяки графічній карті GeForce GTX 1050 з 2 Гб відеопам’яті, поряд з 8 ГБ оперативної пам’яті і процесором Core i3, ви отримаєте достатню потужність для гри в сучасні ігри при стандартно дозвіл 1080p, так і місця для наступних оновлень в плані заліза тут більш ніж достатньо. Ну а всім зацікавився він може обійтися близько 43 000 рублів в середньому, що дуже навіть непогано, враховуючи потенціал складання.

  RS 1149

  Ще одним представником готових збірок ігрових комп’ютерів від різних сайтів стала модель RS 1149, є однією з найбільш високопродуктивних і, логічно, дорогих в нашому списку. Звичайно, цінник все ще не покидає розумних меж середнього сегмента, однак про все по порядку. І почати, мабуть, варто з зовнішнього вигляду складання. При чому, не стільки тому, що необхідно про це сказати, скільки підкреслити, що в подібних випадках (готових збірок з сайту) вам може зустрітися модель, яка отримала такий же системний блок, що й інша, раніше переглянуте. Тут та ж ситуація, тільки колір системного блоку білий з синіми елементами, що хоч якось відрізняється від пристрою на пару моделей вище за списком.

  Суть цього полягає в тому, щоб ви не забували про технічні параметри, на які варто звертати більш пильну увагу, і не подумали, що маєте справу з ідентичними моделями під різними назвами. Адже при купівлі цієї збірки ви можете отримати відмінний процесор Core i7 в парі з 16 Гб оперативної пам’яті і відеокартою GeForce GTX 1060 на 6 Гб. Що є одним з кращих варіантів цього списку. Однак і вартість його в середньому становить близько 78 000 рублів на сьогоднішній день.

  GigaByte GB-BNi7HG4-950

  Якщо у вас недостатньо місця для розміщення величезної системного блоку або ж ви просто хочете заощадити вільний простір, то вам обов’язково потрібно дивитися в бік міні-ПК. Тільки от справа в тому, що в даному випадку ми розглядаємо ігрові рішення, та ще і в середньому ціновому сегменті. І далеко не всі геймерські міні-ПК зможуть відповідати заданим критеріям. На щастя модель GigaByte GB-BNi7HG4-950 є однією з таких, здатна надати відмінне поєднання компактних габаритів і вельми продуктивних компонентів, поряд з відносно оптимальною для подібної покупки вартістю. І якщо говорити про корпусі комп’ютера, то він і справді є досить компактним і зручним, де б ви його не розмітили.

  Розглянута модель працює на базі потужного 4-ядерного процесора Intel Core i7-6700HQ, тактовою частотою до 3.5 ГГц. Що стосується оперативної пам’яті, то в даному випадку це опціональне рішення, що підтримує до двох планок загальним об’ємом 32 Гб, що також досить непогано. Правда от купувати їх доведеться окремо, як і SSD/HDD, що може не сподобатися деяким користувачам. Єдиним, відверто слабким місцем цієї моделі може виявитися відеокарта. Тут встановлена GeForce GTX 950 з 4 Гб відеопам’яті. Середня вартість при цьому становить близько 56 000 рублів. Дуже приємний цінник за компактність і хорошу продуктивність, навіть з урахуванням деяких невеликих недоліків.

  PRO-118528

  Ну а завершує наш невеликий список кращих середньо-бюджетних ігрових комп’ютерів чергова «сайтовская» збірка під назвою PRO-118528, якій вдалося привернути нашу увагу цікавим поєднанням компонентів, що довершує досить приємна ціна. Зовні модель не виглядає якось по-особливому і представлена в досить звичайному системному блоці чорного кольору. На передній частині його, правда, присутні деякі елементи дизайну, за якими можна було б судити про неї, як про ігровий, але насправді це не привертає такої пильної уваги, як її залізо. Варто обмовитися, воно теж далеко не чудово, але враховуючи вартість та потенціал для поліпшення системи, варіант є досить перспективним і цікавим.

  Так от, в якості процесора ми побачимо тут Intel Core i3-7350K, що працює на частоті 4.2 ГГц, що дуже навіть приємно. Оперативної пам’яті тут менше очікуваного і її кількість складає 4 Гб. Але не забуваємо про те, що її завжди можна докупити. Зіркою цієї збірки є відеокарта NVIDIA GeForce 1060, об’єм відеопам’яті якої становить 3 Гб. Простіше кажучи ви можете отримати середній ПК, яким є до чого прагнути, однак в цілому ви точно залишитеся задоволені. Особливо, якщо врахувати, що його середня вартість становить близько 40 000 рублів на даний момент.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:комп’ютер

  Схожі записи
  • Пам’ять нового типу Racetrack Memory

   Коментарів немає | Листопад 2, 2011  • Чорний екран в ОС Windows 7 і як від неї позбутися (Причина №2: у всьому винні віруси і «трояни». Боремося з агресорами вручну)

   3 коментарю | Лис 30, 2011  • Апгрейд комп’ютера: що змінювати і коли

   Коментарів немає | Січ 14, 2014  • Мініатюрний комп’ютер у вигляді наручного годинника на базі Android

   4 коментарю | 9 Серп, 2011  • Чому і що шумить в комп’ютері?

   5 коментарів | 20 Лип, 2011  • Довільна перезавантаження системи — основні причини

   4 коментарю | 11 Лип, 2012