Зміст

 • Mophie Powerstation XXL USB-C
 • Deppa NRG Station 20100
 • ROBITON LP-24-Solar
 • RAVPower Ace
 • MaxOak K3
 • Rombica NEO PRO 440C
 • Vinsic VSPB401 Warrior P5
 • HyperJuice AC Battery Pack
 • DELL Power Companion 18000
 • Універсальні зовнішні акумулятори, також відомі як пауэрбанки (power bank), є цілком собі необхідними гаджетами в наш час. Природно, їх головна мета накопичувати і зберігати заряд аж до передачі його потребує мультимедійного пристрою. Так що всі, від смартфонів і до Bluetooth-навушників з фітнес-браслетами, можна буде швидко і зручно зарядити на ходу. Але що щодо ноутбуків? Адже багато користувачів в залежності від різних ситуацій можуть досить часто тягати їх з собою, а розетки зустрічаються далеко не скрізь. Звичайно ж сучасний ринок зовнішніх акумуляторів може похвалитися і такими моделями, які здатні буду зарядити і ноутбук.

  Найцікавіше, що подібні моделі, представлені в досить широкому асортименті, можуть не тільки заряджати ваш ноутбук в разі необхідності, але також і повністю замінити непрацюючу акумуляторну батарею, повернувши їй колишню функцію портативності. Логічно, що не кожна з доступних нині до купівлі моделей буде однаково хорошою, попутно маючи власні переваги або недоліки перед іншими варіантами. Тому, при виниклій необхідності краще заздалегідь мати уявлення про те, що ви хочете мати в результаті. Почасти і для цього ми склали невеликий список кращих зовнішніх акумуляторів, здатних заряджати ноутбуки, серед актуальних на сьогоднішній день.

  Mophie Powerstation XXL USB-C

  І першим серед таких моделей, яка безумовно здатна викликати інтерес, стала Mophie Powerstation XXL USB-C. Це досить місткий зовнішній акумулятор, що володіє хорошими показниками і в якості, і в плані загальної продуктивності, що дозволяє швидко заряджати ваші мультимедійні пристрої. Основною його особливістю, як можна зрозуміти з назви самої моделі, є наявність порту USB Type-С., Крім нього, є також вихід і на звичайний USB, що дозволить заряджати до двох пристроїв одночасно.

  Також дана модель підтримує швидку зарядку, скорочуючи загальний час на підживлення інших гаджетів, що дуже зручно в дорозі. Незважаючи на те, що корпус цієї моделі виконаний з пластика, як ми вже й говорили, якість збірки тут дійсно гарне. Сама ж загальна ємність акумулятора становить 19 500 маг, чого цілком може вистачати для звичайного робочого ноутбука. Середня вартість цієї моделі на даний момент становить близько 5 300 рублів.

  Deppa NRG Station 20100

  Якщо у вас новий ноутбук, і ви виявите, що розряджається досить швидко протягом дня, то модель Deppa NRG Station 20100 може стати для вас підходящою. Вона не тільки має високу ємність, яка, до речі, складає 20 100 маг, але і дозволяє одночасно заряджати декілька пристроїв. Цим, правда, може похвалитися практично будь-яка модель ринку, проте наявність цієї особливості приємніше, ніж її відсутність. Приємний дизайн дозволить її надійно вміститися ноутбука в сумці або рюкзаку, а міцний металевий корпус додасть більшої надійності і без того хорошою конструкції.

  Отже, якщо протягом робочого дня у вас сіл не тільки ноутбук, але, наприклад, і смартфон, даний акумулятор без праці дозволить вам наситити гаджети необхідною енергією. Благо інтерфейс нехай і не рясніє неймовірною кількістю портів, два стандартних USB і одного USB Type-C повинно бути більш ніж. Та й середня вартість даної моделі здатна залучити не менше уваги, ніж у попередньої, так як знаходиться на позначці в 4 800 рублів.

  ROBITON LP-24-Solar

  Однією з найбільш непересічних моделей цього списку можна назвати зовнішній акумулятор ROBITON LP-24-Solar. І як можна зрозуміти не тільки назви, але і лише мигцем глянувши на нього, його головними особливостями є наявність сонячної батареї і надійний міцний корпус. Крім цього, дана модель має досить значною кількістю інших фішок, серед яких варто відзначити наявність всілякої захисту (від замикання, перевантаження, перегріву), ліхтарика, а також можливість швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0. Сам корпус також є і вологостійким, правда топити батарею не варто.

  Незважаючи на всі ці особливості, загальна вага конструкції, виконаний з міцного пластику, становить трохи більше 500 грам. Це дозволить вам без відчутних зусиль носити його з собою і користуватися у разі необхідності. До речі, ємність то його становить цілих 24 000 маг, що досить практично за три порти USB, один з яких Type-C. Ну а найприємнішою особливістю даної моделі можна вважати її теперішню вартість, яка становить близько 3 300 рублів в середньому.

  RAVPower Ace

  Сучасні досягнення в галузі комп’ютерних компонентів досягли того етапу, коли нові ноутбуки стали мати потребу в меншій кількості енергії для роботи. Це підтверджують такі висококласні моделі, як останні Apple MacBook, Huawei MateBook або популярне сімейство від Dell XPS 13. Спільним для них також є і той факт, що у них є роз’єм USB Type-C. Враховуючи ці тенденції зовнішній акумулятор RAVPower Ace можна вважати одним з кращих для зарядки ноутбуків, так як він володіє потужністю, достатньою для швидкої і якісної роботи. Якщо говорити про ємності, то вона становить 26 800 мАч.

  З точки зору форм-фактора і дизайну перед нами звичний плоский прямокутний корпус з округленими краями. Виходи тут такі ж, як і у більшості перерахованих пропозицій, а саме два звичайних USB і один Type-C. В комплекті поставки присутні всі необхідні перехідники і дроту, а також чохол. Середня актуальна вартість даного зовнішнього акумулятора становить 7 000 рублів.

  MaxOak K3

  Якщо ж ви хочете придбати гарний зовнішній акумулятор для «яблучного» ноутбука, то варто поглянути на модель MaxOak K3. Це прекрасний приклад виробника, який доклав максимум зусиль, щоб переконатися, що продукт відповідає очікуванням аудиторії. Зовні корпус батареї має всі схожі відмінні риси пристроїв від Apple, а саме відсутність логотипу, і матову алюмінієву обробку. Він має другу за величиною ємність серед усіх пристроїв цього списку, яка становить 36 000 маг. Цього може бути достатньо для того, щоб зарядити MacBook Pro 13″ до півтора рази, а iPhone 6S і зовсім 15 разів.

  Конструкція, крім того, що дуже надійна, є ще і відносно важкою, враховуючи вагу близько кілограма. Так, даний варіант може бути не самим зручним з погляду портативності, однак про надійності і ефективності його роботи у вас явно не виникне сумнівів. В плані вартості він також не є одним з найбільш дешевих, так як середня його ціна становить близько 13 000 рублів.

  Rombica NEO PRO 440C

  Зовнішній акумулятор Rombica NEO PRO 440C – одне з небагатьох портативних зарядних пристроїв ринку, яке призначене для популярного Surface від Microsoft, пропонуючи відповідний круглий універсальний роз’єм. Він може запропонувати також і три USB порту, один з яких – популярний нині USB Type-C. Що особливо цікаво в цій моделі, так це підтримка швидкої зарядки завдяки Qualcomm Quick Charge 3.0. Природно, при такій кількості виходів можливість одночасної підзарядки декількох пристроїв тут присутній.

  Матеріалом корпусу є метал, що з урахуванням габаритів надає найбільш сприятливий вплив на загальну вагу конструкції, який становить 1150 грамів. Правда і ємність батареї далеко не маленька, а точніше – 44 000 маг. Іншими словами, який би ноутбук у вас не був, цей пауэрбанк ефективно впорається зі своїм завданням надання енергії. Середня актуальна вартість його становить близько 9 000 рублів.

  Vinsic VSPB401 Warrior P5

  Серед всіх представлених моделей Vinsic VSPB401 Warrior P5 не є самою універсальною, однак у ній є кілька функцій, які роблять її досить привабливою. Перш за все даний зовнішній акумулятор здатний виводити напруга в 19 через універсальний роз’єм, що дозволяє більш швидко і зручно зарядити деякі моделі ноутбуків. Є також два звичайних USB-порту, на жаль деяких, без Type-C. В плані ємності модель має в розпорядженні 30 000 маг, що є одним з найбільш привабливих її переваг. Цього, в принципі, буде достатньо для повноцінного циклу зарядки ноутбука, якщо не на півтора.

  Крім іншого у моделі є і декілька особливостей. Наприклад, наполовину матова пластикова обробка приємна на дотик, а якість збірки, по відчуттях, досить хороший. Та й широкий комплектний набір кабелів з перехідниками не може не радувати. Що стосується вартості, то вона знаходиться на позначці в 6 000 рублів.

  HyperJuice AC Battery Pack

  Якщо ви шукаєте універсальний зовнішній акумулятор для ноутбука, подумайте про HyperJuice AC Battery Pack. Це, безумовно, одна з найдорожчих моделей у нашому списку, але при цьому не позбавлена індивідуальних особливостей. Простіше кажучи, вона має вихід під мережний адаптер, який може надавати до 100 Вт потужності, чого при необхідності буде достатньо навіть для того щоб підключити телевізор. Це дійсно вкрай рідкісне функціональне явище серед багатьох моделей пауэрбанков, тим більше при загальній ємності розглянутої моделі, яка становить 26 000 маг.

  У випадку, якщо вам знадобитися мережевий адаптер, можете не переживати, такий є в комплектації. Незважаючи на всі перераховані особливості, акумулятор досить компактний і відносно легкий, вагою в 790 грамів. Ну а ціна його, як ми вже зазначили, становить у середньому близько 14 000 рублів, що чимало.

  DELL Power Companion 18000

  Відома багатьом компанія Dell продає свій зовнішній акумулятор Power Companion з різними варіантами ємності, і в даному випадку, як можна здогадатися, ми розглядаємо варіант на 18 000 маг. Вона більш компактна, ніж деякі представлені моделі, хоча девайс і виглядає як більшість з них – типовий прямокутний брусочок з заокругленими гранями. Так чи інакше ця модель буде вкрай зручною для використання як вдома, так і на роботі, достатньо буде лише підключити її до ноутбука і піде процес зарядки.

  В корпусі з пластику вона є досить легкою, і її вага становить лише трохи більше 400 грам. Наявність двох портів USB і універсального роз’єму, як і завжди, передбачає підтримку одночасної зарядки двох пристроїв. А ось швидка зарядка в цій моделі не підтримується. Середня ціна на неї становить близько 7 200 рублів на сьогодні.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Акумулятор

  Схожі записи
  • Акумулятор Вашого авто, чим і як правильно заряджати?

   2 коментарю | Окт 19, 2012  • Мобільний акумулятор на 100 000 маг під рукою — зарядить і автомобіль

   2 коментарю | 18 Лют, 2013  • ТОП 5 смартфонів з двома акумуляторами 2016

   Коментарів немає | Кві 6, 2016  • ТОП 10 кращих зовнішніх акумуляторів навесні 2018 р.

   Коментарів немає | Мар 22, 2018  • Вибір зарядного пристрою для пальчикових акумуляторів: основні нюанси

   Коментарів немає | 3 Серп, 2015  • ТОП 5 виробників батарейок в Росії

   1 коментар | Сен 19, 2015