Зміст

 • Навіщо дитині розумні годинник?
 • Функція SOS
 • Підтримка дзвінків
 • Велика батарея
 • Спроби зняти годинник
 • Якісна збірка
 • Gator Caref Watch 2
 • LeapFrog LeapBand
 • VTech Kidizoom Smartwatch DX
 • Doki S Watch
 • 9 Tong Q80
 • В той час як розумні годинник можуть бути досить корисними для дорослих з багатьох причин, вони також є чудовими аксесуарами для дітей. Якщо ви роздумуєте про покупку розумних годин для своєї дитини, то необов’язково розглядати багатофункціональні дорослі моделі з діловим дизайном. На щастя сучасний ринок смарт годин повний і дитячих моделей. І якщо ви боїтеся, що у вас можуть виникнути деякі труднощі при пошуку, то ця стаття, напевно, зможе вам допомогти.

  Навіщо дитині розумні годинник?

  У нинішнього покоління дітей все набагато простіше, ніж у більшості попередніх, і вони швидко знаходять спільну мову з будь мультимедійною технікою (як, втім, і з іншого). Що стосується смарт-годин, то ви і самі знаєте, що просте відображення часу – це найменше, що вони можуть запропонувати. Тепер діти можуть грати в ігри на своїх годинниках або синхронізувати їх зі смартфонами, щоб не пропускати повідомлення про повідомлень або дзвінків від батьків. Ви навіть можете налаштувати будильник і створити списки справ на день. Іншими словами, відчутна користь від наявності у дитини розумних годин є і для батьків. Нижче перераховані деякі з основних переваг такої покупки:

  • Забезпечення безпеки дитини, за рахунок відстеження їх повсякденного маршруту від дому до школи і назад;
  • Постійна інформація про місцезнаходження вашої дитини;
  • Вони допоможуть знайти вашої дитини в разі непередбачених обставин;
  • Вчасно повідомлять його про різних заходах та інших подіях, за умови створення подібних повідомлень;
  • Спокій для батьків, довго відсутніх.

  Є також і ряд інших особливостей, на які потрібно звернути увагу, якщо вже ви зібралися купувати розумні годинник для своєї дитини. Вони є загальними для більшості моделей, і важливі з точки зору якісної і довгої роботи, як і забезпечення максимально можливої безпеки для вашого чада. Адже одна з основних функцій, що й спонукає батьків на покупку такого аксесуара, це можливість відстеження місцезнаходження дитини при виниклій необхідності. Деякі напевно можуть порахувати це втручанням в особисте простір останніх, але, в цілому, це завжди робиться з чистих спонукань і тільки на благо.

  Функція SOS

  Одна з найбільш важливих і корисних функцій смарт-годин з GPS-трекером, на яку варто звернути увагу при покупці, є функція SOS, яка дозволяє вашій дитині допомогою нескладних дій повідомити вас про його місцезнаходження у випадку тих самих непередбачених обставин, про які ми говорили вище. Природно, потрібно заздалегідь налаштувати її за допомогою мобільного додатку компаньйона. Зазвичай це потребує прив’язки батьківських номерів до позначеної кнопці SOS.

  Підтримка дзвінків

  У зв’язці з попередньою особливістю, деякі з дитячих смарт годин, доступних на ринку, пропонують підтримку роботи в мережі та, відповідно, здійснення дзвінків, щоб зв’язатися з батьками. Це стане в нагоді, коли вам дійсно потрібно проінструктувати його/її в разі виникнення питань та певних ситуацій. Так що не зайвим буде перевірити, чи підтримує розглянута вами модель роботу з SIM-картами.

  Велика батарея

  Природно, що хороша акумуляторна батарея просто необхідна в даному випадку, так як найчастіше діти можуть забути зарядити їх і продовжувати користуватися аж до повної розрядки. Інтенсивне використання, як правило, призводить до розрядки батареї швидше, а діти люблять розбиратися в техніці, тому перший час годинник вже точно будуть працювати в активному режимі. У таких випадках хороша ємна батарея позбавить вас від необхідності особисто стежити за цим процесом.

  Спроби зняти годинник

  Зрозуміло, що дитина може не захотіти носити годинник постійно, причому по різному ряду причин, але в більшості випадків вам буде спокійніше від усвідомлення його місця розташування. До речі, якщо він знаходяться на відкритому повітрі без спостереження з боку дорослих, спеціальна функція (якщо така буде у моделі, що купується), попереджає вас, якщо дитина спробує зняти годинник. Таким чином, ви можете дати йому зрозуміти про необхідність носіння останніх.

  Якісна збірка

  І, враховуючи цей підзаголовок, мова йде не тільки про хорошу якість збірки в цілому. Діти активні, вони грають, стрибають і можуть впасти, міцна складання та стійкий до ушкоджень корпус гарантують, що годинник впораються з таким способом життя і прослужать ще довго і якісно. Звичайно ж, сильної противоударности від більшості моделей ви не отримаєте, так як багато з них досить бюджетны, що логічно. І все ж варто розглядати варіанти, щоб вже через місяць не довелося купувати нові годинник.

  Що стосується самих смарт-годин, то, як ми вже й говорили, сучасний ринок сповнений різних моделей, які можуть надати і батькам, і дітям, які є кінцевими власниками продукту, необхідні функції. Нижче ви знайдете кілька кращих моделей дитячих розумних годин, актуальних у цьому році.

  Gator Caref Watch 2

  Ми вже говорили, що в більшості своїй дитячі смарт-годинник коштує відносно небагато, однак, як і скрізь, якщо ви хочете якісний і надійний продукт, будьте готові трохи переплатити. Гарним прикладом у розглянутої нами категорії є модель Gator Caref Watch 2. Незважаючи на те, що позиціонуються вони як дитячі, їхній дизайн цілком універсальний, і почасти вони виглядають по-дорослому. Це може сподобатися багатьом дітям. Корпус годинника виконаний з міцного ударостійкого пластику, який також є вологостійким, нехай і не для плавання з пірнанням.

  Всі зазначені вище параметри, звичайно ж, присутні і в цій моделі. GPS навігація дозволить без праці визначити місцезнаходження дитини, підтримка СІМ-карти, формату micro дозволить здійснювати і приймати дзвінки, а на лівій стороні є фізична кнопка SOS. У плані сумісності годинник відмінно працюють як з Android, так і з iOS. А ще ви зможете налаштувати так звані дозволені зони за допомогою GPS, і у разі виходу з них отримувати повідомлення. В плані вартості дана модель обійдеться в 5 000 рублів в середньому.

  LeapFrog LeapBand

  Якщо ж ви шукайте конкретно дитячі смарт-годинник, то навряд чи знайдете більш дитячу модель, ніж Leapfrog Leapband, які призначений для дітей у віці від 4 до 7 років. Правда, позиціонуються вони більше як розумний браслет, а основна ідея пристрою полягає в тому, щоб приборкати зростаючу проблему ожиріння, заохочуючи дітей до активної участі. Це відмінний аксесуар, який сприяє розвитку «здорових звичок у дітей з допомогою освітніх та розважальних ігор. Діти вибирають «настроюваного вихованця», схожого на класичні тамагочі з 90-х. Є вісім різних вихованців на вибір, включаючи єдинорога, робота, дракона і багато іншого.

  Зрозуміло, що в ньому є і плюси, і мінуси. Наприклад, таких функціональних особливостей як GPS або робота в мережі тут немає, але і цільової аудиторії цього гаджета вони навряд чи знадобляться. Однак для розвитку і підвищення активності вашої дитини дана модель підійде краще будь-яких повноцінних смарт-годин. Що стосується ціни, то в середньому вона становить близько 3 400 рублів на сьогоднішній день.

  VTech Kidizoom Smartwatch DX

  Зворотнім прикладом попередньої моделі, поєднуючи гри з достатнім, наскільки дозволяє категорія, функціоналом дитячих розумних годин є модель VTech Kidizoom Smartwatch DX. Деякі можуть піддати сумніву потреба у дитини у віці від п’яти років наявності розумних годин, проте дана модель є вельми забавним пристроєм, яке здатне займати дітей. Вони не підключаються до смартфону, будучи повністю автономним пристроєм. Компанія вважає, що найкраще вони підійдуть дітям віком від 5 до 12 років, однак більш логічним буде використовувати з років з 8-9.

  Дана модель може знімати фотографії і відеоролики за рахунок наявності камери на 0.3 мп, також на вибір є безліч цифрових і аналогових годин. Будильник, календар, диктофон, навіть деякі вбудовані ігри будуть доступні вашій дитині. Однак, певним недоліком для деяких батьків може стати факт відсутності GPS і роботи в мережі. І все ж, перед нами вельми привабливі дитячі розумні годинник, представлені у відповідному дизайні, що дозволяють дитині розвиватися. Бажаючим вони обійдуться у 6 200 рублів в середньому.

  Doki S Watch

  Найдорожчими дитячими смарт-годинами в цьому невеличкому списку є Doki S Watch. А все тому, що компанія стверджує про наявність функції, що дозволяє здійснювати відеодзвінки, що, погодьтеся, може виявитися вельми корисною особливістю. Також, як і деякі з перерахованих моделей, дані годинник націлені на надання загальної безпеки. Природно, функціонал їх включає голосові виклики, відстеження місцезнаходження, функцію SOS, батьківський контроль, відстеження працездатності, та інші більш стандартні особливості всіх розумних годин.

  Самі ж години виконані в не самому стандартному дитячому дизайні, що поєднує барвистість і простоту. Так що можна з упевненістю сказати, що вони виглядають набагато краще за інших, принаймні для певної категорії дітей постарше. Фішка з безпечними зонами, що настроюється за допомогою GPS і Wi-Fi тут також присутній. Великою перевагою можна вважати і акумулятор, ємність якої становить цілих 600 мАч, що відмінний показник навіть для «дорослих» розумних годин. Середня ціна за цю модель становить близько 15 000 рублів.

  9 Tong Q80

  Останніми в списку стали 9 Tong Q80, будучи найбільш «типовим» представником категорії дитячих розумних годин. Вони виконані в простому і яскравому дизайні, привертає увагу. Легкі і зручні, вони навряд чи викличуть дискомфорт або втома на руці дитину. Вбудовані додатки не рясніють розмаїттям, однак за свою невелику вартість функціонал у них дійсно пристойний. Крім, здавалося б, звичних, функцій, крокоміра, SOS, повідомлення про зняття, є й такі, що трапляються не скрізь. Серед таких можна відзначити історію переміщень або можливість віддаленого підслуховування.

  Доступні в синьому, блакитному і помаранчевому виконанні, годинники виготовлені з міцного пластику з м’яким силіконовим ремінцем. Робота в мережі, підключення до інтернету, як і GPS в цій моделі присутні. І вона, враховуючи співвідношення усього перерахованого до вартості, що складає в середньому близько 2 700 рублів, дійсно є однією з кращих на ринку.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Годинник

  Схожі записи
  • Чому можна купувати точні копії швейцарських годинників?

   Коментарів немає | Лют 25, 2015  • ТОП 5 водонепроникних розумних годин 2017 року

   1 коментар | 7 Лип, 2017  • Найпопулярніші світлові будильники 2015 року

   Коментарів немає | Кві 23, 2015  • ТОП 6 кращі китайські розумні годинник 2016 року на gearbest.com

   Коментарів немає | 2 Серп, 2016  • Годинник від Tokyoflash — головоломки для оригіналів

   3 коментар | Грудень 17, 2012  • Смартфон для спорту: Samsung Galaxy S5 і продукти Gear

   Коментарів немає | Кві 2, 2014