Зміст

 • Таймер
 • Режими
 • Очищення мови
 • Датчик тиску
 • Заміна головки щітки
 • Автономність
 • Додатки-компаньйони
 • Для дітей
  • Oral-B Stages Power Принцеси DB4.510K
  • Oral-B Junior
  • Philips Sonicare For Kids HX6321/03
 • Для дорослих
  • SoWash Sonic
  • Donfeel HSD-008 K1
  • Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6829/14
 • Висновок
 • Ще недавно багато користувачів електричних зубних щіток відчували їх явну перевагу перед звичайними, про яке свідчило багато, від ефективності очищення зубів і до простоти самого процесу. Однак, як ми знаємо, технічний прогрес не стоїть на місці, і сьогодні практично до всього в самих різних категоріях техніки та електроніки так і норовить прилипнути приставки «смарт». Сучасні розумні зубні щітки, які можуть навіть взаємодіяти з мобільними додатками, є новим витком у ніші пристроїв по догляду за ротовою порожниною. Незважаючи на те, що більша частина з них все ж не є такими вже «розумними», вони все одно можуть підтримувати роботу зі сторонніми додатками.

  До того ж, ви знайдете не тільки відмінні приклади від великих і відомих брендів на зразок Oral-B або Philips, але і не менш цікаві пропозиції від більш молодих і не настільки популярних компаній. Природно, перш, ніж перейти до безпосереднього вибору найбільш підходящої моделі, ви повинні дізнатися, які саме фактори варто враховувати для того, щоб він виявився як можна більш правильним і точним. І все ж, якщо ви раптом вирішили, що вже час вам змінити свою звичайну щітку на електричний аналог, то опинилися за адресою. В основному тому, що тут ми разом з вами розглянемо тільки основні важливі аспекти вибору, але й кілька найбільш цікавих пропозицій, серед актуальних у цьому році.

  Таймер

  Хороші електричні зубні щітки оснащені таймером, який допомагає її власникові чистити зуби протягом рекомендованих багатьма стоматологами двох хвилин. В основному багато з них стверджують, то ви повинні витрачати не менше 30 секунд на очищення чверті порожнини рота. Хороший таймер у сучасній зубної щітки якраз буде попереджати вас кожні 30 секунд, нагадуючи, що варто приступити до наступної області. Такий підхід робить процес догляду найбільш ефективним і точним, що дозволяє виробити у вас необхідні навички в процесі чищення, звичайно, якщо такі відсутні.

  Режими

  Також більш дорогі і функціональні електричні зубні щітки можуть порадувати вас наявністю різних режимів, що підходять для певних зон рота. Звичайно, найбільш поширеним режимом насамперед є стандартний, який зустрічається у всіх моделей. Чим більше цінник, тим, відповідно, ширше спектр особливостей, і в дорогих щіток ви зможете знайти режими відбілювання і делікатного очищення. У деяких з них буде і спеціальний режим для чищення мови, в той час як інші нададуть широкий діапазон налаштувань швидкості або інтенсивності, які можна використовувати за схожою аналогією.

  Очищення мови

  Багато хто з нас не завжди вважають за потрібне чистити мову у повсякденному комплексі догляду за порожниною рота (чищення зубів), і це досить поширена помилка. До половини бактерій у вашому роті знаходяться саме на мові. І якщо ви помічаєте різні білі (або іншого кольору) області, що відрізняються від природного кольору язика, значить він безумовно потребує очищення. Наявність здорового мови може поліпшити ваше почуття смаку і зменшити неприємний запах з рота. Саме тому вам варто звернути увагу на ту модель електрощітки, яка буде мати спеціальний режим очищення мови, усуваючи необхідність у наявності додаткових пристосувань.

  Датчик тиску

  Вони також повинні володіти і відмінним датчиком тиску на зуб, щоб ви, логічно, не занадто сильно тиснули на ваші зуби, що може пошкодити як їх, так і саму щітку. І якщо до цього ви ніколи не користувалися зубною щіткою з таким датчиком, то напевно здивуєтеся тому, наскільки неправильною (і шкідливою) могла виявитися ваша техніка чищення зубів. Енергійна надмірна чистка може зношувати емаль на зубах і призводити до підвищення їх чутливості, а також відшарування ясен, оголюючи більш чутливу область кореня.

  Заміна головки щітки

  Більшість власників електричних зубних щіток з великою часткою ймовірності замінюють головки на них не надто часто. Хоча виробники деяких популярних «розумних» моделей стверджують, що їх продукція дасть вам знати, коли буде необхідно переключитися на нову головку, хоча цей розрахунок проводиться швидше за все просто виходячи з інтервалу з часу попередньої заміни. Своєчасна заміна дозволить вам більш ефективно та якісно чистити зуби, не пошкоджуючи їх зношеної частини. При виборі щітки варто звернути увагу на легкість заміни головки, щоб у вас потім не виникло труднощів.

  Автономність

  Незважаючи на різні типи підключення зарядних пристроїв у багатьох сучасних електричних зубних щіток, питання автономності може бути досить важливим для вас. Особливо, якщо ви то і справа забуваєте вчасно поставити її на зарядку. Інакше, посеред процесу чищення ваша електронна щітка має всі шанси перетворитися в механічну. Правда, враховуючи те, що в середньому, показники автономної роботи сучасних моделей варіюються від однієї до трьох тижнів, це чи застане вас зненацька. Та й середня використання протягом 4-6 хвилин в день не дасть її сісти занадто швидко.

  Додатки-компаньйони

  Як ми вже відзначили спочатку, деякі з сучасних смарт-щіток без праці синхронізуються зі спеціальними програмами для смартфонів, щоб допомогти вам поліпшити процедуру очищення зубів, зібрати дані про кожному сеансі чищення та вказати на можливі помилки у вашій техніці. На практиці, до речі, вони надають куди більш вражаючі результати, як може здатися на перший погляд. Використання додатка протягом декількох тижнів дійсно допоможе вам сфокусувати увагу на поліпшення режиму гігієни порожнини рота. З великою впевненістю можна сказати, що в найближчому майбутньому ці програми стануть ще більш розумними і точними, дозволяючи підвищити ефективність догляду ще більше.

  Для дітей

  Починаючи розглядати найбільш привабливі пропозиції в даній категорії, ми насамперед хотіли б звернути увагу на зубні щітки, призначені для дітей. Природно, в більшості своїй вони більш доступні, ніж моделі для дорослих, мають яскравий та привабливий дизайн, а також необхідний мінімум корисних функцій.

  Oral-B Stages Power Принцеси DB4.510K

  Відкриває цей невеликий список модель Oral-B Stages Power Принцеси DB4.510K, представлена на сучасному ринку в безлічі інших популярних варіантів, а не тільки у такому, розрахованому на дівчаток. Правда, якщо не надавати великого значення оформлення даної моделі, перед вами виявиться цілком собі хороша бюджетна електрощітки, що дозволяє ефективно доглядати за ротовою порожниною, прищеплюючи дитині звички правильної гігієни і техніки чищення. Єдиним недоліком можна вважати відсутність у цієї моделі датчика тиску. А працює вона, у свою чергу від батарейок. Присутня також і індикація зносу щетинок насадки.

  Як можна зрозуміти, в цілому це досить проста модель, яка не пропонує ніяких додаткових особливостей, що робить акцент лише на те, що орієнтована на молодшу аудиторію. Її середня актуальна ціна становить близько 1 200 рублів.

  Oral-B Junior

  Ще одним представником компанії Oral-B в категорії електричних зубних щіток для дітей стала модель Oral-B Junior. Її основна особливість полягає у простоті, і її дизайн виглядає менш помітно, але сучасно і практично, розрахований на дітей старшого віку. Та й коштує вона вже трохи дорожче, що передбачає наявність деяких додаткових особливостей, однією з яких можна назвати наявність індикації заряду. До речі, працює вона вже від акумулятора, час автономності якого досягає позначки в 10 днів в середньому. Що стосується довговічності самого акумулятора, то виробник заявляє тривалість близько 6 років.

  Поєднання подібної «дорослої» естетики в зовнішньому вигляді зубної щітки з її технічними особливостями дозволяє вигідно відрізнятися від безлічі пропозицій в цій категорії. Так що, якщо вона вас зацікавила, будьте готові до того, що в середньому вона обійдеться близько 4 000 рублів.

  Philips Sonicare For Kids HX6321/03

  Останньою серед дитячих зубних щіток електричного типу, яка напевно зможе привернути вашу увагу, стала Philips Sonicare For Kids HX6321/03. Це приємна і досить зручна щітка, яка також може запропонувати відповідний зовнішній вигляд, виходячи з уподобань вашої дитини. В цілому ж, навіть без дитячого оформлення у вигляді різних зображень вона виглядає досить приємно. Головною відмінністю від попередніх моделей у цій щітки є наявність двох режимів, а саме стандартного і делікатного очищення. Правда от датчика тиску тут все так само не передбачено. З іншого боку, тут є інші особливості, що зустрічаються рідко навіть серед моделей для дорослих (в середньо-бюджетному сегменті).

  Мова йде, звичайно ж, про наявність Bluetooth і можливості синхронізації щітки зі смартфоном за допомогою спеціального додатка. Час автономної роботи цієї моделі становить близько трьох тижнів, а середня ціна на даний момент – близько 4 700 рублів.

  Для дорослих

  Ознайомившись з деякими з дитячих моделей дещо більш детально, саме час перейти до вивчення дорослих електричних зубних щіток середньо-бюджетного сегмента, як і того, що вони зможуть нам з вами запропонувати.

  SoWash Sonic

  І першою на черзі до ознайомлення стала новинка SoWash Sonic, пропонує відмінне поєднання комфорту і вартості. Враховуючи той факт, що з дитячими моделями такої тенденції не спостерігалося, тут ви можете здивуватися тому, що в комплекті з цієї зубною щіткою поставляється аж чотири різних насадки. Також вас може здивувати наявність аж п’яти режимів, серед яких є режим масажу ясен, режим відбілювання, а також більш звичні начебто делікатного очищення і т. д. Підставка, на якій розташовується щітка, обладнана утримувачем для додаткових насадок, що дозволить зручно зберігати увесь комплект в одному місці.

  Що стосується часу автономної роботи, то в середньому вона становить 180 хвилин, які ви зможете витратити приблизно за три з гаком тижні. При цьому для повної зарядки цієї щітки необхідно всього 24 години. Актуальна середня вартість її на даний момент знаходиться на позначці в 4 700 рублів.

  Donfeel HSD-008 K1

  Ще одним хорошим рішенням в середньому ціновому сегменті може стати зубна щітка Donfeel HSD-008 K1. Вона, звичайно, не настільки функціональна (в плані безлічі режимів), як попередня модель, але теж може запропонувати вам три насадки, а також режим масажу, крім стандартного режиму відбілювання. Однак, її основна принадність аж ніяк не в цьому, а в швидкості, так як щітка забезпечує до 42 000 спрямованих рухів і 2 880 000 пульсацій в хвилину, максимально ефективно очищаючи вашу ротову порожнину. При цьому, дана модель відноситься до ультразвукового типу, що дозволяє їй працювати на більшій частоті.

  До речі, серед стандартних додаткових насадок в комплекті є ще й міжзубна, що дозволяє більш якісно чистити зуби, вичищаючи можливі залишки їжі. Додаткової фішкою також є те, що зарядна станція щітки обладнана ультрафіолетовим дезінфектором. Ціна на неї становить близько 6 800 рублів в середньому.

  Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6829/14

  Ну а останньою моделлю в цьому невеличкому списку стала зубна щітка Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6829/14, ставить фінальну крапку, як у випадку і з дитячими моделями. А це, в свою чергу, говорить про те, що продукція Philips у цієї категорії (як і в багатьох інших) має широку популярність. І незважаючи на той факт, що вона не відзначається якимись особливостями, ніби високої швидкості роботи або великою кількістю насадок, ми все ж рекомендуємо звернути на неї увагу. І насамперед тому, що це модель вкрай високої якості, надає гарну ефективність і надійність.

  Так, тут всього одна стандартна витягнута насадка, 2 режими роботи (стандартний і масаж ясен), а також досить середня автономність у два тижні. Зате є датчик натиску на зуб, а ще функція звикання до щітки, що значно спрощує процес її освоєння і догляду за порожниною рота. Та й ціна не така вже і велика, в середньому складаючи близько 7 500 рублів.

  Висновок

  Отже, в цій статті ми з вами розібрали всі основні аспекти, які мають важливість при виборі електричної зубної щітки, а також вивчили кілька актуальних моделей середньо-бюджетного цінового сегмента, як для дорослих, так і для дітей. Природно, кількість нових моделей в цьому році значно більше, однак про більш дорогих варіантах ми поговоримо вже в наступний раз.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Іригатор

  Схожі записи
  • Різновиди електричних зубних щіток. Як вибрати підходящу модель.

   5 коментарів | Листопад 4, 2012  • Ультразвукова зубна щітка: характеристики та переваги

   Коментарів немає | Лют 21, 2014  • ТОП 5 найкращих зубних електрощіток 2016 року. Як вибрати электрощетку для зубів?

   Коментарів немає | 5 Окт, 2016  • Іонні зубні щітки: переваги, критика, протипоказання

   Коментарів немає | Дек 10, 2013  • ТОП 8 високоякісних електричних зубних щіток восени 2018 року

   Коментарів немає | Сен 16, 2018  • Іригатор — здорові зуби без стоматолога. Як вибрати?

   115 коментарів | 3 Лип, 2012