Зміст

 • Що це таке?
 • Важливі аспекти
  • Швидкість
  • Матеріал рами
  • Двигуни
  • Пропелери
  • Акумуляторна батарея
  • Камера
  • Варіанти відображення
  • Загальна вага
 • ТОП 6 кращих гоночних квадрокоптеров
 • Бюджетні:
  • Hubsan X4 FPV H107D
  • MJX Bugs 8
 • Середній клас:
  • SkyRC Sparrow FPV АРФА
  • Blade Mach 25
 • Топ клас:
  • ImmersionRC Vortex 250 PRO
  • Walkera F210

  Гоночні дрони, а в нашому випадку квадрокоптеры, є досить популярним типом споживчих безпілотників. Незалежно від того, чи є ви новачком в управлінні літальними апаратами або ж маєте намір взяти участь у місцевих перегонах, проведеними ентузіастами-любителями, ви напевно отримаєте велике задоволення від самого процесу польоту. Основною відмінністю цих безпілотників від тих же моделей, призначених для зйомки, є висока швидкість і маневреність. У даній статті ми розповімо вам про основні аспекти моделей цього типу, а також ознайомлять з декількома кращими варіантами сучасного ринку.

  Що це таке?

  Для тих, хто зовсім не знайомий з цією категорією гаджетів, варто трохи рассказзать про самих апаратах. Гоночний дрон – це порівняно невеликий безпілотний літальний апарат, спеціально розроблений для того, щоб змагатися в змаганнях швидкості польоту від першої особи (FPV). Гонки дронов – це тип спортивних змагань, який бере свій початок в 2014 році в Австралії, де пілоти змагалися на спеціальній гоночній трасі. Сьогодні ця діяльність є глобальним хобі, і багато людей перетворюються у мільйонерів після перемоги. Вид від першої особи є основоположним для подібних змагань.

  Потенціал подальшого розвитку цього типу безпілотників також високий, як і у самих гонок, так як ця галузь приносить колосальну прибув насамперед виробникам. І якщо ви задумалися про покупку гоночної моделі, то ви безумовно потрапили за адресою.

  Важливі аспекти

  Завдяки цим перегонів, стає все більш популярними по всьому світу, ентузіасти безпілотних літальних апаратів постійно шукають важливі фактори, які слід враховувати при виборі гоночних дронов. І для тих, хто націлений на перемогу, це справа досить серйозне. Нижче ми навели основні пункти, на які варто звернути увагу, якщо ви також хочете отримати надійний і швидкий квадрокоптер.

  Швидкість

  З усього, що має значення при виборі гоночного безпілотника, швидкість є, мабуть, найголовнішим пунктом, адже основним бажанням гонщика є швидкий політ і перемога. Якщо ви коли-небудь замислювалися над купівлею коптера, то напевно замислювалися про що розвивається ними швидкості. Загальнодоступні моделі надають показники від 100 до 150 км/ч. Однак більшість сучасних гоночних моделей виготовляються на замовлення, щоб ставити нові рекорди швидкості.

  Існують певні компоненти, які сприяють збільшенню цього показника, а саме двигуни, корпус, пропелери, акумулятор і вага. Саме на них ми і зупинимося

  Матеріал рами

  Матеріал рами визначає вагу дрона, який є критичним аспектом швидкості. В основному рами виготовляються з легких матеріалів, таких як пластик, алюміній або полікарбонат, що сприяють високій швидкості, яка необхідна не тільки для гонок. Кращі з них володіють хорошим балансом між легкістю і міцністю, що також досить практично в гонках.

  Двигуни

  Само собою – це джерела тяги, які потрібно дрону для його пересування. Загальна тяга двигунів повинна подвоювати загальна вага безпілотника. Іноді хороша тяга не надає оптимальних результатів, оскільки це ускладнює маневреність конструкції, скажімо, при поєднанні потужних двигунів і полегшеної рами.

  Пропелери

  Вони доступні в різних розмірах і є найбільш делікатними частинами гоночного дрона. Розмір пропелерів залежить від ваги апарату, а також від його рами. Гарний комплект пропелерів може значно збільшити швидкість коптера в поєднанні з ефективними роторами. Вони можуть навіть збільшити ефективність використання акумуляторної батареї.

  Акумуляторна батарея

  Акумулятор сильно впливає на загальний вага безпілотника, а тому це безпосередньо впливає і на швидкість. Також він визначає необхідний тип двигуна для вашого дрона, оскільки перший встановлює поріг потужності для останнього. Логічним також і те, що якісні батареї забезпечують більш тривалі польоти. Кращі з них надають більш високі показники автономності, а також заряджаються набагато швидше.

  Камера

  Важливо, щоб ви під час швидкого польоту отримували якісне і чітке зображення, тому хороша камера не повинна бути останньою в списку необхідностей. У принципі, більшість сучасних гоночних дронов обладнані досить якісною оптикою, так що переживати за це не варто. Однак, пам’ятайте, що найкращий огляд траси може значно вплинути на результат.

  Варіанти відображення

  Найчастіше новачки використовують смартфон для відображення картинки, переданої камерою. І в цьому немає нічого поганого, так і смартфон є практично у кожного. Правда, якщо ви маєте намір брати участь у серйозних змаганнях з хорошим призовим фондом, то вам може знадобитися щось більше. І тут є два варіанти. Більш доступний – це установка звичайного дисплея. Ну а більш дорогий – спеціальні окуляри. Вони забезпечують більш якісну передачу і мінімум відволікаючих чинників, надаючи гонщику першокласний досвід. Однак ціна не єдиний їх недолік, так як для повної зручності сприйняття ви повинні бути професіоналом цієї справи.

  Загальна вага

  Як було сказано раніше, ідея покупки потужного гоночного безпілотника полягає в прагненні здобути перемогу. Пам’ятаючи про це, ви повинні зрозуміти, наскільки важливий вагу, коли справа доходить до швидкості. Перед тим, як перейти до придбання вподобаної вам моделі, не забудьте двічі перевірити її технічні характеристики аби уточнити вагу.

  ТОП 6 кращих гоночних квадрокоптеров

  Тепер, ознайомившись з основними факторами цього типу безпілотників, ви напевно зекономите набагато більше часу при виборі найбільш підходящої моделі. А щоб заощадити зусилля, ми зібрали для вас найцікавіші варіанти ринку серед актуальних у цьому році.

  Бюджетні:

  Hubsan X4 FPV H107D

  Готовий до польотів прямо з коробки Hubsan X4 FPV H107D є одним з кращих гоночних квадрокоптеров бюджетного сегмента. Він оснащений 6-осьовий системою управління польотом, яка гарантує, що навіть на сильному вітрі політ буде стабільним. І це при його досить найменших габаритах. Ви можете літати з 4X без необхідності спостерігати його завдяки 4.3-дюймовому РК-монітора на пульті управління. Враховуючи той факт, що це бюджетник, цілком непоганим може здатися максимальний час польоту, що становить 7 хвилин. Тим більше, що на перезарядку потрібно лише півгодини.

  Цей RTF коптер дійсно є одним з кращих безпілотників для гонок на ринку. Навіть незважаючи на те, що якість відео, що транслюється 0.3-мегапіксельною камерою складає всього 480p. Для новачків цього буде цілком достатньо. А приємний дизайн і міцний каркас порадують навіть бувалих. Середня ціна цієї моделі на даний момент становить 7 700 рублів.

  MJX Bugs 8

  Якщо врахувати, що навіть бюджетні гоночні дрони коштують недешево, одним з кращих варіантів в цьому діапазоні можна назвати модель MJX Bugs 8. Як ми вже відзначали в одній з попередніх статей, велика частина моделей MJX, а особливо лінійки Bugs, має щось спільне в плані дизайну. Але навіть з першого погляду на цей апарат видно, що він призначений для гонок. Він обладнаний з високоякісної камерою і підтримкою WiFi для FPV. Кут огляду становить 90 градусів, а дозвіл відео 720p. Крім того, при наявності картки пам’яті ви отримаєте можливість записувати всі моменти ваших швидкісних польотів.

  З цим гоночним безпілотником можливо все – від сміливих перегонів до нескінченного веселощів. А якщо у вас немає достатнього досвіду і ви розраховуєте на легке і чуйне управління, то ця модель виразно створена для вас. До речі, його максимальна швидкість становить 12.5 м/с, що досить непогано при автономності польоту в 12 хвилин. Що ж стосується ціни, то зараз вона становить близько 9 300 рублів в середньому.

  Середній клас:

  SkyRC Sparrow FPV АРФА

  Яскравим представником дронов гоночного типу в середньому ціновому діапазоні є модель SkyRC Sparrow FPV АРФА. На тлі деяких із представлених апаратів цей вигідно відрізняється своїм дизайном, який найбільш пристосований для участі в гонках. Це невелика і дуже легка модель, яка зможе позмагатися не тільки на вулиці, але і в приміщенні, так як діагональ коптера складає всього 120 мм. Він здатний розвивати досить високу швидкість, навіть незважаючи на незграбність рами конструкції. Вбудована камера володіє можливістю регулювання нахилу на двох рівнях в 10 і 20 градусів.

  Вона не найкраща серед представлених моделей, але навіть так, якість переданої картинки знаходиться на високому рівні. Мінусом конструкції можна вважати недостатню захищеність компонентів, начебто друкованих плат, тому незважаючи на гонки краще літати трохи обережніше. Хоча, про це, можливо, і не доведеться турбуватися, так як 4 двигуна за 3800 кВт забезпечують високу стабільність. У середньому актуальна вартість цієї моделі становить 15 000 рублів.

  Blade Mach 25

  В цьому де сегменті розташовується і не менш цікавий Blade Mach 25. Цей гоночний безпілотний літальний апарат розроблений, щоб забезпечити додаткову перевагу в змаганнях. Завдяки 4 безколекторним двигунів (2300 кВт) він здатний швидко розвинути прискорення і підтримувати максимальну швидкість польоту. Цьому сприяє і досить обтічний корпус конструкції, виконаний в кращому стилі гоночних автомобілів. Для забезпечення додаткової стійкості на льоту даний RTF дрон оснастили компонентами з алюмінію і вуглецевого волокна.

  Те, що вам найбільше сподобається в цій моделі, – відмінна аеродинаміка на додаток до світлодіодним підсвічуванням, що дозволить вам завжди бути впевненими в управлінні польотом. Незважаючи на вбудовану камеру, базовий комплект моделі не пропонує виду від першої особи. Тому вам напевно доведеться докуповувати FPV-монітор або окуляри. А найприємніше, що його середня ціна становить близько 15 000 рублів.

  Топ клас:

  ImmersionRC Vortex 250 PRO

  Ще одним типовим представником гоночних квадрокоптеров, тільки вже в дорогому сегменті моделей є ImmersionRC Vortex 250 PRO. Це відмінна модель з легкої, але досить міцною рамою, що, як ми вже з’ясували, ідеально підходить для змагань. Модульна конструкція дозволяє додавати необхідні вам елементи, на зразок акумуляторної батареї або камери. З останніх опціонально підтримуються GoPro 3 і 4, а також інші польотні FPV-камери. Практичною у разі непередбачених і небажаних обставин зможе виявитися функція «чорного ящика».

  Дана модель однозначно не підійде для тих, хто хоче RTF модель, так як в комплект поставки не входять такі аксесуари, як акумуляторна батарея, зарядний пристрій і пульт управління. Простіше кажучи, зібрати готовий гоночний дрон вам доведеться самим. І це при тому, що вартість цього коптера в середньому складає 36 000 рублів без додаткових витрат.

  Walkera F210

  Ну а останньою моделлю нашого невеликого рейтингового списку стала Walkera F210. Це один з професійних гоночних дронов на ринку, потужний і компактний, з інноваційним дизайном з вуглецевої рамою. Він приводиться в рух 4 двигунами потужністю 2500 кВт. Останні, у поєднанні з досить потужною батареєю, надають беспилотнику можливість набрати неймовірно високу швидкість, дозволяючи віддалятися на дистанції 800 метрів. Акумуляторна батарея ємністю 1300 маг забезпечує максимальний час польоту в 9 хвилин, при перезарядці за 90 хвилин.

  Вбудована камера з кутом огляду до 120 градусів в максимальній комплектації дасть вам можливість знімати і спостерігати ролики у високій якості. А польотна система дрона порадує вас особливістю здійснювати різні трюки і віражі. Легкість, компактність і маневреність є козирями цій моделі, які ви можете вміло розіграти в гонці. А середня ціна – 35 300 рублів.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Квадрокоптеры

  Схожі записи
  • Як вибрати квадрокоптер в 2018 році? ТОП-9 кращих моделей, поради та рекомендації

   Коментарів немає | 17 Лип, 2018  • Сенсорний хромбук від Acer і SmartPlane – перший в світі іграшковий літак з керуванням через смартфон

   Коментарів немає | Лис 28, 2013  • ТОП-7 кращих недорогих квадрокоптеров в 2018 році

   Коментарів немає | 24 Лип, 2018  • Вигідні ціни на мобільні та радіокеровані гаджети під кінець весни від Gearbest (Травень 2018)

   Коментарів немає | травня 22, 2018  • Вибираємо квадрокоптер з камерою: ТОП-5 кращих моделей в 2018 році

   Коментарів немає | Сер 9, 2018