Зміст

 • Виробник
 • Ємність чаші
 • Леза
 • Функції
 • Потужність
 • Елементи управління
 • Кришка змішувача
 • Корпус
 • Чистка
 • Гарантія
 • Кращі кухонні комбайни Kenwood
  • Kenwood FPP 230
  • Kenwood FPM 250
  • Kenwood FDM 100BA
  • Kenwood FPM 270

  Незважаючи на те, що, природно, більшість речей, які робить кухонний комбайн, ви здатні зробити і самі, існує одна різниця – і це час, витрачений на той чи інший процес. Багато років тому у людей було набагато більше часу на приготування їжі, але часи змінюються. Сьогоднішній завантажений і досить активний спосіб життя багатьох людей не надає такої розкоші. Доброю новиною є те, що одночасно з тим розвиваються і технології, здатні нам допомагати.

  І з точки зору швидкого виконання найбільш трудомістких процесів, що стосуються приготування їжі, кухонні комбайни проробляють величезну роботу, економлячи значну кількість часу і зусиль. Тим не менш, перед такого пристрою завжди потрібно враховувати і розуміти деякі речі, про які ви дізнаєтеся з цієї статті. Зверніть увагу, що наведений нижче список не дотримується якої-небудь послідовності, заснований на важливості. Кожен окремий момент, який потрібно враховувати перед покупкою, важливий, але для різних користувачів по-своєму.

  Виробник

  Природно, одним з перших критерій, що кидаються в очі, буде назва бренду пристрою. І так вже прийнято, що від цього може залежати багато чого. І якість компонентів, так само як і самого пристрою, і функціональність, і навіть такі процедури, як гарантійне обслуговування. Логічно буде довіряти свій вибір найбільш популярним компаніям-виробникам, які мають багаторічний досвід у своїй категорії, а також велику популярність серед покупців. Про це можуть свідчити не тільки відгуки, так як лідерів ринку часто видно і без них. Так, компромісом в цьому може бути трохи більш висока вартість, однак не варто економити на якості.

  І якщо вже ми розглядаємо з вами певну категорію, то дуже хорошим придбанням може стати кухонний комбайн Kenwood. Звичайно ж, по-перше, тому, що компанія може надати хороший асортимент самих різних (як по функціоналу, так і за вартістю) моделей, ну а ще тому, що вже давно має високу репутацію серед побутової, зокрема кухонної техніки. Нижче ви також зможете знайти невеликий рейтинг кращих актуальних комбайнів, доступних для придбання на даний момент.

  Ємність чаші

  Вибір підходящого розміру кухонного комбайна залежить в основному від вашої родини. Наприклад, для сім’ї з чотирьох цілком може підійти модель з об’ємом чаші в 1 – 1.5 літра. Якщо ж ви готуєте великі страви, часто приймаєте гостей або збираєтеся зайнятися приготуванням великої кількості продукції для зберігання, тоді вам може знадобитися модель з більш місткою чашею. У більшості випадків повинно бути достатньо об’єму від 2.1 до 2.3. Більш серйозні агрегати з чашами від 4 літрів використовуються найчастіше вже в промислових цілях. Так чи інакше, оптимальний об’єм чаші важливий з точки зору енерговитрат на один цикл роботи, а також відіграє роль у загальних габаритах самого пристрою, про що теж не варто забувати.

  Леза

  Хороший кухонний комбайн обов’язково повинен мати в комплекті кілька різних типів лез для різних функцій, таких як подрібнення, терка, шинковка тощо. Інша річ, на яку ви теж повинні звернути увагу, – це якість матеріалу. Кращі леза завжди виготовляються з нержавіючої сталі. Вони забезпечують найвищу міцність і продуктивність. Простіше кажучи, чим більше кількість лез, тим ширше можливості.

  Функції

  Говорячи про функціональності, з кухонним комбайном можна творити самі різноманітні речі, що стосуються приготування їжі, проте одними лезами тут не обійдешся. Деякі з ідей потребують використання інших аксесуарів, які часто йдуть в комплекті з більш дорогими моделями. І найчастіше вони укомплектовані різними лезами, дисками та навісним обладнанням зразок того ж блендера, віночків і т. д. І якщо ви хочете отримати максимум можливостей, переконайтеся, що все це і багато іншого буде частиною комплектації обраної вами моделі. Інакше необхідні аксесуари доведеться докуповувати окремо.

  Потужність

  Стандартні процедури начебто нарізки або подрібнення не зажадають занадто великої потужності. Проте деякі функції, такі як замішування тіста, навпаки будуть розраховані на куди більш потужні моделі, якщо ви хочете, щоб процес відбувався швидко і якісно. В залежності від передбачуваного використання вами кухонного комбайна на це також варто звернути ретельну увагу. Для більшої впевненості варто запам’ятати, що потужності більш ніж 700 Вт буде цілком достатньо навіть для найбільш трудомістких етапів.

  Елементи управління

  Більшість кухонних комбайнів мають всього три режими: включення, вимикання і «пульс». І в багатьох випадках цього більш ніж достатньо. Тим не менш, існує декілька функцій, які можуть вимагати більш точного контролю швидкості. Наприклад, для різних типів тесту можуть знадобитися різні швидкості замішування. Так що, перш, ніж купувати ту чи іншу модель, переконайтеся, дістає їй необхідних для вас елементів управління.

  Кришка змішувача

  Коли справа доходить до кришки, переконайтеся, що вона щільно прилягає, так як в противному випадку це може призвести до витоку вмісту, яке неодмінно буде розлітатися на всі можливі боки. У разі трубки для подачі продуктів, вона повинна бути максимально широкою. Вузькі трубки потребують попередньої підготовки (нарізання) продуктів, що вже точно не полегшить процес. Деякі з кращих моделей кухонних комбайнів мають широкі трубки з додатковим більш вузьким штовхачем всередині. Це повинно полегшити проходження більш дрібних предметів, таких як морква, огірки і так далі.

  Корпус

  Деякі процеси можуть викликати сильні вібрації конструкції. В цьому плані стійкість є досить важливим чинником. Ви повинні будете вибрати комбайн, який має міцну конструкцію і більш широку основу. Широкі підстави будуть підтримувати стійкість комбайна, не дозволяючи йому переміщатися або танцювати на кухонному столі. Високоякісні матеріали корпусу у хороших моделей відрізняє ще один параметр. Вони повинен працювати безперервно протягом тривалих періодів часу без перегріву. Природно, це також залежить від типу навантаження.

  Чистка

  Щоб не займатися очищенням дрібних деталей (як і всіх інших) кухонного комбайна вручну, багато з тих, у кого є посудомийка віддадуть перевагу завантажити всі туди. На сьогоднішній день більшість комбайнів цілком безпечні для посудомийних машин. Але не зайвим буде і перевірити це. Останнє, ніж ви захочете займатися, – це вручну очистити свій комбайн після кожного використання. Є ще одна важлива річ, на яку варто звернути увагу, коли справа доходить до деталей. Кращі з моделей не мають гострих країв або важкодоступних місць, де їжа може накопичуватися. В іншому випадку очистити це може бути важко навіть для посудомийної машини, інакше доведеться попрацювати руками.

  Гарантія

  Стандартна гарантія на всю побутову техніку становить один рік. Деякі виробники цінують якість своєї продукції і нерідко пропонують розширені гарантії. У більшості випадків ці розширені гарантії застосовуються до певних комплектуючих, начебто двигуна. Деякі з кращих кухонних комбайнів пропонують більш тривалі гарантії на запчастини. Якщо ви знайдете таку модель, тоді ви можете бути впевнені, що вона точно не припинить працювати через тиждень після року. Ймовірно, це обійдеться вам в невелику додаткову плату, але в довгостроковій перспективі заощадить більше грошей.

  Кращі кухонні комбайни Kenwood

  Практично на самому початку цієї статті ми відзначили, що найбільш пильну увагу варто приділяти моделей комбайнів від популярних і шанованих виробників. Одними з таких якраз і виступають Kenwood. Напевно багато хто і без того знають про високу якість їх продукції, яка являє собою різні види кухонної техніки, однак ми не могли обійти стороною і їх кухонні комбайни, раз вже ми спочатку вирішили їх обговорити.

  Kenwood FPP 230

  І першим серед кращих актуальних комбайнів компанії є Kenwood FPP 230. Це одна з найбільш доступних і, відповідно, більш простих моделей, що є ідеальним рішенням для приготування улюблених страв. За рахунок потужності 750 Вт процес приготування їжі стане куди більш простим і автоматизованим заняттям. Одним з достоїнств цієї моделі також можна відзначити її досить невеликі габарити, що дозволяють без праці розмістити конструкцію на кухонному столі. Незважаючи на невеликий розмір, перевагою цієї моделі є також цілком широкий функціонал.

  Наявність в комплекті дисків для шинкування і натирання, а також різних насадок нададуть вам широке місце для вашого кулінарного уяви. Простіше кажучи, за свою відносно невелику вартість дана модель здатна запропонувати не тільки високу якість, але і оптимальний набір необхідних функцій.

  Kenwood FPM 250

  Якщо ж ви хочете мати ще більше можливостей, які також поєднуються в пристрої з компактними габаритами, то не проходьте повз кухонного комбайна Kenwood FPM 250. Саме він зможе зробити процес приготування страв набагато більш легким і швидким, що досягається також і за рахунок високої потужності. Якщо ви втомилися від одноманітного харчування і шукайте якогось натхнення в цьому плані, то кухонний комбайн напевно допоможе вам у цій нелегкій справі, надаючи всі свої функціональні особливості. Достатньо буде лише визначитися з напрямком і скористатися всіма перевагами даної моделі.

  Говорячи про функції варто відзначити, що точна їх кількість дорівнює 22-розум. А це вже напевно достатньо для того, щоб приготувати щось смачне і цікаве. Та й широкий набір додаткових інструментів, на зразок блендера, віночків та преса для цитрусових, що йдуть в комплекті з комбайном, дозволить досягти нових результатів.

  Kenwood FDM 100BA

  Якщо ж ви не володієте достатньою кількістю вільного місця на кухні, а також не маєте потребу в постійному наявність великих обсягів їжі, то з кухонним міні комбайн Kenwood FDM 100BA ви будете цілком задоволені результатами. Він дозволить з легкістю приготувати різні салати, соуси та інші компоненти, завдяки системі Quad blade складається з 4 лез з нержавіючої сталі замість 2-х, що дозволяє досягти найкращого результату. Модель володіє потужністю в 500 Вт, що, звичайно, не так багато, як у попередніх. Однак ми вже встигли зрозуміти, що і призначення у них будуть різними.

  Корпус конструкції виконаний з литого алюмінію, який зверху покритий лаком для більш тривалого збереження зовнішнього вигляду. Якість зборки перебуває на вельми пристойному рівні. Якщо ж говорити про частіше, то її обсяг становить 500 мл. Цього чудового пристрою цілком буде достатньо для невеликої сім’ї з двох чоловік.

  Kenwood FPM 270

  Ну а останньою характерною моделлю цього невеликого списку став кухонний комбайн Kenwood FPM 270, який хоч і є найдорожчим в лінійці компанії, також представляється одним з найбільш багатофункціональних комбайнів на сучасному ринку. Мало того, він здатний поміститися на невеликій кухні, так як займає відносно небагато місця. Сріблястий колір підкреслює сучасний стиль пристрою, при цьому сам корпус не мазкий і його досить легко очистити, лише протерши вологою ганчіркою. Приємно також і те, що всі знімні деталі без будь-яких побоювань можна очистити в посудомийній машині.

  Нагадуючи вам про найбільш широкому функціоналі даної моделі важливо відзначити, що крім стандартних доповнень начебто блендера або віночків, в комплекті ви також знайдете мультиизмельчитель, насадку комбайн і повноцінну універсальну соковижималку.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Кухонний комбайн

  Схожі записи
  • Огляд ТОП 6 моделей соковитискачів 2013-1014 роки. Основні критерії вибору соковижималок.

   1 коментар | Дек 25, 2013  • ТОП 7 міксерів для кухні 2015 року

   4 коментарю | Окт 31, 2015  • ТОП 7 самої необхідної техніки на кухні і п’ятірка найбільш непотрібною

   4 коментарю | Мар 17, 2017  • Як вибрати кавоварку / кавоварку?

   Коментарів немає | 12 Груд, 2011  • Вибираємо бутербродницу або сэндвичницу. Рейтинг моделей 2018 року

   Коментарів немає | Сен 12, 2018  • Як правильно вибрати слайсер для нарізки ковбаси

   Коментарів немає | 6 Січ, 2016