Зміст

 • Тип харчування
 • Автономність
 • Розміри і зовнішній вигляд
 • Вага
 • Температура
 • Варіанти одягу
  • Куртки
  • Костюми
  • Жилети
  • Термобілизна з підігрівом
  • Устілки та шкарпетки
  • Рукавички
 • Висновок
 • З настанням холодів все більш актуальним стає питання про те, як зберегти навколо себе максимально теплий і комфортний мікроклімат. І якщо ви перебуваєте в приміщенні, то тут відповідь очевидна. Вам допоможуть сучасні спліт системи та інші обігрівачі різних типів. Однак, як впоратися з холодом зовні? Особливо, якщо навіть теплий одяг вас не дуже виручає. Що ж, і на це питання є цілком нехитрий відповідь. Деякі його знають, інші ж вже зрозуміли про це з назви статті, і так їм є спеціальний одяг з підігрівом.

  Особливо практичними такі елементи гардеробу є для людей, що працюють на відкритому повітрі або в умовах недостатнього обігріву. Будь то охоронці, водії або будівельники, тримати тіло в теплі – вкрай важливе завдання. І щоб це саме тепло ефективно тіло гріло, не викликаючи дискомфорту, а сама одяг була зручною і безпечною, до вибору її варто підійти не менш відповідально. Саме тому сьогодні ми вирішили розібратися разом з вами, на що необхідно звернути увагу перед покупкою, щоб вона принесла вам тепло і радість.

  Тип харчування

  Логічно, що тепло не може братися з нізвідки і нагрівальним елементам необхідно брати звідкись цю енергію, тим більше, якщо врахувати, що одяг портативна. Звідси випливає, що вона може харчуватися або від акумулятора, або від батарейок. Перевагою першого типу харчування є той факт, що акумулятор в будь-який час можна підзарядити. Практично в будь. Хоча з розвитком технологій і появою портативних акумуляторів цей момент і зовсім може вирішитися. Так чи інакше, це не батарейки, які при розрядці можна хіба що викинути, зате при наявність запасних їх можна легко і швидко замінити.

  З точки зору практичності найбільш оптимальними будуть варіанти саме з акумуляторами, так як пропрацювавши день, прийшовши додому, ви знову можете поставити одяг заряджатися (як би дивно це не звучало) на ніч. А про необхідність постійно мати запасні батарейки можна просто забути. Від виду одягу, між іншим, буде залежати і потужність акумулятора, яка в свою чергу буде безпосередньо впливати не тільки на ефективність нагріву, але і на автономність самої системи. Наприклад, найбільш потужними акумуляторами оснащуються різні куртки і костюми з підігрівом, слідом йдуть комплекти термобілизни, а на останнє місце можуть розділити між собою рукавички та устілки.

  Автономність

  Це те, про що ми вже сказали, і за фактом вона має велику вагу, так як від цього залежить тривалість обігріву. І якщо ви розраховуєте на подібну одяг саме для надання тепла на певний проміжок часу, то напевно повинні враховувати цей фактор. І, як ви вже, напевно, здогадалися з попереднього абзацу, час автономної роботи того чи іншого виду одягу залежить від її розмірів. Наприклад, для дрібних елементів на кшталт тих же рукавичок або шкарпеток звичні показники близько 5 годин, а якщо говорити про більш великої одязі, то там автономність може досягати і до півтора днів. Тут вже все залежить від потужності акумулятора і відсотка його заряду.

  Розміри і зовнішній вигляд

  Природно, при покупці одягу з підігрівом, ви, як і при купівлі звичайної, повинні враховувати її розміри, щоб вона була вам в пору. В іншому випадку ви ризикуєте або втратити деяку частину тепла, або і зовсім придбати дискомфорт від її носіння. Купуючи одяг свого розміру, ви зможете забезпечити щільне її прилягання до тіла, тим самим домагаючись підвищення термоізоляції, що практично навіть без обліку системи підігріву.

  Що ж стосується дизайну подібного одягу, то тут все куди більш цікаво, ніж ще кілька років тому. Непоказні і дивні на перший погляд, вони стали тепер куди більш привабливими, пропонуючи спортивний або міський стиль, з яскравою палітрою кольорів, яка підійде для будь-якого випадку. Тут і багатоколірні, і монотонні, і навіть маскувальні варіанти, які, до речі, відмінно підходять для зимового полювання або риболовлі. Простіше кажучи, вибору цілком достатньо.

  Вага

  Можливо для когось із читачів це і не стане значущим, але все ж при виборі не забувайте і про загальний вага одягу. Адже, наприклад, якщо ви вибираєте зимову куртку з підігрівом для жінки або дитини, то важливо розуміти, що з усіма своїми додатковими елементами вона може виявитися не найлегшою. І справа тут не тільки в тому, що такий одяг безумовно принесе якийсь дискомфорт, від її тривалого носіння можна просто втомитися.

  Температура

  Також один із досить важливих показників для використання одягу з підігрівом в цілому. По-перше, необхідно підбирати собі елементи, здатні забезпечувати тепло потрібної температури для того, щоб ви просто не замерзли, відчуваючи себе в комфорті та теплі. По-друге, важливо звернути свою увагу на температурні показники, оптимальні для роботи обраної вами одягу. В іншому випадку висока ймовірність того, що ефективним такий обігрів точно не опиниться.

  Варіанти одягу

  Крім того, що ви повинні розуміти основні аспекти, важливі для вибору одягу з підігрівом, не зайвим буде також ознайомитися з доступними нині варіантами самої одягу. Це здорово заощадить вам час, як тільки ви зрозумієте, який саме вид одягу необхідний для вашої ситуації, щоб ті чи інші частини тіла залишалися в теплі досить тривалий час, не обмежуючи ваших рухів.

  Куртки

  Логічно, що в осінньо-зимовий сезон одним з найбільш поширених варіантів одягу, принаймні верхній, є куртки. А тому і куртки з підігрівом мають досить високу популярності серед інших елементів одягу в цій категорії. Як ми вже встигли відзначити, вони представляються в різних стилях і кольорах, що максимально практично для будь-якого з бажаючих. Також, з того, що ми вже згадували, варто відзначити автономність, так як в куртках вона одна з найтриваліших. Благо в них достатньо місця і для нагрівальних елементів, і для досить потужної батареї.

  Костюми

  Цей варіант, звичайно, не так сильно поширений, як куртки та інші елементи одягу з підігрівом, проте і у нього є своя аудиторія. Теплі костюми – кращий варіант для полювання або риболовлі. Однак, це лише один з типів в даній підкатегорії, так як виділяють ще костюми, призначені для експлуатації в умовах екстремально низьких температур. Логічно, що в більшості своїй подібні костюми надходять на ринок у різних маскують кольорах, що підвищує також і рівень скритності під час полювання. Сам же костюм складається з двох елементів: куртки і теплих штанів, а гріючий модуль при цьому здатний нагрівати внутрішньо простір до 60 градусів за Цельсієм, ефективно підтримуючи цю температуру.

  Жилети

  Це один з найбільш зручних варіантів для тих, кому не потрібно грунтовно прогрівати тіло, а лише підтримувати тулуб у теплі. Жилети відмінно справляються з цим завданням, так як їх можна легко носити під курткою і регулювати рівень обігріву, підлаштовуючи його під найбільш комфортний для вас. Деякі з сучасних моделей можуть бути оснащені пультом дистанційного керування, що дозволяє провести регулювання температури куди зручніше, особливо в моменти, коли до добиратися до жилета не найкращий час.

  Термобілизна з підігрівом

  Саме по собі термобілизна і без підігріву покликане зберігати тепло, щільно прилягаючи до тіла. Але з нагрівальними елементами воно показує ще більше ефективності, не лише зберігаючи його, але ще і генеруючи. Для більшого комфорту виробники термобілизни виготовляють як чоловічі, так і жіночі варіанти, що відрізняються за фасоном. Подібне термобілизна відмінно підходить для роботи в холодну погоду, так як не сковує рухів і забезпечує відмінний прогрів на декількох рівнях.

  Устілки та шкарпетки

  Передостаннім, але не менш важливим елементом одягу з підігрівом є саме устілки і шкарпетки, так як всі з дитинства знають, що щоб уникнути застуди слід тримати ноги в теплі. Та й для тих, у кого імунітет сильніший, відчуття замерзлих ніг чи буде з приємних. Устілки дозволяють рівномірно розподіляти тепло по всій стопі, що в принципі також ефективно, як і носіння шкарпеток з підігрівом, обігрівають її цілком. Показники їх автономності в середньому складають близько 6-ти годин, чого має вистачати для роботи на свіжому зимовому повітрі, щоб ноги не переохолодилися.

  Рукавички

  Ну а на останньому місці за порядком, але не за значущістю розташувалися рукавички з підігрівом. В холодну пору вони і звичайні повинні бути необхідним елементом гардеробу для кожного, проте не всі прості варіанти ефективно справляються з утриманням тепла і досить часто у багатьох мерзнуть пальці. Більшість моделей з підігрівом використовують схожий дизайн, з розміщенням акумулятора, автономності якого вистачає в середньому на 5 годин, в спеціальній кишеньці з зовнішньої їхнього боку. Вони досить приємні на дотик і досить ефективно гріють руки.

  Висновок

  Крім перерахованих вище аспектів, на які в обов’язковому порядку варто звернути свою увагу при виборі одягу з підігрівом, є також ще одна значна особливість, яку все ж краще врахувати. А саме, вибираючи той чи інший вид одягу, ви повинні зрозуміти наскільки він доброзичливий до прання, і чи не зашкодить вона його. Звичайно, з сучасними пропозиціями навряд чи зможе статися щось подібне, але на всяк випадок краще це перевірити.

  В цілому ж ми разом з вами досить детально вивчили також і види одягу, так що тепер ви напевно набагато швидше визначитеся з вибором підходящої, до того ж ще й будете знати, на чому слід зупинитися перед покупкою. Так що тепер ви точно зможете зробити правильний вибір, який надасть вам ефективну і зручну одяг з підігрівом.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…