Зміст

 • На що звернути увагу при покупці принтера 2018?
 • Принтери Canon
  • Canon PIXMA TR8540
  • Canon MAXIFY MB2140
 • Принтери Epson
  • Epson L132
  • Epson L3050
 • Принтери HP
  • HP LaserJet Pro M28w
  • HP Ink Tank Wireless 415

  Наближається початок навчального року і пора вже думати, як краще підготувати вашого школяра до сезону. Якщо дитина йде в перший клас або вступив в інститут, то тим більше потрібно задуматися про придбання друкарського пристрою — принтера.

  Це досить специфічний пристрій і не всі відразу розберуться який саме їм підійде. Який вибрати — струменевий або лазерний? Дешевий чи дорогий? На ці питання ми спробуємо коротко відповісти в даній статті. А також покажемо кілька цікавих моделей для будинку на огляд, які найкраще підійдуть для навчання.

  На що звернути увагу при покупці принтера 2018?

  • Струменевий або лазерний? Тут вам потрібно визначитися виходячи з особистих потреб. Якщо друкувати потрібно багато і тільки чорно-білим текстом, то краще вибрати лазерний принтер, хоча якщо є система СНПЧ, то це теж економно і вигідно. Ресурс тонера «фарби» досить великий і заправляти доведеться нечасто і коштує це буде недорого. Якщо ж у пріоритеті кольоровий друк, а тексту друкувати потрібно не так багато, то краще звернути свій погляд у бік струменевих принтерів. Звичайно, можна придбати кольоровий лазерний принтер, але такі моделі коштують дорого і в обслуговуванні обходяться також недешево.
  • МФУ та СНПЧ. Якщо вирішили придбати принтер для школи, то вибирайте багатофункціональний пристрій, який крім друку може сканувати і працювати в режимі ксерокса і факса. Тим більше, що сьогодні більшість моделей є багатофункціональними. Також дуже корисним доповненням буде СНПЧ (безперебійна подача чорнил), яка значно збільшує ресурс друку.
  • Швидкість друку. Не самий важливий параметр для домашнього принтера, адже сидячи вдома поспішати особливо не потрібно. Це не офісний документообіг, де час-гроші, але все ж буде приємно мати швидкий в роботі пристрій. Друк 10-15 сторінок в хвилину цілком достатній показник, якщо більше, то це вже офісний варіант.
  • Дозвіл друку. Чим більше роздільна здатність друкарської головки, тим якісніше виходять відбитки. Для друку звичайного чорно-білого тексту досить 1200 х 600 dpi, якщо більше, то краще. Інша справа кольоровий друк, де для хорошої якості краще моделі принтерів подорожче, призначені саме для фотодруку.
  • Вартість витратних матеріалів. Досить складне питання, адже оригінальні чорнило, тонер від виробника стоять завжди дорого. І як правило, купуються неоригінальні чорнило\тонери за недорого. Якість таких нижче, але можна підібрати оптимальний варіант по ціні\якості, проконсультувавшись безпосередньо з продавцем в спеціалізованому магазині.
  • Додаткові функції. Наприклад, буде корисним у функціоналі принтера WI-Fi, щоб здійснювати друк документів безпосередньо зі смартфона або з хмарного сховища. Великий лоток для подачі паперу на 100-150 листів теж стане плюсом. Не зайвим буде можливість друкувати на різних типах і форматах паперу (картки, конверти, плівки, етикетки, глянцева і матова папір).

  Принтери Canon

  Canon PIXMA TR8540

  Почнемо наш огляд з принтерів цього японського виробника, який випускає дуже гідні пристрою. Модель МФУ PIXMA TR8540 ідеально підійде для навчання, так як може робити кольорові (4 кольори) і чорно-білі відбитки, а також сканує документи і працює як копіра і факсу. Зручне управління за допомогою TFT-екрану на 4 дюйма.

  Швидкість кольорового друку: 10 стор / хв, чорно-білої — 15 стор. / хв. Максимальна роздільна здатність в обох випадках становить 4800 х 1200 dpi. Є можливість друкувати фотографії 10 х 15 (вихід відбитка протягом 37 секунд). А також присутній об’ємний лоток подачі на 200 аркушів, подача на сканер — 20 аркушів.

  Крім цього, PIXMA TR8540 може запропонувати опцію Wi-Fi для друку зі смартфона і інших мобільних пристроїв. Підтримується технологія AirPrint, щоб здійснювати завантаження документів з популярних хмарних сховищ. Надійний і багатофункціональна модель за 10 000 рублів. Свою ціну принтер повністю виправдовує. Якщо використовувати чорнила сторонніх виробників типу ColorWay, то витрати на витратні матеріали мінімальні.

  Canon MAXIFY MB2140

  Кому попередня модель показалася зайво функціональної і дорогий, то у Canon моделі простіше і дешевше. При ціні MAXIFY MB2140 в районі 5000 рублів, принтер повністю забезпечує навчальний процес, будь то школяр або вже студент. Це теж МФУ зі сканером, копіром і факсом.

  Швидкість чорно-білого та кольорового друку — 19 і 13 сторінок у хвилину відповідно, що навіть вище, ніж у попереднього принтера, який коштує в два рази дорожче. Але швидко не значить якісно, тому поступившись якістю збільшили швидкість. Лоток подачі паперу на 250 аркушів, можна друкувати на папері різної щільності і різних форматів: картках, плівках, етикетках, конвертах, фотопапері, глянцевому і матовому папері.

  Кількість кольорів друку — 4 кольори, витрата чорнила і їх вартість досить економні, якщо купувати неоригінальні. Це один із самих економічних принтерів серед конкурентів. Також модель теж може похвалитися функціями Wi-Fi і AirPrint.

  Принтери Epson

  Epson L132

  Серед принтерів Epson дана модель найбільш економічна, тому буде відмінним вибором для школяра і студента. У комплекті йде фірмовий бокс СНПЧ, куди можна помістити чотири бульбашки. по 70 мл, тим самим розширюючи ресурс друку. Заявлений об’єм — 4500 стор чорно-білої і 7500 кольоровий. Цього вистачить дуже надовго при використанні в домашніх умовах. Ціна — близько 9000 рублів.

  Швидкість роботи вражає — 27 сторінок в чорному кольорі і 15 в кольоровому. При цьому максимальна роздільна здатність в обох випадках складає 5760 x 1440 dpi. Також є можливість друку фотокарток 10 х 15 без полів (час відбитка 69 секунд).

  Модель дійсно цікава і порівняно недорога, враховуючи якість друку і ресурс безперебійної подачі чорнила. Для друку можна використовувати папір різної щільності 64-255 г/м2, а також друкувати на різних типах і форматах. Бездротові опції тут, на жаль, відсутні.

  Epson L3050

  Схожа на попередній принтер модель, тільки вже МФУ з можливістю сканера, копіра. Та ж система безперебійної подачі чорнил з ресурсом друку чотирьох кольорів по 70 мл — чорно-білої 4500 стор і кольоровий 7500 стор Ціна не набагато дорожче і становить близько 13 000 рублів.

  Швидкість друку тут вище — 33 стор. / хв, чорний і 15 стор. / хв кольоровий. Дозвіл — 5760 x 1440 dpi, а також є можливість робити фотокартки 10 х 15 (69 секунд).

  Ключовою особливістю Epson L3050 є підтримка Wi-Fi і печатку з хмарних сховищ, що в теперішній час досить важливо. Лоток для подачі паперу розрахований на 100 аркушів. Оптимальний вибір, якщо хочете придбати принтер для школяра і в цілому навчання.

  Принтери HP

  HP LaserJet Pro M28w

  Єдиний лазерний принтер нашого огляду, компанія HP монополізувала ринок даних пристроїв. Це доступна модель, яка обійдеться близько 8000 рублів. За ці гроші ви отримаєте якісну чорно-білий друк зі швидкістю до 18 сторінок в хвилину. Ресурс барабана з тонером вистачить приблизно на 1500 сторінок.

  Крім цього принтер є МФУ і може сканувати і працювати в якості копіра. Є бездротове з’єднання Wi-Fi і звичайно ж AirPrint для друку з хмарних ресурсів.

  Серед лазерних друкуючих пристроїв — це кращий вибір, як принтера для школи. Головними перевагами моделі є економічність і швидка швидкість друку. Хоча, варто відзначити, що це типово домашній принтер, для офісу підійде тільки, якщо місячний обсяг не перевищить 7000 сторінок.

  HP Ink Tank Wireless 415

  Струменевий модель з фірмовим боксом СНПЧ і функціями МФУ. Дуже схожий на варіант від Epson. Загальний ресурс безперебійної системи подачі складає 8000 кольорових сторінок та 5000 чорно-білих. Вражає враховуючи вартість в межах 10 000 рублів.

  Швидкість друку відповідно для чорної\кольоровий становить 15\19 сторінок у хвилину. Максимальна роздільна здатність: до 4800 x 1200 dpi. Сканер і копір працюють з роздільною здатністю нижче.

  Є функція Wi-Fi і програмна середа AirPrint. З мінусів відзначимо маленький лоток для подачі паперу — лише на 60 аркушів. Але це не ключовий фактор вибору, яким можна знехтувати. За свої гроші HP Ink Tank Wireless 415 є оптимальним рішенням.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:МФУ, Принтер

  Схожі записи
  • Дешева друк за копійки. Фабрика друку Epson

   Коментарів немає | Мар 24, 2013  • Вибираємо принтер до 10000 рублів в 2014 році

   Коментарів немає | Сен 4, 2014  • Epson Stylus Photo R3000 — опис пристрою

   Коментарів немає | Мар 8, 2014  • Ідеальна пара – принтер Epson + СНПЧ

   2 коментарю | Сен 22, 2012  • Epson Stylus Photo PX 660 – що новенького?

   Коментарів немає | 5 Окт, 2012  • Принтери штрих-коду — що це таке і «з чим його їдять».

   1 коментар | Квітень 6, 2012