Як правильно заряджати телефон

Как правильно заряжать телефон
Як правильно заряджати телефон, щоб довго працювала батарея.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як заряджати смартфон правильно: розбираємося з міфами http://rozetkallo.com.ua/yak-zaryadzhati-smartfon-pravilno-rozbirayemosya-z-mifami/
Існує багато міфів про те, як слід заряджати батарею і чого не треба робити. Частина з них правда, а частина – вигадка. Ми розповімо вам звичайною і простою мовою як слід правильно заряджати телефон. Трохи теорії, щоб розуміти процес: Всі батареї будуть працювати від року до двох років. Дешеві китайські “No Name” (не фірмові) батареї будуть служити близько року, а якісні батареї – в районі двох років. Після закінчення цього терміну батареї доведеться заряджати дуже часто, тому, що вона буде розряджатися через кілька годин. Це зумовлено втратою ємністю батареї. Уникнути цього не можливо, але можна значно віддалити цей момент. Деякі виробники вказують якість своїх батарей в циклах. Пояснюємо: приміром зазначено, що гарантований цикл батареї дорівнює Це означає, що при покупці батарея умовно має 100% ємності. Ми зарядили і розрядили повністю батарею – це один цикл. Після цього батарея почне швидше згасати і втрачати свою ємність. Треба після покупки повністю розрядити батарею і зарядити її до 100% кілька разів. Раніше це треба було, коли використовувалися нікелеві батареї. Таким чином ці батареї виходили на повний свій обсяг. Вже давно такі батареї – пережиток минулого і зараз скрізь літієві батареї. Їм не треба робити таку процедуру – вони з заводу дають повну ємність. Більш корисно заряджати телефон у вимкненому стані. Відповідь: вкл/ викл – не має значення. Не можна залишати на ніч телефон заряджатися. При перезарядці батарея починала нагріватися і був ризик виникнення пожежі. Зараз же, при повній зарядці телефону, процес зарядки відключається і таким чином перегрівання неможливо.
Що робити, щоб продовжити життя батареї: 1. В результаті експериментів виявлено, що при роботі батареї саме в цьому діапазоні відбувається самі низькі втрати ємності.
Для літію дуже шкідливо знаходження на низькому рівні заряду. Тому якщо думаєте коли ставити на зарядку – ставте коли батарея буде в районі 40%. Статистично доведено, що літієві батареї служать втричі довше, якщо почати їх заряджати з 40%. На цьому все, друзі, спасибі за увагу. Ось таким чином триватиме життя вашого телефону.