Зміст

 • Що ви будете чистити?
 • Де ви збираєтеся цим займатися?
 • Як довго ви плануєте прибирати?
 • ТОП-5 мийок високого тиску в 2017 році
  • Интерскол АМ-140/2000
  • KARCHER K 5 Premium Full Control Plus
  • Nilfisk-ALTO Compact C 130.2-8
  • ЗУБР АВД-П225
  • Champion HP5210

  Коли ви роздумуєте над тим, щоб серйозно зайнятися прибиранням, на розум напевно приходить мийка високого тиску, особливо якщо справа стосується великої площі. Ці миючі машини настільки потужні, що на сьогоднішній день з їх допомогою очищають практично всі, від автомобільних двигунів до водостічних жолобів вашого будинку. Мийки високого тиску з подачею як холодної, так і гарячої води знайшли чималу популярність і на виробничому, комерційному і навіть на домовладельческом рівні. Це багато в чому пояснюється тим, що вони економлять безліч ресурсів, серед яких основними є:

  • Економія часу: Ці миючі машини подають воду під тиском, завдяки чому вони здатні очищати великі площі від 4 до 5 разів швидше, ніж якщо використовувати садовий шланг або інші традиційні методи.
  • Економія праці: Меншу кількість часу, витраченого на очищення, означає менше праці. Що в свою чергу призводить до набагато більшої продуктивності і залишку вільного часу.
  • Економія води: Дивно, але те, що мийка високого тиску в процесі роботи споживає набагато менше, ніж інші методи очистки, залишається фактом. Наприклад, типовий садовий шланг витрачає від 23 до 38 літрів в хвилину. Що стосується середньостатистичної мийної машини, то вона використовує всього від 8 до 19 літрів в хвилину. Звідси ми і отримуємо економію на 50-70%, що вкрай вигідно.
  • Надійність вкладень: Чистячий обладнання здатне прослужити вам набагато довше. Це означає, що мийка високого тиску допомагає убезпечити і можливо навіть розширити ваші вкладення, незалежно від того в якому напрямку ви будете її використовувати, будь воно особовим чи можливо навіть комерційним.

  В основному, для того щоб остаточно визначитися з вибором підходящої для вас мийки високого тиску слід відповісти на ряд досить простих питань, які ми розглянемо далі.

  Що ви будете чистити?

  Більшість мийок високого тиску можна умовно поділити на дві категорії: з подачею холодної або гарячої води. Якщо ви плануєте займатися чищенням двигунів, автомобільних деталей або чого-небудь ще, де може бути масло або жир, то кращим варіантом для вас може стати мийка з подачею гарячої води. Немає нічого незвичайного в тому, що мийки високого тиску з гарячою водою часто відсилають до парової чистки. І незважаючи на те, що в деяких випадках, на зразок детальної чищення автомобільного двигуна, потрібна пара, протягом багатьох років було доведено, що гаряча вода під тиском більш ефективний метод очищення, ніж пар. У деяких мийних машин все ж є функція, коли потік гарячої води обмежений, щоб створити ефект «вологого пара».

  З іншого боку, якщо ви плануєте доглядати за прибудинковою територією, видаляючи грунт або бруд, засыпавшую тротуарну плитку, або навіть зачищаєте фарбу, то мийна машина з холодною водою відмінно впорається з усіма цими завданнями. Фактично, приблизно трохи більше 80% з усіх мийок високого тиску, які користувачі набувають на сьогоднішній день, відносяться до типу подачі холодної води. Така мийка високого тиску, особливо в поєднанні з правильним миючим засобом часто може вирішити більшість проблем, пов’язаних з очищенням. Якщо ж ви вже вирішили, який саме тип мийки вам необхідний, то пора переходити до наступного пункту.

  Де ви збираєтеся цим займатися?

  Це може здатися дурним питанням, але той факт, чи будете ви займатися чищенням в приміщенні або на вулиці, може значно вплинути на вибір остаточний вибір мийки, а деякі з доступних варіантів при цьому не вдарять по кишені.

  Наступні два питання почасти і допоможуть вам у прийнятті правильного рішення:

  • Вам потрібна мобільність? Іншими словами, вам потрібна мийка з коліщатками, щоб ви без праці могли підсунути її до себе або ж ви очищаєте обладнання і транспортні засоби, які можуть самі можуть присунутися до мийній машині?
  • Чи є у вас вільний доступ до електрики?

  Ось чому ці питання так важливі:

  Якщо ви прибираєте в приміщенні, ви можете бути обмежені необхідними джерелами начебто енергії і подачі води. Наприклад, в приміщенні ви обмежені використанням електричного двигуна для управління насосом високого тиску. Електричний двигун обмежує вашу мобільність, тому що ви постійно «прив’язується» до розетки.

  Якщо ж ви забираєте вулицю, у вас з’явиться значно більше варіантів. Ви зможете управляти тиском миття не тільки за допомогою електрики, але і бензину, які є двома найбільш популярними джерелами живлення. Як правило, моделі з електроприводом більш економічні, але мийки високого тиску на бензині куди більш портативні за рахунок відсутності мережевого шнура.

  Все, що вам потрібно, це вода, і ви можете чистити де завгодно. Говорячи про воду, мийки високого тиску зазвичай отримують її за допомогою садового шланга з патрубка. Тим не менше, більшість мийних машин високого тиску також здатні витягати воду з великого резервуара, що робить можливою очищення на місці і усуває необхідність «прив’язуватися» до крану.

  Як довго ви плануєте прибирати?

  Це питання досягає суті того, якої якості миття необхідна саме вам, який також побічно впливає на ціну обраного апарату. У будь-якому випадку ви отримуєте те, за що платите, так що краще всього буде, якщо ви заплатите один раз за якісний товар.

  Якщо ви плануєте використовувати мийку високого тиску менше п’яти годин на тиждень, ви, ймовірно, будете задоволені середньо-бюджетною моделлю, які в достатку доступні на ринку. Якщо ж ви працюєте з мийною машиною від 5 до 20 годин на тиждень, вам напевно знадобляться трохи більш дорогі моделі від популярних в даній ніші виробників, які зазвичай ідентифікуються насосом з прямим приводом і помітним дизайном. Для тих, хто планує займатися цим у більш серйозних масштабах, перевищуючи позначку в 20 годин в тиждень, доведеться витратити чималу суму грошей, купуючи високоякісну мийку, здатну прослужити максимально ефективно і довго.

  ТОП-5 мийок високого тиску в 2017 році

  Природно, після того, як ми розібралися з основними пунктами, на які варто відповісти, перш ніж переходити до вибору та купівлі такого пристрою, варто звернути увагу на кілька актуальних моделей, які зможуть задовольнити ті чи інші потреби зацікавилися ними користувачів.

  Интерскол АМ-140/2000

  І відкриває цей невеликий список рекомендованих до ознайомлення моделей побутова мийка високого тиску Интерскол АМ-140/2000. Ця модель дуже зручна і володіє звичною для сучасних мийок конструкцією. Для більш легкого пересування в ній, звичайно ж, передбачені колеса. Витрата води при роботі мийки становить 420 літрів в годину при тиску до 140 бар. Максимальна температура води на вході може становити 60 градусів Цельсія, а система захисту передбачає автоматичне відключення з метою захисту двигуна від перегріву. З насадок в комплекті передбачені стандартна і грязьова фреза. Довжина шланга для подачі води становить 8 метрів, а довжина мережевого шнура – 5 метрів. Ця модель відмінно підійде для використання як усередині приміщень, так і на вулиці. Що стосується її середньої вартості, то на даний момент вона складає близько 7 000 рублів.

  KARCHER K 5 Premium Full Control Plus

  Що стосується даної моделі, а саме KARCHER K 5 Premium Full Control Plus, то напевно більшість користувачів не знайомі з продукцією найбільшої німецької компанії по виробництву клінінгової техніки, то як мінімум чула про неї. Продукція цієї компанії також популярна, як і вона сама, і відрізняється високою якістю і ефективністю роботи. Цілком логічно, що за пристрій з такими характеристиками і популярністю доведеться заплатити трохи більше, ніж за менш відомих конкурентів. Але гра абсолютно варта, якщо ви підшукуєте високоякісну мийку високого тиску. Витрата води даної моделі складає близько 500 літрів на годину, при тиску від 20 до 145 бар. Тип роботи мийки – електричний, бонусом може стати наявність фільтра тонкого очищення. Однією з сучасних особливостей цього пристрою є наявність невеликого РК-дисплея на пістолеті, що відображає основну інформацію. Середня ціна цієї моделі на сьогодні досягає позначки в 26 000 рублів.

  Nilfisk-ALTO Compact C 130.2-8

  Ще однією хорошою середньо-бюджетної мийкою високого тиску стала Nilfisk-ALTO Compact C 130.2-8, пропонує все ті ж основні параметри більшості моделей, на кшталт наявності коліщат для більшої мобільності або стандартної довжини шланга і мережевого шнура, 8 і 5 метрів відповідно. При цьому вона має набагато більш легким вагою в 9 з гаком кілограм, що не дасть швидко втомитися від прибирання. Що стосується максимальної температури води на вході, то вона не повинна перевищувати позначку в 40 градусів за Цельсієм. З цього можна зрозуміти, що дана модель не розрахована на роботу з гарячою водою, інакше це може істотно скоротити термін служби мийки. Витрата води при тиску до 130 бар становить 520 літрів в годину. Великою перевагою у всьому цьому можна вважати її відносно невелику вартість, яка на сьогоднішній день становить 11 600 рублів в середньому.

  ЗУБР АВД-П225

  Не можна обійти стороною і побутову мийку вітчизняного виробника ЗУБР АВД-П225, яка також здатна надати хорошу функціональність і роботу за оптимальну і порівняно невисоку ціну. Ця електрична мийка високого тиску споживає 3 кВт, а витрата води складає всього 408 літрів на годину, що досить економно, при тиску від 150 до 255 бар. З такою потужністю можна буде впоратися навіть з найважчими ділянками, де бруд лежить вже довгий час. Правда мобільність тут буде обмежена трохи більше, так як довжина шланга на подачу води складає всього 5 метрів, замість звичних восьми, але це не дуже критично в більшості ситуацій. Присутній в конструкції і фільтр грубого очищення, поряд з системою захисту у вигляді запобіжного клапана та автоматичного відключення. Актуальна середня вартість цієї моделі знаходиться на позначці в 12 300 рублів, що досить непогано для заявлених параметрів.

  Champion HP5210

  І останньою моделлю в нашому невеличкому списку новинок мийок високого тиску стала Champion HP5210. Обсяг бака для шампуню, розташованого в корпусі мийки, становить 1.5 літра, а максимальна температура води на вході повинна знаходиться на позначки в 40 градусів. Незважаючи на це, як ми вже з’ясували, мийки з подачею холодної води відмінно справляються з більшістю завдань з очищення в побуті. Витрата води тут також досить економний і становить 420 літрів в годину, при тиску до 120 бар. Є фільтр тонкого очищення, що може стати невеликим приємним бонусом для деяких, правда насадка тут одна — стандартна. Благо довжина шланга тут стандартна – 8 метрів. Є також і забір води з ємності, що підвищує загальну мобільність конструкції без прив’язки до крану. У загальному і цілому, це ще одна гідна уваги модель, яка зможе запропонувати вам свою ефективність очищення. А ціна на неї становить в середньому 10 800 рублів на сьогодні.

  (Оцінок поки що немає)

  Завантаження…
  Мітки:Мийка високого тиску

  Схожі записи
  • Історія компанії Karcher

   1 коментар | Кві 12, 2011  • Миючий апарат високого тиску – поєднання якості і економічності

   Коментарів немає | травня 17, 2015  • Як вибрати минимойку високого тиску. Вибираємо на прикладі продукції Nilfisk і Karcher.

   1 коментар | Січ 10, 2013