Як вибрати мультимедійний магнітофон в машину

Как выбрать мультимедийный магнитофон в машину
Головні пристрої і мультимедіа системи.
Також хочемо порекомендувати почитати – Мультимедійна магнітола Asottu Allwinner T8 для автомобілів Kia http://shopgo.com.ua/2018/06/29/multimedijna-magnitola-asottu-allwinner-t8-dlya-avtomobiliv-kia/
Магнітола зробить будь-яку поїздку на автомобілі більш веселою і комфортною, радуючи водія і пасажирів звучанням улюбленої музики. При цьому сучасні магнітоли можуть відтворювати не тільки CD/ DVD диски і читати USB – флеш носії, але і відтворювати відео файли на своєму яскравому і чіткому кольоровому екрані. Коштує така магнітола недешево, але безліч корисних функцій виправдовують свою високу вартість.
Часто буває, що штатна магнітола не відповідає вимогам водія до якості звуку. В цьому випадку необхідна установка магнітоли більш високої якості, яка купується окремо. Так як десятками виробників пропонуються тисячі моделей програвачів, вибрати оптимальний варіант для свого автомобіля не просто. Якщо ви плануєте тільки слухати музику, то оптимальним варіантів буде CD автомагнітола (краще з MP3 – декодером). Для перегляду фільмів під час поїздки необхідно буде придбати магнітолу з функцією відтворення DVD-дисків і екраном. USB – автомагнітоли мають можливість відтворювати музику і відео з звичайної флешки, що дозволяє власнику економити на придбанні дисків і позбавляє від складнощів з їх зберіганням. Вибравши тип програвача, потрібно визначитися з компанією виробником.
Магнітола Pioneer традиційно вважається однією з кращих у своєму класі, відрізняючись неперевершеною якістю звуку. Однак установка магнітоли цієї марки зажадає наявності якісної звукової системи, тому додатково доведеться купувати і нові динаміки і колонки.
Установка магнітоли зазвичай не викликає труднощів, так як вона поміщається на місце штатного програвача і має аналогічні розміри і кріплення. У рідкісних випадках, коли власник автомобіля хоче купити магнітолу великих розмірів (наприклад, з екраном), потрібні додаткові роботи по розширенню посадкового місця. ua, де представлені сотні моделей програвачів виробництва провідних світових компаній. Будь-яка магнітола буде доставлена за вказаною вами адресою у зручний час.