Як вибрати не дорогий об’єктив для фотоапарата

Как выбрать не дорогой объектив для фотоаппарата
Що ж означають ці позначення. Слово Body означає, що в заповітній коробочці Ви знайдете лише фотоапарат, “тушку”. Тільки фотоапарат купить той, у кого вже є необхідні об’єктиви. Новачку ж краще звернути увагу на Kit. Словом Kit позначені комплекти, де до самого фотоапарату додається недорогий з усього простору, спроецированного на неї об’єктивом, маленький шматочок. А ось матриця полнокадрового фотоапарата виріже б. І, як ви вже здогадалися, саме цей прямокутник і є підсумковий кадр. com/ nikon – lensА я хотіла б згадати про ще двох типах об’єктивів. Вони мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє фокусуватися дуже близько до передньої лінзи об’єктива. В результаті на матриці з’явиться зображення, масштаб якого буде співвідноситися з реальними предметами у співвідношенні, аж до 1: 1.
Також хочемо порекомендувати почитати – Огляд недорогого обєктива YONGNUO YN 50 ММ F1.8 з АлиЭкспресс http://servicekieva.com.ua/2018/08/20/oglyad-nedorogogo-obyektiva-yongnuo-yn-50-mm-f1-8-z-aliekspress/
Фишай, риб’ячий очей (fish – eye) – незвичайні об’єктиви, що мають кут огляду 180 градусів (а то і більше. ) приклад такої фотографії я викладу нижче. Що ж, а тепер перейдемо до вибору Kitа. Зараз вибір наборів досить широкий. Зараз це найдешевший набір. Об’єктив має трикратний зум, максимальну світлосилу 3, 5. Якщо Ви зупините свій вибір саме на цьому об’єктиві, Ви зможете знімати чудові краєвиди, фотографувати друзів, тварин, квіти. Це універсальний об’єктив на кожен день, який, однак, не дасть сильного збільшення (він не підійде для зйомки віддалених об’єктів), так само він не буде ідеальний для портретів з – за невеликий діафрагми. Однак, він стане хорошим помічником для новачка. Він ще більш універсальний, ніж попередній об’єктив. Маючи майже шестикратний зум, це об’єктив підійде практично для всього. Говорячи про цьому наборі, я солодко зітхаю. Маючи два об’єктива, завжди можна змінити один на інший, підбираючи об’єктив у відповідності з тим, що Ви знімаєте. Якщо у Вашому фоторюкзаке знайдеться місце для двох об’єктивів, то я дуже раджу звернути увагу саме на цей кит. Не знаю, чи надходить він в продаж до цих пір. 35 мм добре підійде для портретів, приємно здивує новачка своєї світлосилою. Кажуть, фотографу обов’язково необхідний фікс, так чому б не купити його відразу в комплекті. А тепер я відповім на питання, як краще вчинити: купити окремо тушку і окремо об’єктив, або ж відразу всі разом. Купувати кит потрібно в тому випадку, якщо у ваші плани і так входить купівля об’єктива, який вже продається в наборі (зазвичай, так виходить дешевше). Хочу, проте, попередити новачків: не починайте відразу з фіксів, краще мати в арсеналі простенький, але універсальний зум, а потім вже докупити фікс.