Як вибрати систему відео спостереження

Как выбрать систему видео наблюдения
Тут піде мова про вибір цифрових камер відеоспостереження. Якщо ви все ще роздумуєте з аналоговими відеокамерами, то пропоную ознайомитися з їх відмінностями тут. Отже, при виборі камер відеоспостереження необхідно виходити із завдань, які ви ставите перед системою відеоспостереження. Чітке визначення завдання буде визначати правильний вибір камери.
Також хочемо порекомендувати почитати – Системи відеоспостереження — ефективний захист http://tren.com.ua/sistemi-videosposterezhennya-efekti/
Перше на що звертаємо увагу при виборі будь-якого товару – це співвідношення якості і ціни.
Друге, з чим треба визначитися це де Ви будете встановлювати камеру — на вулиці або в приміщенні.
Камери, призначені для монтажу на вулиці, повинні володіти герметичним корпусом. У деяких випадках також враховуйте антивандальну стійкість камер. Отже, при виборі камер відеоспостереження необхідно виходити із завдань, які ви ставите перед системою відеоспостереження. Чітке визначення завдання буде визначати правильний вибір камери.
Тут все просто: чим більше мегапікселів, – тим більше дозвіл і тим відповідно вище роздільна здатність і як наслідок – на більшій відстані можна ідентифікувати особу або і розглянути дрібні деталі. З таблицею всіх дозволів відеозображення можете ознайомитись тут. З полів розміром можете ознайомитися тут.
Яке й буде визначати наскільки широко або вузько зможе показувати ваша камера. У цьому матеріалі можете подивитися Як вибрати об’єктив камери відеоспостереження.
Вбудований мікрофон і динамік, завдяки яким ви зможете чути що у вас відбувається в квартирі, так і сказати в смартфон, де б ви не перебували, а камера передасть ваші слова.
Лінійка камер серії Ezviz відрізняється простотою установки всього в 3 дії з допомогою моб.
Вбудований мікрофон і динамік, завдяки яким ви зможете чути що у вас відбувається в квартирі, так і сказати в смартфон або керувати з нього поворотом і нахилом, де б ви не перебували, а камера повернеться і передасть ваші слова. Відмінна якість картинки, компенсація зустрічній засвітки.
Бюджетний бренд Hiwatch розроблений компанією Hikvision користується великою популярністю через конкурентної ціни, при цьому зберігаючи якість і опрацьований З Hikvision. Кут огляду – 360°, що висить у центрі кімнати на стелі – здатна побачити кожен її куточок. Детальніше про можливості панорамних камер. Слот для microSD до 256Гб, об’єктив.
Оснащені трансфокальным об’єктивом – здатні розгледіти в деталях на неймовірних відстанях (до 600 м. ) будь-яку точку, що знаходиться в зоні огляду цієї поворотної камери.